Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Dev Buluşma: Re-impact Vs. Violin!

PingPongMan

Recommended Posts

Sayın Arkadaşlar, Sevgili Forum Üyeleri,

diğer konu başlıkları altında tek tük yazılıp konuları dağıttığı için burada ayrı bir başlık açmak doğru olur diye düşündüm...

Ağustos başlarında İzmir'de planlanan buluşmayla ilgili olarak burada sohbet edebiliriz.

Kısaca konuyu bilmeyenler için açıklayayım:

yurtdışında oturanlar olarak Toranamon ile benim bu yılki izinlerimiz tesadüfen Ağustos ayı başlarında çakıştığı ve ikimiz de İzmir'e geleceğimiz için bu fırsatı değerlendirip orada buluşur, tanışır ve masa tenisi oynarız demiştik. bunu duyan Arsun, Dadanagast ve Tsubasa da ağızlarının suyu akarak :isterim: biz de İzmir'e geliriz ve bu tarihi karşılaşmayı izlemenin yanısıra ekipman fetişizmimizi tatmin ederiz dediler ve olaya duhul eylediler.

son durum itibariyle, muhtemelen 7-8 Ağustos Cumartesi ve Pazar günlerinden birinde (veya ikisinde birden) İzmir'de buluşulacak.

ben diyorum ki, bu küçük buluşma, bu vesileyle, gelebilecek ve bize katılabilecek herkese bir çağrı olsun ve forum üyeleri arasında küçük bir etkinlik olarak tarihe geçsin :fildir:

özellikle İzmir'li forum üyelerinin katılımı, hatta organizasyonda yardımcı olmaları hususu rica olunur, efeeeem...

şööööyle, bir tarafta havuzu, bir tarafta barı, bir tarafta masa tenisi salonu olan bir tesis olsa ne güzel olurdu vallaaa... :hehehe:

Ping the event igniter Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 266
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Değerli arkadaşlar,

Forumun gurbet kuşları Dadanagast, Pingpongman ve bendenizin (Toranomon) yolları büyük olasılıkla 7-8 Ağustos 2004 tarihlerinde İzmir'de kesişecek gibi görünüyor.

Bizlerin haricinde, Arsun, Tufan Yalçın ve Tsubasa'nın da sözkonusu günlerde İzmir'de olma ihtimalleri var.

Bunca zamandır sadece forumdaki yazışmalar aracılığıyla kurduğumuz dostluğu dünya gözüyle görüşüp pekiştirmeye ve bir yolunu bulup masa tenisi oynamaya çalışacağız.

Anılan tarihlerde İzmirli veya yolu İzmir'e düşecek tüm masatenisi.org forum üyelerinin de bizlere katılmasından memnuniyet duyacağız.

Acaba, İzmirli forum üyeleri en uygun buluşma/masa tenisi oynama mekanı olarak nereyi önerirler?

Evet Zeybekler, yanıtınızı bekliyorum...

Hayda bre çakır gözlerinden öpülesi efeler. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hehe, bu arada, Toranamon ile birbirimizden habersiz olarak aynı zamanlarda, aynı içerikte konu başlatmışız. hatta yazdığımız şeyler bile aşağı yukarı aynı... demek ki, birimiz taaaaa Japonya'dan birimiz Almanya'dan, bu etkinlik konusunda aynı şeyleri hissetmişiz, herkesle paylaşmak istemişiz...

Arno ile Genocider da geleceklerini söylediler... hadi bakalım herkes planlarını programlarını gözden geçirsin bir...

Ping the inviting Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

son durum itibariyle, muhtemelen 7-8 Ağustos Cumartesi ve Pazar günlerinden birinde (veya ikisinde birden) İzmir'de buluşulacak.
Ikisinde birden, ikisinde birden... :isterim:

şööööyle, bir tarafta havuzu, bir tarafta barı, bir tarafta masa tenisi salonu olan bir tesis olsa ne güzel olurdu vallaaa...

Evet, bole bir tesis onerilerine acigiz, Izmiri bilenler, huuuuuuuuuu... :D:

Arsun the organization joiner and enjoyer, who does not want to miss such a good holiday and meeting oppurtunity

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Zeybekler, yanıtınızı bekliyorum...

