Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması

Recommended Posts

Arkadaşlar maçların yapılacağı yer daha önce de yazdığım gibi,Etimesgut ta City Hotel'in hemen yanında. City hotel'i bulmakta çok kolay Etimesgut taki tek otel zaten. Bu gün masaların yerleştirilmesi yapılacak salona. Buradan Tufan'a tekrar teşekkürlerimi iletmek istiyorum. O olmasaydı bu organizasyonu gerçekleştirmek pek mümkün olmazdı. Ayrıca Etimesgut belediye Başkanına, Gökhan Karadenize ve Hüseyin Atak arkadaşımada masatenisine verdikleri destek ve çabalarından dolayı sonsuz teşekkürler.. Uzun yıllardır Etimesgut ta yaşayan birisi olarakta bu organizasyonun Etimesgut ta yapılmasından ayrıca gurur ve onur duydum. Temennim Etimesgut Belediyesinin bu organizasyonu devamlı hale getirmesi her yıl yapması. İnşallah bu gerçekleşir. Ankara da yeterli desteği bulamayan masatenisi sporu için Etimesgut Belediyesinin bu desteğinin önemli bir girişim olduğunu düşünüyorum. Herkesi Sayın Başkana mail atmaya davet ediyorum. Sayın Başkanında bu ilgi karşısında masatenisine verdiği desteği daha da arttıacağını düşünüyorum. Cumartesi sabahı görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 403
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Başkana aşağıdaki mesajı gönderdim :

==========================================

Sayın Başkanım,

Masatenisi.org masatenisini seven 7 den 70 e gençlerin bir araya geldikleri kar amacı gütmeyen bir oluşumdur. Amacımız herkese masa tenisi oynama imkanı sunmak ve bu sporu yaygınlaştırmaktır.

Bu amaca ulaşmak için uğraş verirken karşılaştığımız en büyük sorunumuz oynayacak yer imkanı bulamamaktır. İşim gereği Ankara'ya çok seyahat ettiğim için ben de biliyorum, özellikle Ankara'da oynayacak yer sorunu had safhadadır.

Ankara'da yapılacak olan geleneksel forum buluşmamızda oynayacak yer sorunu yaşarken, spora değer veren ve sporu destekleyen sizlerin yardımlarıyla bu sorun çözülmüştür.

Masa tenisi sporcuları adına en başta size olmak üzere, ekibinize, Etimesgut Belediyesine ve bu buluşmayı organize etmek için çok uğraş veren sayın Tufan Yalçın'a çok teşekkür ederiz.

saygılarımla,

Ertan Patır

Masatenisi.org yöneticisi

================================================

Ankara'da görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar;

Kusura bakmayın, konuyu başından sonuna kadar takip edemedim. Cmt günkü turnuvaya hem ferdi hem de takım olarak katılmak istiyoruz. Herhangi bir yere isim yazdırmak gerekiyor mu? Yoksa kayıtlar turnuva günü mü gerçekleşecek?

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,organizasyon hakkındaki bu zorunlu ve olumlu gelişmelere çok sevindim.Başta olağanüstü çaba ve emekleri için Tufan Yalçın beye teşekkürlerimi sunuyorum.Ardından -gerçekten de masatenisi gibi ısrarla unutulan bu güzel spor dalına sponsor olan- Etimesgut belediye başkanı Sn.Avukat Serhat Kemal Yılmaz beyefendi;gene destek,çalışma ve katkılarından dolayı Gökhan Karadeniz beyefendiye ve diğer belediye çalışanlarına şimdiden teşekkür,saygı ve selamlarımı yolluyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar;

Kusura bakmayın, konuyu başından sonuna kadar takip edemedim. Cmt günkü turnuvaya hem ferdi hem de takım olarak katılmak istiyoruz. Herhangi bir yere isim yazdırmak gerekiyor mu? Yoksa kayıtlar turnuva günü mü gerçekleşecek?

Teşekkürler..

kaç kişi katılacaksanız isim ve soy isminizi yazmanız yeterli olacaktır. sizi 5. sayfadaki listeye eklerler.kayıtlar önceden yapılıyo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar;

Vay, Egemen beyde burdalarmış. Neredesiniz yahu.

Hacettepe mi yoksa Tai takımıyla geleceksiniz? Ona göre, bilelim de :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vay, Egemen beyde burdalarmış. Neredesiniz yahu.

Hacettepe mi yoksa Tai takımıyla geleceksiniz? Ona göre, bilelim de :D:

Sorma Mehmet ali;

İş güç uğraşıyoruz. Turnuvaya TAI takımından arkadaşla katılacağız. Belki tanıyosundur Bayram KARAKAYA. Sonunda seninle kapışmak için de bi fırsat doğdu :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5.nci Forum Buluşması Üye Katılım Listesi ;

1.Büyükdoğu

2.AliGuller ?

3.turushanovgu(katılamıyor)

4.Myilik2002

5.sdolar57 (?)

6.Prosatanus (?)

