Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması

Recommended Posts

Başka teşekkürü hakedenlerde vardı. Mesela Malatya’dan kalyıp gelen ve Yinhe Yetkilisi olarak turnuvaya sponsor olan üyelerimizden Champ (asıl adı Orhan Bey) ve Ankara’da ve İstanbul’da malzeme satan Altunay Spor Yetkilisi Kadir Bey yaptıkları jestlerle teşekkürü hakettiler.

Firmamız tarafından forum buluşmasına has yapılan sponsorluğun %40 ında Sadettin abinin imzası vardır.Masa tenisi sporuna gerçekten gönül vermiş bir insan olarak kendisini tebrik ediyorum.Anlattıklarıyla o anları bizlere bir kez daha yaşattığı için ayrıca teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 403
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar forum üyelerimiz bir bütün olduğuna göre ben bu turnuva için orada gelip mücadele eden herkesin sponsor olduğunu düşünüyorum.

Benim yaptığım sadece derece yapanlara küçücük ve naçizane ödül vermekti o da gerçekleştiği için mutluyum.

Bundan sonraki turnuvalarda da maddi olarak durumu iyi olan üyelerden ve Masa Tenisi malzemesi satan tedarikçilerden daha iyi sponsorluklar bekliyorum. Ne bileyim anı anahtarlıkları olabilir, anı tişörtleri olabilir, raket kılıfları olabilir, ve benzeri şeyler yaptırtabiliriz gibime geliyor.

Bu arada Champ'ta belki malzeme satmaya çalışıyor ama sanırım zararına bir işte uğraştığını bile bile o da bu işin gönüllü emektarı olarak yine de sponsor oldu.

Aklımdayken birkaç küçük ödülü şahsım olarak karşılayınca benimde malzeme satan bir firma yetkilisi sanan arkadaşlar olmuş. Oyunculuk dışında hiçbir firma ürünüyle alıp oynamaktan öteye, firma sahibiyle de kişisel muhabbetlerim dışında alışverişten ileriye bir yakınlığım yoktur. Bilgilerinize...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kusuruma bakmayın biraz geç oldu ama uydurma bir yazı yazmak istemedim ve bu sebeple işlerim hafifleyene kadar bekledikten sonra yazmaya karar verdim. Kısmet bugüneymiş..

Bu foruma üye olmanın ayrıcalığını İstanbul’dan Ankara’ya ulaşmak için ilk seçtiğim yöntem bile göstermişti zaten. Öyle ki; önce Tuncayarac isimli üyemizle bir iki arkadaşı daha aracımıza alıp Ankara’ya gelmeyi düşünüyorduk. Ancak son dakika kendisinde olmadık bir aksilik çıkınca hiç panik yaptığımı ve nasıl ulaşacağımı düşündüğümü hatırlamıyorum bile. Hemen Ertan Beyi aradım ve kendisinin aracıyla birkaç arkadalaşla birlikte Ankara’ya gidip gidemeyeceğimizi sordum ve “seve seve gideriz” dedi. Ancak biz biraz kalabalık olduğumuz için bizim forumdan tanıştığım MustafaAltunok isimli üyemizide ulaşımla ilgili bir arayayım dedim. Kendisi sağolsun aracının komple boş olduğunu ve birlikte gitmemizin daha uygun olacağını söylediğinde Ertan Bey’e yük olmamaya karar verdik ve forum üyelererimizden Mustafa Altunok, Furkan Altunok, Ongun, Güray ve ben tek bir araç yapıp şarkılar söyleyerek, her türlü geyiği ve sohbeti yaparak yola koyulduk. Bu arada aynı saatlerde Aydın’dan GökhanEgemen isimli çok sevdiğim bir üyemizde kardeşiyle birlikte yola çıkmıştı ve telefonla durmadan kalacağımız İller Bankası Sosyal Tesislerinin yol haritasını tartışıyor ve küçük nüansları kaçırmamak için durmadan TufanYalçın isimli üyemizi arıyorduk. Buraya kadar yazdıklarımdan birşey farkettiniz sanırım. Tüm bu paylaşımları sadece bu site aracılığıyla kazandığımız arkadaşlıklar ve dostluklar sayesinde sağlıyorduk. Bu sitenin saygınlığına ve sevgisine öyle güveniyorduk ki, üye olan herkesin aynı büyüyle hareket ettiğine ve siteye girdikleri andan itibaren ister istemez herkesi en yakınıymış gibi gördüklerini düşünüyorduk ve foruma kayıtlı kimi ararsak arayalım 40 yıllık dostmuşuz gibi hareket edebiliyorduk. Su sevgi ve saygıyı bize sağlayan öncelikle sitenin kurucusu Ertan Bey’e, şimdi sitemizde kayıtlı veya kayıtlı olmayan çok değerli tüm eski yeni üyelerimize teşekkür ederek başlamak istiyorum.

