Jump to content
Masatenisi.org Forum

Euro-asia Cup 2009

Guest Umut AL

Recommended Posts

Bence Hıncal Uluç haklı. Hatta az bile söylemiş.

Hatırlayın turnuvaya bir hafta kala maçların hangi salonda yapılacağı bu forum üyelerince bile bilinmiyordu. Hıncal Uluç federasyon başkanının ismini bilmek ve öğrenmek zorunda değil.

Kendi işimizde markamızın tanıtımı için PR ve tanıtım faaliyetleri organize ediyoruz. Böyle bir turnuva yüksek olmayan bütçelerle daha iyi tanıtılabilirdi. Ancak biraz daha aktif yaklaşım ister. Sanırım federasyon işin maç organizasyonu kısmına odaklandığı için tanıtım tarafına fazla zaman ayıramadı.

İyi bir fırsat kaçmış oldu. En üzücü tarafı Turnuvayı izlerken bir reklam çıktı. Ben herhalde Türkiye'nin tanıtımı derken, çıka çıka Kıbrıs Rum Kesiminin tanıtım reklamı çıktı. Bu tip detayları bile koordine edebilmek lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 163
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Çağan maçların hafta arası yapılmasının sebebi sporcuların haftasonları kendi liglerinde vb. yaptıkları maçlar. Mesela Maze'in haftasonu oynadığı maçları youtube'sw izleyebilirsin. Şampiyonlar Ligi maçı da olabilir.

evet bende timo ile fotograf cektirirken biraz muhabbet ettik o kısacık arada gürhan abide bize katılıp sordu h.sonu maç var galiba diye timo da evet dedi bu cumartesi takım maçımız var demişti yanlış hatırlamıyorsam:gulumse:...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok Yok Hıncal Uluç çokda haklı değil.. Abinin tarzıdır bu tür yazılar yazması..Hiç kimseyi beğenmez, olacağa çözüm sunmaz, olmuşa hep laf eder. Sayın Hıncal siz spor yazarısınız sizin bu konularda önceden bilginiz olur azıcık sayfanızda çıtlatsaydınız,spor gündemi yaratıp ortamı ayağa kaldırsaydınız ondan sonra armudun sapını üzmün çöpünü yazasaydınız ya. Spor yazarlarımızın amacı spora hizmet değilki yangında kül olmuş evin küllerine üfleyip ortalığı toza dumana katmak..

Onu bunu bilmem şu anki Federasyon bu organizasyonu Türkiyede iyisiyle kötüsüyle yapma başarısını gösterdimi, gösterdi.

Bu işler zaman alır hem iyi olacak hemde ucuz olacak yok böyle bir mantık..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=KqP_gPuqU4Q&feature=related

seyircilerde kendini görmek isteyenler olursa.

Ongun, Bursa'dan Hakan,Fatih M.B. -> 2.29

Özcan, ben, Ferit, Cem Ç.,Ongun, Hakan -> 8.55

Kadir, İzmit'li Zeki, Özcan -> 10.28

uzatmamak için bay, abi vs... yazmadım, kusuruma bakmayın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Genel yaklaşımından ziyade bu organizasyon için yazdıklarını değerlendirdiğimde haklı olduğunu düşünüyorum. Haklı değil olduğunu kabul edersek organizasyonun çok iyi tanıtıldığını kabul etmiş oluruz ki bence bu doğru değil.

Bu organizasyon tanıtım açısından zayıf kalmıştır. Hıncal Uluç ebadındaki yazarlar maalesef kendi kendine gündem yaratmıyorlar. Gündeminize onları ikna edip siz yaratmasını sağlıyorsunuz. Örneğin turnuvaya davet edilebilir di. Ben merak ediyorum başka hangi spor yazarı davet edilmiş, turnuva öncesi ve sonrası kimlere basın bülteni gönderilmiş. Sn. Oktay Çimen' in çok iyi masatenisçi olması, çok iyi sporcu olması, gayretli, istekli ve çalışkan olması bu konuda eksikliği de olmayacak anlamına gelmez. Herşeyiyle de tam olmak zorunda değil. Ancak eksikliğin farkında olup danışmanlık alabilir. Umarım bu vesile ile bunun farkına varılmıştır.

