Jump to content
Masatenisi.org Forum

7. Forum Buluşması

Recommended Posts

S.a bende yeni katıldım siteye sizlerle tanuşmak istiyorum ve bende katılmak istiyorum organizasyona.

Not: bana mail atarsanız sevinirim.(robertomustos@hotmail.com) şimdiden teşekkür ederim

aramıza hoşgeldin de ne maili anlayamadım, yardımcı olurmusun ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bi dakka arkadaşlar.Aklıma takılan ve tecrübelerime dayanarak bişey sorucam.Üyelerimiz büyük bir heyecenla isimlerini yazdırıyor , ben katılacam diyor , 5 kişi 10 kişi isim yazdırılıyor vs... vs... peki tarih belli oldumu yada benim mi haberim yok.Bir tarih belirlemediysek tekrar söylüyorum tarih belirledikten sonra şu ana kadar katılanların yarısı baybay.

Arkadaşlar her ne tarih olursa olsun kesin katılıyorum diyenlerse helal Turushan süper bi katılım yaşayacaksın demektir.

Ancak şunu unutmayın buradan katılıyorum deyip katılmamak verilecek emeklere ve diğer katılanlara gerçek bir ihanet olacak. Eh hadi bakalım şimdi tekrar bi gözden geçirsek diyorum şu katılımları. Ne gıcık adamım dimi :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan hocam tarih konusunda bir fikir atmıştım, 17-18 temmuz 2010, bu tarihe kimsenin pek bir itirazı olmadı, katılım şimdilik düşük görünüyor, bu da kişilerin o tarih için net bir plan yapamamasından kaynaklanıyor olabilir (düğün, yıllık izin, iş yoğunluğu vs...), zaman yaklaştıkça durum daha farklı hale gelecektir, henüz rize giresun trabzon artvin ordu illerinden katılacak arkadaşların isimlerini de yazmadım, bu da en az 20-30 kişi demek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Erdem Kemiksiz

merhaba, daha once yapılan 2 forum buluşmasına katıldım. her ikisinden de çok keyif aldım. bu listede adımın olması da yine çok güzel olacağına emin olduğum buluşmaya katılma isteğimden hem de buluşmanın karadeniz'de yapılacak olmasından kaynaklanmaktadır. ancak malatya'da yapılan son forum buluşmasında olduğu gibi işimle ilgili sebeplerden dolayı son gün bile iptal etme durumum söz konusu. böyle bir şeyin olmaması için de sadece dua edebilirim. :)

ama hem sizlerle hem de adını çok duyduğum ve saygıyla bahsedilen trushan ile de tanışmak benim için büyük bir zevk olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan hocam tarih konusunda bir fikir atmıştım, 17-18 temmuz 2010, bu tarihe kimsenin pek bir itirazı olmadı, katılım şimdilik düşük görünüyor, bu da kişilerin o tarih için net bir plan yapamamasından kaynaklanıyor olabilir (düğün, yıllık izin, iş yoğunluğu vs...), zaman yaklaştıkça durum daha farklı hale gelecektir, henüz rize giresun trabzon artvin ordu illerinden katılacak arkadaşların isimlerini de yazmadım, bu da en az 20-30 kişi demek YANİ

YANİ :protesto:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya siz tanışmıyormusunuz, ben sizi turnuvada karşılaştınız diye hatırlıyordum

turushan hocam bikez katıldım turnuvaya oradaki isimlerle forumdaki isimler farklı o yüzden çıkaramıyorum . ilerde inşallah hepsini tanicam.araratı özellikle :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uzun zaman oldu forumdan uzak kaldım herkese selam ve sevgiler bu arada Turushan hocam telefonda da durumumu izah ettim ama yazmakta da fayda var ölmez sağ kalırsam ben de 7.forum buluşmasında siz değerli dostlarımla birlikte olmak istiyorum geçen sene Malatyada düzenlenen turnuvaya ilk defa katıldım ve çok değerli insanlarla tanıştım inşallah bu sene hepimiz için daha güzel olacak fırsat buldukça internete girip yazıları okumaya çalışacağım şimdiden kolay gelsin dostum Allah utandırmasın inşallah... :hehehe::hehehe::hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

smile.gif ibrahim hocam forum buluşması olur da sensiz olur mu? sen turnuvaların aranan adamlarındansın, inşallah bir aksilik olmaz da gelirsin

turushan hocam bahsettiğim (mehmet ŞAHİN) arkadaştan söz aldım inşallah turnuvaya ren katacaız görüşmek dileğiyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..