Jump to content
Masatenisi.org Forum

7. Forum Buluşması

Recommended Posts

0 yaka tişörtleri dar boyunlu yaptırmayız, ben şimdiye kadar yaz kış 0 yaka kullanıyorum, ama sıktığını hiç bilmem, bir de bazı kişiler V yakadan hoşlanmıyor olabilir, hatta bazıları 0 yakadan bazıları da polo yakadan hoşlanmaz, ama bu konuda fazla seçeneğimiz yok, standart olarak hepsi 0 yaka olsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

0 yaka tişörtleri dar boyunlu yaptırmayız, ben şimdiye kadar yaz kış 0 yaka kullanıyorum, ama sıktığını hiç bilmem, bir de bazı kişiler V yakadan hoşlanmıyor olabilir, hatta bazıları 0 yakadan bazıları da polo yakadan hoşlanmaz, ama bu konuda fazla seçeneğimiz yok, standart olarak hepsi 0 yaka olsun

peki nasıl uygunsa ögle olsun tarih ne düşündünüz

bu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gökhan Y. fındık toplayacak, bunuda gözönünde bulunduralımgreedy.gif

kaç senedir burdasın hala fındık toplama zamanını öğrenemedin be doktorum.:)sen merak etme hallederiz o konuyu.seni yenmek için bahçeden çıkar gelirim.

bu arada imamıma laf yok.sen maçlardan önce beni yenmek için duasını isteyebilirsin.iman gücüyle belki yenebilirsin ;):

doktorum acaba sıkmamasının sebebi içinde doğal bir kazak olduğu için olabilir mi? :whistle:

ben de v yaka tercih ediyorum ama artık genele uyarız napalım. :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kaç senedir burdasın hala fındık toplama zamanını öğrenemedin be doktorum.:)sen merak etme hallederiz o konuyu.seni yenmek için bahçeden çıkar gelirim.

bu arada imamıma laf yok.sen maçlardan önce beni yenmek için duasını isteyebilirsin.iman gücüyle belki yenebilirsin wink.gif

İman gücüne sahip olmakla beraber bir de 'imam gücüne' hayır dememwhistling.gif

Aklıma gelmişken, umarım bu kez forum buluşmasına Mehmet Yılık bey gelir. Hem kendisiyle tanışmak hemde oyununu izlemek şansı buluruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İman gücüne sahip olmakla beraber bir de 'imam gücüne' hayır dememwhistling.gif

Aklıma gelmişken, umarım bu kez forum buluşmasına Mehmet Yılık bey gelir. Hem kendisiyle tanışmak hemde oyununu izlemek şansı buluruz.

Ararat bey, ilginize teşekkür ederim. Gelmek isterim ama bu sene programım çok yoğun herhalde gelemeyeceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ararat bey, ilginize teşekkür ederim. Gelmek isterim ama bu sene programım çok yoğun herhalde gelemeyeceğim.

Yuh sana üstat.Daha tarih belli değil sen yoğunum gelemeyeceğim demişsin :protesto: .Ayrıca gelmek istemediğin o kadar belliki yol uzun diye yemedi dimi salla bakalım :asabi: .Gelme bakalım nereye kadar.Evinin yanında yapacağız bidahaki buluşmayı bakalım ona ne diyeceksin <_< .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yuh sana üstat.Daha tarih belli değil sen yoğunum gelemeyeceğim demişsin :protesto: .Ayrıca gelmek istemediğin o kadar belliki yol uzun diye yemedi dimi salla bakalım :asabi: .Gelme bakalım nereye kadar.Evinin yanında yapacağız bidahaki buluşmayı bakalım ona ne diyeceksin <_< .

Tufan'cığım bu sene şirkette işler biraz karışık ve program yoğun o yüzden gelemem dedim. Biliyorsun ki ben bir konuda söz verdiğim zaman mutlaka yerine getiririm. Laf olsun diye gelirim desem ve sonrada gelmesem ayıp olmazmı tüm arkadaşlara. .Şartlar ne getirir bilinmez o gün geldiğinde bakarsın müsait bir durum söz konusu atlar gelirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan'cığım bu sene şirkette işler biraz karışık ve program yoğun o yüzden gelemem dedim. Biliyorsun ki ben bir konuda söz verdiğim zaman mutlaka yerine getiririm. Laf olsun diye gelirim desem ve sonrada gelmesem ayıp olmazmı tüm arkadaşlara. .Şartlar ne getirir bilinmez o gün geldiğinde bakarsın müsait bir durum söz konusu atlar gelirim.

Tamam üstat biliyordum zaten geleceğini :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet Bey gelirse sayenizde olacak Tufan hocamthumbsup.gif

Mehmet üstadım beni kırmaz çünkü sever beni.Bende onu.Gelmesini istemin sebebi izlenmesi gereken çok kaliteli bir masa tenisi sporcusu.Renk verir.Muhabbettir.Ama bakın beni bazen böle kızdırır.Neyse üstad işte bişeyde denmiyor yaa...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet üstadım beni kırmaz çünkü sever beni.Bende onu.Gelmesini istemin sebebi izlenmesi gereken çok kaliteli bir masa tenisi sporcusu.Renk verir.Muhabbettir.Ama bakın beni bazen böle kızdırır.Neyse üstad işte bişeyde denmiyor yaa...

Tufan'cığım dediklerinin bir kısmına katılıyorum ama çok kaliteli oyuncu kısmına katılmıyorum. Teveccüh göstermişssin :gulumse: Ben kendimi öyle görmüyorum ama diğer srenk katma ve muhabbet konusunda çok haklısın. Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaliteli oyuncu arkadaşlar.. Kaliteli oyuncu... İlla birine kaliteli demek için adının "Timo Boll" mü olması lazım. Kaliteyi kişilik belirler. Eğer kaliteden kasıt en üst oyuncuları yenip milli takıma gitmekse ona "yetenek" derler. Bu sebeple kaliteli olmak ve camiada sevilmek daha önemli. Tufan cümleye başladı, bende noktayı koydum inancındayım. Teveccüh kısmı bizde kalsın artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaliteli oyuncu arkadaşlar.. Kaliteli oyuncu... İlla birine kaliteli demek için adının "Timo Boll" mü olması lazım. Kaliteyi kişilik belirler. Eğer kaliteden kasıt en üst oyuncuları yenip milli takıma gitmekse ona "yetenek" derler. Bu sebeple kaliteli olmak ve camiada sevilmek daha önemli. Tufan cümleye başladı, bende noktayı koydum inancındayım. Teveccüh kısmı bizde kalsın artık.

:alkis::alkis::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de şahidim arkadaşlar..Hepsi de kaliteli hepside..(Tufan,Mehmet,Sadettin).. :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Turushan abi tebrikler; forum buluşmasını üstlenmiş, taşın altına elini koymuşsun. :gulumse:

O tarihlerde bir sorunumuz çıkmazsa Eskişehir'den 2-3 kişi gelmeye çalışacağız. Malum 2 senedir katılıyorum, bu sene katılmazsam olmaz... :gulumse:

Kolay gelmesi dileğiyle ...

İyi günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir süredir şehir dışında bulunduğumdan listede güncelleme yapamamıştım, fakat pek yeni katılım yok gibi :lol:

sevgili mertcan, birilerinin organizasyonu üstlenmesi gerekiyordu, o tarihlerde müsait olduğumdan ben aldım, inşallah iyi bir şekilde yapacağım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..