Herşeye rağmen daha fazla uluslararası turnuvaya ev sahipliği yaparız diye umuyorum. Bunların altından da rahatça kalkarız. Birkaç defadan sonra en iyisini yaparız.

Yok Yok Hıncal Uluç çokda haklı değil.. Abinin tarzıdır bu tür yazılar yazması..Hiç kimseyi beğenmez, olacağa çözüm sunmaz, olmuşa hep laf eder. Sayın Hıncal siz spor yazarısınız sizin bu konularda önceden bilginiz olur azıcık sayfanızda çıtlatsaydınız,spor gündemi yaratıp ortamı ayağa kaldırsaydınız ondan sonra armudun sapını üzmün çöpünü yazasaydınız ya. Spor yazarlarımızın amacı spora hizmet değilki yangında kül olmuş evin küllerine üfleyip ortalığı toza dumana katmak..

Onu bunu bilmem şu anki Federasyon bu organizasyonu Türkiyede iyisiyle kötüsüyle yapma başarısını gösterdimi, gösterdi.

Bu işler zaman alır hem iyi olacak hemde ucuz olacak yok böyle bir mantık..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Genel yaklaşımından ziyade bu organizasyon için yazdıklarını değerlendirdiğimde haklı olduğunu düşünüyorum. Haklı değil olduğunu kabul edersek organizasyonun çok iyi tanıtıldığını kabul etmiş oluruz ki bence bu doğru değil.

Bu organizasyon tanıtım açısından zayıf kalmıştır. Hıncal Uluç ebadındaki yazarlar maalesef kendi kendine gündem yaratmıyorlar. Gündeminize onları ikna edip siz yaratmasını sağlıyorsunuz. Örneğin turnuvaya davet edilebilir di. Ben merak ediyorum başka hangi spor yazarı davet edilmiş, turnuva öncesi ve sonrası kimlere basın bülteni gönderilmiş. Sn. Oktay Çimen' in çok iyi masatenisçi olması, çok iyi sporcu olması, gayretli, istekli ve çalışkan olması bu konuda eksikliği de olmayacak anlamına gelmez. Herşeyiyle de tam olmak zorunda değil. Ancak eksikliğin farkında olup danışmanlık alabilir. Umarım bu vesile ile bunun farkına varılmıştır.

Herşeye rağmen daha fazla uluslararası turnuvaya ev sahipliği yaparız diye umuyorum. Bunların altından da rahatça kalkarız. Birkaç defadan sonra en iyisini yaparız.

Bende H.Uluç'un değerlendirmelerinde tam olarak haklı olduğunu düşünmüyorum.. Ama organizasyonunda çok iyi olduğunuda söylemiyorum..

Kendi açımdan yorum yaparsam ki kendi düşüncelerimi aktarıyorum.. Forumdan turnuva zamanını öğrendim gittim keyifle izledim.. Eğer bir futbol seyircisi kadar bu sporda reklamasyon beklersek yanılgıya düşeriz. İyi reklam veya tanıtım oldumu hayır ama bu turnuvanın oynanacağı yeri ve zamanı bilipte gelmeyen yada gelemiyen seyirci için federasyonunda yapacağı extra bir şey yok...

Benim gibi bu sporu ağır aksak yapan biri zamanını öğrenip maçları seyrediyorsa sayın H.Uluç boşuna nefesini tüketmesin biz suçu kendimizde arıyalım..Salon doldurma bizlerin işi federasyonun değil. Gerçekten gelemiyecek mesafede olan arkadaşların olmayan TV yayınlarına takılması bu turnuvanın en büyük eksisidir.