Ankara’ya geldiğimizde bizi bahçede birkaç üyemiz karşıladı. Yol yorgunluğuyla hepsinin adını hatırlayamıyorum ancak hoş bir kısa sohbet yapıp sonra da erkenden kalkabilmek için odalarımıza yöneldik ve yattık.

Sabah bir kalktık o da ne? Tufan Yalçın kapıda karşılama komitesi kurmuş bizi bekliyor. Zaten tüm gece “nereden sapalım, nereden dönelim” diye uğraştırdığımız için –keza birçok üyemizde durmadan aramıştır sanırım- sabah sabah o saatte orada olmasını beklemiyorduk. Ayaküstü biraz sohbet edip kendisinin rehberliğinde buluşmamızı gerçekleştireceğimiz salona doğru hareket ettik. Salona vardığımızda birde ne görelim? Kahvaltı masaları hazır, güleryüzlü personeller işbaşında, harika yiyecekler ve sıcacık, dost canlısı üyelerimiz. Daha ne isteyelim. Herşeye ve hepsine birden tabiri caizse “yumulduk”. Sohbetti, yemekti derken salona doğru geçtiğimizde Tufan Bey’in salonu farklı bir yere aldırmasından dolayı yaşadığı tedirginliğin ve stresin farkındaydık ama salonu görünce bizler sevinip salonu ve ortamı beğenince kendiside doğru bir iş yaptığının farkına vardı ve tedirginlik yerini sevince bıraktı. Masalar, hakemlerimiz, buluşma ve turnuva için can atan üyelerimiz, herşey hazırdı. Bu ilgisi, uğraşıları, ve durmadan dinlenmeden bir aksilik olmasın diye koşturmaları en büyük alkışı Tufan Yalçın Bey’e göndermemi sağladı. Peki sadece onun için alkış yeterli mi?.. Yetmez.. Çünkü ara ara sohbet imkanı bulduğum ve bu organizasyon için durmadan koşturan ve ismini ön plana çıkarmadan didinen Gökhan Karadeniz Bey’e ve Ankara İl Temsilcisi Kenan Asil Bey’e de ayrıca tebriklerimi göndermek istiyorum. Onlarda Toranomon’un yazdığı gibi herşeyin jet hızıyla bu buluşma için yetişmesini sağlayan, bizlere salonda aç ve susuz kalmamamız işin her türlü sponsorluk ve organizasyon hizmetlerini organize eden, isimlerini ancak sorarak öğrenebildiğiniz ve yazılan teşekkürlerde sadece adlarını okuduğunuz bu iki gizli kahramanımıza ayrıca ve hepimiz adına tekrar teşekkür etmek istiyorum.

Bitti mi?.. Bitmedi.. Çünkü sadece turnuva değil akşamda ne yapılacağı düşünülmüştü. Harika bir sohbet imkanı bulduğumuz ve birçok üyeyle masa başında ama bu sefer sadece yemek yiyerek kaynaştığımız iyi muhabbetlerin döndüğü yemek organizasyonuda çok güzeldi ve bayağı kalabalık oldu.

Bitti mi?.. Bitmedi tabii.. Biter mi? Böyle büyük bir organisazyon için bu küçücük yazı yeter mi? Büyük diyorum çünkü 100 kişiden fazla bir topluluğu bu salon barındırdı. İnanın İstanbul’da tüm lig maçlarına ve turnuvalara giden biri olarak bu kalabalıkta bir topluluğu süperlig maçlarında bile göremeyeceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim. Ki beni İstanbul gibi bu işin merkezi olan yerde (insan çokluğu sebebiyle tabii) yaşıyorum. Tek kelimeyle harika bir organizasyon oldu. Bu sebeple işin asıl ciddiyetini ve sorumluluğunu taşıyan, kupa törenine kadar bizzat en yetkili kişilerin orada bulunmasını sağlayan Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Serhat Kemal Yılmaz Bey’e ve tüm belediye çalışanlarına büyük bir alkış ve teşekkür gönderiyorum.

