Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Dev Buluşma: Re-impact Vs. Violin!

PingPongMan

Recommended Posts

• İleti 266
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Eğer korktuğumu ima ediyorsan hiç boşuna uğraşma. Benim kimseden korkum yok. Zira yeneceğim diye iddiam da, hırsım da yok. Ben tamamen zevk için oynuyorum ve yensem de yenilsem de bir şey fark etmiyor. Sadece kendi çapımda iyi oynamaya çalışıyorum. Kendimi geliştirmek için antreman da yapmıyorum. Çevremde son maçta yendiği oyuncuyla belki yenilirim diye maç yapmayanlar var. Bunlar bana komik geliyor.

Dikkat ederseniz yazımda da "tahtamı görüp moraliniz bozulmasın" demiştim. "Sizi yenip de moraliniz bozulmasın" demedim. Böyle bir şeyi de hiç bir zaman demem zaten.

Sağlıcakla kal Ping the fake information collector pong.

:D: :lol::hehehe:

Ertan Bey, yok öyle birşey yahu, ben öylesine şaka olsun diye yazdıydım, asparagas yani, kaynak falan yok... estağfirullah, sizin korkma imasını nereden çıkardınız, kesinlikle aklımın ucuna bile gelmedi. zaten en başından beri, buluşmanın amacının tanışmak ve kaynaşmak olduğunu söylüyoruz, masa tenisi vesile olacak, orada eğlenmek için oynayacağız, beraber vakit geçireceğiz, masa tenisine gönül verenler olarak...

bizim en büyük dileğimiz sizin de aramızda olmanızdı... o yüzden takılıyordum sizi getirebilir miyiz oraya diye... bakın böylelikle, neden gelemeyeceğinizi öğrenmiş olduk... hiç olmazsa, yine masa tenisi nedeniyle gelemeyeceğiniz için üzüntümüz hafifledi... size orada başarılar diliyorum, ancak dediğiniz gibi son anda bir değişiklik olursa, başımızın üzerinde yeriniz var; mutlaka bekleriz.

Ping the televolley Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Arkadaşlar,

Şu anda buluşmanın programı üzerinde çalışıyorum.

Ancak, İzmir'e 6 Ağustos Cuma gününden gelecekler yani Cuma günü/akşamı orada olacaklar varsa ve olayı abartıp etkinliğe Cuma gününden başlama konusunda çok ısrar ederseniz ;): , programı ona göre hazırlayayım.

Bu konudaki görüşlerinizi hemen, derhal, ivedi, acele ve çabucak bildiriniz, lütfen...

Örneğin, ben Cuma günü öğleden İzmir'de olacağım, kısmetse...

Artık geri sayım başladı... :hehehe:

Programı önümüzdeki hafta sonuna hazırlayıp beğenilerinize sunmayı planlıyorum.

7-8 Ağustos etkinliğine katılım listesinde son durum:

- Toranamon

- Dadanagast

- Arno

- Genocider

- Hüseyin Topaç

- NurdaN

- PingPongMan

- Simurg

- Sergent

- Fikriye

- Saadettin

- Mehmet

- Arsun (otel)

- Togay (? izin durumu belli değil)

- TSuBaSa (? iş durumu engel olabilir)

- YusufEnes3 (? ameliyat durumu belli değil)

- Cumhur (ve oğlu) (? katılabiliriz dedikleri için belli değil)

- Tufan Yalçın (İzin tarihi uymadığından dolayı gelemiyor, ama dayanamaz gelir :))

Ping the event planner Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Günaydın;ben ve oğlum cumartesi öğlenden sonra hariç (bir düğün girdi araya),etkinliğe katılacağız,sizlerle tanışmak güzel olacak.Bir İzmir'li olarak yapabileceğimiz bir şeyler var ise memnuniyetle hazırız,selamlar. :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir aksilik olmaz ise Cuma günü orada olurum ama o gün muhabbetinize iştirak edebilirmiyim bilmiyorum. Malumunuz İstanbul'dan geleceğim ve yol yorgunu olacağım. Belki ilk gün dinlenmem daha iyi olacak.

