Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması

Recommended Posts

temmuz nöbet listesi belli oldu, bugün, cuma, pazartesi nöbetçiyim, 3 günde bir nöbet tutmak durumundayım, nöbetin bitiminde de 24 saat icap nöbetim var, 3 doktor olduğumuzdan nöbet değişikliği de yapamıyoruz,

gelemeyeceğim kesinleşti, herkese iyi eğlenceler dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 403
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Selamlar Tufan bey;

Bu son gelişmeden haberdar olmayıpta c.tesi sabahı Altındağ spor salonuna gelecekler olacaktır mutlaka.

Bu yüzden o arkadaşların mağdur olmaması için spor salonu giriş kapısına son düzenleme ile ilgili bir yazı asar mısınız?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar Tufan bey;

Bu son gelişmeden haberdar olmayıpta c.tesi sabahı Altındağ spor salonuna gelecekler olacaktır mutlaka.

Bu yüzden o arkadaşların mağdur olmaması için spor salonu giriş kapısına son düzenleme ile ilgili bir yazı asar mısınız?

Mümkün değil çünkü işlerim çok yoğun.Altındağ bana çok uzak.Etimesguttaki yeri bile görmeye gidemeyebilirim.Bende Cumartesi sabahı sizlerle göreceğim.Bu nedenle yazı yazmak mümkün görünmüyor.Zaten listede ismi olanlar gelecekler.Forumuda takip ediyorlardır.Bir sorun olmayacak bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest ButterflySport
Demek bu ülkede hala bu spora değer veren bürokratlar kaldı ha. Ne güzel.

Başkan Serhat beye ilgisinden dolayı teşekkürler.

Etimesgut Belediyesi Antrenörü Gökhan Hoca da tüm katılımcılara başarılar diler, teşekkür maillerini aşağıdaki adrese göndermeleri rica eder.

baskan@etimesgut.bel.tr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de gelmeyi çok istiyorum ama henüz işlerimi ayarlayamadım. Geleceğim kesin değil. Bu saatten sonra gelebilsem de kimseden bana da yer ayırtın deme hakkım yok. Merak ettim salondaki masalar ne marka acaba.

Bir de Altındağ'da olmamasına çok sevindim. En son geldiğimde yerler inanılmaz kayıyordu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yer çok güzel havuzlu ve tam merkezde. Masalarımız da fena değil Altındağdakilerden iyi sayılır ;) sabırsızlıkla bekliyoruz sizi, iyi günler...

ev sahibi olduğuna göre oraları iyi bilirsin dışardan (istanbul ) özel araba ile gelenler için bir tarif yapabilirmisin.

etimesgut ve iller bankası misafirhanesi için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Cumartesi sabah saat 8'de Opera Gençlik Parkı karşısında İLLER BANKASI önünden Etimesgut Belediyesi servis aracı gelen sporcuları salona götürecektir.Burayı Ankarada sanırım herkez biliyordur.Böylece ulaşım sorunuda ortadan kalkmış oluyor.

Ayrıca Cumartesi akşam İller Bankası Sosyal Tesislerinde yemeğe katılacak arkadaşlar saat 19:30'da lütfen orada olalım.

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest ButterflySport
Ben de gelmeyi çok istiyorum ama henüz işlerimi ayarlayamadım. Geleceğim kesin değil. Bu saatten sonra gelebilsem de kimseden bana da yer ayırtın deme hakkım yok. Merak ettim salondaki masalar ne marka acaba.

Bir de Altındağ'da olmamasına çok sevindim. En son geldiğimde yerler inanılmaz kayıyordu.

Masalarımız Altunayspor Dragon marka. Mayo da getirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar. Son anda bir atak yaparak 5. forum buluşmasındaki bütün yazıları okuma fırsatı buldum. Her zaman ki gibi bende katılacağım. Geçen ki buluşma burada yani TAI de olmuştu. Güzel bir buluşma daha gerçekleşeceğinden hiç şüphem yok. Saygılarımla. (Listeye benide eklerseniz sevinirim. )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar. Son anda bir atak yaparak 5. forum buluşmasındaki bütün yazıları okuma fırsatı buldum. Her zaman ki gibi bende katılacağım. Geçen ki buluşma burada yani TAI de olmuştu. Güzel bir buluşma daha gerçekleşeceğinden hiç şüphem yok. Saygılarımla. (Listeye benide eklerseniz sevinirim. )

Selam.Haşmet abilerede bahset.Ercan falan gelirse çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan bey biz akşam geç saatlerde ankarada olmayı planlıyoruz . gece seni rahatsız etmeyelim diye iller bankasının misafirhanesinin yerini ist dan arabayla gelirken nasıl rahat bulabiliriz. tarif edebilirmisin.

yani otobandan çıkınca hangi yönden ankaraya giriş yapacağız gibi....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tuncayarac isimli üyemiz forum buluşmasına son dakikada işlerinde çıkan aksilik yüzünden katılamıyor ama ben geleceğim(eğer son dakika olmadık bir sorun yaşamazsam)...