Belki ilk forum buluşmalarımıza benzemedi, herkes herkesle bu kadar katılımın olması sebebiyle çok sohbet edemedi ama benim gibi önüne gelene “merhaba ben Forum üyelerinden Saadettin” gibi bir taktiği kullanan herkes birçok üyeyle tanışma şansını yakaladı. (Benimle gelip aynı taktikle tanışan herkese de ayrıca teşekkür ederim.)

Başka teşekkürü hakedenlerde vardı. Mesela Malatya’dan kalkıp gelen ve Yinhe Yetkilisi olarak turnuvaya sponsor olan üyelerimizden Champ (asıl adı Orhan Bey) ve Ankara’da ve İstanbul’da malzeme satan Altunay Spor Yetkilisi Kadir Bey yaptıkları jestlerle teşekkürü hakettiler.

Sonuç olarak bu turnuvanın tadı damağımızda kaldı... Sanırım bu durum ve bu organisazyon gücü birçok buluşmamızı ve belkide tamamını Ankara’da yapmamızı sağlayacak. O kadar güzel bir turnuva oldu ki; bu organizasyonu gören federasyon yetkilileri varsa dayanamayıp sanırım emeği geçenlerle görüşerek fikir alışverişi yapacak..

Teşekkürün en büyüğünü (alkışı yukarıda göndermiştim) baştan sona bu organizasyonla yatıp kalkan Tufan Yalçın Bey’e göndermek istiyorum ve bu sebeple en sona onun adını sakladım. Bir organizasyon yapmanın ne kadar zor olduğunu bilen birisi olarak 100 kişiyi geçen ve hakemdi, yiyecekti, kalacak yerdi, gibi birçok şeyin peşinden koşturmak zorunda olmak her baba yiğidin harcı değil. Bu sebeple kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyor tebriklerimi sunuyorum.

Aklıma gelen gelmeyen geç yazdığım için teşekkür etmeyi atladığım, maç yaparken bile karşılıklı şakalaşabildiğim, yukarıda yazdığım taktiksel yöntemi uygulayarak tanımadığım üyelerle tanıştığım, maç aralarında koridorda çay içerken selamlaştığım, maçlar sırasında seyirci kolduğunda oturduklarımla birbirimizi kızdırdığım, salonda ve gidiş geliş yol boyunca hoşça sohbet ettiğim, kaldığımız sosyal tesisin bahçesinde eğlendiğim, kısacası benim gibi düşünüp sadece bizlerin klavyedeki üç beş harften ibaret olmadığını hatırlayıp bu buluşmaya katılan herkese de ayrı bir teşekkür göndermek istiyorum.

Yeter sanırım.. Devam edeyim mi?? Az ise söyleyin lütfen.. Çünkü daha çok şey varda yazacak ve okuyacak vakit var mı o önemli

Yeter.. Yeter..

Yazabileceklerinizin hepsini yazarsanız memnun olurum.

iyi günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Forum bulusmasi çok güzel geçmis.Uzun zamandir saglik sorunlarim yüzünden foruma giremiyordum.Bugun girip 10 larca sayfayi zevkle okudum.Bir yerdede bu saglik sorunlarima isyan ettim.beni en sevdigim spordan uzak tuttugu için.

Insallah gelecektede böyle bulusmalar devam eder.Bende katilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Forum bulusmasi çok güzel geçmis.Uzun zamandir saglik sorunlarim yüzünden foruma giremiyordum.Bugun girip 10 larca sayfayi zevkle okudum.Bir yerdede bu saglik sorunlarima isyan ettim.beni en sevdigim spordan uzak tuttugu için.

Insallah gelecektede böyle bulusmalar devam eder.Bende katilirim.

inşallah Nejdet Abi... Senin gelebilmeni dört gözle bekliyordum hatta araçta da yerini ayırmıştım ama kısmet olmadı. Artık bir dahaki buluşmaya diyelim. Hele bir şu sağlık sorunlarını tam olarak hallet, gerisi kolay...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin Bey,

Ne güzel yazmışsınız.Memnuniyetle okudum.Ama az olmuş bence...İleride anımsayacaklarınızı bekliyoruz...

Hele bir de erkenden gitmemiş olsaydınız...

Bu arada Nejdet Bey'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Umarım en kısa zamanda sağlıklarına kavuşurlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazınızı zevkle okudum, duygularıma da tercümanlık etmişsiniz, emeği geçen, başka illerden kalkıp gelen misafirlerimiz dahil herkeze çok çok teşekkürler, bizlere bu zevkli organizasyona katılma imkanı verenlere de ayrıca teşekkürler.

