Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması

Recommended Posts

Tarih olarak 5-6 Temmuz düşünülmüş ama bilmiyorum benden başka ilk 6 aylık raporlamalarını, bilançolarını yada denetimlerle uğraşan başka arkadaşlar var mı? Öğrenciler için işler belki daha kolay olacaktır ama Haziran sonu itibariyle ilk altı ayı devirenlerin Temmuz başı sıkışma sebebidir. Şimdiden hatırlatayım dedim. Mesela şu durumda ben kesin gelirim diyemiyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 403
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bir de dışardan gelip takım kuramayacak kişiler diğer takımlara monte edilince adaptasyon sorunu yaşayabilir, bence ferdi müsabaka şeklinde olsa, katılım sayısına göre gruplara bölünüp lig usulu yapmak güzel olmazmıydı?

ben de böyle düşünüyorum.ayrıca lobianconun dediği gibi, oyunu diğer oyuncular yanında hafif kalabilecek arkadaşlar(benim gibi) diğer takım arkadaşlarının hoşuna gitmeyebilir.

herşeye rağmen önemli olan yeterli katılımla beraber maç yapmış olmak. şimdiden dört gözle bekliyorum buluşmayı. teşekkürler tufan abi. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Hüseyin TOPAÇ

Tufan abi yine bir abilik yapıp olayı bitirdin helal olsun.emeklerin için şimdiden teşekkürler.Allah mahçup etmesin.

abi ben daha önceki turnuvaya eşiminin doğum olayından dolayı katılamamıştım,bizim ufaklık şimdi 5 ayı bitirdi.

artık önümüzde herhangi bir engel kalmadı.bizde Manisadan 1 takım olarak geliyoruz.bu sefer kesin olarak bizi

notlarına alabilirsin.Tarih iyi olmuş birde ferdi oynamak isteyen arkadaşlara bende katılıyorum.Ama öncelikle

herkes Ankaraya bir adım atsın zaten yorgunluktan bitinceye kadar masa tenisi oynarız ister ferdi ister takım

halinde farketmez.

Şimdiden emeklerin için çok çok teşekkürler tufan abi görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5.nci Forum Buluşması Üye Katılım Listesi ;

1.Büyükdoğu

2.Myilik2002

3.Prosatanus

4.Erdem Kemiksiz

5.Guray

6.Matematik

7.İce stream

8.Kemal Balim

9.Gokhan Egemen

10.xxMaD

11.CrazySpin

12.Burak Yalin

13.TsuBaSa

14.Saadettin

15.Lobianco

16.Gokhan Bayraktar

17.Ertan Patır

18.Omer3461

19.Erenarik

20.Eroll

21.Hasan Yılmaz

22.Melekber Karadeniz

23.Huseyin Topaç

24.ButterflySport

25.Kaisersoze

26.ttmeto

27.Hıcın

28.kartopu

29.Eko72

30.Erol Erdoğan (hakem+sporcu)

31.Murat Doğan

32.Özgür Barış Karaca

33.Şeref Gönüllü

34.Havva Çetinkaya

35.Hatice Zengin

36.sky life641

37.Sergent

38.adem onursal

39.Toranomon

40.Hakkı Bağcı

41.p.pardus

42.Güven Özbayrak

43.Burak86

44.Fatih Çakır

45.kastasgokhan

46.Emre Kaygusuz

47.Tufan Yalçın

48.Ongun Tunalı

49.mircan

50.Abdullah Karaca

51.Şeref Ülkü

52.Atilla Eyiceli

53.kontrast

54.Champ

55.cangrbz

56.Sevim Girgin

57.Hakan

58.Doğan

59.Cuma

60.Fahri Sarılar

61.Looper

62.Yakup Coşkun

63.Mustafa Şimşek

64.Salih Cengiz

65.Mehmet Şahin

66.Alpaslan Tan

67.Bilal San

68.Adem Onuralp

69.Mustafa Altunok

70.Furkan Altunok

71.Takefiree

72.Taner Özdurdu

73.Mustafa Teke

74.Mertcan Özdeş

75.Emre Ballı

76.Ali Eray Deniz

77.iosum-Leyla-

78.Talha Sarılar

79.Kudret Menteş

80.Abdullah Tümer

81.Bayram Karakaya

82.Tayfun Sel

83.Kaan Sel

84.ACA

85.Fırat Atalay

86.Güneş Türk

87.Şahin Güner

88.Muhammet Koç

89.Hamit Koç

92.Egemen Can

91.odtuttt

92.Erkan Kızıltaş

93.Ahmet Fehmi Eriş

94.İbrahim Aydın

95.Nuri Akın

96.Özkan Akın

97.Recep Mutlu

98.Ensari Acar

99.Semih Bitim

100.Mehmet Deniz Kürün

101.Serdar Kaya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
sn. tanju cansever de eminim katılacaktır