Hayda bre çakır gözlerinden öpülesi efeler.

:lol::lol:

Evet, Izmirliler, hadi efelerin efeleri, bize soyle deniz kenari, masa tenisi salonlu, bari olan ve mumkunse hersey dahil bi yer soyleyin bakalim...

Benim bir tersligim olmazsa gelecegim, hepinizi beklerim...

Soyle gunes gozlugumuzu takariz, :B: , bi gunesleniriz, atariz akabinde kendimizi tuzlu sulara, sonra hurra masa tenisi salonu....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Efeler, zeybekler uçuşuyor etrafta, tam coşmuşsunuz valla. İzmir'deki arkadaşlardan ses seda yok daha ama. Tsu saydığın ekipmanları okuyunca ağzımın suyu aynen :isterim: böyle aktı, hatta hala pek durduğunu söyleyemem. Bu yaz Didim'e gitme durumum var benimde, oradan İzmir yakın, 2 saat kadar falandı sanıyorum. Tarihler denk gelirse gelmeye çalışırım ben de. Biz de bi kaç lastik, tahta falan... getirir, elimizden geldiğince katkıda bulunuruz bu kişilerin olacağı kadar ekipmanlarında bir araya geleceği toplantıya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ikisinde birden, ikisinde birden...
:lol:

kesinlikle ikisinde birden olmali ki rahat rahat gorelim her bir ekipmani; arada bir gun olmasi cok onemli; bir gun oncesinden re-impact tahta istemeyebilirim belki, ama gece yatip sabaha uyandigimda ne olur bilmem, belki ruyamda re-impact re-impact diye sayiklayacagim, kimbilir.. dolayisiyla sabaha ikinci gun bulusmasina katilip pingpongman'in tahtasina talip olabilme sansim olur..:lol:

valla pingpongman, getir getirebildigin tum re-impact tahtalari oradan.. ben buyuk ihtimalle dayanamayacagim ve alacagim birini.. :gulumse:

şööööyle, bir tarafta havuzu, bir tarafta barı, bir tarafta masa tenisi salonu olan bir tesis olsa ne güzel olurdu vallaaa...

yalniz bu fikir harika.. havuz kenari, denize yakin.. ayrica barbeku falan da yapacagiz ki bir seye benzesin..:))) arada bir yuzerken, arada yapistiracagiz , arada da oynayacagiz.. eee, acikir insan bu tempoya tabii..

barbeku sart zeybekler..

..........

ayrica su da var ki; oradaykene takimlar kuracagiz.. mesela violin takimi olacak, bu takimda ben ve toranomon olacak.. bir diger takim re-impact takimi olacak; arsun ve pingpongman.. bir de "ondan-bundan" takimlari olacak..:)))

maclar cok zor gececege benziyorsa da kendi fikrimce pek de zor olmayacak.. rakip tanimiyoruz toranomon ve ben.. varsa delikanli takim gesin er meydanina goruselim.. tarih mi? 7-8 agustos..

hem tanismis olacagiz en sonunda.. kac aydir masa tenisi muhabbetlerindeyiz hepimiz.. Bu vesileyle bir araya gelmek hepimizi mutlu edecek..

hemide hepimiz birer masa tenisi manyagi oldugumuzdan, izmirde guzel bir ortam olusacak..

daha ne duruyorsunkine?

valizi mi? onu sen hazirlayacak, atlayip geleceksin valla.. biz taaaaaaaa buralardan atlayip geleceksek sizlerden de ufak bir yolculuk talep etmemiz pek de garip olmaz hani..

ne olacak baska?????

bir suru malzeme olacak.. sokup sokup yapistiracagiz.. denenmedik lastik tahta kalmayacak.. bundan iyisi samda kayisi..:))))) (ama merak etmeyin, o da olacak; samda bulunan arkadaslar getirirler herhalde..:))))

re-impact gercekten spinli mi degil mi gorecegiz.. %50 melli gorecegiz orada artik..:))))))

daha ne diyeyim.. IZMIR!!!! tarihi forum bulusmasi.. tarihi organizasyon.. biletlerin ucretsiz olmasi da cabasi..:)))

