Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Dev Buluşma: Re-impact Vs. Violin!

PingPongMan

Recommended Posts

benim haftaya bir violinimin olacak olmasi...

:gulumse: yilin en buyuk hadisesi gerceklesti benim icin.. aman tanrim.. violin'i aliyorsun demek.. (aslinda toranomon bir mesaj atmis bana, senin violin alacagini soylemisti.. daha yeni foruma bakabilme sansim oldu.. bu yaziyi gorebilmeyi sona sakliyordum..:))) ve iste burada.. tam gozumun onunde.. sen violin aliyorsun.. oh my god!!!!!)

arsun valla helal olsun sana.. en iyisini sen yapiyorsun.. ben de bundan boyle senin almis oldugun karara uyup agzimin suyunun aktigi tahtayi alacagim..:)) ben de uymazsam olmaz simdi.. :lol:

zaten su da var ki: lastik aliyoruz, sonra yanlis bir utuleme sonucunda kaybediyoruz.. ama tahtada olay farkli.. kaybetme yalnizca bir yerlerde unutma ile falan olur.. tabii masaya hizlica cakip kirmazsak.. yok yok, bende alacagim..

re-impact de alacagim..(re-impact'i ping'den alacagim ama..)

nereden siparisi verdin arsun?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 266
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

yilin en buyuk hadisesi gerceklesti benim icin.. aman tanrim.. violin'i aliyorsun demek.. (aslinda toranomon bir mesaj atmis bana, senin violin alacagini soylemisti.. daha yeni foruma bakabilme sansim oldu.. bu yaziyi gorebilmeyi sona sakliyordum..:))) ve iste burada.. tam gozumun onunde.. sen violin aliyorsun.. oh my god!!!!!)

arsun valla helal olsun sana.. en iyisini sen yapiyorsun.. ben de bundan boyle senin almis oldugun karara uyup agzimin suyunun aktigi tahtayi alacagim..:)) ben de uymazsam olmaz simdi.. 

Sen olaylari algilayamadin hala Dadacigim. Ben son iki seferdir violin ile oynuyorum... ;):

Test raporu yakinda, burda... Beni izleyin...

Arsun the violin tester

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arsun nereden siparisi verdin???????????? huuuuuuuuuu, alooooooooooo!!!!

...

ustelik aldin ve oynuyorsun demek.. iste bu bir baska buyuk hadise oldu..:)))

nasil buldun violin'i??????? neye benziyor???????

sen simdi; "yok yok, henuz bilgi vermek icin cok erken" falan dersen olmaz ona gore.. ilk vurusda ne hissettin?

;): sembolunden yola cikaraktan pek de begenmedigini soylesem cok mu yanlis yapmis olurum? :lol:

....

haklisin tora; arsun coktan almis bile demek.. ben hala daha durayim..

adam coktan icraate gecti bile; halbuki ben arsunun re-impact alacagini zannediyordum; acaba sirf seninle ayni takimda olabilmek icin mi violini aldi bir an once?? :lol:

yok yok.. biz takimi ucledik simdiden.. ping yalniz kaldi..:))))

ben yedek otururum, ne guzel..:)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar izin dönemim belli oldu.Kendi açımdan gayet üzgünüm.Çünkü Temmuz 12-28 tarihleri arasında kullanabileceğim :uzgun: .Sizinle tanışma fırsatınıda kaçırmış olacağım.Ancak buluşma tarihini 17-18 temmuz'da gerçekleştirme gibi bir şansımız varsa süper olur.Ama yoksa :(: hepinize güzel bir hafta sonu geçirmenizi dilemekten başka şansım yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arsun nereden siparisi verdin???????????? huuuuuuuuuu, alooooooooooo!!!!
:lol: Panik yok, her seyi anlatacagim, bugun bir kere daha oynadiktan sonra ama... Az sabir... :))

sen simdi; "yok yok, henuz bilgi vermek icin cok erken" falan dersen olmaz ona gore.. ilk vurusda ne hissettin?

