Jump to content
Masatenisi.org Forum

6. Forum Buluşması

Recommended Posts

Arkadaşlar minibüs kiralama işinde 4 kişilik grup Mustafa Alfunok ve oğlu Furkan'da eklenince 6 kişiye çıktı.

Eğer 10-12 kişi olur isek minibüs kiralama için acentayla konuşacağım. Hadi birazcık hareketlenin İstanbullular...

bir kişi daha gelicek büyük ihtimal ilerleyen günlerde kesinleşir, 7 yapalım onu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 303
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ongun abi ve cagan'ı da ayarladık mı etti sana 9.

muhit isimli üyemiz de bize katılırsa 10 oluruz.

daha turnuvaya 3 hafta var. 2-3 kişi daha çıkabilir diye tahmin ediyorum.

Evet arkadaşlar yok mu artıran?

------------------------------------------------

Bu arada bir sözümde Orhan'a veya organizasyonda emeği geçenlere...

Bu seneki organizasyona katılacak takımları geçen seneki gibi herkesin kendi belirlediği oyuncularla oyuncuların pro veya amatörlük seviyelerine göre kura usülü belirleyerek oluşturalım. Geçen sene hatırlıyorumda bu işi hakemlerde dahil birçok kişi ciddiye almış ve benim takımın isminin Fasülyespor olduğunu öğrenince neye uğradıklarını şaşırmışlardı. (Geçen seneki organizasyon herşeyiyle harikaydı bu arada.. onuda ekleyeyim ve Tufan'a ve emeği geçenlere tekrar teşekkür edeyim...) Amaç birlikte eğlenmek ve sohbet etmekse ben rastgele forum üyelerinden kura usülü bir takım oluşturup onlarla bir birlik oluşturup tanışarak oynamaktan yanayım. Amaç turnuva ciddiyetinden çok muhabbet sevecenliği olmalı.. Yani İzmir'deki ilk buluşmamızın dostluğunda ancak geçen seneki kadar kapsamlı bir organizasyon işi çözecektir. Maç yapmaktan çok sohbet etmek istiyorum ben kısacası.. hatta bol bol eğlenmek.. Semih Bitim arkadaşım ile yaptığım ferdi maç geçen seneden birçok arkadaşın dilindeymiş mesela.. Acaip eğlenerek yapmıştık maçımızı. Birde Ankaralı eski milli defansçı bir abimiz vardı. O kadar güzel eğlenerek ve şakalaşarak bir maç yaptık ki, hakem bile en sonunda dayanamayıp "hiç bu kadar eğlenmemiştim" dedi.. Yani Tufan Hocanın tahtını geçen sene salladım yaptığım numara ve muhabbetlerle... Umarım bu sene daha çok arkadaşımızla kaynaşırız ve hergün yazıştığımız arkadaşlarla tanışma fırsatını bol bol buluruz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar yok mu artıran?

------------------------------------------------

Bu arada bir sözümde Orhan'a veya organizasyonda emeği geçenlere...

