Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması

Recommended Posts

Arkadaşlar aranızda bana yardımcı olmak isteyen varmı? Düzenli foruma giren, katılımcı listesini takip edip hergün yeni katılan kişileri ekleyip bana değiştikçe kişisel mesajla listeyi güncelleyerek gönderecek bir arkadaşa ihtiyacım var.

eger kabul edersen ben yardımcı olabilirim tufan abi. (hatta eger kabul ederlerse şöyle de yapabiliriz. katılmak isteyenlerle ben temasa gecip özel mesaj vesaire telefon numaralarını da alalım... bulusma yaklastıkça haberleşme konusunda sıkıntı yaşamayalım...) kısacası ben elimden geldiğince her konuda yardımcı olabilirim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 403
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar aranızda bana yardımcı olmak isteyen varmı? Düzenli foruma giren, katılımcı listesini takip edip hergün yeni katılan kişileri ekleyip bana değiştikçe kişisel mesajla listeyi güncelleyerek gönderecek bir arkadaşa ihtiyacım var.

Her yeni ismini yazdıracak olan kişi, kendinden bir önceki listeyi kopyala yapıştır yaparak kendini eklerse hiç sorun olmaz :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar kimler katılacaksa, katılacağı ili de belirterek ismini yazdırsın.

Ayrıca benim geçen senelerde dediğim gibi aynı ilden olanlar aynı vasıtayla yolculuk ederlerse yolboyunca da tanışmış ve kaynaşmış olurlar...

Ayrıca istanbuldan Ankara'ya gidecekler varsa ve Cuma akşamı çıkmayı düşünüyorlarsa hep birlikte gidebiliriz sanırım. Eğer kendi aracıyla giden olursa benzine ortak olurum mesela ve hol boyunca da mata tenisi şarkıları ve marşları söyleyebiliriz... :P:

Aybaşı günlerine denk gelmesi benim kesin karar vermemi son güne bırakacak gibi (ilk 6 aylık denetim için denetçiler geleceğiz derlerse o zaman zor görünüyor) ama gelirsem misafirhane de kalıp gece eğlencesine de katılacağım tabii ki...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forum kullanıcı ismi şehir

1 BurakYalin samsun

2 Butterflysport ankara

3 buyukdogu ankara

4 Cako 67 zonguldak

5 cannibal1313 ankara

6 Crazy Spin bursa

7 Eko72 ankara

8 Erdem Kemiksiz samsun

9 erenarik bursa

10 Eroll ankara

11 GokhanEgemen aydın

12 gökhanbayraktar bursa

13 Guray istanbul

14 Hakan KIRIK istanbul

15 Hıcın ankara

16 Hüseyin TOPAÇ manisa

17 ice_stream zonguldak-ankara

18 kaisersoze ankara

19 kartopu ankara

20 Kemal Balim izmir

21 lobianco elazığ

22 Matematik ankara

23 Melekber xxxxx

24 Omer3461 istanbul

25 onurbyr

26 prosatanus bursa

27 Saadettin istanbul

28 sdolar57 istanbul

29 TsuBasa ankara

30 ttmeto ankara

31 Tursarx xxxxx

32 turushanovgu rize

33 xxMaD muğla

34 ongun istanbul

35 kaan_t.dag istanbul

şimdilik liste bu kadar... arkadaşlardan şehir ismini yanlış yazdıgım veya listeye eklemedigim isimler bana özel mesajdan ulaşırlarsa hemen eklerim... her akşam saat 23.00 da liste yeni arkadaşlar katıldığı sürece güncellenecektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forum kullanıcı ismi şehir

1 BurakYalin samsun

2 Butterflysport ankara

3 buyukdogu ankara

4 Cako 67 zonguldak

5 cannibal1313 ankara

6 Crazy Spin bursa

7 Eko72 ankara

8 Erdem Kemiksiz samsun

9 erenarik bursa

10 Eroll ankara

11 GokhanEgemen aydın

12 gökhanbayraktar bursa

13 Guray istanbul

14 Hakan KIRIK istanbul

15 Hıcın ankara

16 Hüseyin TOPAÇ manisa

17 ice_stream zonguldak-ankara

18 kaisersoze ankara

19 kartopu ankara

20 Kemal Balim izmir

21 lobianco elazığ

22 Matematik ankara

23 Melekber xxxxx

24 Omer3461 istanbul

25 onurbyr uşak

26 prosatanus bursa

27 Saadettin istanbul

28 sdolar57 istanbul

29 TsuBasa ankara

30 ttmeto ankara

31 Tursarx uşak

32 turushanovgu rize

33 xxMaD muğla

34 ongun istanbul

35 kaan_t.dag istanbul

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Slm.Tufancım İzmir'li gençlere atıfta bulunmuşsun ama; İzmir'in yaşlısı olarak ve 1.forum buluşmasının acizane küçük salon organizasyonunu yapan kişi olarak bende katılmak isterim. Tayinim Ankara Etimesgut'a çıktı.Önce 24 Mayıs da İzmir'den terfilere gidicem, sonra yeni görev yerime katılış tarihim 7 temmuz olduğu için o hafta sonu aranıza katılmayı isterim. Ya İzmir takımı kurarız, yada Toranomon ile Ankara takımı kurarız. Ayrıca uzun bir aradan sonra seninle tekrar oynamaktan mutluluk duyarım. Görüşmek üzere Zafer Yıldırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadetin abi ben bir mail attım ama dikkate alan olmadı.Buradan 4 kişi alıp gelebilirim.(izmir-muğla-denizli-afyon)
Diğer arkadaşlarda siteye üye iseler isimlerini yazdırsınlar yeterli olur. Ayrıca belirtmene gerek yok. Bunu yanında siteye üye değillerse o zaman listeleri güncelleyen arkadaşımıza kişisel bir mesajla isimlerini ve gelecekleri ili bildirsen not alırlar sanırım. ;):
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Slm.Tufancım İzmir'li gençlere atıfta bulunmuşsun ama; İzmir'in yaşlısı olarak ve 1.forum buluşmasının acizane küçük salon organizasyonunu yapan kişi olarak bende katılmak isterim. Tayinim Ankara Etimesgut'a çıktı.Önce 24 Mayıs da İzmir'den terfilere gidicem, sonra yeni görev yerime katılış tarihim 7 temmuz olduğu için o hafta sonu aranıza katılmayı isterim. Ya İzmir takımı kurarız, yada Toranomon ile Ankara takımı kurarız. Ayrıca uzun bir aradan sonra seninle tekrar oynamaktan mutluluk duyarım. Görüşmek üzere Zafer Yıldırım.

Seni tekrar forum buluşmasında göreceğimden sevindim.Ayrıca artık Ankarada olacağından sürekli oynarız zaten.Görüşmek üzere. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu anda biraz erken ama basınla irtibata geçtim.Birkaç gazeteden olumlu cevap aldım.Buluşmamıza 1 hafta kala tekrar görüşüp kendilerine tam bilgileri vereceğim.

Şimdi sıra televizyon kanallarında :D:

Eurosport u çağırmayı unutma. Bir de CCTV yi çağır da Çinde de yayınlasınlar. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..