Ben akşam sohbetine katılamadım, 2. çocuk yolda, ister istemez sınırlı davranabiliyorsunuz, bir dahaki buluşmayı sabırla bekliyoruz.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin yazdığın yazı beni tekrar o güne götürdü.Çok güzel bir yazı olmuş gerçekten.Organizasyondan memnun kaldığın için çok sevindim.Yaklaşık 30 kişinin 1 hafta boyunca hiç durmadan çalışmaları ile (her nekadar buluşmaya gelmeden en baştan beri rahatsız olan üyelerimiz olsada) sizi mutlu edebildiysek, en iyi biçimde ağırlayabildiysek bu benim için tarif edilmez bir mutluluk.

Saadettin dostum inşallah her sene böyle organizasyonlarda beraber oluruz. hoşçakal...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Hocam

5.Forum buluşmasında ;20 sayfa,393 yazı,20250 okunma daha ne olacak reyting rekoru kırılmış.Siz yapacağınızı fazlasıyla yapmışsınız,yaptığınız bu organizasyonun çeyreğini yapsınlar katılmıyan nağmert.Siz kendizi hoş tutun diğer işlerinize motive olun gerisi teferruat bile değil.

Sağlıklı ve mutlu kalın..

Selim Girit

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Hocam

5.Forum buluşmasında ;20 sayfa,393 yazı,20250 okunma daha ne olacak reyting rekoru kırılmış.Siz yapacağınızı fazlasıyla yapmışsınız,yaptığınız bu organizasyonun çeyreğini yapsınlar katılmıyan nağmert.Siz kendizi hoş tutun diğer işlerinize motive olun gerisi teferruat bile değil.

Sağlıklı ve mutlu kalın..

Selim Girit

Teşekkürler.Seneye eğer tekrarı olursa çok daha iyi olacak.Maçını yapan havuza atlayacak :lol: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selim abi olamaz, "ktm" nereye gitti ? :o:

Sevgili Ömer

Tufan Hocamızın gerçekleştirdiği gerçek ve o kadarda güzel bir organizasyona sanal bakmak yanlış olur diye kendi adımı koydum,sanalla gerçek birbirine karışmasın diye..

Selim Girit

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Champ,

Tavsiyen üzerine taktırdığım "earth" lastiklerimi 2 haftadır kullanıyorum, çok memnunum, oyunda sağladığı kontrol çok iyi. Tibhar Speedy spin'den sonra şeker gibi geldi ve çok rahat adapte oldum.

Ayrıca lastik / tahta kombinasyonundaki temiz işçilik içinde çok teşekkür ederim.

Tekrar yeri gelmişken Saadettin Bey'e de 2. kez centilmenliği için çok teşekkür ederim.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Champ,

Tavsiyen üzerine taktırdığım "earth" lastiklerimi 2 haftadır kullanıyorum, çok memnunum, oyunda sağladığı kontrol çok iyi. Tibhar Speedy spin'den sonra şeker gibi geldi ve çok rahat adapte oldum.

Ayrıca lastik / tahta kombinasyonundaki temiz işçilik içinde çok teşekkür ederim.

Tekrar yeri gelmişken Saadettin Bey'e de 2. kez centilmenliği için çok teşekkür ederim.

Sevgiler

Güle güle kullanın.Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Buluşmayla ilgili internette baya haber yapılmış(yeni farkettim, daha önce yazıldı mı bilmiyorum). Çoğu aynı metni kopyalamış gerçi ama olsun =)

http://www.flasgazetesi.com.tr/haberDetayMiddle.asp?ID=4474

http://www.etimesgut.bel.tr/index.php?Page...mp;DuyuruNo=360 (Belediye sitesindeki haber)

http://www.etimesgut.bel.tr/index.php?Page...amp;ResimNo=159 (Video)

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=389033 (fotoğrafı görünce şımardım =) )

http://www.yerelnet.org.tr/belediyeler/bel...7&kod=25242

http://www.ajansspor.com/masatenisi/Genel/...i_heyecani.html

http://haber.lpghaber.com/Etimesgut-ta-Mas...beri-91310.html

http://www.kenthaber.com/Arsiv/Haberler/20...ber_421291.aspx

http://www.turkmedya.com/V1/Pg/NewsCityDet...ampiyonasi.html

Bu liste böylece uzayıp gidiyor, genelde İHA'nın haberini almışlar, çok tekrara gerek yok :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin yazdığın yazı beni tekrar o güne götürdü.Çok güzel bir yazı olmuş gerçekten.Organizasyondan memnun kaldığın için çok sevindim.Yaklaşık 30 kişinin 1 hafta boyunca hiç durmadan çalışmaları ile (her nekadar buluşmaya gelmeden en baştan beri rahatsız olan üyelerimiz olsada) sizi mutlu edebildiysek, en iyi biçimde ağırlayabildiysek bu benim için tarif edilmez bir mutluluk.

