Jump to content
Masatenisi.org Forum

7. Forum Buluşması

Recommended Posts

salonda 8 masa olacak, malatyadaki torba sistemi gayet güzeldi, sporcuları seviyelerine göre torbalara koyup kura sistemi ile takımları oluşturabiliriz, ben şimdiden 2 nolu torbaya talibim smile.gif

bir öneri olarak; ilk gün ferdi müsabakalar yapılıp seviyelere göre sporcuların yerleşecekleri torbalar belirlenebilir, bu daha adil görünüyor, ilk günün akşamında torbalar belirlenirse ertesi gün takım maçlarına daha hızlı başlayabiliriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

malatyada 3 torba vardı, oyun seviyeleri iyiden kötüye doğru sıralanarak 3 torbaya yerleştirildiler, yani 1 nolu torbadakiler 3 nolu torbadakilerden daha iyi oyunculardı, her torbadan 1er kişi çekilerek takım kuruldu, yanılmıyorsam sonrası eliminasyon sistemi ile devam etti, tam hatırlayamadım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada hakan kırık arkadaşımız üyelerden rating üyesi olanların ID numaralarını listede yanlarına not aldı, üye olmayan arkadaşlar da www.tt-rating.com sitesinden üyeliklerini yaparlarsa yapılan maçların skorlarını sisteme aktarmış oluruz,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Malatya'da yaklaşık 55-60 kişi vardı..3 torba oluşturulmuştu seviyeye göre..1-2 istisna hariç takımlar oldukça dengeliydi..Bu yüzden büyük bir çekişmeye sahne olmuştu takım maçları..Ferdi maçlardan daha heyecanlıydı diyebilirim..Takım maçlarının yarı final ve finalleri ikinci güne sarktığı için ve salonu 15:00 de basketbolculara teslim etmemiz gerektiğinden ferdi maçlar direk eleme usülüne göre yapılmıştı,grup olmamıştı..Bu sefer Turushan abinin dediği gibi ferdi maçlar ilk gün yapılırsa herkesin seviyesi az çok belirlenmiş olur..Böylece takımlar daha dengeli kurulur ve takım maçları daha çekişmeli geçer..Zaten forum buluşmasının ruhunu en iyi yansıtan maçlar takım maçları bana kalırsa..Ferdi maçlarda bireysellik ön plana çıktığı için aynı tadı vermeyebiliyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

tufan yalçın hocayla inş aynı gtupta oluruz bayılıyorum tufan hocanın oynama şekline:)geçen sene malatyada bana o nadir bulunan minik raketiyle oynadı yenemedim bu sene büyük raketle zorlicam tufan hocamı:) ileride sizin gibi bir oyuncu olmak dileğiyle:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan yalçın hocayla inş aynı gtupta oluruz bayılıyorum tufan hocanın oynama şekline:)geçen sene malatyada bana o nadir bulunan minik raketiyle oynadı yenemedim bu sene büyük raketle zorlicam tufan hocamı:) ileride sizin gibi bir oyuncu olmak dileğiyle:)

Senle oynamak için sabırsızlanıyorum. Bakalım ne kadar geliştirdin oyununu. Ama bu azim sende oldukça yenebilirsin beni sanırım :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cumartesi akşam yemeği için kafamda 2 plan var, birisi rize merkezde sahilde balık lokantasında canlı müzik eşliğinde akşam yemeği, diğeri turnuvanın yapılacağı ilçede nezih bir lokantada akşam yemeği, ilçedeki lokanta sahibi tanıdıktır, indirimli tarifeden yaptırabilirim ancak burada balık olmaz, esası fasulye yemeğidir, ülke çapında fasulyesi meşhurdur ve evde yediğimiz fasulyelere pek benzemez, buradaki diğer alternatifler ızgaralardır, her iki lokantada da ara sıcaklar ekleyebiliriz, balık lokantasında içmek isteyenler için alkol bulunur, her iki lokantada mıhlama(mısır unu ve kolot peyniriyle yapılan iştah açıcı), hamsikoli (hamsili ekmek), laz böreği (buraya has tatlı çeşididir) olacaktır