Bu seneki organizasyona katılacak takımları geçen seneki gibi herkesin kendi belirlediği oyuncularla oyuncuların pro veya amatörlük seviyelerine göre kura usülü belirleyerek oluşturalım. Geçen sene hatırlıyorumda bu işi hakemlerde dahil birçok kişi ciddiye almış ve benim takımın isminin Fasülyespor olduğunu öğrenince neye uğradıklarını şaşırmışlardı. (Geçen seneki organizasyon herşeyiyle harikaydı bu arada.. onuda ekleyeyim ve Tufan'a ve emeği geçenlere tekrar teşekkür edeyim...) Amaç birlikte eğlenmek ve sohbet etmekse ben rastgele forum üyelerinden kura usülü bir takım oluşturup onlarla bir birlik oluşturup tanışarak oynamaktan yanayım. Amaç turnuva ciddiyetinden çok muhabbet sevecenliği olmalı.. Yani İzmir'deki ilk buluşmamızın dostluğunda ancak geçen seneki kadar kapsamlı bir organizasyon işi çözecektir. Maç yapmaktan çok sohbet etmek istiyorum ben kısacası.. hatta bol bol eğlenmek.. Semih Bitim arkadaşım ile yaptığım ferdi maç geçen seneden birçok arkadaşın dilindeymiş mesela.. Acaip eğlenerek yapmıştık maçımızı. Birde Ankaralı eski milli defansçı bir abimiz vardı. O kadar güzel eğlenerek ve şakalaşarak bir maç yaptık ki, hakem bile en sonunda dayanamayıp "hiç bu kadar eğlenmemiştim" dedi.. Yani Tufan Hocanın tahtını geçen sene salladım yaptığım numara ve muhabbetlerle... Umarım bu sene daha çok arkadaşımızla kaynaşırız ve hergün yazıştığımız arkadaşlarla tanışma fırsatını bol bol buluruz...

Tabiki amaç;buluşma,tanışma ve eğlenme.Bu resmi bir turnuva değil,bir arkadaşlık,dostluk buluşması.Ortak payda olan masa tenisi maçlarını yaparken amacımız keyif almak.Organizasyonun daha düzenli olması için elimden geleni yapıyorum.Gerisi katılımcıların birbirleriyle olan iletişimine ve diyaloglarına kalıyor.Takımlar oluşturulup isimler belirlendikten sonra kura çekilecek ve maçlara başlanacak.Hakem arkadaşlarıma bu konuda bilgi vericem zaten. ;):

Saadettin abi Fasulyespor ismini bu sene Kayısı spor olarak değiştirirsin artık değilmi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam madem yanımızda olacaksın neden katılmıyorsun.zaten karadenizden oldukça fazla katılım olacak.amaç yenmek yenilmek değil. ;):

Merhaba Gökhan hocam, aynı gruba düşeceksek katılırım turnuvaya ;): (Oraya kadar gelmişken katırlım tabiki, sanki Akçaabat turnuvasına yenmeyemi geldim, amaç ortamı yaşayıp ortak zevki olan kişilerle tanışmak, yoksa sırf masatenisi oynamaya yada seyretmeye Malatyaya gitmeye gerek yok. Bir engel çıkmazsa gelmeye niyetliyim. Görüşmek üzere.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ongun abi ve cagan'ı da ayarladık mı etti sana 9.

muhit isimli üyemiz de bize katılırsa 10 oluruz.

daha turnuvaya 3 hafta var. 2-3 kişi daha çıkabilir diye tahmin ediyorum.

Beni ayarlamaya gerek yok ben zaten gelicem :lol: durumu bugün yarın bildireceğim Saadettin abiye..ama yüzde 90 geliyorum diyebilirim..aslında yakın şehirlerden forum buluşmasına katılacak kişilerinde bizle gelmesi gibi bir durum sağlanabilir..ama koskoca İstanbul'dan 10 kişi çıkaramazsak yazık olur diye düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin Malatyada bence çok eğleneceğiz.Bu arada sana söyleyim 2009-2010 sezonu yeni vuruş stillerimi ilk defa bu buluşmamızda podyumda pardon sahada görebileceksiniz :lol: .Ama yok böyle bişey deyip gülmek yasak.Noter huzurunda tastiklenip patentleri tarafımca alınmıştır :B: :fildir: .

