Jump to content
Masatenisi.org Forum

7. Forum Buluşması

Recommended Posts

• İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Merhaba Turushan,Forum Buluşmasını organize etmek gerçekten kolay iş değil ama çok zevkli.Geçen Buluşmanın ev sahibi olarak bizden şimdilik 4 kişiyi yazabilirsin.Ayrıca elimizden gelen bişi olursa yardım etmeyede hazırız.

1-Orhan ALTAY

2-Alparslan GÜLER

3-Kadir ŞAHİN

4-Serap DOĞAN

Kolay Gelsin diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sakarya dan ama aslen Rizeliyim hiç görmemiştim memleketi bu vesileyle olucak bu arada eşlerimizide alabiliyormuyuz? yoksa herkez bekar mı gelsin?

Yer problemini hallettikten sonra neden olmasın?Ailesi ile gitmek isteyenler için gayet güzel bir tatil olur..Karadeniz in güzellikleri malum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

güzel yorumlarınız için herkese çok teşekkürler, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım,

isteyenler elbette eşli gelebilir, eşli gelecekler için öğretmenevi ya da otel rezervasyonu yaptırız, bekarlara yurt, pansiyon, otel vb.. yerler ayarlayacağım, konaklama ücretlerini makul duruma getirebilirsem herkes için iyi olur, ilerde kişi başına yaklaşık maliyet hesabını yapıp sizlere bildiririm,

bazı yerlerle sponsor görüşmeleri düşünüyorum, salonda yemek ve dereceye giren takım ve ferdi ilk 3 için madalya ve ekipman ödülerini sponsorlara karşılatmayı düşünüyorum, sponsor bulamazsam şimdiden kusura bakmayın

yardım konusunda şimdilik bir talebim yok, olursa sizlerden rica ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende katılabilirim.Bir aksilik çıkmazsa tabi.Tarih belirlemeye başlasak fena olmayacak.Ben ailecek geleceğim.Eşim öğretmen olduğu için Turushan senden bize öğretmenevini ayarlamanı isteyeceğim.Hani zahmet olmazsa.İstersen.Yok uğraşmam dersen.Bak sıkılma açık açık söyleyebilirsin bana. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende katılabilirim.Bir aksilik çıkmazsa tabi.Tarih belirlemeye başlasak fena olmayacak.Ben ailecek geleceğim.Eşim öğretmen olduğu için Turushan senden bize öğretmenevini ayarlamanı isteyeceğim.Hani zahmet olmazsa.İstersen.Yok uğraşmam dersen.Bak sıkılma açık açık söyleyebilirsin bana. :bye:

katılırsanız çok sevinirim, tarih temmuz ortası diye fikir atmıştım kimseden itiraz çıkmadı, bu tarih herkese uyuyor anlaşılan, kalacak yer sorun değil, size tarih yaklaşırken öğretmenevinden rezervasyon yaptıracağım, 1 ay öncesine kadar rezerve edilmiyor, bizde darılmaca , gücenmece, zahmet falan olmaz, kafanız rahat olsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..