Not: tshirtlerimizde bastirilirsa hani hepimiz tshirtlerimizi de giyer hava atariz orada..:))))))

Not 2: yolum duserse demeyin, dusurun ki gelebilin huuuuuuuuuuu..:)) togay, tarihleri denk getir valla, ben sendeki primorac tahtayi da cok merak ediyorum..:))

biliyorum ben her tahtayi denemek istiyorum arkadaslar.. ama ne yapalim iste, girmisiz bu ise bir kerem..:))

Not 3: oradayken acaba bir spor salonu falan kiralayip orada mi yatip kalksak? :))) hem zaman kalirmi tereddutune de son vermis oluruz hani..

hani sabaha, catlayincaya kadar pingpong oynar hevesimizi tamamen aliriz..:))))

Dada the owl

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ayrica su da var ki; oradaykene takimlar kuracagiz.. mesela violin takimi olacak, bu takimda ben ve toranomon olacak.. bir diger takim re-impact takimi olacak; arsun ve pingpongman.. bir de "ondan-bundan" takimlari olacak..:)))

Abi sana bir iyi, bir kotu haberim var, iyi haber biz beraber de takim olabiliriz... Kotu habere gelince, bunun sebebi seni sevmemden ote :gulumse: benim haftaya bir violinimin olacak olmasi... :bonus: Tabii boylece toranomon ile de takim olma sansim oluyor ki, o zaman karsimizda durana askolsun, kendisi japonya'da bu isin ilmini almis bir ustadimizdir... :))

Ayrica pingpongman ile de takim olabilirim, bunun sebebi de temmuz ayinda re-impact tahta isteyecek olmam... :)))

Karar aldim ve kudurdum, butun bahsi gecen, agzimin suyunu akitmis tahtalarla gelecem oraya... Isteyen arkadaslar, zarar vermemek kaydi ile, benim re-impact'i, violin'i ve carbo gold'u deneyebilirler... Ayrica isteyenler icin bir de Avalox 555 BT da getiririm... Lastiklere gelince: Spinpower Platinum ve normal, Dynasty Platinum, Dr. neubauer Tornado Ultra PO ve Neos Sound olacak (Haa, bir de Friendship RITC vardi galiba) sizlerin denemesine sunacagim. Daha ne olsun beyler... Hala agzinizin suyu akmadiysa :isterim: bence siz bu forumu okumayi birakin... :))))))

Arsun the gozu-donuk EJ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Efeler, zeybekler coşmuşsunuz demiştim ama gördüğüm kadarıyla asıl Arsun coşmuş. Hem violin, hem re-impact. Carbo Gold zaten mevcut. Yakışır diycem ama resmen 3-4 kişilik malzemeyi biraraya topluyorsun Arsun. Takım felan oluşturucaksan beni de dahil et olur mu (sadece İzmir için söylemiyorum bunu)

Ama anlıyorum seni valla, sıktın sıktın kendini, sabrettin, sonunda patladın dimi. Ben şu sıra kendimi sıkma aşamasındayım da yeni malzeme alma ve deneme bakımından. Hem kaliteli malzemeler forumda yazılanlara göre bu malzemeler, beğenmediklerini ya da sana uygun olmayanları nasıl olsa bize satıcan. :P:

İzmir buluşması için düzey farkından dolayı biraz çekiniyorum ama, orada herkese yenilmek, yenilmek demiyelim de zevkli karşılaşmalar yapamamak diyelim, pek de hoşuma gitmez herhalde, oyunlarınızı tahmin ettiğim kadarıyla. Ama önemli olan bu değil, bunu biliyorum. Önemli olan tanışmak, biraraya gelmek. Bi de söylemeden geçemeyeceğim hafif fetişist olarak, gerçekten malzeme cenneti olacak toplantı. Rüyalarıma bile girebilir bu aralar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hz.Gergely ile oynama fırsatı bulacak olan değerli masatenisi.org sitesinin şanslı ve seçkin üyeleri.Yazılarınızı okudukça daha bir heyecan ve istek ile izin dönemimi ayarlama girişimlerimi artırıyorum.Sizi bu zevkten mahrum etmemek için var gücümle çalışıyor ve gergely team olarak bu bedava( <_< ) gergely showuna kameralarınızla gelmenizi tavsiye ediyorum.(Yalnız çoğaltma yapmayınız.Size özel.Aksi halde telif hakkımı kullanabilirim.) :huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yakışır diycem ama resmen 3-4 kişilik malzemeyi biraraya topluyorsun Arsun. Takım felan oluşturucaksan beni de dahil et olur mu (sadece İzmir için söylemiyorum bunu)