7.Cannibal1313 (katılamıyor)

8.Canberk

9.Erdem Kemiksiz

10.Guray

11.Matematik

12.İce stream

13.Kemal Balim

14.Gokhan Egemen

15.Murti (?)

16.xxMaD

17.Togay (katılamıyor))

18.CrazySpin

19BurakYalin

20.TsuBaSa

21.Saadettin

22.Tursarx (Katılamıyor)

23.Lobianco

24.Gokhan Bayraktar

25.Ertan

26.Omer3461

27.Erenarik

28.Eroll

29.Hasan Yılmaz

30.HakanKırık (katılamıyor)

31.Cako67

32.Melekber Karadeniz

33.Huseyin Topaç

34.ButterflySport

35.Kaisersoze

36.ttmeto

37.Hıcın

38.Prosatanus

39.kartopu

40.Eko72

41.Erol Erdoğan

42.Murat Doğan

43.Murat Işık (katılamıyor)

44.Özgür Barış Karaca

45.Şeref Gönüllü

46.Havva Çetinkaya

47.Hatice Zengin

48.sky life641

49.Sergent

50.adem onursal

51.aavni (?)

52.Toranomon

53.Hakkı Bağcı

54.p.pardus

55.Güven Özbayrak

56.Burak86

57.Fatih Çakır

58.kastasgokhan

59.Emre Kaygusuz

60.TUFAN YALÇIN (Organizatör)

61.Ongun Tunalı

62.tuncayarac(katılamıyor)

63.mircan

64.Abdullah Karaca

65.Şeref Ülkü

66.Atilla Eyiceli

67.kontrast

68.Champ

69.cangrbz

70.Sevim Girgin

71.Hakan

72.Doğan

73.Cuma

74.Fahri Sarılar

75.Looper

76.Yakup Coşkun

77.Mustafa Şimşek

78.Salih Cengiz

79.Mehmet Şahin

80.Alpaslan Tan

81.Bilal San

82.Lokman Gündüz

83.Adem Onuralp

84.Mustafa Altunok

85.Furkan Altunok

86.Takefiree

87.Adem Onuralp

88.Taner Özdurdu

89.Mustafa Teke

90.Mertcan Özdeş

91.Emre Ballı

92.Ali Eray Deniz

93.iosum-Leyla-

94.Talha Sarılar

95.Kudret Menteş

96.Abdullah Tümer

97.Baykarakaya

98.Tayfun Sel

99.Kaan Sel

100.ACA

101.Fırat Atalay

102.Güneş Türk

103.Şahin Güner

104.Muhammet Koç

105.Hamit Koç

Melekber hamım merhaba ben Bayram. Sanırım liste işiyle siz ilgileniyorsunuz. Buna sevindim. Sizin 97 sırada listeye eklediğiniz kişi varya işte o benim. Herhangibir karışıklık olmaması için BAYRAM KARAKAYA olarak düzeltirseniz sevinirim. Turnuvada görüşmek üzere. Bu arada benim ufaklık doğdu daha iki aylık ama Forhand ve Backhand vuruşları harika :) Ben bile blok yapamıyorum ..... şimdiden yetiştiriyorum onu :) Kendinize iyi bakın görüşmek üzere....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar simit,güneşyağı,gözlük derken,raketlerimizi almayı unutmayalım lütfen... :lol:

Hatta fazla anlamlı gelmese de ihtiyaç duyanlar için havlu,yedek tişort,buz-limonata...

Ben de böyle bir organizasyon için teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum;Tufan Bey'e,Etimesgut Belediye Başkanımıza ve yardım ekibine,antrenör G.Karadeniz'e ve tabiki katılımlarıyla organizasyona renk verecek olan tüm masatenisi sporcularına.... :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba.Maçlar ETİMESGUT İLKÖĞRETİM OKULU SPOR SALONUNDA yapılacak.Organizasyon programını açıklıyorum.Değişiklikler olabilir.Ancak bütün katılacak sporcuların en geç 9'da salonda olmaları gerekmektedir.Çünkü kuralar salona gelenlerin isimleri alınarak yapılacak.

5 TEMMUZ 2008

08:00 - 09:00 SPORCULARIN SALONA GELİŞİ VE İSİM LİSTELERİNİN OLUŞTURULMASI

09:00 - 10:00 KAHVALTI - KURA ÇEKİMİ

10:00 - 10:05 SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI

10:05 AÇILIŞ KONUŞMASI VE MÜSABAKALARIN BAŞLAMASI

12:30 - 13:30 ÖĞLE YEMEĞİ

13:30 - 18:00 MÜSABAKALARIN DEVAMI

19:30 İLLER BANKASI MACUNKÖY SOSYAL TESİSLERİNDE AKŞAM YEMEĞİ

6 TEMMUZ 2008

08:00 - 09:00 SPORCULARIN SALONA GELİŞİ VE KAHVALTI

09:00 - 12:30 MÜSABAKALARIN BAŞLAMASI

12:30 - 13:30 ÖĞLE YEMEĞİ

13:30 - ------ MÜSABAKALARIN DEVAMI VE ÖDÜL TÖRENİ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vay be 100'ü geçti katılım... efsane olacak :) allah maç tablosunu hazırlayana kolaylık versin...

emeği geçen herkesin eline sağlık, bu arada hakem komitesi geleceğinden maç tablosunu onlar hazırlar artık, keşke ben de orada olabilseydim :kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Takım maçları olmak zorunda. Diğer türlü 100 kişi 6 masada grup elemeleri çok çok çok zor.

