Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması

Recommended Posts

Geleneksel Forum buluşmamız Organizasyon kalitesi açısından;Ülkemizdeki mevcut şampiyona ve liglerden daha başarılı geçti diyebilirim.Sporculara kahvaltı ve öğlen yemekleri verildi,tişört ve şapkalar dağıtıldı,su ve çay ihtiyaçları giderildi,kalınacak yer ayarlandı,takım ve ferdi maçlar yapıldı...Söz konusu bu buluşmaya emek veren başta Tufan YALÇIN ve Gökhan KARADENİZ Bey'e akabinde ev sahibi Etimesgut Belediyesine,Buluşmaya renk katan Forum üyesi siz değerli arkadaşlara canı gönülden Teşekkür Ediyorum.Dereceye giren takım ve sporcuları tebrik ediyorum.

not:Buluşmaya acizane katkısı olması niyetiyle organizasyon komitesinin emrine 3 adet carbon tahta sözü vermiştik ve bunu gerçekleştirdik.Bu tahtaları ödül olarak verme yetkisi organizasyon ekibine aitti.Dereceye giren bayan arkadaşların haklı sitemlerinden dolayı firmamızdan yapacakları alışverişlerde kendilerine özel bir indirim yapabileceğimizi belirtmek istiyorum.Umarım bu indirim,söz konusu mağduriyetliği azda olsa çözecektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 403
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

...Sevgili Orhan arkadaşım.Yinhe markasını açtığın standla bizlere çok güzel tanıttın.Deneme imkanımızda oldu.Sanada dereceye giren sporculara hediye ettiğin karbon tahtalar için teşekkür ederim. (Bu arada bayan sporcular firma neden bize tahta hediye etmedi diye haklı olarak sitem ettiler.Bende ileteceğimi belirttim.Telafi ederiz sanırım.)...
...not:Buluşmaya acizane katkısı olması niyetiyle organizasyon komitesinin emrine 3 adet carbon tahta sözü vermiştik ve bunu gerçekleştirdik.Bu tahtaları ödül olarak verme yetkisi organizasyon ekibine aitti.Dereceye giren bayan arkadaşların haklı sitemlerinden dolayı firmamızdan yapacakları alışverişlerde kendilerine özel bir indirim yapabileceğimizi belirtmek istiyorum.Umarım bu indirim,söz konusu mağduriyetliği azda olsa çözebilir....

Telafi ettik bile...

Tufancım senden ricam derece yapan bayan sporcularımızın adresi belli ise adreslerine Orhan arkadaşım hediye tahtaları kargoyla yollasın ve bana da indirimli diyerek ne demek istediyse banka havale numarasına ne kadar yatırmam gerektiğini belirtsin yeterli... (gelirken baklava getiremedim bu sebeple baklava niyetine olsun. ;): )

Bu arada gerekli yazı ve teşekkürlerimi şöyle tam rahata çıktığımda yazacağım. Elimde çok miktarda fotoğraf mevcut. Bunları bir CD yapıp hem Ertan Bey'e hemde Lobianco arkadaşımıza ulaştıracağım.. böylelikle Lobianco'daki resimlerle birlikte çok güzel bir çeşni olacak sanırım.

Şu anda tek diyeceğim süper oldu ve uzun süre de konuşulacak sanırım. Bu sebeple detaylı bir mesajı işyerimden değilde evden yazmak istiyorum.. Şu anda aklımdakileri yazmaya vaktim yetmez...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin sana bende katılıyorum.Orhan bana bi mesaj atıp bize ne kadar indirim yapacağını belirtirsen sevinirim.Kargo adresini ben sana yazarım.Hesap numaranı yazmayı unutma.Teşekkürler.
Hop.. hop.. Kimse bu zevki benden mahrum edemez.. Boşuna sulanma, ilk ben dedim... :lol:

Orada bayağı konuşmuştuk zaten minik ve genç bayanlarla... hepsi harikaydı ama onların final maçlarını izleyemeden çıkmıştık. Ara ara bayağı dışarıda da konuşmuştuk hepsiyle ve onlar beni turnuvanın şampiyonu sanıyorlardı... Bir nevi sus payı benimkisi anlayacağın... ;):

Tufancım hem benim iş kolay ama senin iş zor. Çünkü o sporculara devamlı göz kulak olup devamını getirmelerini sağlamanız lazım... birkaç sene sonra onları süperligde derece yaparken görmek hepimizi mutlu eder sanırım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan abiye;

