Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması

Recommended Posts

İstediğiniz düzeltme yapıldı.Hoşcakalın...

Sayın Toranomon listeye ilave edildi.

ARKADAŞLAR :excl: ;katılımı mümkün arkadaşlarınızın isimlerini belirtirseniz listeye ilave edelim (5.nci sayfa).Selamlar

5. sayfadaki liste ile 6. sayfadaki liste farklı. Aslında katılım listesi ilk sayfada olsa daha görünür olabilir. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 403
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Herkese iyi akşamlar,

Buluşmaya yaklaşık 45 gün kaldı.

Katılım da 3-5 arkadaşın durumu netleşmemiş ama yine de 59 kişi çok çok iyi bir sayı. Aman nazar değmesin.

Yahu Melek hanım listede Tufan beyin ismi yok :huh: onuda yazında 60'ı tamamlayalım Sonra listede adım yok diye gelmez falan Allah muhafaza :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim ismim haricinde daha Ankaradan katılacak en az 10 arkadaşımız daha var.Sanırım bu buluşmada 100 üzeri katılım olacak.Sorun değil tabiki.Çünkü 9 masalık spor salonumuz,hakemlerimiz ve her imkanımız olacak.

Arkadaşlar ayrıca sponsor arayışlarım devam ediyor.Mümkün olduğunca katılacak arkadaşlara külfet olmamaya çalışacağım.Birkaç bağlantıdan haber bekliyorum.Umarım hayırlı olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu TRT3 konusunda ciddi misiniz???

Aslında neden olmasın?

5-10 kişi Erzincan da rafting yaparken trt gidip onları yayınlayabiliyor ve röportaj dahi edebiliyorsa, masatenisi branşında belki de şimdiye kadarki en fazla katılımın gerçekleştirileceği bu sivil-sportif buluşmayı hayli hayli yayınlayamaz mı? Burada en büyük sorumluluk ta tabiki federasyonumuza düşüyor.

Ancak şimdiye kadar ki buluşmalara federasyonun ne kadar ilgili olduğuda meçhul tabi -_-

Forum üyeleri olarak herkes trt ye bu durum ile ilgili bir mail atsa bu bile dikkat çekmeye yeter sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında neden olmasın?

5-10 kişi Erzincan da rafting yaparken trt gidip onları yayınlayabiliyor ve röportaj dahi edebiliyorsa, masatenisi branşında belki de şimdiye kadarki en fazla katılımın gerçekleştirileceği bu sivil-sportif buluşmayı hayli hayli yayınlayamaz mı? Burada en büyük sorumluluk ta tabiki federasyonumuza düşüyor.

Ancak şimdiye kadar ki buluşmalara federasyonun ne kadar ilgili olduğuda meçhul tabi -_-

Forum üyeleri olarak herkes trt ye bu durum ile ilgili bir mail atsa bu bile dikkat çekmeye yeter sanırım.

Bugün trt için görüşme yaptım.Bişeyler olacak gibi.Ümidim var.Daha erken.Biraz daha bekleyelim.İlgili kişi 10 gün sonra Ankaraya gelecek ve görüşme yapacağız.Trt3 için bastıracağım bakalım.Yerel televizyonlar için uğraşıyorum ama şu an trt3 önemli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üüüüüüüüüüfffffffffffffff... Tozkoparanda bile bu kadar sporcu katılımı yoktu.Bu işi organize eden arkadaşları gerçekten tebrik etmek gerekir.TRT yide bu işin içine sokarsanız Süper lig maçlarından çok ,Masatenisi.org ligi maçları konuşulur artık.Spordan Sorumlu Devlet Bakanını kulağınada birisi bu organizasyonu fısıldarsa bu spora çok büyük bir ivme kazandırır.Ha Gayret yokuş çıkmaktan bu spor yorgun düştü ,düz yola inşallah çıkarız.

Elinize kolunuza sağlık.

Saygılarımla

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Önümüzde organizasyonun başlaması için 40 gün var, bence katılımın fazlalığı konusunda erken konuşmak doğru olmaz, inşallah rekor katılım olur, bekleyelim görelim , şahsen ben daha kaydımı yaptırmadım ihtiyatlı davranıyorum, Ankara'da olduğum müddetçe gelirim ama onu söylemek için henüz erken.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benide listeye dahil ederseniz sevinirim.Böylesi masa tenisi sevgisiyle dolu insanlarla birarada olmaktan mutluluk duyacağım.Yinhe ( MilkyWay ) firması olarak ferdilerde ilk üç dereceyi alan arkadaşlara carbon tahta hediye edeceğim.Acizane kabul edilmesi dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..