Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Dev Buluşma: Re-impact Vs. Violin!

PingPongMan

Recommended Posts

slm arkadaşlar.hepinize müjde.izmirdeki buluşma icin salon ayarlandı.artı kalacak yer olayındada yardımcı olunacak.salon bucada HASAN AĞA parkı icinde büyük şehir belediye spor tesislerinde yapılacak.salonda 6 ade tibhar 2000 masa var.artı oyun aralarında ve sonralarında oturacagınız kafe var.rahat edeceginizi umuyorum.hepinize şimdiden bol eglenceler ve iyi tatiller. ;): .gidecek arkadaşlar

bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgiyi toranamon ve ping pong man den alabilir. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 266
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

slm arkadaşlar.hepinize müjde.izmirdeki buluşma icin salon ayarlandı.artı kalacak yer olayındada yardımcı olunacak.salon bucada HASAN AĞA parkı icinde büyük şehir belediye spor tesislerinde yapılacak.salonda 6 ade tibhar 2000 masa var.artı oyun aralarında ve sonralarında oturacagınız kafe var.rahat edeceginizi umuyorum.hepinize şimdiden bol eglenceler ve iyi tatiller. gidecek arkadaşlar

bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgiyi toranomon ve ping pong man den alabilir.

@Yan

öncelikle buluşmanın gerçekleşmesi açısından hayati önemi haiz bir konu olan salonun ayarlanması konusunda gösterdiğin ilgi ve gayret için hepimiz adına sana teşekkür ediyorum. tatilde olman sebebiyle buluşmaya katılamayacak olman ise bizim adımıza üzücü. ama seninle konuştuğumuz gibi, takım arkadaşın, forum üyesi Eque'yü aramızda görmek isteriz. sana iyi tatiller ve eğlenceler. bu arada Cemal abine de teşekkürlerimizi iletirsen seviniriz, ayrıca kendisini de forum üyesi olarak görmek isteriz burada tabii.

Evet Sayın Arkadaşlar

Yan sayesinde salon işi, büyük bir aksilik çıkmaz ise, hem de en ideal bir biçimde halledilmiş oldu.

Bu demek oluyor ki, masa tenisi oynanacak yer ile kalınacak yer aynı tesis olamayacak. ancak--Yan'ın da yazdığı gibi--salon işinde bize yardımcı olan kişi, uygun fiyatlı bir otel bulunması konusunda da yardımcı olacak, zira kendisi turizm işindeymiş galiba... kendisiyle önümüzdeki günlerde hem salon işini hem de bu işi bizzat konuşup detayları öğreneceğim.

Bu nedenle, İzmir'deki buluşmaya gelecek olup da ben otelde kalmak istiyorum diyenler 30 Haziran'a kadar ellerini kaldırsınlar :gulumse: çünkü yer konusunda bir sayı bildirmek gerekir.

şimdilik bu kadar...

heyecan artıyoooooooooooooooooooooooooor, pek yakındaaaaaaaa... :hehehe:

Ping the excitement level pusher Pong

---------------------------------------------------------------------------------------

P.S. Listede son durum:

- Toranamon

- Dadanagast

- Arsun

- TSuBaSa (?)

- Togay

- Arno

- Genocider

- Tufan Yalçın (İzin tarihi uymadığından dolayı gelemiyorum :uzgun: )

- Hüseyin Topaç

- NurdaN

- PingPongMan

- Fikriye

- Simurg

- Eque (?)

- YusufEnes3 (?)

- Cumhur (ve oğlu) (?)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salon da ayarlandı demek sonunda. İştahım giderek kabarıyor açıkçası, yalnız daha önce de söylediğim gibi, izin günlerimi belirlemek sadece benim elimde olmadığı için, ayrıca İzmir dolaylarına gelip gelemeyeceğim kesin olmadığı için otel organizasyonuna beni dahil etmeyin. Gelecek olursam kalacak bir yer ayarlayabilirim sanıyorum. Arabamın olmaması ve İzmir'i iyi bilmemem sorun olabilir belki, ama oralara geldikten sonra sizleri bulmadan da dönmem herhalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Sayın Arkadaşlar

Yan sayesinde salon işi, büyük bir aksilik çıkmaz ise, hem de en ideal bir biçimde halledilmiş oldu.

