Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması

Recommended Posts

Arkadaşlar kalacak yeri olmayanlar için misafirhane ve Cumartesi akşamı müzikli eğlencemiz içinde yer olarak İLLER BANKASI SOSYAL TESİSLERİ ile fiyatlar üzerine anlaştım.Şimdi buluşmaya katılacak arkadaşlardan kalacak yer isteyen arkadaşlar 1 hafta içinde eğlenceye katılacak arkadaşlarda son haftaya kadar mutlaka bana telefon açıp isimlerini yazdırsınlar.Telefonlarınızı şu andan itibaren bekliyorum.Kararlarınızı en kısa sürede verip beni hemen arayın.Kalacak yer Cuma ve Cumartesi geceleri için olacak.2 ve 3 kişilik odalar şeklinde olacak.

05053916073 (öğretmen hattı)

05369385326

Misafirhane ücreti: Kişibaşı gecelik 15 YTL

Yemek Bedeli:Yemek kırmızı etli + içkili: 27 YTL

kırmızı etli içkisiz: 20 YTL

beyaz etli + içkili: 25 YTL

beyaz etli içkisiz: 18 YTL

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 403
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar kalacak yer isteyenlerin ve eğlenceye katılacakların biraz acele etmeleri gerekiyor.Yaz dönemi olduğu için yer sıkıntısı olabilir.En geç 30 Haziran gününe kadar telefonlarınızı bekliyorum.Mustafa,Furkan,Olgun ve Gökhan sizin kalacak yerleriniz ayırtıldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara'lı arkadaşlar, İ.B.S.T. burası mı?

AŞTİ otobüs garından oraya nasıl ulaşılır? :sasi:

a)Taksi denen bişey var.

b)Bağdat'a nası gidiliyosa öyle

c)Kardeşim, biz Orta Asya'nın steplerinden çıkıp Anadolu'yu nasıl bulduk? Tabelaları mı takip ettik, polise bakkala mı sorduk? Herşey o kadar kolay olsaydı... Armut piş ağzıma düş. İyi be.

ankaralılar cevap yazmamış. ben yazayım dedim.

cevap d şıkkı. yani aştide indikten sonra şehiriçi ücretsiz servisleri var. onlara binerek kızılaya gelin. kızılayda b şıkkını uygulayın, yani İ.B.S.T.ye hangi otobüsün gittiğini sorun. daha sonra otobüsteki birisine İ.B.S.T. için hangi durakta inmeniz gerektiğini sorun-muhtemelen o da o durakta inecektir-. (bana böyle oluyo Ankarada)sonra İ.B.S.T. ye hangi yollardan yürüyerek gideceğinizi sorun.hayırlı yolculuklar.(sadece bir öneri)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim, teşekkür ederim :gulumse: . Tavsiyenize uyacağım. Ama arayıpta "ben kayboldum! hep senin yüzünden." diye sitemde bulunabileceğim bir telefon verseydiniz daha makbule geçerdi. Umarım akşam akşam ankaranın kızları yemez beni. :P:

ankaradan merhaba:)) ücretsiz aşti servislerimiz yoktur melih gökçek tarafından kaldırılmıştır.... geri konmadıysaki sanmıyorum.... o yüzden hemen aşti bizim ankarayın ilk durağı oradan kızılaya geçebilirsiniz ulusada geçebilirsiniz ama dediğiniz yere otobüs kalkarmı hangisinden kalkar bilemeyeceğim..... demet ile batıkent arasında bir yer belkide metroylada gidilebiliyordur... yada ziyagökalp caddesinde soysal pasajının önünden 220 yada 279 numaralı otobüsler geçiyor olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ahmet 5 gün önce vardı. sonradan kalktıysa bilmiyorum.

ayrıca bu adrese bir bakın. telefon numarası felan verilmiş.

http://www.tekniker.org.tr/misafirhane.doc

tamam o zaman vardır... o zaman oraya ya metronun ostim durağında inip gidecekler yada dediğim gibi 220 yada 279 a binecekler batıkent otobüslerine gimattan geçiyor diye biliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzair ve Pegasus olarak yaptığım girişimler sonucunda sponsorluk konusu negatif sonuçlandı. Kusura bakmayım elimden geleni yaptım. Yapmış olduğum mail yazışmaları aşağıdadır.