önerileriniz olursa şimdiden söylerseniz sevinirim, yeri de erken belirlersek fiyat için görüşmelere başlayabilirim

konaklama konusunda bilgi vermek istiyorum, bir grup arkadaşlarımız rize merkezde bir grup arkadaşlarımız çayelide konaklayacak, yaz dönemi olduğunda akşam 23e kadar araç bulmak mümkün, lokanta olarak rize merkezi seçsek bile ulaşımda sıkıntı olmayacaktır, geç saatlere kadar otursak bile minibü kiralayarak ulaşımı sağlarız (ne de olsa toplam 20km)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cumartesi akşam yemeği için kafamda 2 plan var, birisi rize merkezde sahilde balık lokantasında canlı müzik eşliğinde akşam yemeği, diğeri turnuvanın yapılacağı ilçede nezih bir lokantada akşam yemeği, ilçedeki lokanta sahibi tanıdıktır, indirimli tarifeden yaptırabilirim ancak burada balık olmaz, esası fasulye yemeğidir, ülke çapında fasulyesi meşhurdur ve evde yediğimiz fasulyelere pek benzemez, buradaki diğer alternatifler ızgaralardır, her iki lokantada da ara sıcaklar ekleyebiliriz, balık lokantasında içmek isteyenler için alkol bulunur, her iki lokantada mıhlama(mısır unu ve kolot peyniriyle yapılan iştah açıcı), hamsikoli (hamsili ekmek), laz böreği (buraya has tatlı çeşididir) olacaktır

önerileriniz olursa şimdiden söylerseniz sevinirim, yeri de erken belirlersek fiyat için görüşmelere başlayabilirim

konaklama konusunda bilgi vermek istiyorum, bir grup arkadaşlarımız rize merkezde bir grup arkadaşlarımız çayelide konaklayacak, yaz dönemi olduğunda akşam 23e kadar araç bulmak mümkün, lokanta olarak rize merkezi seçsek bile ulaşımda sıkıntı olmayacaktır, geç saatlere kadar otursak bile minibü kiralayarak ulaşımı sağlarız (ne de olsa toplam 20km)

Turushan abi mrb

ilçedeki lokanta bana uygun olur, çalışmlarızına kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili emmi, yer konusunu katılımcıların geneline göre belirleyeceğiz, ilçe için +1 diyorum

yöneticiler izin verirse 7. forum buluşması için anket hazırlayabilirim

ödül konusunda kafamdaki planı paylaşmak istiyorum;

ferdilerde (kız-erkek karışık turnuva olması ekonomi açısından daha avantajlı olacaktır);

1) madalya + avrupa&japon kombi

2) madalya + avrupa&japon çift lastik

3) madalya + avrupa&japon tahta

takımlarda;

1) 3xmadalya + eşofman takımı

2) 3xmadalya + polo yaka tişört

3) 3xmadalya + şort

ödüller yakaşık 1000 liralık bütçe gerektiriyor, 1-2 sponsor bulabilirsem bu durumu halledebilirim, bu konuda görüşü olanlardan fikir alabilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili emmi, yer konusunu katılımcıların geneline göre belirleyeceğiz, ilçe için +1 diyorum

yöneticiler izin verirse 7. forum buluşması için anket hazırlayabilirim

ödül konusunda kafamdaki planı paylaşmak istiyorum;

ferdilerde (kız-erkek karışık turnuva olması ekonomi açısından daha avantajlı olacaktır);

1) madalya + avrupa&japon kombi

2) madalya + avrupa&japon çift lastik

3) madalya + avrupa&japon tahta

takımlarda;

1) 3xmadalya + eşofman takımı

2) 3xmadalya + polo yaka tişört

3) 3xmadalya + şort

ödüller yakaşık 1000 liralık bütçe gerektiriyor, 1-2 sponsor bulabilirsem bu durumu halledebilirim, bu konuda görüşü olanlardan fikir alabilirim

Ödüller gayet güzel, meblağ da çok fazla değil. Umarım sponsor bulmakta zorluk çekmezsin.

Yemeğe gelince, ilçede olması daha iyi galiba. Çünkü doğu karadenizde de olsa, balık lokantaları biraz tuzlu oluyor:)) Tabi seçim meselesi, genel olarak talep olursa sorun yok.

Henüz çok vakit var ama şimdiden bekleme moduna girdik...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam zamanı gelince her iki lokantadan da fiyat alıp burada açıklayacağım, şimdilik sadece altyapı araştırıyorum, fikirleri öğreniyorum, zaten herkes balık sevmeyebilir ya da kırmızı et, yer belirleyip ona gör fiyatları değerlendireceğim, aynı lokantada alternatif yemek fiyatlarını da yazarım, artık arkadaşlar hesabına ve zevkine göre tercih yapar

ödüllere gelince; sıkıntı olacağını sanmam, toplam tutarı 4'e bölüp sponsorları da fazla rahatsız etmeden kaliteli ekipmanlar almak düşüncesindeyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cumartesi akşamı fasulye yenecekse ben Pazar günü takım maçlarına katılmıyorum şimdiden belirteyim sleep.gif