Evet, evet, daha bilgi vermek icin biraz erken ama, sana onceden bir kiyak gecip soyleyeyim: Ilk vurusta ne dedim ve ne hissettim:

Karsimdakine dedim ki:

"Pardon abi... Raket yeni de, alisamadim daha... " :D:

Kendi kendime dedim ki:

"Ohaa, cok hizli olmus raket, nasil uctu top, masaya indirmek icin ne yapsam ki????" :)))

Hadi bir kiyak daha:

sembolunden yola cikaraktan pek de begenmedigini soylesem cok mu yanlis yapmis olurum?
Evet, cok yanlis yapmis olursun Dadacigim... :))

ben yedek otururum, ne guzel..:)))

Estagfirullah, oyle bir durumda ben yedek olur size bira tasirim, kazaninca da sizi omzuma alir tasirim... :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

buluşmanın konusu zaten Re-Impact vs. Violin olduğuna göre, farketmez.. :lol: ne kadar violin gelirse gelsin... bir Re-Impact de yeter bütün violinlere evelallah... yalnız teker teker gelin.

zaten ben de Re-Impact upgrade'imi gerçekleştirdim ve "4MD spezial"ime kavuştum. bu hafta sonu, süper bir turnuvada yoğun test edilecek ve daha sonra sonuçlar açıklanacak (Dadana, bu seni yıkmıştır artık, LOL)

@Tufan Yalçın

buluşmanın tarihini değiştirmemiz ve öne almamız sanırım mümkün değil, çünkü biz gurbet kuşları olarakdan biletlerimizi aldık bile.

ayrıca, yine tahminim, sen o hafta sonu her halukarda gelirsin gibime geliyor, bak demedi deme...

@Yan

söylediklerinde haklısın... benim son günlerde yaptığım araştırmalar da bunu doğruluyor. İzmir'de doğru düzgün bir masa tenisi oynanacak salonun kalmadığı anlaşılıyor. araştırmalarım sürüyor. ancak, nerede oynanabileceği konusunda bir fikrin varsa bize bildir lütfen... zahmetlerin için teşekkürler...

Arkadaşlar,

öncelik, İzmir'de doğru düzgün masa tenisi oynanabilecek bir salon bulunması ve bunun o tarihler için ayarlanmasıdır.

elbette hem masa tenisi hem de otel vs. gibi bir tesisin birleşmesi kaymaklı ekmek kadayıfı gibi birşey olacaktır, ancak, bu, şu ana kadarki araştırmalarım çerçevesinde çok zor gözüküyor. o yüzden, masa tenisi ve kalacak tesis olayı, bir sürpriz olmaz ise ayrı ayrı ayarlanacak gibi. (birbirine yakın yerler olması dikkate alınacaktır elbet ;)

bu nedenle, İzmir'de o tarihlerde nerede masa tenisi oynayabileceğimiz konusunda bir fikri olan lütfen acilen bildirsin ki gerekli araştırmaları yapıp temasa geçebilelim.

şu ana kadarki--kesinleşmemiş--katılımcılar (14 kişi):

- Toranamon

- Dadanagast

- Arsun

- TSuBaSa (?)

- Togay

- Arno

- Genocider

- Tufan Yalçın (?)

- Hüseyin Topaç

- NurdaN

- PingPongMan

- Fikriye

- Simurg

- Yan

teşekkürler...

Ping the violin challenger Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar izin dönemim belli oldu.Kendi açımdan gayet üzgünüm.Çünkü Temmuz 12-28 tarihleri arasında kullanabileceğim  .Sizinle tanışma fırsatınıda kaçırmış olacağım

Keşke izin tarihinizi değiştirme şansınız olsa. Tamam, bende de bir adet Gergely var ve hatta Gergely'nin sadece topa doğru sallanmasının yeterli olduğunu bir kaç kez söylediğinizi de hatılıyorum fakat sallamadan sallamaya daha doğrusu sallayandan sallayana fark olmalı diye düşünüyorum. Bu nedenle Gergely'siz, Bitim'siz ve sizsiz eksik olur İzmir buluşması. Kendi adıma, izin planımda değişiklik yapmam için çok geç. Ama sizin hala böyle bir şansınız varsa ve denerseniz memnun olurum. Umarım tanışma fırsatı hala kaçmamıştır. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Panik yok, her seyi anlatacagim, bugun bir kere daha oynadiktan sonra ama... Az sabir... :))
yok arsun ben catlarim abi; kurban olayim cabuk dene de birseyler soyle.. :lol:

abi neden sanki 3-5 oynadiktan sonra aciklama yapiliyor malzemeler hakkinda? dayaniklilik testi mi yapiyorsunkine??? iki uc oynadiktan sonra oyununu daha cok adapte edersin tabii ama sonucta neye benzedigini soyleyebilirsin arsun..