Serdar merhabalar,

Konuyu bizzat Ali Beye ilettim.

Son dönem yakıt fiyat fazlalığı ve belirsizliği nedeni ile sponsor işlerini askıya almışlar,

Bu yüzden olumlu cevap yok.Kusura bakma.

Selamlar, iyi uçuşlar..

Nedim Özesen

From: serdar şahin [mailto: @izair.com.tr]

Sent: Friday, June 13, 2008 4:41 PM

To: @izair.com.tr

Subject: Masa Tenisi Turnuvası

Nedim Kaptanım;

Türkiye’nin tek resmi masa tenisi sitesi www.masatenisi.org her yıl üyeleri arasında farklı bir şehirde olmak üzere masa tenisi müsabakaları düzenlemektedir. Geçtiğimiz yıl bu yarışma İzmir’de yapılmıştır. Bu sene ise Ankara Altıdağ Spor Salonunda 05-06 Temmuz 2008 tarihinde “5. Forum Buluşması” adı altında üyelerin katılımıyla organize edilecektir. Bu organizasyon Türkiye’de hem masa tenisini sevdirmek ve hemde bu işe gönül vermiş masa tenisçileri biraraya getirerek ortak birşeyler paylaşmaktır. Yarışmanın ilk günü akşamı toplu yemek yenilerek eğlence yapılacaktır.

Bu organizasyon için bu işe gönül vermiş olanlar çalıştığı , tanıdığı veye kendi sahip oldukları kurumlara danışarak sponsor sağlamaktadırlar. Bende masa tenisine gönül vermiş biri olarak İzair-Pegasusun bu işe kendi çapında sponsor olabileceğini düşündüm. Bu müsabakalara muhtemelen TRT-3 ve çeşitli yerel kanallar iştirak edecek olup çeşitli medya yazılarında haber yapılacaktır. Bu konuda herhangi birşey yapıp yapamayacağımızı öğrenebilirsem bu işin organizatörüne konuyu ileteceğim.

Bilgilerinize arz ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzair ve Pegasus olarak yaptığım girişimler sonucunda sponsorluk konusu negatif sonuçlandı. Kusura bakmayım elimden geleni yaptım. Yapmış olduğum mail yazışmaları aşağıdadır.

Serdar merhabalar,

Konuyu bizzat Ali Beye ilettim.

Son dönem yakıt fiyat fazlalığı ve belirsizliği nedeni ile sponsor işlerini askıya almışlar,

Bu yüzden olumlu cevap yok.Kusura bakma.

Selamlar, iyi uçuşlar..

Nedim Özesen

From: serdar şahin [mailto: @izair.com.tr]

Sent: Friday, June 13, 2008 4:41 PM

To: @izair.com.tr

Subject: Masa Tenisi Turnuvası

Nedim Kaptanım;

Türkiye?nin tek resmi masa tenisi sitesi www.masatenisi.org her yıl üyeleri arasında farklı bir şehirde olmak üzere masa tenisi müsabakaları düzenlemektedir. Geçtiğimiz yıl bu yarışma İzmir?de yapılmıştır. Bu sene ise Ankara Altıdağ Spor Salonunda 05-06 Temmuz 2008 tarihinde ?5. Forum Buluşması? adı altında üyelerin katılımıyla organize edilecektir. Bu organizasyon Türkiye?de hem masa tenisini sevdirmek ve hemde bu işe gönül vermiş masa tenisçileri biraraya getirerek ortak birşeyler paylaşmaktır. Yarışmanın ilk günü akşamı toplu yemek yenilerek eğlence yapılacaktır.

