Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa tenisi oynuyorum uygun bütçeli bir raket yapmak istiyorum kendime ama bu konulara hakim değilim önerisi olan var mı ?

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Ana sayfaya bakarsanız "Yeni Başlayanlara" diye bir bölüm var. Oradaki başlıklarda yer alan açıklamalardan yararlanabilirsiniz. Hatta kesinikle yararlanın...

Başlangıç için eğer mümkünse yaşadığınız yerdeki spor salonundaki antrenörlerle iletişime geçin. Çünkü onlar oyununuza göre daha sağlıklı yönlendirebilirler.

Genelde ALL+, OFF- tahta seçebilir, çok hızlı atmayan lastikleri tercih edebilirsiniz.

Fiyatlar arasında uçurum var ve ayırdığınızı bütçenizi bilmediğim için seçenek çok fazla olduğundan malzeme önerisini şu anda yapamıyorum ama Türkiye'de çok fazla sadece masa tenisi malzemeleri satan mağazalar var. Orada satış yapanlarda genelde masa tenisi oyuncusu olur. Onlardan da destek alabilirsiniz. Takılırsanız özelden yazın. Karşılıklı konuşarak çözelim. Ne yazık ki malzeme satmıyorum ama vereceğiniz bilgilere göre en sağlıklı şekilde yönlendirmeye çalışırım. Sonrasında istediğiniz mağazadan bütçenize uygun olanı alırsınız...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..