(aman bir seyler soyle de hemen bilebileyim; benim asil gayem neye benzedigini senden de duyabilmek, yoksa oynamana ne gerek var muhabbeti bos tabii..:))))

ben bir kere vurayim topa hemencecik anlarim nedir ne degildir..:)))

...

arsun nereden aldin violin'i???????????

bunu cevaplaman icinde mi birkac oynaman gerekiyor?? soyle hadi, valla saclarim aklanmaya basladi uzuntuden..:))))

"Pardon abi... Raket yeni de, alisamadim daha... "

degil mi ama; ilk soylenecek laflardan birisi budur.. :lol:

"Ohaa, cok hizli olmus raket, nasil uctu top, masaya indirmek icin ne yapsam ki????" :)))
demek cok hizli; benim 7.6'den daha mi hizli?

kontrolu nasil kontrolu??????

Evet, cok yanlis yapmis olursun Dadacigim... :))

yok yok sen sevdin...:))) muhtemelen carbo oversize gibi degil yani..:))))))

Estagfirullah, oyle bir durumda ben yedek olur size bira tasirim, kazaninca da sizi omzuma alir tasirim... :))
yok abi; bende bir numara var zannetme; daha gectigimiz gun yenilmedigim adam kalmadi salonda.. bak soylemedi deme.. tabii violin ile oynarsam nasil olur bilemem...:))))))

bir Re-Impact de yeter bütün violinlere evelallah... yalnız teker teker gelin.

bana oyle geliyorki senin 5-10 re-impact'e daha ihtiyacin olacak Ping the violin challenger Pong..:)))

Dadana, bu seni yıkmıştır artık, LOL
yikti valla..:)))

ammmaaaaa... sen hele gelde izmire; ben nasil olsa senden alacagim bir tane re-impact.. bak en spinlisinden olacak ona gore..:))))))

Arkadaşlar izin dönemim belli oldu.Kendi açımdan gayet üzgünüm.Çünkü Temmuz 12-28 tarihleri arasında kullanabileceğim  .Sizinle tanışma fırsatınıda kaçırmış olacağım.Ancak buluşma tarihini 17-18 temmuz'da gerçekleştirme gibi bir şansımız varsa süper olur.Ama yoksa  hepinize güzel bir hafta sonu geçirmenizi dilemekten başka şansım yok.

tufan yapma etme; gergely nasil savrulunca oynuyor senden gormezsek olmaz simdi.. hafta sonlari calisiyor musun? calismiyorsan ayarla ve gel hadi.. daha ne zaman bir araya gelip oynayacagiz ki..

bak hepimiz senin de gelmeni cok istiyoruz.. yap birseyler de gelmeye bak..

ne o???? yoksa korktugundan mi gelmeyeceksin???? :)))))))

violin'in ve re-impact'in adlari yeter valla gergely icin..:lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar zaten gelemeyecek ve sizlerle tanışamayacak(geno ve arno hariç)olmak beni çok üzüyor.Buluşmaya 2 ay var.Şu an sakinim.Ancak kendimi bildiğim için buluşma tarihi gelip çatınca kuduracağım :hehe: Ben hiç sizi Gergely'nin topa sadece sallayınca neler yapabildiğini okuyarak değil de patikte görmenizi istemezmeyim.

Sevgili Dadaganast arkadaşım.Gerçekten korkuyorum.Çünkü bir çoğunuz ekipmanlarınızı zannederim yüksek bütçeler ayırarak yenilemişsiniz.Gergely'nin neler yaptığını görünce eminim hepsi çöpe gidecek ve Gergely alınacak.Al sana yeni bir maliyet.İşte bundan korkuyorum :lol:.Yazık dünyanın paralarını harcamışsınızdır şimdi o tahtalara.Üzülürüm.Bu yüzden bence hiç görmemeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arsun nereden aldin violin'i???????????

bunu cevaplaman icinde mi birkac oynaman gerekiyor?? soyle hadi, valla saclarim aklanmaya basladi uzuntuden..:)))) 

Kudurma abi, sakin ol, derin bir nefes al, hah tamam mi simdi? :lol: Abi Nittaku'nun mensei Japonya abi, Japon yapmis... Ben derim ki Japonya'dan geldi... ;):

Hadi test raporundan once 1-2 tuyo daha:

demek cok hizli; benim 7.6'den daha mi hizli?

kontrolu nasil kontrolu??????