Bu organizasyon için bu işe gönül vermiş olanlar çalıştığı , tanıdığı veye kendi sahip oldukları kurumlara danışarak sponsor sağlamaktadırlar. Bende masa tenisine gönül vermiş biri olarak İzair-Pegasusun bu işe kendi çapında sponsor olabileceğini düşündüm. Bu müsabakalara muhtemelen TRT-3 ve çeşitli yerel kanallar iştirak edecek olup çeşitli medya yazılarında haber yapılacaktır. Bu konuda herhangi birşey yapıp yapamayacağımızı öğrenebilirsem bu işin organizatörüne konuyu ileteceğim.

Bilgilerinize arz ederim.

Serdar bey ilginiz için çok teşekkür ederim.Denemeniz bile yeterliydi.Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konuyla ilgili yeni bir gelişme oldu aşağıda yazılı. Bende gelmeyi okadr çok istiyorumki anlatamam. Ama uçuşlar çok yoğun yaz dönemi malum. Gelirsem kalacak yerim var, teşekkürler.

Merhaba Serdar,

Şimdi de böyle bir dönüş oldu. Bakalım bir şey çıkacak mı?

Biraz bekleyelim , görelim...

Selam...

Nedim Özesen

----- Original Message -----

From: "ALI SABANCI" <ALI.SABANCI@flypgs.com>

To: "Nedim Ozesen" <n.ozesen@izair.com.tr>

Cc: <s.sahin@izair.com.tr>; "OZLEM MUTLUER" <OZLEM.MUTLUER@flypgs.com>

Sent: Tuesday, June 24, 2008 6:33 PM

Subject: RE: Masa Tenisi Turnuvası

Hello Nedim bey,

Sponsorluk konularını Surf turnuvasına yoğunlaştırdık. Ancak daha ses

getirecek bir şeyler olabilirse değerlendiririz. Lütfen bu gibi konuları

bana iletmeye devam et. Birde bu konulara bizim ailede Özlem Mutluer

bakıyor. Fikirlerinizi kendisinede CC leyin.

Ben maimiye gidiyorum orada bir tanıdık çıktı!!!

Tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar gerilime gerek yok.Amaç birarada olmak,kişinin kendisiyle dalga geçerek oynaması,eğlenmesi...Belki bu bir başlangıç olur,seneye ilk üçlere oynarsınız...Önemli olan bu anınızı kaydedecek, yaşatacak bir hafıza kaydınız olsun... Ben kendimi mi teselli ediyorum acaba?

Merhaba,ben de Melekber hanımın bu tavsiyesine katılıyorum ve ekliyorum ki kenardan izlesem daha iyi olur :D:

Melekber hanım beni de eklerseniz sevinirim,zira bayanlar kategorisinde zayıf halka olma adayıyım :fildir:

Leyla-Ankara

Not: Tufan bey, öncelikle bu forum buluşması adına göstermiş olduğunuz her tür emeğiniz için teşekkürler..

-ulaşım için nereden ve hangi numaralı otobüse binilebilinilir ya da başka bir ulaşım aracı var mıdır -metro-?

-yemek için vermiş olduğunuz telefonlardan size ulaşmak gerekiyor mu tez zamanda?

teşekkürler ve saygılar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla katılanların listesini ve genel olarak organizasyonla ilgili bilgileri okudukça çok imrendim, o gün aranızda olmak isterdim ama maalesef o tarihte Ankara'da bulunmam, özellikle de 1 yaşındaki küçük oğlum nedeniyle pek mümkün gözükmüyor. Katılacak tüm arkadaşlara iyi oyunlar ve iyi eğlenceler diliyorum şimdiden. İlk buluşmamızdan da edindiğim izlenime göre oldukça keyifli olacak gibi gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maalesef turnuvaya katılamayacağım!

bütlere kalırım diye çok korkuyordum çünkü bazılarının turnuva ile çakışma durumu vardı, turnuva için öyle bir gaza gelmişim ki girdiğim bütün dersleri geçtim. bu durumda yaz okuluna gidersem okulun 5 yılda bitme olasılığı doğdu. benimde yaz okulu ve balıkesirdeki ev ile uğraşmam gerekiyor! bu yüzden aranızda olamıyacağım. LÜTFEN BENİM İÇİNDE EĞLENİN! :sorry:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 34 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..