Jump to content
Masatenisi.org Forum

Euro-asia Cup 2009

Guest Umut AL

Recommended Posts

• İleti 163
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

saatleri güzelmiş peki tv de verecek olan kanal var mı?

Bilinmiyor. Hangi TV nin gelecegini maclari seryetmeye gidenlerden birini arayip ogrenmeniz pratik olabilir. Boylece zap yapmaktan kurtulursunuz.

Ama bilen varsa soylerse iyi olur. Evden cikarken tv kaydini acik birakir cikarim. Maclari internete vermem de mumkun olur. Hele TRT verecek olursa HD olarak da kaydetme firsatim olur.

Ben zaten canli seyretmeye gidecegim insallah ama bu millet yerindan kalkip gelmeye zahmet etmeyecekse tv den seyredecegim diye bence hic olmasin daha iyi. Istanbul icindekiler icin diyorum tabi. Istanbul disindan bir suru masatenisi sever kisinin gelemecegini biliyorum. Belki korsan kamera ile cekip internete de verebiliriz. Belki bana 4gb bellek sponsoru lazim olacak. Isteyenlere ham cekimleri verebilirim.(cekim izni olursa tabi)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ülkemizde galiba illegal bir iş yapılıyor !!!

Ya arkadaşlar ben böyle birşey görmedim! Ülkemizin başına şimdiye kadar hiç kısmet olmamış dünyanın ilk sıralarını paylaşan harika oyunculardan kurulu çok kaliteli bir turnuva düzenleniyor ve 1 haftadan daha az bir süre kalmasına rağmen ne Federasyonumuzun sitesinde nede başka yerlerde konuyla ilgili gerçek anlamda bir yazı veya bilgi yok!!

Salonun yerini öğrendik tamam ama 1 haftadan daha az kalmış bu kalitedeki bir turnuva için daha reklamsal yazılar, katılacak oyuncuların isimleri ve basit biyografileri, sporcu kimlikleri ve başarıları, hangi tarihte hangi karşılaşmaların yapılacağı, maçları yayınlayacak bir televizyon kanalının veya internet adresinin olup olmadığı, oyuncularla imza günü tertip edilip edilemeyeceği, vs. vs. gibi Masa Tenisi hayranı ben ve benim gibi meraklılara bilgi verilmesini beklerdim ama nedense kafamızı kuma gömmüş bekliyoruz. Aman kimse duymasın ama kimse bilmesin diyorlar heralde.. illegal sanırım bu iş!!! Gizlendiğine göre...

Aslında bu bizim Federasyonun değilde ilk başta ITTF'inde bir ayıbı!.. Çünkü ilk önce Boğaz Köprüsü üstünde iki ünlü oyuncu maç yapacaklar diye öğrendiğimde aklıma ilk gelen ıssız bir köprü üstünde iki oyuncunun teke tek olarak Asya'dan Avrupa'ya karşılıklı toplar atarak maç yapacağı fikriydi ama bu bile değerlendirilemedi. Gördüğüm tek şey üşümeden ve kalabalığın muhabbetinden etkilenmeden oynamaya çalışan iki oyuncu ve çevresinde oluşturulmuş ne oluyor burada cinsinden bir kalabalıktı. Kısacası marka ve reklam çağında yaşadığımız bir dönemde bunun reklamını bile başaramadılar ki, şimdi bizim federasyondan reklam bekliyoruz. Eee.. Hoca cemaat misali kısacası...

Merak ettim acaba Hakan Bebek Bey federasyonun internet sayfasıyla artık uğraşmıyor mu yoksa bir şekilde uzak mı kaldı? Eskiden karşılıklı bu site aracılığıyla bile konuşur karşılıklı bilgi paylaşırdık ve çok teşekkür ederiz ki bizi hiçbir zaman kırmamıştı ve tecrübelerini de hep bizlerle paylaşmıştı. Acaba federasyonumuzda da başka sorunlar varda bizim mi haberimiz yok ki, bu turnuva sanki bizim lig maçı gibi internet sayfasında ilgi görüp es geçiliyor. Neler oluyor??? bİlgi verin lütfen...