Ama anlıyorum seni valla, sıktın sıktın kendini, sabrettin, sonunda patladın dimi. Ben şu sıra kendimi sıkma aşamasındayım da yeni malzeme alma ve deneme bakımından. Hem kaliteli malzemeler forumda yazılanlara göre bu malzemeler, beğenmediklerini ya da sana uygun olmayanları nasıl olsa bize satıcan.

Hehe, valla benim bu konuda cok kuduruklugum var, malzeme olsun da zevkime gore secer, secer oynarim dusuncesi mevcut bende. Takim hayallerini yikmak istemem ama ben de ping gibi kader kurbaniyim... :D:

Bu arada oyun seviyesi olarak bizi (en asagisindan beni :gulumse: ) gozunde sakin buyutme, benimki amator bir ruh, iyi bir oyuncu sayilmam, gobegim var, kondisyonum az vs. vs. Ama butun bunlardan bagimsiz olarak ekipman konusunda da epey tecrubem oldu... Buna kanip iyi oldugumu dusunme... Yaniiiii, seni de bekliyoruz... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın arkadaşlarım izmir gibi güzel bir şehrin gölgesi altında kalmış manisalı

biri olarak ben ve uzman masa tenisci arkadaşım ile takım halinde mutlaka

7-8 ağustos tarihinde izmirde olacağız.siz mekan tayinini yapın yeter.izmir'de

savaş ın kardeşi hasan, birde celal hoca var gelmeden 2 gün önce mail atar

sanız ben onları arar güzel bir turnuva düzenleriz.Halen Atatürk stadyumunun

altında masa tenisi antreman yeri var.masalar yasaka'nın gayet güzel.Sizleri

sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gelmeden 2 gün önce mail atarsanız ben onları arar güzel bir turnuva düzenleriz. Halen Atatürk stadyumunun altında masa tenisi antreman yeri var. masalar yasaka'nın gayet güzel

Hüseyin mutlaka bekleriz. Bahsettiğin uzman masa tenisçi arkadaşını da getirmenden ve hatta o arkadaşını forum üyeliğine özendirmenden memnun oluruz. Fakat, böylesi bir dev buluşmanın mekanını ve içeriğini belirlemeyi son iki güne bırakmayalım derim.

Celal bir iki yıl önce Milli Takım'a yükselmişti yanılmıyorsam ve Viscaria tahta Sriver FX lastiklerle oynuyor galiba. Eğer aynı Celal'den bahsediyorsak, kendisiyle elele verip bizim dev buluşma için Atatürk Stadyumu'nun altındaki salonu, sürekli kullanıcılarını mağdur etmeyecek şekilde, 7-8 Ağustos tarihlerinde ayarlamayı üstlenirseniz çok hora geçer. Salonun ayarlandığı haberi foruma ne kadar erken bildirilirse, buluşma oranizasyonu da o kadar başarılı olur kanısındayım.

Bahsettiğin gibi İzmir'deki bazı oyuncuların da katılımıyla bir turnuva düzenlenmesi fikri bana sıcak geliyor, ancak diğer arkadaşların da düşüncesini almak lazım. Belki birinci günü forum üyelerinin tanışmasına ve kendi aralarında oynamasına ayırıp, ikinci gün diğer arkadaşların da katılacağı bir turnuva düzenlenebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahsettiğin gibi İzmir'deki bazı oyuncuların da katılımıyla bir turnuva düzenlenmesi fikri bana sıcak geliyor, ancak diğer arkadaşların da düşüncesini almak lazım. Belki birinci günü forum üyelerinin tanışmasına ve kendi aralarında oynamasına ayırıp, ikinci gün diğer arkadaşların da katılacağı bir turnuva düzenlenebilir.

