Jump to content
Masatenisi.org Forum

Euro-asia Cup 2009

Guest Umut AL

Recommended Posts

• İleti 163
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

keşke salon dolsa tum masatenısı severler ılgılense....

avrupada olsa adamlar bunun ıcın komsu ulkelere turlar duzenlerler her yerde afısler olur..

bizde bırakın afişi federasyon un sıtesınde bıle yer vermıorlar :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar salon bana çok yakın... Eğer imzalı tahta ve bunun gibi şeyler isteyen arkadaşlarımız var ise bana mesajla bilgi versin, onların adına imzalatıp alayım.. (Tabii ortam yaratabilirsem ve izin verilirse... Çarşamba günü oyuncularla imza günü olacak diyorlar ama bellide olmaz...)

Gürhan Yaldız Butterfly ve Tibhar yetkilisi olarak bir sorun olmazsa yardımcı olabileceğini söylemişti. Kendisi Çarşamba günü bir imza saati olacağını söyledi. Sitesine girerseniz o gün için indirimli malzeme satacağınıda eklemeyi unutmadı.. (Şimdiden teşekkürler...)

Ülkemizdeki diğer malzeme satan firmalarda böyle bir turnuvada bizlere yardımcı olacaklardır sanırım.

Kimseden bana geri dönüş olmadığı için kimsenin birşey istemediği sonucunu çıkarıyorum. Doğru mudur?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kimseden bana geri dönüş olmadığı için kimsenin birşey istemediği sonucunu çıkarıyorum. Doğru mudur?

Saadettin bey, ben ve arkadaşlarım salona geleceğiz. İmzalı herhangi bir şey olursa güzel hatıra olur tabiki.

Olmadı sizden bir imzalı fotoğrafı da kabul ederiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonunda iznimi alıp İstanbul sınırlarına girdim. Forumdaki arkadaşlar genelde yarın saat kaç gibi salonda olacaklar. Henüz kimse ile tanışmadığım için bu organizasyonun güzel bir fırsat olabileceğini düşünüyorum. Her ne kadar İstanbul içinde hep bir trafik sıkışıklığı görsem de otomobil ile Ataşehir-Salon un tahmini ne kadar süreceği konusunda fikrinizi alabilirmiyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin bey, ben ve arkadaşlarım salona geleceğiz. İmzalı herhangi bir şey olursa güzel hatıra olur tabiki.

Olmadı sizden bir imzalı fotoğrafı da kabul ederiz.

Kusura Bakma Hakancım ama bendeki resimleri Maze, Boll, Samsonov ve Schlagergiller imzalı olarak ricada bulunup daha gelmeden ayırttırdılar ve bende onlara vereceğim.. Hao'da 3G'den beni buldu, karşılıklı görüntülü bakıştık ve bana Çince birşeyler söyledi ama ne dedi çözemedim.. Heralde bana maç teklif etti veya O da imzalı resim dağıttığımı duymuş istiyor...

Ahh.. Ahh.. Hayali bile güzel.. Ben olmadık kaktırma servislerimi onlara yutturmaya çalışırken onlar topları kafamda kırıyorlar ama umurumda bile değil... Ne yaparsın sevgi işte...tongue.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu arada eğer evde bulabilirsem ve hava müsait olursa maça bizim bastırmış olduğumuz tişörtlerle gitmeyi düşünüyorum. Eninde sonunda eurospot'ta sitemizin adını dalgalandırtacağım...

Gelecek olanlarda varsa onlarda giyerek gelsin lütfen.. Şimdi aklıma geldi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin Abi eğer başarabilirsem Eresin'e gidip 1-2 fotograf , imza ve biraz da muhabbet etmeyi planlıyorum. Galiba beni içeri sokacak bir bağlantı buldum :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva programı belli olmuş ama saolsun an itibariyle tmtf.gov.tr çalışmıyor.

Day 1 - Event's starting time (local time): 17:30

EUROSPORT time slot: 17:30-19:30 CET

16:30 CET, 17:30 local time: Opening

16.35 CET, 17.35 local time: Teams presentation

16.45 CET, 17:45 local time: first ball

GAO Ning vs KREANGA

LI Ching vs MAZE

WANG Hao vs SAMSONOV

JOO Se Hyuk vs BOLL

CHUAN Chi Yuan vs SCHLAGER

Exhibition: LI Ching vs MENGE

Day 2 - Event's starting time (local time): 17:00

EUROSPORT time slot: 17:00-19:00 CET

16:00 CET, 17:00 local time: Teams presentation

16:10 CET, 17:10 local time: first ball

LI Ching vs SCHLAGER

CHUAN Chi Yuan vs KREANGA

JOO Se Hyuk vs SAMSONOV

WANG Hao vs BOLL

GAO Ning vs MAZE

Exhibition: JOO Se Hyuk vs MENGE exhibition

Awarding ceremony

Or, in case of 5:5 score and additional match:

Sixth match

JOO Se Hyuk vs MENGE exhibition

Awarding ceremony

Kaynak : ETTU

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

karşı takımı nasıl tanımlıyorsunuz bayım?

Karşımızda takım yok, hepsi bireysel oyuncular. O yüzden 5 çekeriz.

En dikkat etmemiz gereken oyuncuları 1 numaralı Wang Hao. Geçtiğimiz 3 sezon üstüste sayı kralı olmuş bir isim.

Kalecileri Joo Se Hyuk, şu an dünyanın en iyi kalecilerinden biri olarak gösteriliyor.

Chuan Chih Yuan, Spinspor'da tahtası satılan bir isim. Masa tenisiseverler onu oradan hatırlayacaklardır.

Li Ching, önümdeki bilgilere göre... 65 yaşında, Bosna-Hersek doğumlu, Hong Kong takımında oynuyor, penholder. Bu maçta kendisini ilk kez izleme fırsatı bulacağız.

Gao Ning, İngiliz Açık'ta pek bir varlık gösterememişti hatırlıycaksınız. Maçtan önce yapılan açıklamada Gao Ning'in sakatlıklarının tamamen iyileştiği, kampta yapılan özel antrenmanlarda çok iyi performans sergilediği ve çok azimli olduğu için ilk beş'te kendisine yer verildiği söylenmiş. Bakalım hep beraber izleyip göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..