Bu kadar yazışıyorsunuz ama tanışma günü kim kime nasıl ulaşacak bunlarında hazırlığını yapsanız iyi olacak. Herkes birbirine cep telefonları aracılığıyla mı ulaşacak yoksa "şu gün, şurada, şu saatte" gibi bir beklentiyle mi gideceğiz? :sasi:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@ Cumhur

ee yaz zamanı düğün zamanı, normal (umarım benim o tarihlerde bir arkadaşın falan düğünü yoktur). yardım teklifin için teşekkürler... boşta minibüsü olan bir tanıdığın varsa çok faydalı olur bize :lol:

hakkaten, İzmir'de, buluşacakların biryerden biryere taşınması konusunda pratik çözüm önerilerinize açığız...

@Saadettin,

yol yorgunu olursan, dinlenmek istemen normal tabii.

buluşmayla ilgili plan/program çerçevesinde, nerede ve nasıl buluşulacağı, ilgili ve gerekli isimler, telefonlar, adresler, tarifler vs. herşey açığa kavuşacak bir bir :gulumse:. bir önerin, isteğin vs. var ise bildir, lütfen...

Ping the forechecking Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orada buluşmamızda sorun olacağını sanmıyorum ve bu sebeple şu anda sorun yok. Önerebileceğim tek şey ise, en azından herkesin İzmirli olan ve bizimle tanışmak isteyen arkadaşların telefonuna ulaşmaları. Çünkü ben iş için gittiğimden bir hafta orada olacağım ama İzmir'i de hiç bilmem. Yani şu anda şuradayım dediğimde beni yanınıza yönlendirebilecek yada hangi istikamete devam etmem gerektiğini söyleyecek birisi lazım. (Gerçi yanımda rehberim olacak ama onu da her yere taşımak istemem. Garibim daha üniversite öğrencisi)

Son haftalara doğru zaten herşey netleşecektir. Telefonlarımızı da alırız. Hatta ben direkt şimdiden numaramı vereyim. 0532 792 09 55. :gulumse:

Bu arada İstanbul'dan geldiğim için malumunuz herhangi bir malzemeye ihtiyacı olan arkadaş ver ise buradan tedarik edip getirebilirim. Kargo ücretide ödememiş olursunuz. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tüh, resmi ilk firemizi verdik...

neyse, üzülme, okul öncelikli... önce onu en iyi şekilde halletmeye bak...

o kadar da penholder'a karşı oynayacağım diye hazırlanıyordum, hatta takımdan bir arkadaşı zorla penholder yapıp sparring partner olarak kullanmaya başlamıştım, hehe :D:

yırttık yani :fildir:

Ping the penholder eliminator Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

yeni katılımlardan sonra listede son durum:

- Toranamon (Japonya temsilcisi; buluşmanın Violin ayağı)

- Dadanagast (İngiltere temsilcisi; ne oynayacağı belli olmaz)

- Arno (Bergama 1)

- Genocider (Hollanda fatihi; Bergama 2)

- Hüseyin Topaç (Mesir macunu diyarından; arkadaşın da katılacak mı?)

- NurdaN (forumun hiperaktifi, Allah nazardan saklasın :))

- PingPongMan (Almanya temsilcisi; buluşmanın Re-impact ayağı)

- Simurg (İstanbul 1)

- Sergent (TSK temsilcisi, Cercili)

- Fikriye (the holidaymaker; İstanbul 2)

- Saadettin (İstanbul 3; Sardius)

- Mehmet (hangi ildensin, viscaria?)

- MustafaGultekin (1 hafta önceden orada)

- freud (oynamak şart :)

- Çağdaş Üste (olmaz tabii)

- Arsun (İstanbul 4, Violin 2, otelini ayarlandın mı?)

- Cumhur ve oğlu (iki nesil bir arada; cumartesi öğleye kadar + pazar)

- Togay (? izin durumu belli değil)

- TSuBaSa (? sınavlardan dolayı gelemeyecek gibi; Kaisersoze gelecek mi?)

- YusufEnes3 (? ameliyat durumu belli değil)

- Tufan Yalçın (İzin tarihi uymadığından dolayı gelemiyor, ama dayanamaz gelir :))

kesin 18 kesin 4 yedek :gulumse: katılımcı var... oradan da katılacaklarla beraber 20'yi rahat geçeriz... bu durumda Cemal Bey ile tekrar konuşup masa sayısını artırmamız gerekecek gibi gözüküyor. güzel, çok güzel...

hadi bakalım hayırlısı...