Boyle bir turnuva olacaksa, biraz kati davranip forum disi insanlarin gelmesine karsi oldugumu belirtmek isterim (eger bir sekilde onceden haberleri varsa tabii). Burda yapilacak sey basit, eger insanlar bu aktiviteye dahil olmak istiyorlarsa forumumuza uyelik cok kolay, Huseyin'in tesviki ile yeni uyeler de kazanmis oluruz, ayrica bu yeni uyelerin engin tecrube ve bilgilerinden de faydalaniriz. Kimilerine bu fikrim biraz mevlevi dusunceden uzak gelebilir, ama benim onerim onlarin gelmemesi degil, sadece basit bir sekilde foruma uye olmalari. Belki kendimi tam ifade edemiyorum ve "biz de oynamak istiyoruz" diye gelenlere karsi degilim, ama forum uyelerini kaynastirmayi hedefleyen bir aktivitenin sadece bir turnuva boyutuna indirgendigini gormek istemem acikcasi. Ayrica forumdaki bu kaynasmayi arttirmak icin bir otel-guzel bir pansiyon vs. de ayarlarsak daha iyi olur, herkes ayni yerde kalir, muhabbetimiz artar, barbeku yapariz, deniz, gunes, bar vs. egleniriz. Bu bulusmadaki amac, dedigim gibi, sadece yerel bir turnuva duzenlemek degil cunku, spordan ote sosyal bir faaliyet olacak bu, yani en azindan benim aklimdaki bulusma oyle bir seydi...

Mesela ping the re-impact event joiner pong da bir re-impact bulusmasi icin gitti, insanlarla kaynasti, muhabbet, yemek vs. oldu. Orda diger forumdaki insanlarla beraber kaldilar falan... Biz turnuva duzenlmeye degil eglenmeye gidiyoruz... Yanlis anlasilmasin, cat kapi gelenlere her zaman acigim(z), forum uyesi olmalari da gerekmez, ama bence bu bulusmadaki esas hedef bir turnuva duzenlemek degil bence. O yuzden sirf turnuva olacak, biraz rakip bulup oynayalim, dusuncesi ile gelenlere karsiyim, deniz kenari, barbeku, yemek muhabbeti, sahilde bira icmek mecburi, ona gore... :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

HOP HOOP!! :isterim:

bakmayın forumda sesimin çıkmadığına!.. izmir buluşmasında benim yerimi de ayırtın derim.. gözlüğü olan çıkarsın top gözünde patlayabilir :bonus:

şimdiden takım arkadaşı telaşına düşülmüş, benim takım arkadaşım da yok. şimdiden söylim hemen yenilirsem hayatta bir yere kımıldamam doya doya oynayacam.. :) şöyle gerçekten iki gün falan sürsün, kamp gibi, geldiğimizden oynadığımızdan anlayalım, gece gündüz oynayalım, dur duraksız oynayalım :) şimdilik isteklerim bu kadar :fildir:

inşallah organize olunabilir ve izmir projesi hayata geçirilebilir.

tşk

hoşçakalın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boyle bir turnuva olacaksa, biraz kati davranip forum disi insanlarin gelmesine karsi oldugumu belirtmek isterim
bir iki kişi bence sorun diil ama yarısı masatenisi.org yarısı değil şeklinde bir turnuva olursa yeterli kaynaşma olmaz ve en önemlisi o artık masatenisi.org buluşması olmaz...

Haklısınız. Amaç, anılan tarihlerde İzmir'de olabilecek forum üyelerinin tanışıp kaynaşması. Sanırım Hüseyin de anlayışla karşılayacaktır. Yine de her hal ve karda Hüseyin'in önerdiği salonu da gözardı etmeyelim derim.