Bu demek oluyor ki, masa tenisi oynanacak yer ile kalınacak yer aynı tesis olamayacak. ancak--Yan'ın da yazdığı gibi--salon işinde bize yardımcı olan kişi, uygun fiyatlı bir otel bulunması konusunda da yardımcı olacak, zira kendisi turizm işindeymiş galiba... kendisiyle önümüzdeki günlerde hem salon işini hem de bu işi bizzat konuşup detayları öğreneceğim.

Bu nedenle, İzmir'deki buluşmaya gelecek olup da ben otelde kalmak istiyorum diyenler 30 Haziran'a kadar ellerini kaldırsınlar :gulumse: çünkü yer konusunda bir sayı bildirmek gerekir.

şimdilik bu kadar...

heyecan artıyoooooooooooooooooooooooooor, pek yakındaaaaaaaa... :hehehe:

Ping the excitement level pusher Pong

---------------------------------------------------------------------------------------

P.S. Listede son durum:

- Toranamon

- Dadanagast

- Arsun

- TSuBaSa (?)

- Togay

- Arno

- Genocider

- Tufan Yalçın (İzin tarihi uymadığından dolayı gelemiyorum :uzgun: )

- Hüseyin Topaç

- NurdaN

- PingPongMan

- Fikriye

- Simurg

- Eque (?)

- YusufEnes3 (?)

- Cumhur (ve oğlu) (?)

!!!!!HATIRLATMA!!!!!

Bugün başvuruların, en azından otelde kalmak isteyenler açısından kesinleştirilmesi konusunda son gün.

Etkinliğe katılmak isteyip de, o tarihlerde İzmir'de otelde kalacaklar, otel ayarlanmasında geç kalınmaması için bunu lütfen bugün bildirsinler...

Teşekkürler

Ping the hotel reservationist Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar. Toranomon'un ısrarı ile bende üye oldum. Ben İzmir deyim Toranomon da benim misafirim olacağı için bu dev buluşma da toranomon'u yalnız bırakmak istemedim. Bu gün son gün olduğu için yazıyorum Ben otelde kalmayacağım ama turnuvaya katılmak isterim. Gergery tahtası olan arkadaşı destekliyorum ve en iyisi Gergery tahta ve Sriver Fx Max diyorum. Görüşmek üzere hoşçakalın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sergent aramıza hoşgeldin.Ben Gergely tahta kullanıyorum.Ancak İzmir'e izin tarihimin uymaması nedeniyle gelemiyorum.Zannederim sendede Gergely var.Bu nedenle asıl ben seni destekliyorum.Gergely'nin nasıl bir tahta olduğunu göster onlara. :gulumse:

hooop, hoooop...

bu buluşmanın adı bile "Re-Impact vs. Violin" buluşması. katılımcıların bu iki tahtadan birini oynamaları şart. o yüzden Gergely Mergely falan, hariçten tahtalara top yok :lol:

şaka bir yana, Sergent aramıza hoşgeldin diyoruz. tahmin ettiğim kişiysen (yani Tora ile sıhri hısım isen :D: ) seninle eskiden tanışıyor olma ihtimalimiz var çünkü liseyi İzmir'de okudum ve o sıralarda masa tenisi müsabakalarına katılıyordum. neyse buluşmada anlaşılır nasıl olsa...

Benim Izmirde kalacak yerim, yuvam yok

"acıların çocugiiyim" der gibi oldu Arsun, sana kalacak bir yer buluruz elbet... İzmir'de deniz var ama deniz kıyısındaki otellerin bir anlamı yok çünkü denize giremiyorsun İzmir'de, hehe...

@herkes

zaman daralıyoooooooooooooooooor, son fırsaaaaaaaaaaaaaaaat... vakit kaybetmeden siz de katılıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııın.

Ping the gas giver Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar hepinize merabalar..

buluşmanın hasanağa da olacağını öğrendim,

oldukça güzel bi yer.Misafirperver bi klüp izmir B.Ş.B

Sanırım 4-5 yıl kadar öncede almanyadan bi klübü misafir etmişlerdi.

Hasanağa parkı Bucada, D.E.Ü. iktisat fakültesinin tam karşısında.

Bulunması kolay merkezi biryerde.