7.6 carbo oversize'in compact ve biraz daha kontrollu versiyonu dimi? Ama yine de karsilastirilabilirler. Bence o tahtadan daha yavastir ama hizina gore kontrolu cok cok iyi... Benim Carbo Gold 3 tane Carbon katmani olan bir tahta, TBS'den az daha hizli, Violin ondan da hizli. Carbo Gold'un kontrolu daha iyi, o kesin ama bunun da hizi daha fazla...

Sen az daha kudur, detaylar sonraya, uykum geldi yav...

:bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba uzun zamandır sessiz bir şekilde sohbetinizi izliyorum,bazı arkadaşlarında bahsettiği gibi izmir'de şehir içerisinde masatenisi oynayabilmek zor.Atatürk kapalıda var birde evka 4 bornova kapalıda belediyenin tesisleri var.Güzelbahçe belediyesine ait Kaan Yüce spor salonunda bir adet buterflt masa var,belediye ile görüşüp organize edilebilir.Güzelbahçe çeşme'ye yarım saat mesafede uygun olabilir.Orta yaşlı bir masatenisi sever olarak,oğlum ile birlikte faaliyetinize katılabiliriz,selamlar. :isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi Nittaku'nun mensei Japonya abi, Japon yapmis... Ben derim ki Japonya'dan geldi...
yani iruiru'dan aldin... hmmmmmm... demek gonderiyorlar, satislarina sadiklar.. :lol: guzel guzellll..

Benim Carbo Gold 3 tane Carbon katmani olan bir tahta, TBS'den az daha hizli, Violin ondan da hizli. Carbo Gold'un kontrolu daha iyi, o kesin ama bunun da hizi daha fazla...

delikanli gibi soyle simdi; hangisi daha iyi? :))))))))))))

.....

Selam Cumhur;

bize bir tane masa yetmezmis gibime geliyor; cinayet islenir orada valla..:)) kim oyun icin sira bekleyecek.. zaten havalar bunaltici derecede sicaktir da..

Orta yaşlı bir masatenisi sever olarak,oğlum ile birlikte faaliyetinize katılabiliriz,selamlar

Bekleriz..

grup artiyor demektir..

artik bize hicbir halukarda bir masa yetmez.. tabii masa etrafinda donerek oynanan oyunlardan birini oynamazsak.. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yani iruiru'dan aldin... hmmmmmm... demek gonderiyorlar, satislarina sadiklar..  guzel guzellll..
Bi dakka, ben sana Japonya'dan geldi dedim, iruiru'dan aldim demedim, hemen cikarim yapma... Hatta acik acik soyluyorum iruiru'dan almadim... :gulumse:

delikanli gibi soyle simdi; hangisi daha iyi? :))))))))))))

Delikanli gibi soyluyorum: Henuz karar vermedim. :D: Ama bu bile sana fikir verir, zira ben eski raketimden cok memnundum... Bence hizina gore cok iyi bir raket. Detaylar sonra dedim ya, sik bogaz etme... :lol:

artik bize hicbir halukarda bir masa yetmez.. tabii masa etrafinda donerek oynanan oyunlardan birini oynamazsak..

Ben o oyuna da cok severim, hele hele bir kankan olursa senden sonra vuran, sen yukseltirsin adama topu, o gecirir allah yaratti demeden... Sonra ikiniz kalirsiniz finale... :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi dakka, ben sana Japonya'dan geldi dedim, iruiru'dan aldim demedim, hemen cikarim yapma... Hatta acik acik soyluyorum iruiru'dan almadim...
forumdan bos kalan zamanlarinda japonca mi calisiyordun arsun? :lol:

Bildigim kadariyla iruiru disinda ingilizce web sitesinden satan bir yer yoktu japonyada.. yoksa varda ben mi bilmiyorum??? bilmiyorsam neden hala daha ogrenemiyorum??? ne olacak senin yuzunden; hala daha eziyet ediyorsun; nereden aldin su calgiyi soyle de bitsin olay..:)))

Delikanli gibi soyluyorum: Henuz karar vermedim.

yani en azindan carbo gold kadar iyi geldi sanada..