Tufan abi ben o bilgileri sana Sadettin abiye vermen için gönderdim.Aynen ilet abi.Bu konu Sadettin abi ile benim aramdaki bir mesele.Hem sadettin abi hemşerim olduğu için sana söylediğim fiyattan biraz daha kıracam :) böylelikle tahtalar daha uyguna gelecek ;):

Sadettin abiye;

Abi ben sana mesaj çekiyorum birazdan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En son katıldığım 2. forum buluşmasından sonra bir daha böyle güzel forum buluşması olmayacağını düşünmüştüm ama sağolsun Tufan abi bu düşüncemi yanılttı ve neredeyse kusursuza yakın bir buluşma gerçekleşti.Ayrıca Etimesgut Belediyesi antrenörü Gökhan bey'ede buradan teşekkürlerimi iletiyorum.Buluşmada sadece t-shirtlerin 2.tur maçlarında yani gruplarda ikinci maçlara gelindiğinde bitmesi beni çok üzdü.Çünkü o formalar birer hatıra olarak bizlerde kalacaktı ama buluşmaya gelenlerin neredeyse yarısı bu formalardan alamadı.Bunun haricinde maçların akşama kadar sarkması beni ve osmanı biraz etkiledi ferdi maçlarımıza devam edemeden ve bazı arkadaşlarımıza vedalaşamadan ayrılmak zorunda kaldık.Bunlar haricinde güzel bir organizasyon oldu.Darısı ilerki yıllarda yapılacak olan organizsayonlara diyelim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

NOT:Arkadaşlar yoğunluktan bastırdığımız katılım sertifikalarını vermeyi unuttuk.Hepinizden özür diliyorum.Sizden ricam katılan arkadaşlar lütfen ad,soyad ve adreslerini bana yollasınlar.Posta ile sertifikaları adresinize yollayacağız.Anlayışınız için teşekkürler

Tufan bey herşey için teşekkürler. Bundan sonraki organizasyonları da heyecanla bekliyoruz.

Hakan ÖZTÜRK

Sertifika için adresim:

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı

Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu

Eskişehir yolu 9. km

Lodumlu/ ANKARA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herşey için Tufan Abiye ve Etimesgut Belediyesine çokk teşekkür ediyorum.Hayatımda katıldığım en güzel ve en eğlenceli turnuvaydı.Birinciliği kazanmamızda bana daha bi neşe kattı gerçi final maçını Etimesgut Belediyesiyle oynamak isterdim ama malesef yarı final de karşılaştık.Ankarada yapılacak bir dahaki forum buluşmasını dört gözle bekliyorum

NOT:Tacifire abi maç videolarımı istiyorum :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Tufan hocam,

Masatenisi.org adresini bizimle paylaştığınız için, Etimesgut Belediyesi-Masatenisi.org Ankara 5.Forum Buluşmasında 100 ü aşkın insan ile başından sonuna inanılmaz sabır, gayret ve sevgi ile ilgilendiğiniz için, yetmedi birde forumda katılımcılara teşekkür ettiğiniz için, olmadı eksiklikleri sorguladığınız için, üstüne üstlük tüm size destek olan dostlarınızı bize hatırlattığınız için ki; onlar;

* Organizasyonu yöneten Sayın Gökhan Karadeniz'e

* Etimesgut Belediye Başkanı Sn.Serhat Kemal Yılmaz'a ve onun tüm çalışanlarına,

* Ankara İl Temsilcimiz Sn.Kenan Asil beye

* Tüm ulusal hakemlerimize,

* Detasport ve Altunay spor mağazısına

* Sevgili Orhan beyede bende tüm kalbimle SAYGI VE SEVGİLER SUNARIM....

ile şahsınız ile birlikte (hepsini tanımam mümkün değil ama en azından birisinin adı ile hepsini hatırlamış olayım) ortamdan bir an olsun ayrılmayan Gökhan beye sonsuz Saygı ve Sevgilerimle...