Ben iş sebebiyle muhtemelen izmirde olamayacağım :uzgun:

hepiniz şimdiden hoş geldiniz ve herkese bol bol eğlenceler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu arada D.S.İ klübünün bornovada tesisleri var.klüple iletişime geçerseniz misafirhanelerinde konaklama ayarlayabilirler.Bornova Buca arası 45 dk. kadar sürüyo.Ulaşım için hem otobüs hemde dolmuş var

Hmm, guzel de nasil iletisime gecilir bu arkadaslarla? Sende numara falan var mi? Misafirhane dedigimiz yer nasildir? Iki kisilik falan mi odalar? Var mi bu konu hakkinda bir bilgin? Benim hicbir fikrim yok da... Acilarin cocuguyum ben... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Arkadaşlar,

7-8 Ağustos etkinliğine katılım listesinde son durum:

- Toranamon

- Dadanagast

- Arno

- Genocider

- Hüseyin Topaç

- NurdaN

- PingPongMan

- Simurg

- Sergent

- Fikriye (otel)

- Arsun (otel)

- Togay (? izin durumu belli değil)

- TSuBaSa (? iş durumu engel olabilir)

- YusufEnes3 (? ameliyat durumu belli değil)

- Cumhur (ve oğlu) (? katılabiliriz dedikleri için belli değil)

- Tufan Yalçın (İzin tarihi uymadığından dolayı gelemiyor, ama dayanamaz gelir :))

Listeden de anlaşılacağı gibi:

- katılımı, bir aksilik olmazsa kesin olanların sayısı 11,

- bunlardan 2 katılımcı otelde kalacak,

- 6 kişinin katılımı henüz netlik kazanmadı.

etkinliğe, forum üyesi olmayan ancak daha önce adı geçen birkaç kişinin daha katılacağını da varsayarsak nihai katılımcı sayısı şu an için 15-20 gibi gözüküyor.

bugünden itibaren, etkinliğe katılmak isteyen olursa son haftaya kadar bildirebilir; ancak bu kişiniin otelde kalması sözkonusu olursa bunu kendi başına ayarlamak durumunda olacaktır. duyurulur...

lütfen herkes listeyi kontrol etsin; bir yanlışlık, eksiklik varsa veya değişiklik yapılması sözkonusu ise lütfen hemen bildirin, düzeltelim.

@Arsun

DSİ misafirhanesinde ben bundan 19 yıl önce kalmış idim. o zamanlar odalar çift kişilikti. şansın varsa tek başına da kalabiliyordun. ancak, misafirhanede kalmak için DSİ'de çalışan bir yakının olması lazımdı, değişmediyse. ayrıca DSİ kulübü ile şu an için bir bağlantımız sözkonusu olmadığı için misafirhane işi yaş gibi. ayrıca, deniz kenarı veya havuzu olan bir otelin de bir esprisi olmayacak, çünkü zaten iki gün boyunca masa tenisi oynamayı ve akabinde beraberce eğlenmeyi planlıyoruz. bence, İzmir içinde merkezi bir yerde, temiz, makul fiyatlı bir otel ayarlamak en uygunu olacaktır. zaten otelde kalacağın birkaç saat bişey... :B:

@Sergent

ben de merak ediyorum bakalım hiç karşılaşmış mıydık...

@Tora, Dada, Tsu

ne oluyor yav, hiç ses soluk çıkmıyor :acaba:

Ping the list maker Pong

P.S. etkinliğin programı da önümüzdeki günlerde görüşlerinize sunulacaktır efeeeem :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

Kaç gündür bi İzmir'dir tutturmuşsunuz gidiyor. Yani dayanamayıp beni de cezbettirdiniz. Büyük bir olasılıkla 7-8 Ağustos'ta bende orada olacağım.

Herkes hız tutkunu olduğu için yanımda bayağı hızlı arabalar getireceğim.

Sizdeki Violin'in ve Re-Impact'in, Sardius'un yanında sadece Rüzgar Gülü olacağı inancını taşıyorum. :D:

Şaka bir yana sizlerle tanışabilmek için İstanbul'dan geleceğim. Umarım sitemizdeki gibi güzel bir dostluk yaşarız.

Oraya gelirsem otelde kalmayacağım çünkü bir arkadaşımın evi var. Büyük bir olasılıkla sizlerle salonda buluşurum.

Gelişim çok kesin olmasa da %80 kesin gibi görünüyor. Oyun sıram kaybolmasın diye sıra numarası almak için bildireyim dedim. Kısacası listeye + olarak beni de dahil edebilirsiniz...