Bununla beraber yanımda;

İyi kötü herşeyi çeken Fotoğraf Makinemi,

Birkaç Tahtamı

Birkaç Lastiğimi

Birkaç Sporcu Kıyafetimi

getireceğim.

Eğer dijital video kamerası olan bir arkadaşımız hatta birkaç arkadaşımız var ise çok iyi olur. Çünkü çektiklerimizi daha sonradan dağıtabilmek iyi olur...

Organizasyonun sanki bu ayağı eksik gibi geldi. Sağolsun Tufan Bey herşeye koşturuyor ama bizlerdende küçük paylaşım organizasyonları gelmeli diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan bey selamlar...

Geçen hafta Altındağ Spor tesislerinde düzenlenen ferdi maçlarda tanışmış idik (Tayfun SEL). Ben ve oğlum (Kaan SEL) de hafta sonu düzenlenecek organizasyonda yer almak istiyoruz.

Forum sayfalarında yoğun yazışmadan dolayı spor tesisinin adını tam yakalayamadık ancak Etimesgut Belediyesi Spor Tesisleri olarak algıladık. Önce belediyeyi ardındanda spor tesisini buluruz diye ümit ediyorum. Sabah 9.00 da orada olacak şekilde geleceğiz. Aynı akşam saat 19.00 da katılmak zorunda olduğumuz bir düğün merasimi var. Geç kalınacak ise organizasyonu olumsuz etkilemesin diye gerekirse listeye ilave etmeyiniz. Ancak bu yoğunluk içerisinde fırsat bulupta bilgilendirirseniz sevinirim.

Size, organizasyonda destek olan herkese ve tüm Etimesgut Belediyesine teşekkürler...

TAYFUN SEL

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan bey selamlar...

Geçen hafta Altındağ Spor tesislerinde düzenlenen ferdi maçlarda tanışmış idik (Tayfun SEL). Ben ve oğlum (Kaan SEL) de hafta sonu düzenlenecek organizasyonda yer almak istiyoruz.

Forum sayfalarında yoğun yazışmadan dolayı spor tesisinin adını tam yakalayamadık ancak Etimesgut Belediyesi Spor Tesisleri olarak algıladık. Önce belediyeyi ardındanda spor tesisini buluruz diye ümit ediyorum. Sabah 9.00 da orada olacak şekilde geleceğiz. Aynı akşam saat 19.00 da katılmak zorunda olduğumuz bir düğün merasimi var. Geç kalınacak ise organizasyonu olumsuz etkilemesin diye gerekirse listeye ilave etmeyiniz. Ancak bu yoğunluk içerisinde fırsat bulupta bilgilendirirseniz sevinirim.

Size, organizasyonda destek olan herkese ve tüm Etimesgut Belediyesine teşekkürler...

TAYFUN SEL

Tayfun bey selam.Gelmenize çok sevindim.Yeri bulmakta sorun yaşamazsınız.Etimesgut belediyesine gelirseniz telefonla beni arayın.Zaten belediyeden görevli arkadaşlar orada olacaklar.Sizi salona getirirler.Ayrıca Opera İller Bankası önünden servis kalkacak.Saat 8'de.Direk salona getirecek.Hoşçakalın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Etimesgut Belediye Başkanın Mail adresine organizasyonumuza verdiği destekten dolayı lütfen teşekkür mesajı atalım.Bu mailler inanın kendisini çok mutlu edecektir.Bende mail adresimi veriyorum.Lütfen banada cc ediniz.Bana bu şekilde yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Kime: baskan@etimesgut.bel.tr

Cc: yalcin.tufan@gmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Etimesgut Belediye Başkanın Mail adresine organizasyonumuza verdiği destekten dolayı lütfen teşekkür mesajı atalım.Bu mailler inanın kendisini çok mutlu edecektir.Bende mail adresimi veriyorum.Lütfen banada cc ediniz.Bana bu şekilde yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Kime: baskan@etimesgut.bel.tr

Cc: yalcin.tufan@gmail.com

Bencede böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptıkları için ne kadar teşekkür etsek azdır. Masa tenisi için az rastlanır bir durum bence. Şimdiden bu organizasyonda başta Tufan abi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Umarım bundan sonra devamı gelir ve bu tür organizasyonlar sürekli yapılır. Saygılarımla.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 34 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..