Tayfun SEL

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5. Masatenisi.Org/Forum Turnuvası Detaylı Maç Sonuçları ve İstatistikleri

http:www.ankaramasatenisi.org

sayfasına yüklenmiştir. Elimizde bulunan fotograflar web sayfasına yüklenmiş olmakla birlikte göndereceğiniz fotografları sisteme ekleyeceğim. (ozgurbaris.karaca@vakifbank.com.tr)

Turnuvayı farklı zorluklarla aşıp gerçekleşmesini sağlayan Tufan'a, Organizasyonda önemli katkısı olan Gökhan Karadeniz'e, bize her türlü imkanı sunarak takdirimizi kazanan Etimesgut Belediye Başkanı Serhat Kemal Yılmaz'a, Maç Organizasyonunu gerçekleştiren İl Temsilcisi Kenan Asil Ağabey'e, Hakemlerimize, Altunay Spora ve bizlerin bu ortamda buluşmasını sağlayarak bu güzel turnuvaya vesile olan Ertan Patır'a teşekkürü bir borç bilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5.Forum buluşması,her yönüyle çok güzel bir organizasyondu;

Her üyeyle birebir tanışamasak da bir çok arkadaş hatta dostumuz oldu diyebiliriz.Herkes çok sıcak,güleryüzlü,sevimli,sevecen,nüktedan,tam anlamıyla sosyal kişiliklerdi...

Bu anlamıyla katılımlarıyla bize bu coşkuyu yaşatan başta sayın TUFAN YALÇIN ve tüm üyelere...

Spora teşvik ve destek amacıyla örnek belediyecilik anlayışı sergileyen başkan sayın S.K.YILMAZ'a,başkan vekiline ve bize her türlü imkanı sağlayan yardımcı ekibine...

Hiçbir ücret talep etmeden büyük özveriyle,maçların düzenli ve uyumlu bir yönetimle gerçekleşmesini sağlayan il temsilcimiz sayın Kenan Asil Bey'e ve tüm nazik (bayan-bay)hakemlerimize...

Dereceye giren üyelere hediyeleriyle YİNHETÜRK firmasına...Bu konuda bir parantez açmak istiyorum;Eğer,yalnız erkek oyunculara(1.2.3.)karbon tahta hediye edilip bayanlar gözardı edilseydi pek hoş olmayacaktı.Allah'tan sayın başkan ve çok nazik ve düşünceli üye sayın SAADETTİN BEY bu konuda hassasiyet göstererek,biz bayanların incinmesine yol açmadılar... :gulumse: Bu konunun ilerideki organizasyonlara da bir örnek oluşturmasını umuyoruz.Tebriklerimize devamla;

Altunay ve detasport mağazalarına...

Kendimizi birer Zhang Yining-Ma lin gibi hissetmemizi sağlayan fotomuhabirlerine,kameramanlara...

Müthiş şovlarıyla masatenisi harlem oyuncularına(Burak86,Tufan Yalçın,Ensari,Aykut Hoca,Furkan Altunok,Ümit)...Finalleri seyredemeden ayrılanlar adına gerçekten üzüldüm.

Uzun mesafeler katederek bizlerle olan,İstanbul,Samsun,Giresun,İzmirden gelen konuklara...

Etimesgut Belediyesinin minik bayan takımına ve başarılı erkek takımlarına...

Alkışlarını esirgemeyen tirübündeki ailelere,konuklara...Bu spora yeni başlayanlara,başlayacak olanlara...

Herkese gönül dolusu teşekkürler... :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan ve Gökhan abiye misafirperverlikleri için çok teşekkür ederim.süper insanlar(gerçi Tufan abi maçta misafir felan dinlemedi :D ) ...dolu dolu bir 2 gün yaşadık(26-24 lük melek ablanın maçı,Tufan abi ve Burağın şovları...vs)..ayrıca çok iyi arkadaşlar edindik..beklediğimizden çok çok iyi bir organizasyondu..Etimesgut Belediyesinede ayrıyeten tekrardan teşekkür ederiz..ve tabiki 6.cı forum buluşmasını iple çekiyoruz....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Modern defansın ustası Ensari abiye, klasik defansçı Aykut abiye tebrikler.

Aykut abinin ekipmanı; kırmızı tarafta yıllanmış toni hold, siyah tarafta artık bitap düşmüş tackiness c vardı. Tahtayı da siz hesap edin artık.

Melek hanımı da tebrik ediyorum, müthiş stresli takım maçında 2-2 iken 26-24 maçı kaybetti. Biraz stres yapmasa tanıdığım Melek, o maçı çok rahat 3-0 alırdı.

Ama daha sonra toparlanıp ferdilerde rahat 1 nci oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...Allah'tan sayın başkan ve çok nazik ve düşünceli üye sayın SAADETTİN BEY bu konuda hassasiyet göstererek,biz bayanların incinmesine yol açmadılar...
Selamlar Melekber Hanım...