Yanlış anlamayın bu organizasyondan çok umutluyum ama eğer 100 kişi gelirse iki günde bu yükü kimse kaldıramaz bence. Altındağ'da 9 masa ve 9 hakemle iki günde bundan çok daha az katılımlı turnuvalar bile doğru dürüst yürütülemedi. Çok seri karar alabilen ve uygulayabilen bir organizasyon komitesi gerekiyor. Bu durumda bile çok zorlanılacak. Kimse eleme usulünden yana değil tabii. İnsanlar oynamaya ve birbirlerini tanımaya geliyor. Bir maç yapıp kenara çekilindiği vakit çok büyük hayal kırıklığı olur. Ama bu işin içinden çıkarlarsa organizatörleri federasyon yönetimine aday göstermek gerekir bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Giresun ekibi olarak turnuvaya gelmemiz kesinleşti.4 kişi geliyoruz.Gerçi liste Etimesgut'da oluşturulacak ama yine de listeye ekleyebilirsiniz.

Erkan Kızıltaş

Ahmet Fehmi Eriş

İbrahim Aydın

Nuri Akın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5.nci Forum Buluşması Üye Katılım Listesi Son Hali ile;

1.Büyükdoğu

2.Myilik2002

3.Prosatanus

4.Canberk(İptal)

5.Erdem Kemiksiz

6.Guray

7.Matematik

8.İce stream

9.Kemal Balim

10.Gokhan Egemen

11.xxMaD

12.CrazySpin

13.BurakYalin

14.TsuBaSa

15.Saadettin

16.Lobianco

17.Gokhan Bayraktar

18.Ertan Patır

19.Omer3461

20.Erenarik

21.Eroll

22.Hasan Yılmaz

23.Cako67

24.Melekber

25.Huseyin Topaç

26.ButterflySport

27.Kaisersoze

28.ttmeto

29.Hıcın

30.kartopu

31.Eko72

32.Murat Doğan

33.Özgür Barış Karaca

34.Şeref Gönüllü

35.Havva Çetinkaya

36.Hatice Zengin

37.sky life641

38.Sergent

39.adem onursal

40.Toranomon

41.Hakkı Bağcı

42.p.pardus

43.Güven Özbayrak

44.Burak86

45.Fatih Çakır

46.kastasgokhan

47.Emre Kaygusuz

48.Tufan Yalçın

49.Ongun Tunalı

50.Mircan

51.Abdullah Karaca

52.Şeref Ülkü

53.Atilla Eyiceli

54.kontrast

55.Champ

56.cangrbz

57.Sevim Girgin

58.Hakan

59.Doğan

60.Cuma

61.Fahri Sarılar

62.Looper

63.Yakup Coşkun

64.Mustafa Şimşek

65.Salih Cengiz

66.Mehmet Şahin

67.Alpaslan Tan

68.Bilal San

69.Adem Onuralp

70.Mustafa Altunok

71.Furkan Altunok

72.Takefiree

73.Adem Onuralp

74.Taner Özdurdu

75.Mustafa Teke

76.Mertcan Özdeş

77.Emre Ballı

78.Ali Eray Deniz

79.iosum-Leyla

80.Talha Sarılar

81.Kudret Menteş

82.Abdullah Tümer

83.Bayram Karakaya

84.Tayfun Sel

85.Kaan Sel

86.ACA

87.Fırat Atalay

88.Güneş Türk

89.Şahin Güner

90.Muhammet Koç

91.Hamit Koç

92.Egemen Can

93.odtuttt

94.Erkan Kızıltaş

95.Ahmet Fehmi Eriş

96.İbrahim Aydın

97.Nuri Akın

98.Özkan Akın

99.Recep Mutlu

100.Ensari Acar

101.Semih Bitim

102.Mehmet Deniz Kürün

103.Serdar Kaya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kuralar rastgele kura şeklinde mi olacak, yoksa baylar (eski - yeni--------- mili takım , en iyi 12'ler, süperlig, 1. lig, 2. lig sporcuları ) belirlenip finallerin daha güzel olması mı sağlanacak???
Yazdığınız gibi olacak diye biliyorum. Yoksa bu durum forumumuzun dostluk buluşmasından çok ciddi turnuva şeklinde geçecektir ki, buda sadece tanışmak için gelen ve altyapısı olmayan arkadaşlarımızı rahatsız edecektir. Hem böylelikle rastgele takımlar yaratılarak birbirimize daha iyi kaynaşmamız sağlanır.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..