Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması

Recommended Posts

Takefiree merhaba,

Benim maçımın dvd'si elinde var mı?

Selamlar,

merhaba abicigim :)

yok ama yapariz ;):

adresini gonderirsen hafta sonuna kadar kargolarim.

kartvizitteki adrese istiyorsan tamamdir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 403
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Abi aldım cdleri izledim de.Anladım ki sen tam bir kamil hastası olmuşsun turnuvada :D: Sağol videolar için hayatımda ilk defa kendimi izleme fırsatım oldu.Pek iyi oynamıyomuşum ama eksiklerimi de görmüş oldum böylece(Mesela ayaklarım tam anlamıyla kazık gibi) :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5.Forum Buluşması Kelebek Ödülleri

1.Mehmet Ali ; En misafirperver oyuncu

2.Burak86 ;En iyi showmen

3.Fasulyespor ;En ilginç takım

4.Büşra ;En minik oyuncu

5.Aykut Hoca ;En popüler oyuncu

6.Kenan Asil ;En asil hakem

7.Ongun ;En matrak oyuncu

8.Çinli ;En merak edilen oyuncu

9.Leyla ;En * oyuncu

10.Sabriye Hanım ;En candan hakem

11.Zeynep ;En süslü hakem

12.Hakan Evci ;En antremansız oyuncu

13.Kamil ;En hırslı oyuncu

14.Erdem K ;En sevimli oyuncu

15.Ensari ;En başarılı oyuncu

16.Ertan P ;En ciddi oyuncu

17.Sevim ;En fotojenik oyuncu

18.Furkan ;Gönüllerde yer eden oyuncu

19.Bilal S ;En ilginç oyuncu

20.Alparslan T ;En stabil oyuncu

21.Bayram K ;En baba oyuncu

22.Bülent ;En mahcup oyuncu

23.champ ;En cömert oyuncu

24.Eren ;En sempatik oyuncu

25.Semih B ;En düşünceli oyuncu

26.Saadettin ;En samimi oyuncu

27.Recep M ;En yardımsever oyuncu

28.Takifiree ;En iyi reji

29.Tufan Y ;En iyi yönetmen

30.Prosatanus ;En nazik oyuncu

31.Güray ;En iyi yorumcu

32.Looper ;En ilgili oyuncu

33.Dilek ;En güleryüzlü hakem

34.Zeynep S ;En süslü hakem

35.Mustafa A ;En başarılı baba

36.Lobianco ;En iyi fotomuhabiri

:sorry:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5.Forum Buluşması Kelebek Ödülleri

1.Mehmet Ali ; En misafirperver oyuncu

2.Burak86 ;En iyi showmen

3.Fasulyespor ;En ilginç takım

4.Büşra ;En minik oyuncu

5.Aykut Hoca ;En popüler oyuncu

6.Kenan Asil ;En asil hakem

7.Ongun ;En matrak oyuncu

8.Çinli ;En merak edilen oyuncu

9.Leyla ;En * oyuncu

10.Sabriye Hanım ;En candan hakem

11.Zeynep ;En süslü hakem

12.Hakan Evci ;En antremansız oyuncu

13.Kamil ;En hırslı oyuncu

14.Erdem K ;En sevimli oyuncu

15.Ensari ;En başarılı oyuncu

16.Ertan P ;En ciddi oyuncu

17.Sevim ;En fotojenik oyuncu

18.Furkan ;Gönüllerde yer eden oyuncu

19.Bilal S ;En ilginç oyuncu

20.Alparslan T ;En stabil oyuncu

21.Bayram K ;En baba oyuncu

22.Bülent ;En mahcup oyuncu

23.champ ;En cömert oyuncu

24.Eren ;En sempatik oyuncu

25.Semih B ;En düşünceli oyuncu

26.Saadettin ;En samimi oyuncu

27.Recep M ;En yardımsever oyuncu

28.Takifiree ;En iyi reji

29.Tufan Y ;En iyi yönetmen

30.Prosatanus ;En nazik oyuncu

31.Güray ;En iyi yorumcu

32.Looper ;En ilgili oyuncu

33.Dilek ;En güleryüzlü hakem

34.Zeynep S ;En süslü hakem

35.Mustafa A ;En başarılı baba

36.Lobianco ;En iyi fotomuhabiri

:sorry:

En iyi showmen ödülünü aldığım için çok mutlu oldum.Bu ödülü almak için çok çaba harcadım desem yalan olur.Her maçtan önce ciddi oyna showa kaçma denilen biri için bu ödülü almak pek de zor olmasa gerek. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi aldım cdleri izledim de.Anladım ki sen tam bir kamil hastası olmuşsun turnuvada :D: Sağol videolar için hayatımda ilk defa kendimi izleme fırsatım oldu.Pek iyi oynamıyomuşum ama eksiklerimi de görmüş oldum böylece(Mesela ayaklarım tam anlamıyla kazık gibi) :D:

ne yalan soliyim teknigini ve tarzini cok begendim.her ne kadar turnuvada patlasa da aslinda cok saygili bir genc.ensari abiyi de tarz olarak begendim.blok yaparak bezdirmek yeri geliginde patlatmak ta hos.

ayrica senin tarzin da guzel.hem teknik oynamak hem de keyif almayi bilmek.forumdaki tarzindan her ne kadar ...... desek te :D: (forum izin vermez sansur) yuzyuze taniyinca sempeti duyuyor insan.tufan bey hem guler yuzlu hem de artistik denilen asil bir durusu var.onu da begendim.teknigini begendigim ama tarzini begenmedigim kisiler de olmustur ama her guzelin bir kusuru var iste ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burak'cigim,ankaradan ayrilmadan kamil'e 3 tane dvd yapip verdim.ilk gun maclardan pek bisey cekemedim.ikinci gun cektiklerim sunlar.kamilden alamazsan istediklerini yaz sana gondereyim.ama kargo parasi cikacak cebinden dostum ya.hic kiyamam.istersen bir sponsor bul kargoyu odesin :D:

kamil-miyilik

burak86-hakan dinc

tufan-ensari(ferdi final)

kamil-burak86

furkan-cuma

kamil-burak yalin

kamil-osman

tufan-hakan dinc

furkan-cinli(bizim cinli dedigimiz )

kamil-miyilik

(bazi maclar tam cekildi.bazilari yarim)

ARKADAŞLARIN YORUMUNA AÇIKLIK GETİREYİM. FURKANLA MAÇ YAPAN ARKADAŞ GERÇEKTEN DE ÇİNLİDİR. "ADI YUE". FİNANSBANK 2008-2009 KURULUŞLARARASI 1. LİGİNDE ANTRENOR OYUNCU OLARAK OYNATACAK KENDİSİNİ. İSMAİL HAKKI BEY ARADA BÖYLE ÖZEL MAÇLARA ÇIKARIYOR KENDİSİNİ.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ARKADAŞLARIN YORUMUNA AÇIKLIK GETİREYİM. FURKANLA MAÇ YAPAN ARKADAŞ GERÇEKTEN DE ÇİNLİDİR. "ADI YUE". FİNANSBANK 2008-2009 KURULUŞLARARASI 1. LİGİNDE ANTRENOR OYUNCU OLARAK OYNATACAK KENDİSİNİ. İSMAİL HAKKI BEY ARADA BÖYLE ÖZEL MAÇLARA ÇIKARIYOR KENDİSİNİ.

cinli olup olmadigi bilmiyoruz.uzak dogulu oldugu kesin de ,adini bilmedigimizden oyle yazdik ;)

ya tibetli olsaydi da biz "cinli" demis olsaydik!!! ;) iste tum bulari dusunerek YUE nun forum bulusmasindaki adi kisaca"bizim cinli dedigimiz arkadas"tir :D saygilarimla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5.Forum Buluşmasındaki başarılı erkek sporcuları ödüllendiren Yinhetürk temsilcilerine teşekkür ediyorum.Sağolsunlar bizleri de unutmadılar.Bugün tahtamı aldım.Saadettin Bey'in ifadesiyle..güzel bir anı...