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar salon bana çok yakın... Eğer imzalı tahta ve bunun gibi şeyler isteyen arkadaşlarımız var ise bana mesajla bilgi versin, onların adına imzalatıp alayım.. (Tabii ortam yaratabilirsem ve izin verilirse... Çarşamba günü oyuncularla imza günü olacak diyorlar ama bellide olmaz...)

Gürhan Yaldız Butterfly ve Tibhar yetkilisi olarak bir sorun olmazsa yardımcı olabileceğini söylemişti. Kendisi Çarşamba günü bir imza saati olacağını söyledi. Sitesine girerseniz o gün için indirimli malzeme satacağınıda eklemeyi unutmadı.. (Şimdiden teşekkürler...)

Ülkemizdeki diğer malzeme satan firmalarda böyle bir turnuvada bizlere yardımcı olacaklardır sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin Bey günlerdir aklımdan geçenleri ne güzel dile getirmiş, sağolsun. Ankara'dan katılmak istediğimden ve kamuda çalıştığımdan iznimi planlamak için uğraşıyorum, ancak nedense insalnlara böyle bir turnuvanın olacağını söylediğimde ilk aldığım tepki şu oluyor. "Hadi ya ciddimisin ? Peki neden hiç bir yerde konuyla ilgili haber yok ?"

Federasyonun web sitesinde doğru düzgün bir bilgi olmamasının yanında, bence kesinlikle Saadettin beyin yazdığı üzere halen ittf.com da 25-26 Kasım da yapılacak Polonya Açık la ilgili bilgi bulunurken, bu etkinlikle ilgili hiçbir bilgi yok.

Bu arada etkinliğin yapılacağı yerdeki tesisin yakınlarında ya da içinde otopark imkanı var mıdır ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin Bey günlerdir aklımdan geçenleri ne güzel dile getirmiş, sağolsun.

Bu arada etkinliğin yapılacağı yerdeki tesisin yakınlarında ya da içinde otopark imkanı var mıdır ?

Ben teşekkür ederim ne demek.. Keşke sitemler için değilde güzel şeyler için yazışsak ve birbirimize teşekkür etsek...

Bu arada salonun orada otopark sorun olmayacaktır sanırım. En azından yürüme mesafesinde otoparklar bulunuyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa Tenisi Federasyonumuzun yayınladığı yazıdır.

Kısacası ayın 10'unda maç var ama ancak birgün öncesinde kimlerin oynadığını nerelerden yayın yapılacağını öğrenebileceğiz. Umarım toplantı güzel ve doyurucu geçerde ilgi gösteren medya yayını çok olur...

----------------------------------------------------------------

ASYA - AVRUPA MASA TENİSİ KUPASI

“DÜNYANIN EN İYİ MASA TENİSÇİLERİ İSTANBUL’DA”

BASIN TANITIM TOPLANTISI

Asya ve Avrupa’dan Dünyanın en iyi ilk 5 sporcularının katıldığı ALL STAR masa tenisi turnuvası 10-11 Kasım 2009 tarihlerinde İstanbul’da Fatih spor salonunda yapılacaktır.

Organizasyona, Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu sporcuların yanı sıra Uluslar arası Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Adham SHARARA, Avrupa Masa Tenisi Birliği Başkanı Stefano BOSI, Asya Masa Tenisi Birliği Asbaşkanı Shakhrooh Shakhnazi ile Avrupanın bir çok ülkesinin masa tenisi federasyonu başkanları katılacaklardır.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay ÇİMEN organizasyon ile ilgili 09 Kasım 2009 tarihinde saat:16:00 da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü toplantı salonunda basın toplantısı yapacaktır. (Saraçhane İstanbul)

Toplantıya tüm basın mensubu arkadaşlarımızı bekliyoruz.

