Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması

Recommended Posts

Benide listeye dahil ederseniz sevinirim.Böylesi masa tenisi sevgisiyle dolu insanlarla birarada olmaktan mutluluk duyacağım.Yinhe ( MilkyWay ) firması olarak ferdilerde ilk üç dereceyi alan arkadaşlara carbon tahta hediye edeceğim.Acizane kabul edilmesi dileğiyle...

Orhan katıldığına sevindim.Ayrıca tüm katılan arkadaşlar adınada tahta hediyen için teşekkür edeyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 403
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Benide listeye dahil ederseniz sevinirim.Böylesi masa tenisi sevgisiyle dolu insanlarla birarada olmaktan mutluluk duyacağım.Yinhe ( MilkyWay ) firması olarak ferdilerde ilk üç dereceyi alan arkadaşlara carbon tahta hediye edeceğim.Acizane kabul edilmesi dileğiyle...

Katılımınız ve hediyeniz için teşekkür ediyoruz...Üçüncü derecedeki arkadaşlara (aralarında olacağım)benden de pınarsu...Tabi sondan 1. 2. 3.dereceler...beraberce içeriz... :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

super olcak gibi AH TUFAN ABI AHHHH

yillardir bu bulusmayi ve seninle karsilasmayi bekliyordum hatta yanimda bir cinli arkadasimda geliyodu ama tarih cok oldu be abi ben 14 unde orda olcam degirtirsekmi ne sadece bi kac gun nolcak herkes gene gelir :huh::fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

murti kardeş tufan bey bütün ayarlamaları çok önceden yaptı, bence tarihin değişmesi imkansız gibi, ertelenmese de hediyelerini gönderebilirsen herkes çok sevinir :D: :D:

bir friendship kullanıcısı olarak çok güzel bi fikir olarak buluyorum..... tarih ertelense tabi senide görmüş olurduk daha güzel olurdu :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben unuttum söylemeyi ben yazıldımda g.ü.f.e.f. olarak benden başka 3 yada 5 kişi daha gelebilir kesin olan var olmayan var sadece yazmış olayım
Katılacak arkadaşları belirtirseniz,listeye ilave ederiz...Listedeki katılımı görmek,organizasyon açısından faydalı olacaktır...Selamlar...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu turnuva hakketten güzel olacağa benziyor! katıldığım ilk ayak olan izmirden çok zevk almıştım! ondan sonrakilere bütler dolayısı ile gidememiştim! bu sefer bütlere kalmama durumum var. eğer başarabilirsem bende katılmayı istiyorum! gelebilirsem bergamayı temsil edicem arnonun sakatlığı ve genonun bu haftasonu amerika'ya gidecek olmaları nedenleriyle gelemiyecekler! kesin gelebilme tarihini 15-20 haziran arasında yazıcam! ben ankaraya daha önce hiç gitmedim ve kalcak yerim de yok!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu turnuva hakketten güzel olacağa benziyor! katıldığım ilk ayak olan izmirden çok zevk almıştım! ondan sonrakilere bütler dolayısı ile gidememiştim! bu sefer bütlere kalmama durumum var. eğer başarabilirsem bende katılmayı istiyorum! gelebilirsem bergamayı temsil edicem arnonun sakatlığı ve genonun bu haftasonu amerika'ya gidecek olmaları nedenleriyle gelemiyecekler! kesin gelebilme tarihini 15-20 haziran arasında yazıcam! ben ankaraya daha önce hiç gitmedim ve kalcak yerim de yok!

çağdaş mesajlarını tekrardan görmek beni memnun etti.inşallah buluşmaya gelirsin de tanışıp oynama fırsatımız olur.beni hatırladın mı?

http://www.masatenisi.org/forums/index.php...games&st=20 burada canlı sohbete girmiştik.benim profilim yusufaydin şeklindeydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar. Bu güzel organizasyon için Tufan Bey ve emeği geçen herkese öncelikle teşekkürler etmek istiyorum. Şu an için kesin birşey söylemem doğru olmaz ama o tarihte bende İzmir'den bu organizasyona katılmayı çok isterim. Kesinleşince ,muhtemelen haziran sonu, tekrar buraya yazarım. Ayrıca takım maçı olursa ben İzmirden katılacağıma göre takımlar nasıl oluşturulacak? Buradan itibaren mi , yoksa orada biraraya gelince mi takımlar oluşturulacak?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar. Bu güzel organizasyon için Tufan Bey ve emeği geçen herkese öncelikle teşekkürler etmek istiyorum. Şu an için kesin birşey söylemem doğru olmaz ama o tarihte bende İzmir'den bu organizasyona katılmayı çok isterim. Kesinleşince ,muhtemelen haziran sonu, tekrar buraya yazarım. Ayrıca takım maçı olursa ben İzmirden katılacağıma göre takımlar nasıl oluşturulacak? Buradan itibaren mi , yoksa orada biraraya gelince mi takımlar oluşturulacak?

merhaba serhat abi. ben yusuf.takımlar önceden oluşturulabiliyo istediğiniz kişiyle.şehir şehir takım çıkarılıyo.tabi bir şehirden birden fazla takım çıkabilir.takım arkadaşı olmayanlar için de orada takımlar oluşturulacak.aslında münir hocayla siz iyi takım oluştururdunuz fakat ben münir hocaya söyledim gel(e)mem dedi.selamlar. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan Bey ben İzmir Hava Yollarında Pilotum(pegasusla ortak,kardes sirket). Şirketle konuşucam belki sponsor olurlar. Onlar içinde reklam olursa arkadaşları vergi ve havaalanı hizmetleri karşılığı taşırlar. Ama düşük bir ihtimal diye düşünüyorum.

Sponsor arayışlarımız sürüyor.Sizinde eğer olursa bu katkınız gerçekten harika olur.Bu tür sponsor olan kurumlarıda elimizden geldiğince medyaya bildireceğiz.Bu arada geldiğiniz zaman bir takım oluşturulabilir.Aynı şehirden takım çıkmıyorsa karıştırabilirizde.Takım dışında kalanlardan zaten takım oluşturacağız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 45 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..