Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Dev Buluşma: Re-impact Vs. Violin!

PingPongMan

Recommended Posts

Beni yedek listeden çıkarabilirsin Ping the hoping to see us all Pong.

O kadar çok yazıp çizdiniz ki dayanamıycam artık, ben de gelecem. Ayın 9'undan itibaren izni aldım gibi, ama izin alamasam da hafta sonu oradayım.

Şuan bir iki ufak tefek belirsizlik var. Birincisi kalacak yer ayarlamadım. Arsun gibi düşünüyorum ben de, nasıl olsa kalacak bir yer bulunur gibisinden. Ama umarım İzmir'in bir parkında sabahlamak zorunda kalmam, işin kötü tarafı İzmir'i pek de bilmiyorum, hani hangi park sabahlamaya uygundur, hangisi değildir... :gulumse:

İkinci belirsizlik ise kız arkadaşımın da gelip gelmeyeceği. O gelirse oyuncu sayımız bir artacak, ona göre tedbirinizi alın.

vauuuvvv, süper haber, ortak... böylece sana olan bira sözümü yerine getirebileceğim. ayrıca, ortağımla da şahsen tanışıp yeni ticari enginlere doğru yola çıkabileceğiz; şu vcd kayıt işinin adını koyalım artık, hehe... :bonus: kız arkadaşının da tabii başımız üstünde yeri var, mutlaka gelsin o da... ama bankta yatma işini nasıl anlatacaksın ona bilemem tabii :lol:

bu arada, kalacak yer durumunu ayarlamamış arkadaşlar için elimde nefis manzaralı, denize sıfır, yeni boyalı banklar var, temiz... sizlere buluşma hatırına makul bir fiyattan kiralarım, no problem...

ya da alternatif bir çözüm önerisi size: cumartesi yemekten sonra bir bara falan takılınılır, orada sabah edilir, sabaha da direk salona gelinir, salonun bir kenarına kıvrılıp uyunur, hehe... biz de bu sayede rahat rahat oynarız.

yav, dün aklıma geldi de, yani son anda bir çapanoğlu çıkma ihtimaline karşı herkes plaj giysilerini ve malzemelerini de getirsin; bakarsınız, masa tenisi oynayamama durumu olursa, anında Çeşme'ye falan intikal ederiz. ciddi diyorum, maksat buluşmak tanışmak olduğuna göre, herhangibir aksiliğin moralimizi bozup buluşmaya gölge düşürmesini istemeyiz, değil mi?

bu arada, bir arkadaş dolmuş bakıyor, ama Konak'ta kaç kişinin buluşup salona gideceğini belirleyemediğimiz için dolmuşçuya kesin birşey söyleyemiyoruz tabii. o yüzden kim Konak'ta buluşup gitmek istiyorsa, lütfen bugün yarın bildirsin buraya ki, ona göre fiyat falan konuşalım; ama dolmuş işi olmayabilir de haaa, ona göre, bu durumda otobüs vs. ile gidebiliriz.

ayrıca, daha çok az kişiden cep tel. nosu geldi bana... yani birşey olursa size ulaşamama riski var.. gerçi siz bana ulaşabileceksiniz ama çok geç olabilir o zaman...

Ping the B-Plan-maker Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 266
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar dayanamadım ve geliyorum.Her ne kadar benim için çok sıkışık bir zamanlama olsada sizinle tanışma fırsatını kaçıramam valla. :bye:

hehe, bişeyi 40 kere söylersen olurmuş derler ya... bu da öyle oldu işte. ben erecem yakında yaa... :P:

eeee, coşan geliyor, coşan geliyor...

Ertan Bey, darısı sizin başınıza :fildir:

Ping the LOL Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kadro böylelikle tamamlanmış oluyor herhalde. Assolistlerde programımıza katılımı yaptığına göre acaip seyirci çekeriz gibime geliyor. Acaba salona da İzmir'li arkadaşlar aracılığıyla afiş astırmasımıydık? :P:

Cumartesi sabahı hepinizle görüşmek büyük keyif olacak.

Yalnız sizden ricam, birkaç arkadaş özellikle İzmirli birkaç arkadaş telefonlarını gönderirse çok memnun olacağım. Bende sadece bir kişinin telefonu var ve herhangi bir aksilik olsa sizlerle buluşmam zora girer. İzmir'i hiç bilmediğim için gören kör gibi ortada dolaşırım. :pirpir:

Herkese şimdiden sevgiler...

Görüşmek üzere :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

- Dinçer ve babası (the yerli katılımcı, baba-oğul 2; ekipman sürpriz)

yeni lastiklerimi aldım, yani ekipmanlar sriver FX ve L, tibhar all classic; babamda da zoran primorac 7000 :)

görüşmek üzere

ps: buarada aldığım yeni lastikleri yapıştıramadım... artık sizin gelmeniz bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizde bugün tsubasayla toluen aldık . iki tarafta roket gibi oldu :) daha da yapıştırmam heralde maçlara kadar . malum yasak 

Hem yasak diyorsun, hem kullaniyorsun cik, cik...

Son haberler:

1. Ben cuma gunu ozgun ile beraber ordayim.

2. Gunduz vakti varacagimiz icin Ping ve Tora ile gorusuruz, sahil yapma ihtimalimiz ve aksam mangal keyfi ihtimalimiz olur (insallah :fildir: )

3. Pazartesi sabah donuyoruz.

4. Fikriye'nin kaldigi Ege universitesinin konuk evini ayarladik biz de.

5. Ilgilenenler icin tel no: 0542 525 01 01

6. Ucakla yapistirici tasimak yasak oldugundan killaniyorum, ama Millenium Chack getirebilirim, Butterfly'in uzun sureli yapistiricisi, onu tasimak legal, haa, bunu havaalanindakilere nasil anlatirim, o ayri bir muamma tabii...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar önceki mesajımda yazmış olduğum belirsizlikler birer birer ortadan kalkmış durumda.