Herkese sevgiler ve saygılar... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hah, bi Sardius eksikti, biz de nerde kaldı bu Sardius diye merak ediyorduk :P:

üzerinde de 2 x 2,1 Bryce... peh peh peh... bir de zamklıyosundur sen şimdi onları...

neyse gel gel tabii... keman, sardalya, cercili farketmez... re-impact'e vız gelir tırıs gider, deeeeeeeermiiiişııııııııııııııııııım :lol:

yav buluşmanın masa tenisi düzeyi yavaş yavaş olimpiyatlar düzeyine erişiyor mu ne? yani en azından ekipman zenginliği açısından olimpiyatları aratmayacağız herhalde, hehe...

hoşgeldin Saadettin... seni de buluşmada aramızda görmekten memnuniyet duyacağız...

Ping the slowly tırsing Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Ping

Tora, Dada, Tsu ne oluyor yav, hiç ses soluk çıkmıyor

@Sergent

Ben İzmir'deyim Toranomon da benim misafirim olacağı için...

Sevgili Ping,

Sergent'in mesajının yeterli olacağını düşündüğüm için sesimi soluğumu çıkarmamıştım. Madem ses soluk istedin, işte durumun özeti:

- Geliyorum.

- Sergent'in misafiri oluyorum.

- "Violin umduğuyla değil bulduğuyla partner olur" düşüncesinden kurtulamıyorum. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu İzmir işini amma da ballandırdınız. Artık başka konulara yazı da yazmıyorsunuz.

Ben Titanium tahtamı görüp de moraliniz bozulmasın, tatiliniz zehir olmasın diye kendimi feda edip İzmir'e gelmiyorum, haberiniz olsun.

Bu iyiliğimi de unutmayın ! :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu İzmir işini amma da ballandırdınız. Artık başka konulara yazı da yazmıyorsunuz.

Ben Titanium tahtamı görüp de moraliniz bozulmasın, tatiliniz zehir olmasın diye kendimi feda edip İzmir'e gelmiyorum, haberiniz olsun.

Bu iyiliğimi de unutmayın !

biz ne titanlar, karbonlar, akrilitler, aluminyumlar gördük Ertan Bey, bizim moralimizi bozmaz bunlar... :D:

gelememeniz konusunda, bizim moral ile kendinizi fedadan ziyade, biz başka şeyler duymuştuk ya, hadi neysee.... :)))))))))))

yine de bizi düşünmeyin ve bir punduna getirip gelmeye çalışın bence, çünkü siz hiç Re-impact görmediniz... :lol:

sizin lastikleri bir re-impact üzerinde düşünüyorum da, yani nasıl bir raket olurdu o öyle Allahım... :isterim:

Ping the making saliva run out of mouth Pong

P.S. tamam diğer konulara da şefkat göstereceğiz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar mesajları okudukça gaza iyice geliyorum :hehe: .Beni çıldırtmayın.Gergely team olarak Sergent'le beraber kendinizi oralarda dağıttırtmayın bize.Gelemiyorum işte :asabi: ama kafamda bu buluşmada.Hele son günler yaklaştıkça,kendimi düşünemiyorum bile.Şimdiden nasıl gidebilirim diye hop oturup hop kalkıyorum.AAAHHH Benim hanım tüfekle uyuşturucu iğneyi atmış gene :sasi: .Ne zaman bu konuya girsem hemen tedbirini alıyo valla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu iyiliğimi de unutmayın

Zehir olmaz bilakis ballı lokma tatlısı olur. Asıl iyiliği aramıza katılarak yaparsınız. Ben dahil, sizinle henüz yüzyüze tanışma imkanı bulamamış arkadaşlar için bundan güzel fırsat olamaz. Esasen, buluşmaya katılacak olan birçok arkadaşla kendi aramızda yaptığımız sohbetlerde sizin de katılmanızı arzuladığımızı defalarca dile getirdik. Lütfen şartlarınızı yeniden gözden geçirin. Sonuç itibariyle 7-8 Ağustos haftasonu. Bu arada, 7 Ağustos akşamı için Ping kordonda bir restoran ayarlamayı tasarlıyor.
Arkadaşlar mesajları okudukça gaza iyice geliyorum  .Beni çıldırtmayın.Gergely team olarak Sergent'le beraber kendinizi oralarda dağıttırtmayın bize.Gelemiyorum işte  ama kafamda bu buluşmada.Hele son günler yaklaştıkça,kendimi düşünemiyorum bile.Şimdiden nasıl gidebilirim diye hop oturup hop kalkıyorum.AAAHHH Benim hanım tüfekle uyuşturucu iğneyi atmış gene  .Ne zaman bu konuya girsem hemen tedbirini alıyo valla.