Elbette ben de aşağıdaki adrese tıkladığınızda göreceğinize benzer;

http://www.gezinet.net/konaklama/oteldetay...ehir=35&id=2093

plaj, havuz, bar, pinpon oynama vs. imkanları sunan bir tesiste konaklamak isterim.

Ancak, İzmirli forum üyeleri arasında bizlere katılmayı arzulayıp da herhangi bir nedenden dolayı otelde kalmak istemeyen ve kent merkezindeki bir mekanda biraraya gelmeyi tercih eden arkadaşlar olursa, ne yapacağımız konusu beni endişelendiriyor. Hüseyin'in önerdiği salonu gözardı etmeyelim demem de bu yüzden zaten.

Eğer otel/pansiyon ayarlanması fikrine karşı çıkan yoksa, bir an önce bu yönde araştırmalara başlamak gerekiyor.

Bu arada, linkini verdiğim otelin kaç masası olduğu, 7-8 /08 tarihlerindeki rezervasyon durumu ve grup indirimi yapıp yapmadığını çok merak ettim. İzmirli bir arkadaş bu konularda bilgi edinebilirse çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet, sayın arkadaşlar,

ben de Toranamon, Arsun ve Tsubasa'nın görüşlerine tamamen katılıyorum. Bu etkinlik, ilk etapta forum üyelerinin tanışması, kaynaşması ve beraberce eğlenmesi amaçlı olarak düşünülmeli... Masa tenisi de oynanacak elbet ama bu, bir yarışma/turnuva havasında değil de, daha ziyade: herkesin birbiriyle oynaması, deneyimlerin konuşulması, ekipmanların görülmesi/denenmesi vb. havada olmalı. Yani masa tenisi bir araç olarak düşünülmeli, amaç değil... Ne de olsa, yazın en sıcak zamanlarında, tam da tatil havasına girmişken tam kapasite spor yapalım diyerek bir sakatlık çıkarmak istemeyiz, Allah korusun... :lol:

O yüzden:

1) etkinliğe katılmak isteyenler, organizasyonda katkısı olanlar haricinde (ki onları da forum üyesi yapmak lazım) prensip olarak forum üyesi olmalı bence de...

2) etkinliğin iki güne yayılacağı varsayımıyla (ki şimdiye kadarki yaklaşımınız onu gösteriyor), herkesin aynı yerde kalabileceği, ordan oraya taşınma sorunu yaratmayacak, aynı ortamda hem eğlenilebilecek hem de masa tenisi oynanabilecek bir tesis bulunması çok isabetli olur kanısındayım. İzmir'liler illa kalmak zorunda değiller tabii, ama İzmir dışından çok katılım olacağını düşünerek söylüyorum.

3) masa tenisi karşılaşmaları açısından: ilk gün herkesin birbiriyle oynayabileceği bir sistem olmalı. katılım 8-10 kişi ile sınırlı kalırsa sorun değil; herkes herkese karşı rahat oynar. ancak daha fazla sayıda bir katılımda bu mümkün olamayacağı için, Swiss-Tournament denilen hakkaniyetli bir sistem uygulanabilir * (satranç turnuvalarında kullanılan bu sistem hakkaniyetli bir şekilde ilk birkaç turdan sonra eşit kuvvetteki oyuncuların birbiriyle karşılaşmasını sağlayarak sonuca vardırıyor)

ikinci gün ise, spontane olarak orada kurulacak, eşit kuvvetteki ikili veya üçlü takımlar arası karşılaşmalar yapılabilir.

4) masa tenisi karşılaşmalarında esas olan kazanıp kaybetmek değil, forum üyesi olarak, bizi burada buluşturan sporumuzu beraberce eğlenerek, zevk alarak iki günlüğüne icra etmektir. bu nedenle, orada olan herkes kazanmış olacaktır. dolayısıyla, seviyesi ne olursa olsun, forum üyesi herkes çekinmeden gelsin (Arsun'un da dediği gibi, kimse seviye farkı var diye çekinmesin, öyle... 37 yaşında, ununu elemiş biri olarak ben de masa tenisini artık göbeğim daha fazla büyümesin diye oynuyorum ;): )

