Jump to content
Masatenisi.org Forum

7. Forum Buluşması

Recommended Posts

<FONT color=#ff0000><FONT size=5>2010 yılı geleneksel forum buluşması 17-18 temmuz 2010 tarihlerinde rize'de yapılacaktır.</FONT><BR></FONT><BR>katılım listelerini şimdiden oluşturmak iyi olabilir; isimlerini bildiren arkadaşları ekleyeceğim<BR><BR>aşağıda isimlerin yanında rating ID numaraları yazmaktadır, üye olmayan arkadaşlarımız  <A class=bbc_url title="External link" href="http://www.tt-rating.com" rel="nofollow external">www.tt-rating.com</A> sitesinden üyeliklerini yaparlarsa forum buluşmasında veya diğer turnuvalarda yapılan maçlar sisteme aktarılmış olur<BR><BR>1) turushan övgü - turushanovgu (rize) – 18<BR>2) hakan kırık - hakan kırık (istanbul) – 1<BR><STRIKE>3) ilker yüzseven (istanbul) – 39 </STRIKE><BR>4) necati kösedağ - ararat1973 (giresun) - 429<BR>5) çağan dağıstan - cagan (istanbul) – 162 <BR>6) f. onur müderrisoğlu - onur (istanbul) – 333 <BR>7) ömer kuloğlu (istanbul-trabzon) – 8 <BR>8) muhammet yazıcı (rize) – 485 <BR>9) uğur ataman - uataman (istanbul- 2,5 kişi)<BR>10) ozan kayıhan - tsubasa (ankara) <BR>11) erkan kızıltaş (giresun) – 377 <BR>12) yakup emre ekşi - ykp (sakarya - rize) – 490 <BR>13) bora dileri - bora (istanbul) – 17 <BR>14) ongun tunalı - ongun (istanbul) – 72 <BR>15) özgür şeker (bursa) <BR>16) Orhan ALTAY - champ (malatya) – 381 <BR>17) Alparslan GÜLER (malatya) – 317 <BR>18) Kadir ŞAHİN (malatya) – 497 <BR>19) Serap DOĞAN (malatya) – 499 <BR>20) tufan yalçın (ankara) – 153 <BR>21) tahsin kalay - tahsin1 (istanbul) – 295 <BR>22) mehmet cihan karakaş -  535 <BR>23) metin ayna<BR>24) Aytekin AKDENİZ - gijey (bursa & trabzon)<BR>25) gökhan yasim (ordu) – 383 <BR>26) mertcan ürek (eskişekir) – 163 <BR>27) Gökhan Kaştaş (samsun) – 529 <BR>28) Erdem Kemiksiz (samsun) – 403 <BR>29) Serdar Eren (samsun) <BR>30) Cemrehan Demir (samsun) – 152 <BR>31) Yasin Ertan (samsun) <BR>32) Muhammed Ali KURU - Malin ( Lüleburgaz & istanbul) <BR>33) ibrahim uzun - ibrahim ( trabzon) - 167 <BR>34) mehmet ŞAHİN - 254 <BR>35) mustafa altunok ( istanbul) - 16<BR>36) furkan altunok - frknaltnk ( istanbul) - 90<BR>37) Fatih M.Duruşkan ( giresun) - 407<BR>38) İbrahim Aydın ( giresun) - 456<BR>39) Ahmet Fehmi Eriş ( giresun )<BR>40) murat katırcıoğlu ( giresun )<BR>41) gürkan karahan - miva ( rize)- 62<BR>42) Kürşad Gültekin - 543<BR>43) Burak Ağut - mersin -542<BR>44) Ekrem Şişmanoğlu (kahramanmaraş) - 609<BR>45) Deniz Kanat (kahramanmaraş)<BR>46) Ahmet Şişmanoğlu (kahramanmaraş)  - 607<BR>47) Erdinç Halbutoğulları -takefiree- Mersin ID:47 <BR>48) Murat AYABAKTI (Tokat) - 579<BR>49) Bilal ABUR (Tokat)<BR>50) şener bayrak (trabzon)<BR>51) Mustafa Ağut (mersin)<BR>52) Osman Özmen (mersin) 544 <BR>53) güven özbayrak (ankara) - 61<BR>54) nuh sedat sonsa - (muş) - 256 <BR>55) ahmet gürbüz - (kilis) 391<BR>56) abdullah yerebakan - ( mersin ) <BR>57) yunus ustaoğlu - usta yunus (rize)<BR>58) hakan karadağ - ( ünye-ordu)<BR>59) murat karagöz - ( ünye-ordu) - 410<BR>60) cengiz dikmetaş - ( ünye-ordu) - 411<BR>61) tahsin kalay - (istanbul) <BR>62) barış sarıhan - (rize)<BR>63) mustafa atik ( rize ) <BR>64) adem onursal ( bafra )<BR>65) bilal atar ( bafra )<BR>66) rüstem şamlıoğlu ( bafra )<BR>67) adem güneşoğlu ( bafra )<BR>68) şaban sucu ( bafra )<BR>69) hicret ( rize )<BR>70) furkan ( rize )<BR>71) harun coşkun ( rize )<BR>72) hüseyin kristal ( rize )<BR>73) gökhan çakır ( rize )<BR>74) çağdaş çavuşoğlu ( rize )<BR>75) sebahattin şahin ( giresun )<BR>

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Benim bir planım var.Bunuda zaten birkaç kişiyle paylaştım.İyi olur geliriz falan dendi.Plan bu seneki buluşmamızı Rize'de Turushan adında Masa Tenisini çok seven bir arkadaşım var.Belki tanırsın.Karadenizdede hiç yapılmadı.Bence o bu buluşmayı seve seve yapacaktır...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim bir planım var.Bunuda zaten birkaç kişiyle paylaştım.İyi olur geliriz falan dendi.Plan bu seneki buluşmamızı Rize'de Turushan adında Masa Tenisini çok seven bir arkadaşım var.Belki tanırsın.Karadenizdede hiç yapılmadı.Bence o bu buluşmayı seve seve yapacaktır...