Turushancım, ben bir kere katıldım. Hem de 8 saatlik mesafeden. Bu sefer de katılmayanlar katılsın diyorum. Çok istememe rağmen gelemem. Bi de Ankara'da çok iyi oyuncular var, misafir falan dinlemiyorlar geleni geçeni yeniyorlar:) O Temmuz sıcağında oraya kadar gidip önüme gelene yenilmek istemem doğrusu.. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2007 buluşmasına 30-35 kişi beklerken 19 kişiydik.İkinci gün ise sadece 8 kişi kalmıştık. Umarım tekrarı olmaz.

Ayrıca Melek hanım teveccüh göstermişler ve zatımı üye katılım listesinde ilk sıraya yazmışlar. Birden şımarıverdim :fildir: kendimi öyle ilk sıralarda falan görmeye hiç alışık değilimde :lol:

Bir de madem bu kadar fazla kişi (inşallah) olacağız. Tufan beyinde onayıyla tabi güzel bir açılış merasimi ayarlasak derim, ne biliyim açılış konuşması, herkesin kendini tanıtması faslı, kokteyl gibi ne dersiniz, masrafı da katılımcılar arasında karşılansa tabi bu benim düşüncem.

Çok mu resmi yada gereksiz mi olur yoksa -_- Sizin düşünceniz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Bir de katılım ücretlerini önceden yatırmak,organizasyon için faydalı olmaz mı? Oturduğum yerden(elma piş,ağzıma düş misali)herşeyin olmasını beklemek..."

Tufan bey de uygun görürse organizasyonun fazla maliyet getirmeyecek şekilde aperatiflik yiyecek (kuru pasta v.B), su, top, solüsyon v.b. tedarikçiliğini üstlensek :gulumse: ,

Aslında ben bu yılki buluşmanın Ankara dışında olabilme ihtimaline karşı (yol-yemek v.b. harcamalar için) bir bütçe ayırmıştım. Madem yine Ankara da buluşacağız o halde ayırdığım bu meblağı da pekala organizasyona yardım olarak kullanmak isterim.

Şahsen su yada top için sponsor olabilirim. Atarım şahanımın bagajına su kolilerini iyi de olur :D: Hiç olmazsa az da olsa faydamız olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geno,Arno ve Çağdaş Üste zannederim bahsettiğin genç yetenekler.Çağdaş çok nadir olsada selam falan gönderiyor.Ben hepsine bi mesaj atayım bakalım ne alemdeler :huh: .

Öhöm öhöm :lol: Genç yeteneklerden birini İstanbul yuttu, yedi, bitirdi :D: Katılmak çok isterdim ama size uzaklardan enerjimi yollamayı planlayabiliyorum sadece. Bu yaz Los Angeles'tayım. Yine mükemmel bir organizasyon gözüküyor. Katılmayı düşünmemek elde değil ama malesef :(<_<

Her ne kadar görünmesem de buralardayım, takip ediyorum. Belki mayıs gibi mini buluşma İstanbul yaparız? Di mi Saadettin abi :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O halde yazabilir miyim ?

5.nci Forum Buluşması Üye Katılım Listesi (şimdilik);

1.Büyükdoğu

2.AliGuller

3.turushanovgu

4.Myilik2002

5.sdolar57 (?)

6.Prosatanus (?)

7.Cannibal1313

8.Canberk (?)

9.Erdem Kemiksiz

10.Guray (?)

11.Matematik

12.İce stream

13.Kemal Balim

14.Gokhan Egemen

15.Murti (?)

16.xxMaD

17.Togay (?)