Bayanlar Ferdi Maçlarında derece yapan arkadaşlarada ödül vermeden olmazdı zaten... Size, Sultan Doğan'a ve Sevim Girgin'e, Champ (Orhan Bey.. Yinhe Türkiye Temsilcisi...) isimli üyemiz tahtalarını göndermek için eğer Tufan Bey sizin adreslerinizi kendisine iletemediyse adres bekliyor. Eğer kısa mesajla adreslerinizi verirseniz sizlere kargoyla birer karbon tahta yollayacak. Güle güle kullanın ve günün anısı olarak tüm katılanları hatırlayın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bayanlar Ferdi Maçlarında derece yapan arkadaşlarada ödül vermeden olmazdı zaten... Size, Sultan Doğan'a ve Sevim Girgin'e, Champ (Orhan Bey.. Yinhe Türkiye Temsilcisi...) isimli üyemiz tahtalarını göndermek için eğer Tufan Bey sizin adreslerinizi kendisine iletemediyse adres bekliyor. Eğer kısa mesajla adreslerinizi verirseniz sizlere kargoyla birer karbon tahta yollayacak. Güle güle kullanın ve günün anısı olarak tüm katılanları hatırlayın...

Saadettin abi bende lastik istiyorum adresimi vereyim mi??? :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her katılımcı gibi bende çok memnun ayrıldım, bu tür bir turnuvaya ilk defa katıldım ve oldukça eğlenceli geçti. Sanal ortamda tanıdığım, ismini bildiğim insanları birde gerçek hayatta görmüş oldum, eğlenceliydi. 1-2 müşahedemi yazmak istiyorum;

1- İlk maçım Ensari beyle idi. Tabi oynarken profesyonel olduğunu bilmiyorum ben de alabildiğine acemiyim tabi :D: . Ensari bey maçlarda 2-0 önde sayılarda durum 5-2, inanın halen bu adamı yenebilirim diye içimden geçiriyordum, sonra anladım ki ( ilk turlar bitince) herhalde Ensari bey beni fazla üzmemek için baskın oynamamış.

2- Burak 86 yazılarıyla forumda bana her zaman itici gelmiştir (Kusura bakmasın), organizasyonda tanışma imkanı oldu, çok neşeli ve anlayışlı bir arkadaşmış, çok sempatik buldum kendisini ve sonra kendime kızdım, masa tenisi ni nasıl oynuyor derseniz "eh işte" :B: . 2. maçları bizim takımla idi, genç ve amatör bir arkadaşla oynuyordu, kendisine "milleti masa tenisinden soğutma 5-6 sayı ver" dedim. Sağolsun sayı vermede zorlandı ama verdi, insanların şevkini kırmadı. Herhalde üst üste 4 sayı servisten ilk defa vermiştir.

3- Burak 86 ile Tufan Yalçın beyin takımından bir arkadaşın maçı muhteşemdi (İsmini maalesef bilmiyorum), hafızalara kazındı diyebilirim.

4- Tufan beye özellikle teşekkür ediyorum, o yoğunlukta gelip hal ve hatırımız bile sordu, teşekkürler. Bu arada Tufan beyle Ahmet bey arasındaki maç da çok güzel ve izlenmeye değerdi.

5- Giresunda gelen bir arkadaş ile Serdar Bostancı'nın arasındaki maç da oldukça güzeldi. Serdar beyin yaptığı defans sonrasında Giresunlu arkadaş " oyunu adamı sinir "ediyor" dedi. Eeeee deneyim böyle birşey işte.

6- 15-16 yaşlarında genç bir arkadaş vardı, o arkadaşın çinli ( gözleri çekik olduğundan biz çinli dedik çıktık) ile yaptığı maç göz doldurdu. Bu arkadaş için gelecek vaad ediyor diyebilirim (Tanımadımdan dolayı belki de yeni mi izledin diyebilirsiniz)

Daha o kadar çok şey yazabilirim ki, organizasyon çok kaliteli idi, bir çok maç izledim ama isimlerini bilmediğimden yazaqmıyorum.i Bence 5. masa tenisi organizasyonuna katılmayan/katılamayan arkadaşlar çok şey kaybetti. gerçekten çok eğlenceli bir hafta sonu idi. Ben pazar günü öğleden sonra hanımın sıkılmasında dolayı son deme kalamadım ama 1,5 güm oradaydım. Keşke yarım gün daha kalabilseydim dedim.

