Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması

Recommended Posts

Tufan merhaba,

Forum buluşması ile ilgili olarak gösterdiğin gayret, emek, çaba ve özveriler için şimdiden teşekkür ediyorum. Bu camianın senin gibi bu spora hiç bir karşılık beklemeden katkı yapacak insanlara çok ihtiyacı var diye düşünüyorum. Helal olsun sana. Selamlar, :alkis::alkis::alkis:

Üstat çok teşekkür ederim.Daha bişey yapmadık.Yapmaya başlayacağız ama katılım çok olursa tabiki.Senin gibi üst düzey oyuncuları kesinlikle bekliyorum.Seyredeceğiz,kameralara alacağız sonra tekrar dvd'de seyredeceğiz :lol: .Bu nedenle gelmeni ve buluşmamıza renk katmanı isterim.Sevgilerimle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 403
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Üstat çok teşekkür ederim.Daha bişey yapmadık.Yapmaya başlayacağız ama katılım çok olursa tabiki.Senin gibi üst düzey oyuncuları kesinlikle bekliyorum.Seyredeceğiz,kameralara alacağız sonra tekrar dvd'de seyredeceğiz :lol: .Bu nedenle gelmeni ve buluşmamıza renk katmanı isterim.Sevgilerimle.

Tufan benim gibi üst düzey oyuncuları :P: beklemiyor musun?

Şaka bir yana bu konuyu açıp foruma yeni bir heyecan getirdin. Mehmet'in dediklerine aynen katılıyorum. İnşallah geçen seneki gibi geleceğim deyip de gelmeyenler olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan benim gibi üst düzey oyuncuları :P: beklemiyor musun?

Şaka bir yana bu konuyu açıp foruma yeni bir heyecan getirdin. Mehmet'in dediklerine aynen katılıyorum. İnşallah geçen seneki gibi geleceğim deyip de gelmeyenler olmaz.

Abicim senin herzaman başımızın üstünde yerin var.Ama dikkatli oynayacaksan :lol: .Buluşmadan daha önce zaten Ankara'ya bekliyorum seni.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ARKADAŞLAR 5.FORUM BULUŞMA TARİHİMİZ 5-6 TEMMUZ 2008 ANKARA ALTINDAĞ SPOR SALONU OLARAK BELİRLENMİŞ OLUP 9 MASADA MAÇLARIMIZ YAPILACAKTIR.DERECEYE GİREN TAKIMLARA KUPA VE MADALYA VERİLECEKTİR.

Artık tüm katılacak sporcu arkadaşlar kendilerini bu tarihe göre ayarlayabilirler.Başka gelişmeler olduğunda anında bilgi vereceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan merhaba,

Bir şey yapmaya başlamak veya niyetlenmek demek o işin bitmesi demektir.Üst düzey oyuncu diyerek teveccüh göstermişsin. Ben kendimi o kategoride görmüyorum. <_< İnan gelmeyi çok istiyorum. Tarihin netleşmesi çok iyi olmuş. Zaten gördüğüm kadarıyla İstanbul'dan gelecek olanlar var.Bir aksilik olmazsa gelmeye çalışacağım. Biliyorsun iş hayatı, aile hayatı, spor hayatı, hepsi bir araya gelince bazı şeyler kolay olmuyor.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir aksilik çıkmaz ise biz de Haldun Alagaş takımı olarak katılacağız.

3er oyuncudan 1 , belki de 2 takım çıkarabiliriz.

Kesinleştiği zaman bilginize sunarım.

Emeği geçenlere şimdiden teşekkür eder, kolaylıklar dileriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu organizasyon için Tufan Bey'i kutluyor ve teşekkür ediyorum.Ancak;her takımın bir bayan kontenjanı olmalı,diye düşünüyorum. :fildir: saygılar...

Melekber sen katıl buluşmaya sana her takımda yer bulurum merak etme :lol: .Bayan katılımcı sayısına göre zaten birşeyler yapacağım.Katılımı görmek gerek önce...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aklıma geldi bizim İzmir'in ilk buluşmaya katılan Genç Yetenekleri nerede? Ne buluşmaya gelirler nede siteye girip kendilerini hatırlatırlar!.. Pes yani...

Geno,Arno ve Çağdaş Üste zannederim bahsettiğin genç yetenekler.Çağdaş çok nadir olsada selam falan gönderiyor.Ben hepsine bi mesaj atayım bakalım ne alemdeler :huh: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan bey, kalabalık olursak takım müsabakaları güzel olur ancak katılım az olursa sıkıntı yaratabilir, bir de dışardan gelip takım kuramayacak kişiler diğer takımlara monte edilince adaptasyon sorunu yaşayabilir, bence ferdi müsabaka şeklinde olsa, katılım sayısına göre gruplara bölünüp lig usulu yapmak güzel olmazmıydı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

(Katılacağımı varsayaraktan) Ben de ferdi olmasını tercih ederim. Malum seviyemiz size hafif kalacağından dolayı, takım arkadaşlarımıza mahcup olmayalım. Bir şekilde herkes birbiriyle maç yapabilse muhteşem olur. Ferdi lig sistemi yani.

Bir de bu (stiga'nın sitesindeydi galiba) rating sistemine girsek bilgileri, forum sıralaması oluşurdu. (Tabi bunu isteyecek en son kişi ben olmalıyım ama =) )

İkinci el malzemeleri de etiketlesin herkes, bir de pazar kurarız salonun köşesinde bi yerde, denemesi de kolay olur :)

Youtube'dan da forum adına bi hesap açılıp maçları da oraya yükleriz.

Neyse yeter şimdilik, beni heyecan bastı :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de ferdi lig usulünden yanayım gelecek arkadaşların oyunları bilinmediği için çok dengesiz takımlar oluşabilir dolayısıyla maçlarda zevksiz olur.bu arada organizasyonda emeği geçecek herkese şimdiden çok teşekkürler.işlerimi ayarlayıp gelmeyi çok istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İkinci el malzemeleri de etiketlesin herkes, bir de pazar kurarız salonun köşesinde bi yerde, denemesi de kolay olur :)

Evet zaten ben de elimde tahta, lastik,top, ıvır zıvır ne varsa getireceğim. Hem bi kaç kişi daha olursa Kadıköydeki gibi bir bit pazarı oluşabilir.İyi de olur ekipman alışverişi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 32 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..