Detaylar sonra dedim ya, sik bogaz etme...
daha ne zamani arsun, bir ay oldu valla; en azindan bana oyleymis gibi geliyor..;))

Ben o oyuna da cok severim, hele hele bir kankan olursa senden sonra vuran, sen yukseltirsin adama topu, o gecirir allah yaratti demeden... Sonra ikiniz kalirsiniz finale... :)))

degilmi ama.. her seferinde o yuzden kavgalar olurdu; herkes birisini kollardi mutlaka..

buyuk ihtimalle violin violin'i re-impact re-impact'i kayirirdi gergely de kendini kandirirdi.. :lol:

Bence Gergely'i görmden zaten karar verme.

dogru soyluyorsun; violin'in en cok fiyati beni oyaliyor, halbuki gergely'i gordukten sonra kararimi degistirip bir an once alayim artik diyebilirim tabii.. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne olacak senin yuzunden; hala daha eziyet ediyorsun; nereden aldin su calgiyi soyle de bitsin olay..:))) 
Tamam, tamam, kizma yaw :lol: Soyluyorum, bizim bolumden asistan arkadaslar robot maclari icin falan biseyler mi yapacaklarmis ne, tam detayini bilmiyorum, bir japonya yolculugu yaptilar, ben de parayi verdim abilere, bir sekil aranjman yaptik falan, oyle hallettik yani, adamlar da bana bir guzel getirdiler raketi. :bonus: Yani site guvenilirligi konusunda birsey diyemem, ama bizim arkadaslara guvenirim simdi... :D:

yani en azindan carbo gold kadar iyi geldi sanada..

Kesinlikle cok iyi bir tahta. Ama daha hala hizina tam alisamadim, cuma gunu de zaten cok kalabaliktik, az oynadim, detaylari gercekten yazacagim. Ama bana biraz daha sure ver. 1-2 gune simdiye kadarki izlenimlerimi yazarim, bence sen bu tahtayi cok seveceksin, yumusak lastiklerle de guzel oluyor zaten.

degilmi ama.. her seferinde o yuzden kavgalar olurdu; herkes birisini kollardi mutlaka..

Evet, itiraf ediyorum, ortamda hoslandigim birisi varsa ona topu kolay atardim, kanka falan hikayeydi yani... :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani site guvenilirligi konusunda birsey diyemem, ama bizim arkadaslara guvenirim simdi...
Ben halen daha kivranip durayim o halde.. kimse yokmudur iruiru'dan alisveris yapmis olan yahu???

bence sen bu tahtayi cok seveceksin, yumusak lastiklerle de guzel oluyor zaten.

ben bryce takmayi dusunuyorum backhand'e; forehand'e hurricane III olacak tabii..

biliyorum ben bu tahtayi cok sevecegim; hali hazirda cok seviyorum, ahhhhh ahh!

Ama daha hala hizina tam alisamadim...

arsun gel sen bu tahtayi bana sat..:))) izmire geldigimde senden alayim ha ne dersin? :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arsun gel sen bu tahtayi bana sat..:))) izmire geldigimde senden alayim ha ne dersin?
Uzgunum abi, izmir'e kadar kesin alisirim... :lol: Ama istersen elimde bir Avalox 555 Bt var, onu vereyim? :D:

ben bryce takmayi dusunuyorum backhand'e; 

Abi, nooldu Bryce FX'in pabucunu niye dama attin??? Bryce violine sert gelebilir ama FX, bak o olur, yakinda ben de bir Bryce fx deneyebilirim... ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

öncelik, İzmir'de doğru düzgün masa tenisi oynanabilecek bir salon bulunması ve bunun o tarihler için ayarlanmasıdır.

elbette hem masa tenisi hem de otel vs. gibi bir tesisin birleşmesi kaymaklı ekmek kadayıfı gibi birşey olacaktır, ancak, bu, şu ana kadarki araştırmalarım çerçevesinde çok zor gözüküyor. o yüzden, masa tenisi ve kalacak tesis olayı, bir sürpriz olmaz ise ayrı ayrı ayarlanacak gibi. (birbirine yakın yerler olması dikkate alınacaktır elbet ;)

bu nedenle, İzmir'de o tarihlerde nerede masa tenisi oynayabileceğimiz konusunda bir fikri olan lütfen acilen bildirsin ki gerekli araştırmaları yapıp temasa geçebilelim.