Ankara da bir ihtiyacı yazmak istiyorum. Tahmin ediyorum özellikle turnuva (Buluşma) dan sonra insanlar oyunlarını daha fazla geliştirmek isteyeceklerdir (ben istiyorum). Bir vucüt geliştirme salonu gibi gidip bir hoca eşliğinde masa tenisi öğrenme veya çalışma yeri Ankara var mı, böyle bir yer varsa yazabilirmisiniz (Erişkinler için tabi), yoksa bu konuda neler yapılabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Saadettin Bey,

Takdir edersiniz ki amacımız tahta değil,cinsiyet ayrımcılığı olmasın...Bu konunun kısa sürede anlayışla karşılanması bizleri son derece mutlu etti.Size ve Yinhe temsilcisi Orhan Bey'e teşekkürlerimi tekrar belirteyim.Tufan Bey sağolsun,ilgilendiler...Hoşcakalın... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...Takdir edersiniz ki amacımız tahta değil,cinsiyet ayrımcılığı olmasın...
Ben konuyu değerlendirirken cinsiyeti düşünmemiştim. Sanırım diğer arkadaşlarda böyle düşünmemişlerdir ama bazen kime ne verelim derken atlanabiliyor. Siz bu malzemeleri kürsüdeyken aldınız varsayın ve hatamızı affedin lütfen...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin abi bende lastik istiyorum adresimi vereyim mi??? :D:
İnşallah bir dahaki buluşmada seninde adresini alır ufak bir jest yaparım.

Ben sana yemekte demiştim "bizim takıma gel, malzemeler benden" diye ama bizim takımın ismi karizmanı bozar diye gelmedin. Söyle bakalım FASÜLYESPOR'dan daha ilginç ismi olan başka bir takım var mıydı? Hem bizim takım her maç öncesi kavun karpuzda kesiyordu. Var mı böyle bir motive etme yöntemi. Hakemler bile takım ismini görünce olayın ciddiyetinin! farkına vardılar :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

blok gücü, su bazlı odaspor (biz), fasulyespor (siz), karbon canlar, organik spor, $ov zamanı, yiğidolar.. bu takım ismi işi turnuvaya baya renk kattı. bazı takımlar 1-2 set averajla gruptan çıkamamış. seti 26-24 biten maç var. sürpriz maçlar ve skorlar vardı. inanılmaz vuruşlar & oyunlar izledik. aykut abinin defans, tufan abinin ofans şovu görülmeye değerdi. kırmızı kartını esirgemeyen, disiplinden taviz vermeyen ulusal hakemler de şovunu yaptı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herşey için Tufan Abiye ve Etimesgut Belediyesine çokk teşekkür ediyorum.Hayatımda katıldığım en güzel ve en eğlenceli turnuvaydı.Birinciliği kazanmamızda bana daha bi neşe kattı gerçi final maçını Etimesgut Belediyesiyle oynamak isterdim ama malesef yarı final de karşılaştık.Ankarada yapılacak bir dahaki forum buluşmasını dört gözle bekliyorum

NOT:Tacifire abi maç videolarımı istiyorum :D:

burak'cigim,ankaradan ayrilmadan kamil'e 3 tane dvd yapip verdim.ilk gun maclardan pek bisey cekemedim.ikinci gun cektiklerim sunlar.kamilden alamazsan istediklerini yaz sana gondereyim.ama kargo parasi cikacak cebinden dostum ya.hic kiyamam.istersen bir sponsor bul kargoyu odesin :D:

kamil-miyilik

burak86-hakan dinc

tufan-ensari(ferdi final)

kamil-burak86

furkan-cuma

kamil-burak yalin

kamil-osman

tufan-hakan dinc

furkan-cinli(bizim cinli dedigimiz )

kamil-miyilik

(bazi maclar tam cekildi.bazilari yarim)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burak'cigim,ankaradan ayrilmadan kamil'e 3 tane dvd yapip verdim.ilk gun maclardan pek bisey cekemedim.ikinci gun cektiklerim sunlar.kamilden alamazsan istediklerini yaz sana gondereyim.ama kargo parasicikacak cebinden dostu ya.hic kiyamam.istersen bir sponsor bul kargoyu odesin :D:

kamil-miyilik

burak86-hakan dinc

tufan-ensari(ferdi final)

kamil-burak86

furkan-cuma

kamil-burak yalin

kamil-osman

tufan-hakan dinc

furkan-cinli(bizim cinli dedigimiz )

kamil-miyilik

(bazi maclar tam cekildi.bazilari yarim)

Takefiree merhaba,

Benim maçımın dvd'si elinde var mı?

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..