18.CrazySpin

19BurakYalin

20.TsuBaSa

21.Saadettin

22.Tursarx

23.Lobianco

24.Gokhan Bayraktar

25.Ertan

26.Omer3461

27.Erenarik

28.Eroll

29.Guray

30.HakanKırık

31.Cako67

32.Melekber

33.Huseyin Topaç

34.ButterflySport

Tabi bununla sınırlı kalmayacağını düşünüyorum.Özellikle Ankaradaki masatenisiciler ve de BAYANLAR... :acaba:

(?)=Katılımı belirsiz

yanimda bir "?" var

benim en sson sinavim 14 unde bitiyor aksam yola ciksam 15 inde istanbul ikindiye ankaradayim..

tarih sizce 8,9 gun sonra yapsak???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Erdem Kemiksiz
2007 buluşmasına 30-35 kişi beklerken 19 kişiydik.İkinci gün ise sadece 8 kişi kalmıştık. Umarım tekrarı olmaz.

Ayrıca Melek hanım teveccüh göstermişler ve zatımı üye katılım listesinde ilk sıraya yazmışlar. Birden şımarıverdim :fildir: kendimi öyle ilk sıralarda falan görmeye hiç alışık değilimde :lol:

Bir de madem bu kadar fazla kişi (inşallah) olacağız. Tufan beyinde onayıyla tabi güzel bir açılış merasimi ayarlasak derim, ne biliyim açılış konuşması, herkesin kendini tanıtması faslı, kokteyl gibi ne dersiniz, masrafı da katılımcılar arasında karşılansa tabi bu benim düşüncem.

Çok mu resmi yada gereksiz mi olur yoksa -_- Sizin düşünceniz ?

ben 2.forum buluşmasına katılım. açılış konuşması-kokteyl vs.gibi resmi şeyler yoktu ama kısa sürede kaynaştık herkesle.

5-6 temmuzda da aynısı olur diye düşünüyorum. zaten birbirimizi az-çok tanıyoruz yazılarımızdan.

yine de her türlü organizasyona varım ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba.Buluşmamıza katılım baya fazla olacak.Bu çok güzel.Şimdi son haberler :lol: :

Ankara dışından gelecek ve kalacak yeri olmayan arkadaşlara misafirhanelerde yer ayırtacağım.Biraz daha zaman geçsin kalmak isteyen arkadaşlar bana isimlerini bildirsinler.Gerekli yerlerle görüştüm.

Misafirhanede kalacak arkadaşlara salona geliş gidiş için servis yapılacak :lol: .

Cumartesi akşamı eğlence yemeği için yer ayarlayacağım.Buluşmadan 10-15 gün önce katılacak arkadaşlar bildirirlerse kişi sayısı vermem kolaylaşacak.

Ayrıca katılım için bir ücret alınmayacak.Zaten misafirhane ve eğlence için harcamalarınız olacak.Ben uygun fiyatları araştıracağım.Geçen buluşmalarımızda sertifika vermiştim.Açılış konuşması elbette yapılabilir.Ama sertifika için söz vermeyim.Genede uğraşacağım.

Yazılarımdan anlayacağınız gibi benim için önemli olan yukarıda yazmış olduğunuz katılım listesinin dahada artması ve kesin katılacak arkadaşların misafirhane ve yemek katılımı için isim listelerini vermeleri olacak.Bana en büyük yardımınız bu şekilde olacaktır.Yeni gelişmeler olduğunda bilgi vereceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar.İl temsilcimiz Kenan beyle görüştüm.Maçları hem takım hemde ferdi olarak yapacağız :thup: .

Ayrıca belirtmek istediğim birşeyde hiçkimse ben iyi oynayamıyorum,zayıf kalırım gibi düşüncelere kapılmasını istemiyorum.Amacımız zaten birlikte olup tanışmak birbirimizle fikir alışverişi yapmak ve yardımcı olmak.

Bu nedenle eğer iyi oyuncular daha çok katılım yaparsa yeni başlayan veya oyununu geliştirmekte olan arkadaşlarla daha çok oynamaları, doğruları veya yanlışları üzerinde fikirlerini belirtmeleride herkese yarar sağlayacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Listeye beni ekleyebilirsiniz.

Umarım o tarihte bir aksilik olmazsa katılırım.

Arkadaşlar aranızda bana yardımcı olmak isteyen varmı? Düzenli foruma giren, katılımcı listesini takip edip hergün yeni katılan kişileri ekleyip bana değiştikçe kişisel mesajla listeyi güncelleyerek gönderecek bir arkadaşa ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..