5) plan ve programın son günlere kalmadan, vakitlice yapılabilmesi, etkinliğin yerinin belirlenmesi ve ayarlanması konuları, katılımcı sayısı ile doğrudan bağlantılı olduğundan, katılmak isteyenlerin, belli bir süre sonuna kadar bunu kesinleştirmeleri hususu da önemli. benim önerim, bu süre bu ay sonuna kadar olsun. ondan sonra elimizdeki sayı doğrultusunda yer arayıp, plan ve program yapmalıyız.

değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Ping the rules applicator Pong

*swiss-tournamentle ilgili kısa açıklama için ekteki dosyaya bkz.:

Swiss_Ladder_System.doc

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son durum itibariyle, şu ana kadar etkinliğe katılacaklarını belirtmiş olanlar

- Toranamon

- Dadanagast

- Arsun

- TSuBaSa

- Togay

- Arno

- Genocider

- Tufan Yalçın

- Hüseyin Topaç

- NurdaN

- PingPongMan

11 kişi olmuşuz bile... başlangıç için gayet güzel... hadi bakalım...

Ertan Bey, elbette bu sitenin ve forumun kurucusu olarak sizi de mutlaka aramızda görmek isteriz... o zaman, etkinlik de resmen bir "masatenisi.org" etkinliği adı altında düzenlenebilir. hatta, siz uygun görürseniz, tüm üyelere bu konuda bir mesaj atılıp haber verilebilir... bu konuda görüşlerinizi bekliyoruz...

Ping the calling all the members Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz Arno ile çok büyük bir terslik olmazsa mutlaka katılmayı düşünüyoruz..

Ayrıca biz de çok iyi oynuyor sayılmayız ama sonuçta sizinle tanışmak ve sizin deneyimlerinizden yararlanmak amacıyla orda olacağız..

2 gün olursa kalmaya çalışırız.. Tesislerde olmasa da kalacak yerimiz var sonuçta. . .

Forum üyeleri ile tanışmak ve oyun oynamak bizim için ayrıcalıktır.

Eğer Tufan abi ile buluşabilirsek ki buluşabileceğiz ( dikili ), önceden birbirimizi tanımış olacağız..

Saygılar & Sevgiler Geno ve Arno..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

meraba arkadaslar,

hem oyun hem ekipman konusunda acemiyim diye fazla lafa karışmıyorum ama tatil deyince akan sular durur. izmir'e ben de gelmek istiyorum. ama fiyat olayı benim için belirleyici faktor.eger kısa zaman içinde katılmak isteyen herkes adını yazarsa yaklasık kac kişi oldugumuz ortaya cıkar, otel fiyatı da grup buyuklugune baglı olarak yaklasık belli olur. ona gore daha saglam plan yapabiliriz.

fikriye the holidaymaker

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese selam,

ağustosta ben de izmir'de olmaya çalışıcam. ortama çok ilginç malzeme katkım olamayacak maalesef,benimkiler bilindik şeyler :(: gerçi çin lastikleriyle ilgilenenler için, benim de yeni denemeye başladığım ve friendship'in yeni lastigi 729 super soft ortama katkı yapabilir belki biraz ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla bakıyorum organizasyona katılım giderek artıyor, oynamaya fırsat bulamayacağız nerdeyse, masa ve rakip kavgası falan olmasın sakın :huh:

Güzel ama güzel, okuyunca bile hoşuna gidiyor insanın. Katılım listesinde kendimi görünce de hoşuma gitti açıkçası.

Oyunbozanlık yaptığım sanılmasın ama önceden de yazdığım gibi benim gelmem kesin değil. İznimi ne zaman kullanacağım konusu ve o taraflara gelip gelemeyeceğim belli değil şu an ve sanıyorum ancak son günlerde belli olur. Onun için otel organizasyonu olursa, şuan için beni hesaba dahil etmeyin. Sonradan uygun olursa dahil olurum veya gelebilirsem ve otel işide uygun olmazsa kalacak başka biryer bulurum sanıyorum. İki gün yeterli olacak mı bakalım bu kadar çok ekipmanı denemek için. Gene :isterim: olayı başladı da bende.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..