İletişim:

Veli Ozan ÇAKIR

TMTF Yurtdışı Direktörü

Hüseyin ÖZTÜRK

Masa Tenisi İstanbul İl Temsilcisi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Duyduğum kadarıyla yer kısıtlı olduğu için federasyona isimler bildiriliyormuş ve öncelikle ismi verilenler içeri alınacaklarmış. Bazı dernekler isim bildirmiş, Ankara gurubu da federasyona isimleri vermiş.

Yani rastgele giderseniz içeri giremeyebilirsiniz.

Yine duyduğum kadarıyla Boll, Schlager ve Maze geliyormuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Duyduğum kadarıyla yer kısıtlı olduğu için federasyona isimler bildiriliyormuş ve öncelikle ismi verilenler içeri alınacaklarmış. Bazı dernekler isim bildirmiş, Ankara gurubu da federasyona isimleri vermiş.

Yani rastgele giderseniz içeri giremeyebilirsiniz.

Yine duyduğum kadarıyla Boll, Schlager ve Maze geliyormuş.

Bu durum en kısa sürede açıklığa kavuşursa iyi olacak.

İş yerinden 2 gün izin alacaktım ( izinleri de 3 gün öncesin alabiliyoruz, izin kağıdını da 10 dak önce bastım, imzaya götürecektim birazdan)

Bu durumda ne yapacağız belli değil, tam Türk işi yine....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu nasıl iş anlamadım..İstanbul'da başka salon mu yok da seyirci kapasitesi az bir salonda yapılıyor bu organizasyon?Nasıl isim bildirmek lazım,böyle saçma şey olur mu?Ben bir masa tenisi sever olarak oraya gidip bu tarihi organizasyonu izleyemeyeceksem bu organizasyonu yapmalarının amacı nedir?Resmen rezalet,resmen kepazelik..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin abi, konuyla ilgili kötü espiriler yapmama gerek yok, olayın kendisi en baba espiri zaten. Fakat gülsem mi, verip veriştirsem mi bilemedim ne yapacağımı. Ertan abinin duydukları doğru çıkmaz umarım. Eğer doğru çıkarsa, insanlar oraya gidip kapıda kalırsa... bir takım kişi ve kurumlara yazıklar olsun demem gerekecek. Aklıma gelen en hafif ifade bu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Federasyon Yetkilimiz Hakan Bebek ile mesajlaştık ve salonun 850 kişilik olduğunu öğrendim. Ayrıca herhangi bir yer ayrımı söz konusu değilmiş. Herkes nereyi bulursa oraya oturacak. Belirli bir bölüm koltuk federasyon yetkililerimize ve bazı misafirlerimize ayrılacaktır ancak diğerkoltuklar ilk gidenin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sağol Saadettin abi büyüksün. O yüzden sana iki koltuk ayırcam. Ben çift minderli kendi koltuğumla gelcem, Samsonovcular tribününe oturcam, Wang Haoculara kırık top atcam, eurosport kamerasına hebele hebele yapcam, güneş gözlüğü de getircem ki yıldızlara bakarken gözler kamaşmasın. Türk misafirperverliğini göstermek adına ufak hediyeler de alabilirim. Maze'e şimşir tarak (saç uzatıyo bu aralar), Samsonov'a fıstıklı antep baklavası (maçtan önce yesin güçlensin), Timo'ya mesir macunu (belki beline iyi gelir), Schlager'e tesbih (ağır abi), Wang Hao'ya kaşık-çatal-bıçak seti (çeyizlik), Kraenga'ya Türk Kahvesi seti (anlayana)...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Büyüksün Ongun...

Bende Kreanga'ya Türk Lokumu veya Türk Baklavası yedirip Türk Rakısı içirmek istiyordum iyi olur. Önce Rakıyı içirelim sonra da kahveyi... Türk Ayva'sıda hediye etsek mi acaba??