Vallahi ben turnuvayı ağzımı şapırdata şapırdata salya sümük seyrettim..Hıncal abimizde bir dahaki turnuvanın sonrasında değilde öncesinde fırtına estirse daha doğru olur diyorum..

Hepimiz yazılarımızda haklıyız İbrahim, sadece medya geyikçilerine katlanamıyorum, ne yazık ki bunların amacı gerçekten sorunları çözemek değil kendilerine malzeme çıkarıp nemalanmak.

Daha önce dediğim gibi Federasyonumuzun yaptığı bu turnuvayı salya sümük seyrettim daha iyisini yapan mı olur o zaman ağzımı şapırdatarak seyrederim.

Nice turnuvalara diyelim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seneler sonra karşılaşma fırsatımız varmış,o da teğet geçmiş bize sayın ktm bey..Acaba evinizin salonunda mı izlediniz maçları salya sümük,yoksa hakikaten salonda idiniz ve bizler sizi görme şerefine erişemedik mi?..Hayır durum son söylediğim gibiyse bu genç yaşımda bir göz doktoruna gidip muayene olmam lazım ,''ben nasıl göremedim 1000 kişilik ufacık küçücük bir toplulukta koskoca ktm abiyi'' diye!!

saygılar..

c-a-g-a-n!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seneler sonra karşılaşma fırsatımız varmış,o da teğet geçmiş bize sayın ktm bey..Acaba evinizin salonunda mı izlediniz maçları salya sümük,yoksa hakikaten salonda idiniz ve bizler sizi görme şerefine erişemedik mi?..Hayır durum son söylediğim gibiyse bu genç yaşımda bir göz doktoruna gidip muayene olmam lazım ,''ben nasıl göremedim 1000 kişilik ufacık küçücük bir toplulukta koskoca ktm abiyi'' diye!!

saygılar..

c-a-g-a-n!

Yapma Çağan abi, insanın yanında başkalarını göremiyecek kadar değer verdiği biri ile maçları izlemeye gelir ise etrafını pek göreceğini zannetmiyorum..

Arkadaşınızla ilgilenmekten hoş sen maçlarıda seyretmemişsindir ya.

ktm

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

..Acaba evinizin salonunda mı izlediniz maçları salya sümük,yoksa hakikaten salonda idiniz ve bizler sizi görme şerefine erişemedik mi?..

Çağancım Selim Usta maçları canlı olarak Fatih Spor Salonuna teşrif ederek izlemiştir. Tarafımdan onaylıdır...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence kesinlikle tanıtım eksikliği var. Seneye gelecek U2 konseri için bir evimin duvarına poster asmadıkları kaldı ama bence burada hata organizasyon şirketinde olmalı çünkü Federasyon para veriyor şirkete bu tür işler yapması için. Tanıtım da org. şirketinin işidir diye biliyorum. Eğer bildiklerim yanlış değilse federasyonumuz dolandırılmıştır bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağancım Selim Usta maçları canlı olarak Fatih Spor Salonuna teşrif ederek izlemiştir. Tarafımdan onaylıdır...

KTM'nin Onayı alınmış ve damgası vurulmuş vede taze taze maçlarını seyretiği gözlemlenmiştir.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet tanıtım için böyle bir şirket olabilirdi. Eğer var idiyse işini iyi yapmamış. Kullanmamışsa federasyon işini eksik yapmış. Bütçesi yok idiyse diyecek birşeyim yok. Derin konular, girmek istemem.

Bence kesinlikle tanıtım eksikliği var. Seneye gelecek U2 konseri için bir evimin duvarına poster asmadıkları kaldı ama bence burada hata organizasyon şirketinde olmalı çünkü Federasyon para veriyor şirkete bu tür işler yapması için. Tanıtım da org. şirketinin işidir diye biliyorum. Eğer bildiklerim yanlış değilse federasyonumuz dolandırılmıştır bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..