Öncelikle ayın 9'undan itibaren izinliyim. Koştur koştur geri dönmek zorunda değilim yani Antalya'ya.

Kalacak yer sorununu hallettim. Ping'in manzaralı olduğunu iddia ettiği kiralık banklarında gecelemek zorunda kalmıycam.

Kız arkadaşımla geliyoruz, ancak O pek hevesli gözükmüyor cumartesi-pazarını masa tenisi maçları ile geçirmeye. Bizleri görünce dolduruşa gelmezse tabii.

Bu arada Cumartesi akşamı için planlanan yemekli-içmekli toplantıya katılmam zor gibi biraz. Beni içirip içirip, ertesi gün sadece kendiniz oynayamayacaksınız, haberiniz olsun. Tabii evinde kalacağım arkadaşım da aynı şekilde bir plan yapmamışsa.

Cumartesi içersem eğer, pazar günü oynarken diğer 7 masaya atacağım toplar için o masalarda oynayan arkadaşlardan şimdiden af diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eveeeeeeeet, Sayın Arkadaşlar,

birazdan havaalanına doğru yola çıkıyorum... buranın saati ile sabah 06:05'te uçağım kalkıyor. İzmir'e Türkiye saati ile 10:30'da inmiş olurum, umarım...

daha önce yazdığım gibi, bir aksilik olmaz ise Cuma öğleden sonradan itibaren bana ulaşabilirsiniz...

son katılım bildirimlerinden sonra, katılım listesinde son durum şu şekilde:

- Toranamon (Japonya temsilcisi; buluşmanın Violin ayağı, Türkiye'ye adımını attı :)

- Arno (Bergama 1; nam'ı diğer Ali Oktay)

- Genocider (Hollanda fatihi; Bergama 2)

- NurdaN (forumun hiperaktifi, Allah nazardan saklasın :))

- PingPongMan (Almanya temsilcisi; buluşmanın Re-impact ayağı)

- Simurg (İstanbul 1)

- Sergent (TSK temsilcisi, Cercili)

- Fikriye (the holidaymaker; İstanbul 2)

- Saadettin (İstanbul 3; Sardius)

- Mehmet (Aydın efesi, viscaria; babası izleyici olarak tabii ki gelecek)

- MustafaGultekin (1 hafta önceden orada)

- freud (oynamak şart :)

- Çağdaş Üste (olmaz tabii)

- Arsun (İstanbul 4, Violin 2, otelini ayarlandın mı?)

- Cumhur ve oğlu (iki nesil bir arada; cumartesi öğleye kadar + pazar)

- Dinçer ve babası (the yerli katılımcı, baba-oğul 2; ekipman sürpriz)

- Kaisersoze (Başkent temsilcisi; tahta: Everest)

- Özgün (çaylak üye, Arsun'un arkadaşı, İstanbul 5)

- Togay (izin durumu belli değil)

- Tufan Yalçın (İzin tarihi uymadığından dolayı gelemiycem diyor amaaaaaa :))

- Hüseyin Topaç (Mesir macunu diyarından; 4-5 tane sıkı oyuncu arkadaşıyla geliyor; söz verdi, hepsini forum üyesi yapacak :)

- Dadanagast (İngiltere temsilcisi; uçak bileti bulur umarım; gene yok ortada :)

- TSuBaSa (? sınavlardan dolayı gelemeyecek gibi)

- YusufEnes3 (? ameliyat durumu belli değil; hiç sesi çıkmadı)

Bu durumda yaklaşık 30 kişi kadar oluyoruz ki, bu bizim en başta tahmin ettiğimiz ve beklediğimizin çok üzerinde bir sayıdır; bu da şunu göstermektedir: Türkiye'deki masa tenisi tutkunu hatta, affınıza sığınarak, delisi sayısı diğer ülkelerdekinden hiç de az değil; en azından Almanya için bunu söyleyebilirim, çünkü, sadece 400 küsur kişiden 30 kişi katılıyorsa bu çok büyük bir oran. neyse, bu konuları daha sonra konuşuruz; benim gitmem lazım şimdi, müsaadenizle...

Göstermiş olduğunuz ilgiye binlerce kez teşekkür ederim. gelemeyenler için bir dahaki sefere diyorum çünkü bu tür buluşmaların geleneksel hale gelmesini canı gönülden de temenni ediyorum...

hepinize hayırlı yolculuklar, sağ salim ulaşın... hep beraber zevkli, eğlenceli ve spor dolu bir hafta sonu geçirmek dileğiyle,

yarın görüşmek üzere....

Ping the setting out for İzmir Pong

P.S. Mehmet, sana cevabı yukarıda parantez içinde verdim... :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evt bu gece itibariyle Bergama'ya dönmüş bulunuyorum..

Gelenlere çok teşekkürler.. Aylardan beri konuştuğumuz insanlar ile yüz yüze görüşmek gerçekten çok güzeldi..

İlk defa bu kadar değişik kişiyle maç yapmış bulunuyorum..

Bizim için gerçekten iyi tecrübe oldu.. Tekrar herkese teşekkürler..

P.S: Cumhur abi sizi pazar da göremedik yoksa ordaydınız da ben mi görmedim ? ?

P.S: Forumda bir soğukluk hissettim kimsecikler yok :D: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 85 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..