Saadettin dostum inşallah her sene böyle organizasyonlarda beraber oluruz. hoşçakal...

Ben teşekkür ederim Tufancım...

Benim yaptığım sadece organizasyonda emeği geçenlere küçücük bir teşekkürdü..

Kendi kendimize başladığımız ve kendi yağımızla kavrulduğumuz bu turnuvaya bu kadar emek vermene bir teşekkür çok çok az. Eğer kötü bir organizasyon olsaydı tipik bir şekilde eleştirilere başlanılacaktı ama hiçbir sorun göremedim ben. Hele hele süperlig maçlarını görmüş biri olarak bende o işlerde de çok çok iyi organizasyonlar yaparsın bence... ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...Tekrar yeri gelmişken Saadettin Bey'e de 2. kez centilmenliği için çok teşekkür ederim...
1. kez neydi Sevim HAnım? Hatırlayamadım... Yaşlılık işte... :P:

Tufan Bey'in mesajına yazdığım yanıt gibi bir kendi yağımızla kavrulan bir siteyiz. Siyenini üyelerinden biri olarak tek başıma sponsor olmam kimseyi şaşırtmamalıydı aslında. Tufan Bey'in getirdiği hediye kutusuna sponsorlar olarak üstüne kurdela takmak bizimkisi.. Turnuvaya firma olarak sponsor olan arkadaşlarında bir kısmı sitemizin üyesi zaten. Bende birey olarak tek başıma sponsor oldum ve umarım daha çeşnili hale gelmesi için benim gibi birkaç arkadaş daha ileride bu işe gönül koyar ve iştirak eder. İlla cepten vermeyede gerek yok. Mesela çalıştığımız firmaların küçük eşantiyonlarını bile getirip paylaşabilsek hepimiz için bir anı olur.. Neyse bu seneyeki turnuvaya konuşulacak konu... Bu güzelliklerin üstüne daha ne gibi güzellikler ekleriz hep beraber konuşacağız sanırım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. kez neydi Sevim HAnım? Hatırlayamadım... Yaşlılık işte... :P:

Tufan Bey'in mesajına yazdığım yanıt gibi bir kendi yağımızla kavrulan bir siteyiz. Siyenini üyelerinden biri olarak tek başıma sponsor olmam kimseyi şaşırtmamalıydı aslında. Tufan Bey'in getirdiği hediye kutusuna sponsorlar olarak üstüne kurdela takmak bizimkisi.. Turnuvaya firma olarak sponsor olan arkadaşlarında bir kısmı sitemizin üyesi zaten. Bende birey olarak tek başıma sponsor oldum ve umarım daha çeşnili hale gelmesi için benim gibi birkaç arkadaş daha ileride bu işe gönül koyar ve iştirak eder. İlla cepten vermeyede gerek yok. Mesela çalıştığımız firmaların küçük eşantiyonlarını bile getirip paylaşabilsek hepimiz için bir anı olur.. Neyse bu seneyeki turnuvaya konuşulacak konu... Bu güzelliklerin üstüne daha ne gibi güzellikler ekleriz hep beraber konuşacağız sanırım...

Pardon Saadettin abi, hazır yeri gelmişken... Tufan Bey, seneye baklavalar fıstıklı olabilirse bence daha güzel olur...Ben cevizli pek sevmiyorum. Saygılar, sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni çok zor bir seçim yapmak zorunda bırakıyorsun Tufan abi...

_Tufan abinin kara listesi_ :acaba: _Fıstıklı Gaziantep baklavası_

...

...

Amaaan tamam ya... Baklava cevizli olsun naapalım <_<

Bravo Ongun işte doğru yolu buldun :alkis: .Sildim bak seni istek listesinden.Sen ne istedinde ben yapmadım değilmi.

Darısı havuz ve jakuzi isteyen kamikazenin başına <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..