Ertan Bey için söylediklerim sizin için de geçerli. Nasıl gidebileceğiniz konusunda şöyle bir önerim var. Öncelikle otomobil sahibi Ankaralı bir forum üyesi arkadaşı razı edin. Siz o arkadaşın yanına, Tsu ile Bitim de arka koltuğa otursun. İkbal'de ihtiyaç ve yemek molası verin. Hepimiz adına kaymaklı kadayıf yemeyi de ihmal etmeyin. Sonra, "İzmir'in kavakları" falan derken ve tabii yol, hava ve trafik şartlarına riayet ederekten İzmir'e gidiyor olmanın tadını çıkarın.

gelememeniz konusunda, bizim moral ile kendinizi fedadan ziyade, biz başka şeyler duymuştuk ya, hadi neysee.... :)))))))))))

Ping the MAGNAnimious but imprudent against Titanium and Raystorm Pong;

Şimdi sormazlar mı adama, "Ne, ne zaman, nerede, niçin, nasıl ve kim?" diye. :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tora'nın dediklerine aynen katılıyorum; forum kurucusu ve yöneticisi olarak sizin katılmanız bizim için onur olur, Ertan Bey...

Herkes planlarını yeniden gözden geçirirse bir çıkış yolu bulunur elbet... aile bireylerinin iğne şeklindeki spinlerine karşı da, mesela, ufak bir hediye ile kontra spin çekebilirsiniz, hehe...

Ankara'dan topluca gelme fikri de süper... bunu İstanbul'lular da uygulayabilirler; hatta yol üzerindeki arkadaşları da alabilirler; demokrasilerde çözüm tükenmez...

ancak, bunun için birgün önce, yani Cuma'dan yola çıkılması gerekir, bunu da unutmamak lazım, çünkü biz 7 Ağustos Cumartesi günü saat 10:00 gibi buluşmayı planlıyoruz esasen... ne demişler: erken kalkan yol alır... :)

Bu arada, 7 Ağustos akşamı için Ping kordonda bir restoran ayarlamayı tasarlıyor.
öyle mi yapıyor muşum? hayret, bunu ben de bilmiyordum :pirpir: ben belki "kendin pişir kendin ye" gibi bir yere gideriz diye kafamdan geçiriyordum amaaa... :fildir:

Ping the MAGNAnimious but imprudent against Titanium and Raystorm Pong

bu süper olmuş...

Şimdi sormazlar mı adama, "Ne, ne zaman, nerede, niçin, nasıl ve kim?" diye

ben de söylerim o zaman yeri, zamanı ve dahi kaynağımı icabında :bonus:

Ping the BBQ yourself eat yourself Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Esasen, buluşmaya katılacak olan birçok arkadaşla kendi aramızda yaptığımız sohbetlerde sizin de katılmanızı arzuladığımızı defalarca dile getirdik. Lütfen şartlarınızı yeniden gözden geçirin.
İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar ama 6 ağustos akşamı bizim veteranların Romanya-Bulgaristan gezi ve turnuvası için yola çıkıyoruz. Ben genelde İstanbul dışındaki etkinliklere işlerim dolayısıyla pek katılamıyorum. Bugüne kadar İstanbul dışında katıldığım tek turnuva da geçen yılki Varna turnuvasıydı. Oraya da tatil niyetine gidiyorum.

Gitmeme veya vazgeçme durumu olursa o zaman düşünebilirim ama şu an için öyle görünmüyor.

ben de söylerim o zaman yeri, zamanı ve dahi kaynağımı icabında

Şu kaynağı ve söylediklerini ben de öğrenmek isterdim aslında. Acaba ne demişim!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gelememeniz konusunda, bizim moral ile kendinizi fedadan ziyade, biz başka şeyler duymuştuk ya, hadi neysee

Eğer korktuğumu ima ediyorsan hiç boşuna uğraşma. Benim kimseden korkum yok. Zira yeneceğim diye iddiam da, hırsım da yok. Ben tamamen zevk için oynuyorum ve yensem de yenilsem de bir şey fark etmiyor. Sadece kendi çapımda iyi oynamaya çalışıyorum. Kendimi geliştirmek için antreman da yapmıyorum. Çevremde son maçta yendiği oyuncuyla belki yenilirim diye maç yapmayanlar var. Bunlar bana komik geliyor.

Dikkat ederseniz yazımda da "tahtamı görüp moraliniz bozulmasın" demiştim. "Sizi yenip de moraliniz bozulmasın" demedim. Böyle bir şeyi de hiç bir zaman demem zaten.

Sağlıcakla kal Ping the fake information collector pong.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..