Tabi bundan sonra malzeme ihtiyacımda kendilerine başvuracağım (ilk 3 dereceye girerek :fildir: )

6.Forum Buluşmasına geliyorsunuz değil mi ? :lol::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5.Forum Buluşmasındaki başarılı erkek sporcuları ödüllendiren Yinhetürk temsilcilerine teşekkür ediyorum.Sağolsunlar bizleri de unutmadılar.Bugün tahtamı aldım.Saadettin Bey'in ifadesiyle..güzel bir anı...

Tabi bundan sonra malzeme ihtiyacımda kendilerine başvuracağım...6.Forum Buluşmasına geliyorsunuz değil mi ? :lol::alkis:

İnşallah diyorum. Eğer aybaşlarındaki günlerden birine denk gelmez ve bir sorun yaşamazsam her zaman yeni arkadaşlarla tanışmak, birlikte muhabbet edebilmek en sevdiğim şeylerden biri. Sağolsun ki, Ertan Bey olmazsa olmazı yapıp bu siteyi kurdu ve güzel bir dostluk paylaşımıda bu sayede başladı. Hala da devam etmesi sanırım benim gibi eski üyeleri çok memnun ediyor...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Kusuruma bakmayın biraz geç oldu ama uydurma bir yazı yazmak istemedim ve bu sebeple işlerim hafifleyene kadar bekledikten sonra yazmaya karar verdim. Kısmet bugüneymiş..

Bu foruma üye olmanın ayrıcalığını İstanbul’dan Ankara’ya ulaşmak için ilk seçtiğim yöntem bile göstermişti zaten. Öyle ki; önce Tuncayarac isimli üyemizle bir iki arkadaşı daha aracımıza alıp Ankara’ya gelmeyi düşünüyorduk. Ancak son dakika kendisinde olmadık bir aksilik çıkınca hiç panik yaptığımı ve nasıl ulaşacağımı düşündüğümü hatırlamıyorum bile. Hemen Ertan Beyi aradım ve kendisinin aracıyla birkaç arkadalaşla birlikte Ankara’ya gidip gidemeyeceğimizi sordum ve “seve seve gideriz” dedi. Ancak biz biraz kalabalık olduğumuz için bizim forumdan tanıştığım MustafaAltunok isimli üyemizide ulaşımla ilgili bir arayayım dedim. Kendisi sağolsun aracının komple boş olduğunu ve birlikte gitmemizin daha uygun olacağını söylediğinde Ertan Bey’e yük olmamaya karar verdik ve forum üyelererimizden Mustafa Altunok, Furkan Altunok, Ongun, Güray ve ben tek bir araç yapıp şarkılar söyleyerek, her türlü geyiği ve sohbeti yaparak yola koyulduk. Bu arada aynı saatlerde Aydın’dan GökhanEgemen isimli çok sevdiğim bir üyemizde kardeşiyle birlikte yola çıkmıştı ve telefonla durmadan kalacağımız İller Bankası Sosyal Tesislerinin yol haritasını tartışıyor ve küçük nüansları kaçırmamak için durmadan TufanYalçın isimli üyemizi arıyorduk. Buraya kadar yazdıklarımdan birşey farkettiniz sanırım. Tüm bu paylaşımları sadece bu site aracılığıyla kazandığımız arkadaşlıklar ve dostluklar sayesinde sağlıyorduk. Bu sitenin saygınlığına ve sevgisine öyle güveniyorduk ki, üye olan herkesin aynı büyüyle hareket ettiğine ve siteye girdikleri andan itibaren ister istemez herkesi en yakınıymış gibi gördüklerini düşünüyorduk ve foruma kayıtlı kimi ararsak arayalım 40 yıllık dostmuşuz gibi hareket edebiliyorduk. Su sevgi ve saygıyı bize sağlayan öncelikle sitenin kurucusu Ertan Bey’e, şimdi sitemizde kayıtlı veya kayıtlı olmayan çok değerli tüm eski yeni üyelerimize teşekkür ederek başlamak istiyorum.