Devletler arasında bunlar kriz yaratadursun ben Kreanga'yı çok seviyorum. Olaya siyasi olarak baksaydık o zaman Kreanga'nın backhandlerine yok o bizim ..... isimli Türk oyuncumuzun standart vuruşu ondan öğrenmiş deyip olayı başka bir boyuta çekebilirdik. Ama sanatın ve sporun evrenselliği bu sebeple çok güçlü.. Aynı dil, din, kültürü paylaşmasak bile aynı yöne aynı şekilde bakabildiğimiz anda birbirimizle ne kadar iyi anlaşabildiğimiz ve aslında aynı olduğumuz ortaya çıkıyor... Keşke bunlarla daha çok içiçe olsak ve kendimize daha geniş görüşlü bir bakış açısı yaratsak...

Bu ne yaw? Köşe yazarlığına mı soyundum yine.. Ben gidip antrenman yapıp iki topa vurayım.. dağıldım yine...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Komşu maça çıkınca Türk F-16 larını salonun üzerinden alçaktan uçuracaktım ama madem sen Kraenga'yı seviyosun Saadettin abi, jetleri bekletiyorum. Fakat gözüm Kraenga'nın üstünde olacak, elindeki tabağı kazayla düşürüp kırarsa yada sirtaki benzeri hareketlerde bulunursa o zaman hem jetler hem tanklar Vatan caddesinde turlamaya başlar.

Yok mu bizim memlekette kraenga gibi backhand vuran biri. Şurada yetmiş milyon nüfusumuz var. Yetmişbir oldu... Yetmişiki... Hala yok mu? Yetmişüç oldu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.euroasia-ettu.com/index2.php

bu linkten konuyla ilgili birtakım bilgilere ulaşmak mümkün.

(haberleri elalemden öğreniyoruz annoyed.gif )

bu linkte türkiyeden trt nin maçları vereceği yazıyor. inşallah verir de izleriz.

In addition the picture from Istanbul will be seen on TRT Turkey, Eurosport Asia, ESPN Taiwan. The following Chinese TV channels will also broadcasted the Event: Beijing TV, Shanghai TV, Guangdong TV, Jiangsu TV, Fujian TV, Shandong TV, Liaoning TV, Hubei TV, Neimenggu TV, Xinjiang TV, Jiangxi TV.

"All TV partners will show the Euro Asia Cup extensively live or delayed, in full length or highlights," explained NEUMANN.

en azından özet vereceklermiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanıyorum biliyorsunuz Kalinikos Kreanga aslen Romen. 17 yaşına kadar ki adı Călin Creangă. 1989 yılında Lüksemburg'daki European Table Tennis Youth Championship sırasında Yunanistan adına oynaması için teklif yapılıyor ve ardından da Yunan vatandaşı oluyor. Bu yüzden baklava, lokum, rakı,ayva ve F-16 konularında biraz yabancılık çekebilir :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Demek o da Yunan ürünü oldu...tongue.gif

Olsun artık bizimde Masa Tenisinde devşirme sporcularımız var ve özellikle Melek Hu daha fazla bu işin üstüne düşerse (yeterince düşüyor ama birkaç sağlam sponsorla kendini güvenceye alabilse ve sadece bu sporu düşünse demek istedim) dünyanın ilk sıralarında kendine yer bulabilir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu isim bildirme olayını mail olarak federasyona attım. Çağan ın söylediği gibi biz ailecek gelip seyredemeyecekmiyiz diye de belirttim. Hakan bey tarafından cevap verildi. Salonun yaklaşık 1000 kişilik kapasitede olduğunu isteyenin gelip seyredebileceği yazmıştı.

yazıyıda ekleyeyim herkes rahat etsin.

Mustafa bey maçlar bildiğiniz üzere fatih spor salonuna alında salon yaklaşık olarak 1000 kişilik olup seyirciler için ekstra bir işlem yapılmayacaktır. maçlarıa göre gelip izleyebilirsiniz.

iyi akşamlar..

--

Hakan BEBEK

Genel Sekreter

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu

Tel:+ 90 312 311 18 42

Fax:+90 312 310 51 32

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..