Benim, yemeğin menüsü, tadı tuzu filan umurumda değil. Makul ücretli konaklama imkanı ve oynayacak masa olması benim için yeterli. Gerekirse evden ekmek arası domates peynir getirir onu yerim dert değil. Kendinizi fazla sıkıntıya sokmayınız Turushan hocam. Hediyeler, sponsorlar... Bunlara gerek var mı ki? Buluşalım, görüşelim, oynayalım. Bu kadarı yetmez mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

bencede öenmli olan buluşup oyun oynamamız eski günleri hatırlamak ve yeni kişilerle tanışmak ödül için kendinizi sıkmayın bencede ama yemek yerinde bi uyum sağlamamız lazım bende balık sevmeyen kişi sayısı et sevmeyene karşı çok olur kanımca...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam olabilir, fazla şeye gerek yok diyorsanız bana uyar

Sayın Turushan hocam,

Kimseden ses çıkmadığına göre,

en iyisi siz organizasyon ile ilgili bir anket konusu açınız.

7. Forum Buluşması'na katılacağını beyan etmiş, listedeki her isim de

tam olarak ne düşündüklerini,

organizasyondan ne beklediklerini

açık açık yazıp belirtsinler.

Siz de yazılanlar ışığında kendinize en uygun rotayı saptayın.

İşinizi kolaylaştırmayı deneyelim bakalım olacak mı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili ongun bu konuda yardımcı olabilirmisin, anket şeklinde nasıl hazırlayabiliriz??

Turushan hocam,

Anket tarzında hazırlamaya bence gerek yok. İnsanlar düşündüklerini, istediklerini kendi cümleleriyle yazsınlar bence. Kimse bir şıkkı işaretleyip, oldu bitti diyemesin. Test tarzında değil, kompozisyon biçiminde olsun. Herkes kendi adına konuşsun. Anonim, istatistiksel veri toplamak yerine, buluşmaya katılacak üyelerin tümü (listeye adını yazdıran üyeler) forum buluşmasından ne bekliyorlar açık açık söylesinler, siz de önünüzü görün istiyorum ben.

Forum buluşmasından dönüşte "Teşekkür ederiz çok güzel bir organizasyondu, AMA şöyle olsaydı daha iyi olurdu" diye konuşmaktansa şimdi konuşalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

onguncum anket bölümünün kurallarını okuyunca '' anket tarzında hazırlanmayan mesajlar silinecektir ''gibi bir şey anladım, mesaj silinmesin diye 1-2 seçenek koydum, arkadaşlar şıklara takılmayıp senin dediğin gibi düşüncelerini yazarsa daha sağlıklı olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

onguncum anket bölümünün kurallarını okuyunca '' anket tarzında hazırlanmayan mesajlar silinecektir ''gibi bir şey anladım, mesaj silinmesin diye 1-2 seçenek koydum, arkadaşlar şıklara takılmayıp senin dediğin gibi düşüncelerini yazarsa daha sağlıklı olur

turushan hocam katılmazsam herkes darılır bana :))
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul (Sabiha Gökçen) -> Trabzon uçak bileti 29 TL (Ankara aktarmalı)

Anadolujet : http://www4.anadolujet.com/troyaonline/availability.tk;jsessionid=4vZjLpHC2TxmG9yfpRVlH6nvwS9v8M80K5K3qHZ4Y7PrGlFz3zwV!-997406426

Sizce nasıl? Fiyat olarak çok iyi de, diğer hususlarda fikri olan var mı?

55 TL de vergi geliyormuş... yani toplam 85 TL gibi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul (Sabiha Gökçen) -> Trabzon uçak bileti 29 TL (Ankara aktarmalı)

Anadolujet : http://www4.anadolujet.com/troyaonline/availability.tk;jsessionid=4vZjLpHC2TxmG9yfpRVlH6nvwS9v8M80K5K3qHZ4Y7PrGlFz3zwV!-997406426

Sizce nasıl? Fiyat olarak çok iyi de, diğer hususlarda fikri olan var mı?

55 TL de vergi geliyormuş... yani toplam 85 TL gibi

şimdiden alınacak bir bilet için çok pahalı, pegasusta daha ucuza bulunabilir, hatta kampanyaya denk gelince toplamda 45 TL bile olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul'dan gidecek arkadaşlar,

bir tanıdığımdan otobüs fiyatı alacağım.

Diyorki, o tarihlerde çok yoğun oluyormuş ve mümkün olduğunca önceden bilgi verirsek (İstanbul'dan kaç kişi birlikte aynı otobüste gidecek ),

bize mümkün olan uygun bir fiyat verecek. İstanbul-Rize 15 saat civarı sürüyormuş...

Kimler otobüs, kimler uçak ile gidecek? Karar verdiniz mi?

Uçak biletlerini araştıran oldu mu? O tarihlerde 100TL'nin altını görmedim ben (aktarmasız).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 50 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..