Ankara’ya geldiğimizde bizi bahçede birkaç üyemiz karşıladı. Yol yorgunluğuyla hepsinin adını hatırlayamıyorum ancak hoş bir kısa sohbet yapıp sonra da erkenden kalkabilmek için odalarımıza yöneldik ve yattık.

Sabah bir kalktık o da ne? Tufan Yalçın kapıda karşılama komitesi kurmuş bizi bekliyor. Zaten tüm gece “nereden sapalım, nereden dönelim” diye uğraştırdığımız için –keza birçok üyemizde durmadan aramıştır sanırım- sabah sabah o saatte orada olmasını beklemiyorduk. Ayaküstü biraz sohbet edip kendisinin rehberliğinde buluşmamızı gerçekleştireceğimiz salona doğru hareket ettik. Salona vardığımızda birde ne görelim? Kahvaltı masaları hazır, güleryüzlü personeller işbaşında, harika yiyecekler ve sıcacık, dost canlısı üyelerimiz. Daha ne isteyelim. Herşeye ve hepsine birden tabiri caizse “yumulduk”. Sohbetti, yemekti derken salona doğru geçtiğimizde Tufan Bey’in salonu farklı bir yere aldırmasından dolayı yaşadığı tedirginliğin ve stresin farkındaydık ama salonu görünce bizler sevinip salonu ve ortamı beğenince kendiside doğru bir iş yaptığının farkına vardı ve tedirginlik yerini sevince bıraktı. Masalar, hakemlerimiz, buluşma ve turnuva için can atan üyelerimiz, herşey hazırdı. Bu ilgisi, uğraşıları, ve durmadan dinlenmeden bir aksilik olmasın diye koşturmaları en büyük alkışı Tufan Yalçın Bey’e göndermemi sağladı. Peki sadece onun için alkış yeterli mi?.. Yetmez.. Çünkü ara ara sohbet imkanı bulduğum ve bu organizasyon için durmadan koşturan ve ismini ön plana çıkarmadan didinen Gökhan Karadeniz Bey’e ve Ankara İl Temsilcisi Kenan Asil Bey’e de ayrıca tebriklerimi göndermek istiyorum. Onlarda Toranomon’un yazdığı gibi herşeyin jet hızıyla bu buluşma için yetişmesini sağlayan, bizlere salonda aç ve susuz kalmamamız işin her türlü sponsorluk ve organizasyon hizmetlerini organize eden, isimlerini ancak sorarak öğrenebildiğiniz ve yazılan teşekkürlerde sadece adlarını okuduğunuz bu iki gizli kahramanımıza ayrıca ve hepimiz adına tekrar teşekkür etmek istiyorum.

Bitti mi?.. Bitmedi.. Çünkü sadece turnuva değil akşamda ne yapılacağı düşünülmüştü. Harika bir sohbet imkanı bulduğumuz ve birçok üyeyle masa başında ama bu sefer sadece yemek yiyerek kaynaştığımız iyi muhabbetlerin döndüğü yemek organizasyonuda çok güzeldi ve bayağı kalabalık oldu.

Bitti mi?.. Bitmedi tabii.. Biter mi? Böyle büyük bir organisazyon için bu küçücük yazı yeter mi? Büyük diyorum çünkü 100 kişiden fazla bir topluluğu bu salon barındırdı. İnanın İstanbul’da tüm lig maçlarına ve turnuvalara giden biri olarak bu kalabalıkta bir topluluğu süperlig maçlarında bile göremeyeceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim. Ki beni İstanbul gibi bu işin merkezi olan yerde (insan çokluğu sebebiyle tabii) yaşıyorum. Tek kelimeyle harika bir organizasyon oldu. Bu sebeple işin asıl ciddiyetini ve sorumluluğunu taşıyan, kupa törenine kadar bizzat en yetkili kişilerin orada bulunmasını sağlayan Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Serhat Kemal Yılmaz Bey’e ve tüm belediye çalışanlarına büyük bir alkış ve teşekkür gönderiyorum.

