Jump to content
Masatenisi.org Forum

Euro-asia Cup 2009

Guest Umut AL

Recommended Posts

• İleti 163
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Maze oldukça formda bu tempoyu korursa maçını alır diye düşünüyorum.Kreanganın da jooya karşı maçını alacağını düşünüyorum ama oldukça zorlayacak.

Samsonov -wang hao yu düşünürsek Samsonov'un ne zaman ne yapacağı belli olmuyor ama oldukça kötü gidiyor son turnuvaları.

Bu arada maze'in üstün performansı all starda Gencay'ın oynamasına biraz engel olacak sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maze gayet form da bu hızla sıralama da da üst basamaklara da cıkacak gibi duruyor bence maçını alır ;):

benim onu dememin sebebi maze in yenileceğini düşündüğümden değil. Chuan'ın kazanmasını istediğimden. tilkiye sormuşlar "bu sene üzümler nasıl olacak diye" o da " çok güzel olacak demiş" " nereden biliyorsun?" demişler. "Canım öyle istiyor" demiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyunculara bakarsak Samsonov ve kreanga nın Asil olması kesin gibi görünüyor bu durumda maze inde performansı gayet iyi 5 lik sisteme göre 3 oyuncu oynayacağı için ilk 3 te gencay a yer kalmayacak gibi düşündüm.

ben 5 oyuncunun hepsinin oynayacağını biliyodum ama...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

5 oyuncumu oynuyor ki :whistle:

7 maçlık sistem ile oynanıyor o zaman bilmiyordum :frust:

O zaman dediğniz gibi gencaya çok iş düşüyor :)

arkadaşlar maclar kacta baslıyor ve ertesi kac gibi bitiyor bilginiz varmı ona göre ucak saatlerini ayarlayacagım acele cevap yazarsanız bende ona göre ucuz bilet sahibi olurum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 oyuncumu oynuyor ki :whistle:

7 maçlık sistem ile oynanıyor o zaman bilmiyordum :frust:

O zaman dediğniz gibi gencaya çok iş düşüyor :)

arkadaşlar maclar kacta baslıyor ve ertesi kac gibi bitiyor bilginiz varmı ona göre ucak saatlerini ayarlayacagım acele cevap yazarsanız bende ona göre ucuz bilet sahibi olurum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haldun Alagaş'ta olmayacak diye bir haber okudum.

Bilgisi olan var mı?

http://www.ttvets.com/flas_haber_oku.php?haber_id=213

Resmi web sitesinde halen Haldun Alagaş görünüyor.

http://www.euroasia-ettu.com/index2.php

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar önemli bir maçın hergün gazetelerde, radyolarda ve televizyonlarda reklam yapılmasını beklerken federasyonumuzun kendi internet sitesinde bile bu maçın reklamını yapmaması ne kadar acı bir durum...

Oynanmasına yaklaşık 15 gün kalmış böylesine büyük bir spor olayının neden hala afişe edilmediğine dair bir bilgi verilirse çok memnun olacağım. Hakan Bebek Bey'e de bir mail yolladım ancak bir cevap gelmedi...

Bu arada merak etmeyin nerede yapılacağına dair bilgi elime ulaşırsa hemen sizleri bilgilendireceğim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nun yayımladığı bilgi yazısıdır.

Bu duruma dikkat ederek maçlara gelelim.

"ALL STAR TURNUVASI FATİH SPOR SALONUNA ALINMIŞTIR.

10-11 Kasım 2009 tarihlerinde İstanbul'da yapılacak olan ve Asya ile Avrupanın en iyi 5 sporcusunun katılacağı ALL STAR Turnuvası Fatih Spor Salonunda yapılacaktır.

ALL STAR Turnuvasına katılımın çok yüksek olacağı beklendiğinden grup olarak gelecek olan spor kulüplerimiz veya derneklerimizin önceden federasyonumuza bilgi vermeleri rica olunur.

Spor AŞ nin içerisinde bulunan Fatih Spor salonu ulaşım bilgileri:

Atatürk Hava alanından gelecek olan konukların Ulubatlı -Topkapı metro durağında inerek ,

Topkapı - Sultançiftliği tranvay hattını kullanacak olanlar için Vatan caddesi durağı,

Metrobüs kullanacak olan kişiler için ise Edirne kapı durağında inerek salona gelebilirler.

Girişler ücretsiz olacak olup maçlar 17:00 ile 21:00 arası oynanacaktır. Detaylı maç programı ilerleyen günlerde web sitemizde duyurulacaktır."

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"ALL STAR TURNUVASI FATİH SPOR SALONUNA ALINMIŞTIR.

Tüm ümitlerimiz söndü bizim.

Haldun Alagaş'ı duyunca belki bu vesile ile lambaları tamir ederler, ampülleri değiştirirler en azından diye ümit ediyorduk.

Gerçi değişse ne faydası olacak; güvenlik görevlisi gelip : "Bu kadar ışık size fazla" deyip kafasına göre söndürmeye devam edecekti zaten..

Bu Fatih spor salonunun kapasitesi ne kadar acaba? Bilgisi olan var mı?

Giriş de bedava, nasıl olacak bakalım. İş yerinden izin alıp sonra da kapısından dönmek pek keyifli olmaz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu Fatih spor salonunun kapasitesi ne kadar acaba? Bilgisi olan var mı?

Giriş de bedava, nasıl olacak bakalım. İş yerinden izin alıp sonra da kapısından dönmek pek keyifli olmaz..

google dan baktım da, kapasite 536 imiş. o yüzden "topluca gelenler federasyona bildirsin" demişler :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

google dan baktım da, kapasite 536 imiş. o yüzden "topluca gelenler federasyona bildirsin" demişler :)

topluca gelenler bildirince ne olacak?

Orasını anlamadım. Son anda bu sefer de Abdi İpekçi'ye mi alacaklar?

536 yer kime yetecek? (Not: forum üye sayısı : 4.670 bu arada ...)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu habere en çok sevinenlerden biriyim..Tam da burnumuzun dibine geldi organizasyon:) Saadettin abinin de dediği gibi salona ulaşım oldukça basit aslında..Vatan Caddesini yahut Edirnekapı'yı az çok bilenler salonu kolayca bulabilirler..Aksaray-Havalimanı hattında Topkapı-Ulubatlı durağında indikten sonra salona yürümek 5 dakikadan fazla sürmüyor..Hepimize hayırlı olsun,en azından organizasyon ile ilgili bilgilendirme yapıldı sonunda..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..