şu ana kadarki--kesinleşmemiş--katılımcılar (14 kişi):

- Toranamon

- Dadanagast

- Arsun

- TSuBaSa (?)

- Togay

- Arno

- Genocider

- Tufan Yalçın (?)

- Hüseyin Topaç

- NurdaN

- PingPongMan

- Fikriye

- Simurg

- Yan

teşekkürler...

Ping the violin challenger Pong

Sayın Arkadaşlar,

son listeden bu yana yeni bir katılımcı olmadı... Artık süre daralıyor; bu nedenle katılımları 30 Haziran'a kadar kesinleştirmemiz lazım ki ona göre salon, masa sayısı ve otel vs. ayarlayabilelim.

O yüzden tekrar hatırlatıyorum: listedeki arkadaşlar ve/veya katılmayı düşünenler, bunu en geç

30 Haziran 2004

tarihine kadar kesinleştirip buraya bildirsinler. Ayrıca, o tarihlerde otelde kalmak isteyip istemediğinizi de belirtin, lütfen...

@Yan, Hüseyin Topaç

sizlerden haber ve önerilerinizi bekliyoruz.

@tüm İzmirli'ler

sizler nerelerde antrenman yapıyorsunuz yahu? yok mu hiç o hafta sonu müsait olabilecek bir salon vs. (Atatürk Stadındaki hariç)? Tiz zamanda harekete geçile ve yer buluna... yoksa bi daha İzmir'e gelmeyiz bak, haaa, ona göre :D:

Ping the event reminder Pong

P.S. İzmir'e geldiğinde başkasının tahtasını vs. almayı düşünelere duyurulur: tahta fiyatları accayip yüksek olacakmış İzmir'de, hehe... :isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ping doğru diyosunda ben gibi son bir aya kadar durumunu kesinleştiremeyecekler için opsiyonlu bir iki kişilik fazla düşünülürse organizasyon daha iyi olabilir.

not: ameliyat olacağım için kesinleştiremiyorum keyfi değil yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ping doğru diyosunda ben gibi son bir aya kadar durumunu kesinleştiremeyecekler için opsiyonlu bir iki kişilik fazla düşünülürse organizasyon daha iyi olabilir.

not: ameliyat olacağım için kesinleştiremiyorum keyfi değil yani.

Enes Kardeş,

oyun açısından sorun değil de, kalma yeri açısından belki sorun olabilir... izmir'de kalacak yerin varsa o da sorun değil tabii...

geçmiş olsun, sen biran önce ameliyatını ol, iyileş ve aramıza katıl :))

Ping the wishing well Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eywallah ping abi ;): kalacak yer sorununu ben hallederim sanırım

orda olmayı çok istiyorum inşallah bi aksilik çıkmaz sen bi daha liste yaparsan opsiyonlu diye beni de ekle :D:

buluşmaya bloklarımla heyecan katacağımı zannediyorum

korkun benden hücumcular :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ama istersen elimde bir Avalox 555 Bt var, onu vereyim?
yok abi istemez sagol.. :lol: zaten alisamazsan diyecektim ama soylemeyi unutmusum..:))))

Abi, nooldu Bryce FX'in pabucunu niye dama attin??? Bryce violine sert gelebilir ama FX, bak o olur, yakinda ben de bir Bryce fx deneyebilirim...

aslinda temizleyip bohcaladim; violin alacagim tarih acacagim..:)))

simdilik bilememekteyim; bir onu bir onu takip deneyecegim..

ama hersey bir yana bryce fx normal bryce gibi olamiyor arsun. bryce bambaska.. bryce fx de bambaska -ne de olsa bacanagi- fakat bryce kadar coskun oynayamiyor.. bryce bir baska atiyor topu.. backhand'ime bryce alacagim..

aslinda bir diger raket tercihim de maze ustune maze gibi yapayim bir bryce bir tane de EL takayim diyorum.. o da bir bir ihtimal..

P.S. İzmir'e geldiğinde başkasının tahtasını vs. almayı düşünelere duyurulur: tahta fiyatları accayip yüksek olacakmış İzmir'de, hehe...
:lol:

Ping biliyorum, o yuzden ben senden alacagim yalnizca..:))))

korkun benden hücumcular

yusuf bunu bana soylemedin farzediyorum..:))))

neyse simdiden buyuk konusmaya gerek yok, ne de olsa er meydaninda herbirsey ortaya cikacak.. :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..