Turnuva sabahı hep birlikte bir karar verip nasıl bir uygulama yapacağımıza karar verebiliriz.Önemli olan çok maç yapmak ve bolca sohbet edip eğlenmek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama koskoca İstanbul'dan 10 kişi çıkaramazsak yazık olur diye düşünüyorum..

aslında ben de katılmayı düşünüyorum turnuvaya 21 temmuz da bi sınavım var duruma göre eger kendimi ayarlayabilirsem ben de saadettin abinin kervana katılırım inş. sanırım bi kaç gun sonra netleştiririm durumu hatta benim yanımda en az bir kişi de getiririm malatya ya.... hatta ve hatta bizim üni.ye bi haber salsam bırakın on kişi değil biz o servisi sıklım tıklım doldururuz bile :D: :lol::P: ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yokmu artıran derken aracın en fazla alacağı kişi koltuk sayısı kadar olacak. İsmini ilk yazdıranlardan başlayarak ayarlayacağım aracı. Yani yokmu artıran derken bazla artımlarda ya dışarda kalacak veya aracı büyüteceğiz...ü

Tufancım yeni vuruşlarını bende merak ediyorum ancak senin yeni vuruşlar youtube'ye düşmüş, Çinliler hemen taklidini yapmış diyorlar doğru mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufancım yeni vuruşlarını bende merak ediyorum ancak senin yeni vuruşlar youtube'ye düşmüş, Çinliler hemen taklidini yapmış diyorlar doğru mu?

Maalesef öyle.Taklitte üstlerine yok valla.Neyse ITTT (Uluslararası Masa Tenisi Mahkemesi) icaplarına bakacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maalesef öyle.Taklitte üstlerine yok valla.Neyse ITTT (Uluslararası Masa Tenisi Mahkemesi) icaplarına bakacak.

Merhaba Tufan Bey;

İzmir' de orjinal vuruşlarınızı bizzat test etmiş biri olarak, sırf yeniden görmek için bile turnuvaya katılmak isterdim. Malesef gelmem mümkün olmayacak..Merak edenler için kısa bir video aktardım..Gerçi bunlar daha ne ki.. :) Tatilin bir kısmında Ankara' da olacağım. Sakıncası yoksa özelden cep tel. u gönderebilirseniz sevinirim.. Selamlar..

http://rapidshare.com/files/240103653/mvi_21871.mpg.html

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni ayarlamaya gerek yok ben zaten gelicem :lol: durumu bugün yarın bildireceğim Saadettin abiye..ama yüzde 90 geliyorum diyebilirim..aslında yakın şehirlerden forum buluşmasına katılacak kişilerinde bizle gelmesi gibi bir durum sağlanabilir..ama koskoca İstanbul'dan 10 kişi çıkaramazsak yazık olur diye düşünüyorum..

çağan yazdır beni listeye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

20 gundur hastanede yatiyorum.ciksam bile turnuvaya kadar duzelecegimi sanmiyorum.kismet degilmis.seneye insallah...

erdinç hocam geçmiş olsun, bel problemi mi nüksetti? epeydir forumda göremiyordum, umarım en kısa zamanda düzelirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erdinç hocam geçmiş olsun, bel problemi mi nüksetti? epeydir forumda göremiyordum, umarım en kısa zamanda düzelirsin

evet doktorum.kurumlar ligine gitmeden 2 gun once agrılar basladi.kemere gidince dogrulamadim.donunce de yataktan kalkamadim.ambulansla goturduler.fizik tedaviye yattim ama hala dik duramiyorum.en azindan uyku uyuyabiliyorum.hayirlisi.

gecmis olsun dileyen tum arkadaslara tesekkurler.spininiz eksik olmasin.puturlerimle donunce cok ihtiyaciniz olacak :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet doktorum.kurumlar ligine gitmeden 2 gun once agrılar basladi.kemere gidince dogrulamadim.donunce de yataktan kalkamadim.ambulansla goturduler.fizik tedaviye yattim ama hala dik duramiyorum.en azindan uyku uyuyabiliyorum.hayirlisi.

gecmis olsun dileyen tum arkadaslara tesekkurler.spininiz eksik olmasin.puturlerimle donunce cok ihtiyaciniz olacak :D

Pütürcülerle aram pek iyi olmasada (şaka tabiki :gulumse: ) geçmiş olsun diyorum Erdinç abi..masalara en kısa sürede dönmen dileğiyle ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..