Ping the still planning and programming Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar benim cep numaram 0532 5551616.herhangibir konuda arayabilirsiniz.Tanıdığım minübüsü olan arkadaşım yok,ben güzelbahçe tarafından geleceğim,yoldan alabileceğim kişiler olabilir,güzergah belirleyebiliriz,selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul'dan İzmir'e gidecek Arkadaşlar,

Ulaşımı nasıl yapmayı planlıyorsunuz? Kendi araçlarınızla mı geleceksiniz yoksa toplu taşıma araçlarından birini mi kullanacaksınız?

İstanbul'dan 4 kişi olduğumuza göre eğer kendi aracımla gideceğim diyen birisi var ise benzine ortak olurum. İstanbul'dan katılacak diger arkadaşlar ne düşünür?

Birbirimizle iletişime geçer ve aynı araçla yola çıkarsak yada olmadı aynı otobüsle seyahat edersek grup olarak Masa Tenisi şarkıları söyleriz.

Sevgiler :hehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar buluşma tarihinde malum düğün zamanı benim de arkadaşım evleniyor. Ama eğer cuma günü bi organizasyon düşünürseniz gelirim. cumartesi - pazar eskişehir de olmam gerekiyor :( Ama Eskişehirdeki arkadaşlar eğer benimle oynamak isterseniz malzemelerim her zamanki gibi yanımda olacak. Tel: 0 532 343 85 64

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet İstanbullulardan bir haber çıkmıyor herhalde! Ben otobüs biletimi alayım mı arkadaşlar yoksa yazdıklarımı okumaya devam edip son dakika mı karar vereceksiniz? :sasi:

Yani son dakika "hadi hep beraber gidelim" yapmazsınız umarım. :asabi:

Bu arada Çağdaş Bey size Stiga toplar için bir mesaj yazdım. Arıca bu sitede yazdıklarımızı okuyupta elinde kullanmadığı malzemeler olanın malzemeleriniİstanbul'dan İzmir'e götürebilirim. Çağdaş şimdiden 2.el lastiklerin peşine düşmüş bile :pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

buluşmaya gelenlerden kimler 2. el lastik satıyor

Forum alanında 2. el ekipman satışı ile ilgili bir bölüm olsa da, İzmir'de yüz yüze olacağımız ve malzemeyi deneme imkanımız da olacağı için, elden çıkarmak istediğimiz ekipmanları getirmek fena bir fikir değil aslında.

Gelebilirsem 2. raket olarak kullandığım tahta ve lastikleri getirmeyi düşünüyorum ben mesela. İlgilenenler olursa belki satarım, neden olmasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet İstanbullulardan bir haber çıkmıyor herhalde! Ben otobüs biletimi alayım mı arkadaşlar yoksa yazdıklarımı okumaya devam edip son dakika mı karar vereceksiniz?
Ben bir ihtimal o yeni cikan ucuza ucan sirketlerden birinin ucagi ile gelecegim, o yuzden kesin bir sey diyemiyorum su an.

Masatenisi.org T-shirt lerinden İzmirdeki buluşmaya getirilebilir mi? Mesela ben bi tane almak istiyorum.

Belli olmaz, karaborsa fiyatindan satabilirim, zira ucak parasini cikarmak lazim degil mi... :P: Ayrica ekipman denemek de ufak bir ucret karsiligi olacak iddialari donuyor, eh bu da toplam 3 tahta, bir suru de lastik getirecek benim icin iyi bir gelisme... :bonus:

buluşmaya gelenlerden kimler 2. el lastik satıyor 

Ben getiririm birkac kullanmadigim lastigi, deneyip seversen neden satmayayim ki...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öhhööö,

sayın arkadaşlar,

buluşma tertipleyicisi olarak Tora ile benim, bu alışverişlerden cüzi bir komisyon keseceğimizi söylemiş miydim? hehe ;):

ayrıca, buluşmanın resmi fotoğrafçısı olarak, organizasyon esnasında hertürlü foto ve video talebinizin de makul ücretler karşılığında tarafımdan karşılanacağını belirteyim... <_<

catering hizmetlerimiz de olacak... ekmek arası köfte, ayran, soğuk meşrubat vs... cüzi ve makul fiyatlar canım...

saygılarımla...

Ping the going-to-be-rich-after-this-event Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..