Belki ilk forum buluşmalarımıza benzemedi, herkes herkesle bu kadar katılımın olması sebebiyle çok sohbet edemedi ama benim gibi önüne gelene “merhaba ben Forum üyelerinden Saadettin” gibi bir taktiği kullanan herkes birçok üyeyle tanışma şansını yakaladı. (Benimle gelip aynı taktikle tanışan herkese de ayrıca teşekkür ederim.)

Başka teşekkürü hakedenlerde vardı. Mesela Malatya’dan kalkıp gelen ve Yinhe Yetkilisi olarak turnuvaya sponsor olan üyelerimizden Champ (asıl adı Orhan Bey) ve Ankara’da ve İstanbul’da malzeme satan Altunay Spor Yetkilisi Kadir Bey yaptıkları jestlerle teşekkürü hakettiler.

Sonuç olarak bu turnuvanın tadı damağımızda kaldı... Sanırım bu durum ve bu organisazyon gücü birçok buluşmamızı ve belkide tamamını Ankara’da yapmamızı sağlayacak. O kadar güzel bir turnuva oldu ki; bu organizasyonu gören federasyon yetkilileri varsa dayanamayıp sanırım emeği geçenlerle görüşerek fikir alışverişi yapacak..

Teşekkürün en büyüğünü (alkışı yukarıda göndermiştim) baştan sona bu organizasyonla yatıp kalkan Tufan Yalçın Bey’e göndermek istiyorum ve bu sebeple en sona onun adını sakladım. Bir organizasyon yapmanın ne kadar zor olduğunu bilen birisi olarak 100 kişiyi geçen ve hakemdi, yiyecekti, kalacak yerdi, gibi birçok şeyin peşinden koşturmak zorunda olmak her baba yiğidin harcı değil. Bu sebeple kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyor tebriklerimi sunuyorum.

Aklıma gelen gelmeyen geç yazdığım için teşekkür etmeyi atladığım, maç yaparken bile karşılıklı şakalaşabildiğim, yukarıda yazdığım taktiksel yöntemi uygulayarak tanımadığım üyelerle tanıştığım, maç aralarında koridorda çay içerken selamlaştığım, maçlar sırasında seyirci kolduğunda oturduklarımla birbirimizi kızdırdığım, salonda ve gidiş geliş yol boyunca hoşça sohbet ettiğim, kaldığımız sosyal tesisin bahçesinde eğlendiğim, kısacası benim gibi düşünüp sadece bizlerin klavyedeki üç beş harften ibaret olmadığını hatırlayıp bu buluşmaya katılan herkese de ayrı bir teşekkür göndermek istiyorum.

Yeter sanırım.. Devam edeyim mi?? Az ise söyleyin lütfen.. Çünkü daha çok şey varda yazacak ve okuyacak vakit var mı o önemli

Yeter.. Yeter..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kusuruma bakmayın biraz geç oldu ama uydurma bir yazı yazmak istemedim ve bu sebeple işlerim hafifleyene kadar bekledikten sonra yazmaya karar verdim. Kısmet bugüneymiş..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeter sanırım.. Devam edeyim mi?? Az ise söyleyin lütfen.. Çünkü daha çok şey varda yazacak ve okuyacak vakit var mı o önemli

Yeter.. Yeter..

Ben okurken bayağı bir zorlandım yazının ortasına geliyorum başını unutuyorum,sonuna geliyorum ortasını unutuyorum ,tamamını okurken bir kaç kere yazıda gittim geldim,süper ben okurken çok zorlandım sen nasıl bu yazıyı böyle güzel derleyip toparladın helal olsun.Senin tahta toplama dışındada başka maharetlerinde varmış bizden saklıyormuşsun gibi geldi bana .Bravo..

Hem bu yazdığın anıların için hemde bu başarılı yazın için seni tebrik ediyorum.

Sağlıklı ve mutlu kal..

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..