Rize olursa ben ve İlker(TT-ID:39) kesin geliriz.

Ayrıca İzmir de uygundur bana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizler İstanbul tayfası olarak(son buluşmadaki tayfayı kastediyorum :gulumse: ) 17 saatlik yola gittik,üşenmedik..O yüzden bu seneki buluşma nerede yapılırsa yapılsın katılırız..Fakat bildiğim kadarıyla şu ana kadar ki buluşmalarda yük hep tek bir kişinin omuzuna bindi..Ne kadar yardım edenler,emeği geçenler olsada büyük yük hep o kişinin üzerindeydi..Ben inanıyorum ki forumdan 2-3 tane ciddi gönüllü çıksa herşey çok daha kolay ve çabuk hallolur..Binlerce üyesi olan şu forumda bu yükü sürekli tek bir kişiye yüklemek pek adil değil bana kalırsa..Buluşma nerede yapılır bilinmez ama benim gönlümden de Karadeniz geçiyor..Son buluşmada Karadeniz tayfasının sinerjisi ve gelecek buluşma ile ilgili planları beni böyle düşünmeye ve hayal etmeye teşvik ediyor..Ne diyelim hayırlısı artık.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bilmeyen arkadaşlara rizeye ulaşım için bilgi vereyim,

uçakla gelecekler: trabzona ülkenin her yerinden uçak seferleri var, trabzon havaalanı yakınından prenskale veya ulusoy otobüs firması kapalı spor salonu önünden geçiyor :gulumse: , trabzon çayeli arası 100km

otobüsle gelecekler için: rize - hopa arası sefer yapan otobüsler yine kapalı spor salonu önünden geçiyor :gulumse: , son durak rize olan otobüse binenler otogardan sonra ilçeye 20 km mesafe için çayeli minübüslerine binerek yine kapalı spor salonu önünde inebiliyorlar,

kalacak yer için : otel , yurt ve öğretmenevleri ile bağlantı kurarak sayıya göre ayarlama yapabilirim

lokanta için: restaurant sahibi arkadaşım var, kişi sayısına göre indirimli tarifeden yemek hazırlatabilirim,

gezi için: otobüs firması ile bağlantı kurarak ayder yayla şenlikleri ve dağ-yayla gezileri veya plaj programı hazırlayabilirim,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende istiyorumm :) Böyle güzel insanlarla birarada olmak beni çok mutlu eder. Rize de iyi bir seçim, her yer memleket ama Karadeniz taraflarını bir farklı anlatıyorlar :) Eh,bekleyip göreceğiz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hayırlı olsun 7.Forum Buluşması artık senindir.Madem tarih kısmına geldik benim sana tavsiyem Saadettin dostum için ay başı ve sonu olmayan 2 tarih belirlemen ve hangi katılım daha çok ise onu 1-2 ay içinde teke düşürüp kesin tarihi belirlemen.Daha sonra katılım listelerini ve şehir dışından gelip yer isteyen kişileri belirlemen.Bunlarında kesin karar vermiş olan kişiler olmasını dikkate al.Neyse daha başka bilgi almak istersen beni ara.ALLAH yardımcın olsun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tek korkum video kayıtları :whistle:

aman bi videomuz eksik kalsın. çok istiyosa eurosport gelir çeker. dert etme bunları. önemli olan toplanmak, tanıdıklarla hasret giderip yeni insanlarla tanışmak, değişik şehirler görmek ve biraz da masa tenisi oynamak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada hakem olmayacak, geçen turnuvada hakem yoktu ve herhangi bir sıkıntı yaşanmamıştı

Bence de olmaması daha hayırlı..Çünkü hakemler ortamı resmileştirmekten başka bir işe yaramaz..Sonuçta amaç eğlenmek,yeri gelecek maç içerisinde gırgır şamata yapacağız..İş yenme,yenilme moduna girerse (ki hakemler olursa girer) tadı kaçar..Bu buluşmada da son buluşmada olduğu gibi oyuncular 3 torbaya ayrılsın ve yine denk güçte mücadeleler olsun..Hatta ferdi maçlar bile bu şekilde yapılabilir,her seviyeden bir şampiyon çıkar..Şimdiden 3. torbaya talibim bu arada :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan abi hayırlı olsun, benden habersiz forum buluşmasını üstlenmişsin laugh.gif Neyse elimden geldiğince yardım ederim ne de olsa yarı ev sahibi sayılırım. rolleyes.gif

Sayılırım ne demek. Direk olarak ev sahibisin.

Bu arada Çağanın önerisine katılıyorum, takım müsabakalarına oyuncu seçimi, Malatyadaki gibi olursa iyi olur.

Forum buluşmaları gerçekten çok eğlenceli oluyor. Dört gözle bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..