Jump to content
Masatenisi.org Forum

6. Forum Buluşması

Recommended Posts

Özel Malatya Kayısıları da benden,güzel bi Masatenisi ve kayısı ziyafeti için herkesi Malatya'ya bekliyoruz :) Malatya'ya gelecek arkadaslara simdiden tesekkürler...Not: Pazartesi akşamı finali yapılacak olan Korolar çarpışıyor programında da Malatya'ya desteklerinizi bekliyoruz;)[/b]

Alparslan bey merhabalar.Kayısılar turnuvadan önce mi sonra mı? Ona göre tetbirli olalım.HOŞÇAKAL...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 303
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salon çok güzelmiş. :thup::alkis: insan heyecanlanıyor valla. :lol:

bu arada yanlış saymadıysam liste 1 bayan oyuncu var. turnuva gününe kadar kendisine rakip çıkmazsa onu malatya'ya kadar yormayalım ve kupasını kargolayalım derim :lol:

Evet, salon harikaymış, teşekkürler Orhan Abi.

Bayan oyuncu sayısı az olursa erkekler kategorisinde oynar(lar). :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu seneki forum buluşmasına katılmayı çok istiyordum. ayrıca malatya'da olması beni daha çok sevindirmişti. ancak yol problemi nedeniyle bu sene katılamayacağım. otobüs samsun'dan 12 saat sürüyor ki pazar günü otobüsle dönsem pazartesi işe gidemem :)

uçakların da saatleri uymadı. inşallah seneye görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul'dan gidecekler kimler arkadaşlar?

Bir haberleşme yapalım.. Tek araç oluşturalım. Olmadı kalabalıklaşalım minibüs, midibüs, otobüs tutalım...

İstanbul'daki arkadaşları çok pasif gördüm! Kimler nasıl ulaşmayı düşünüyor acaba?

Ben gidicem sanırım Saadettin abi..fakat hala tam karar verebilmiş değilim hangi yolu kullanacağıma..otobüs ile tek başına gitmek eziyet olur..uçak desen ateş pahası,ayrıca saatleri uymuyo..dediğin gibi topluca gidilse hem daha keyifli olur,hem de herkes için makul bir fiyata gelir..İstanbul'dan gidecek olanlar yazsınlar,özelden mailden falan konuşalım,olmadı buluşalım bir hal çaresine bakalım artık..şurda 1 ay kaldı :huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir haberleşme yapalım.. Tek araç oluşturalım. Olmadı kalabalıklaşalım minibüs, midibüs, otobüs tutalım...

İstanbul'daki arkadaşları çok pasif gördüm! Kimler nasıl ulaşmayı düşünüyor acaba?

Saadettin abi, ben son haftaya kadar "buluşmaya kesin katılıyorum" diyemediğimden kendi başımın çaresine bakacağım artık. Müsaitsem atlar bi otobüse gelirim. Ama Malatya yolunda, otobüsün mola yerlerinden birinde eskaza bir turnuvaya denk gelirsem beni beklemeyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

20-Erenarik-Bursa (istanbul'dan hareket)

13-Bora-İstanbul

15-Ömer KULOĞLU-İstanbul

23-Muhit-İstanbul

26-Saadettin-İstanbul

31-Cagan-İstanbul

34-ongun-İstanbul

39-Mustafa ALTUNOK-İstanbul

40-Furkan ALTUNOK-İstanbul

şimdilik 9 kişiyiz. çok uzak olduğu için kimse aracı düşünmez sandım. yakın tarihte uçak bileti almayı planlıyordum fakat uçakta hem para hem saat uyumu konusunda sıkıntı var. minibüs kaça patlar ki? uyarsa bu şekilde yapmamız daha mantıklı tabii ki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

20-Erenarik-Bursa (istanbul'dan hareket)

13-Bora-İstanbul

15-Ömer KULOĞLU-İstanbul

23-Muhit-İstanbul

26-Saadettin-İstanbul

31-Cagan-İstanbul

34-ongun-İstanbul

39-Mustafa ALTUNOK-İstanbul

40-Furkan ALTUNOK-İstanbul

şimdilik 9 kişiyiz. çok uzak olduğu için kimse aracı düşünmez sandım. yakın tarihte uçak bileti almayı planlıyordum fakat uçakta hem para hem saat uyumu konusunda sıkıntı var. minibüs kaça patlar ki? uyarsa bu şekilde yapmamız daha mantıklı tabii ki.

Geçen hafta Mustafa(Altunok) abiyle konuştum..onlarda nasıl gidecekleri konusunda net bir karar vermemişlerdi..karayolu çekilmez,uçak ise pahalı diyorlardı..bakalım bugün foruma yukarıda yazanlardan giren olursa onlarda fikirlerini beyan etsinler ve ortak bir karara varalım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen hafta Mustafa(Altunok) abiyle konuştum..onlarda nasıl gidecekleri konusunda net bir karar vermemişlerdi..karayolu çekilmez,uçak ise pahalı diyorlardı..bakalım bugün foruma yukarıda yazanlardan giren olursa onlarda fikirlerini beyan etsinler ve ortak bir karara varalım..

Arkadaşlar tereddüt geçirirseniz minibüs gibi birşey kiralayabilirim. Tabii bunu için kaç kişi olacağımız önemli...

O tarihlerde uçak bileti bulmamız çok zor görünüyor veya fahiş fiyatlara var. Onun dışındaki vasıtalardan birini tercih etmemiz gerekecek haliyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kredi Yurtlar Kurumuna ait öğrenci yurdunda ( 17-18-19 Temmuz 2009 tarihleri için ) 70 kişilik yer ayarladım.Günlük ücreti 5 TL.Spor salonuna mesafesi 200 Metre ( Yürüyerek 5-6 dakika ).Şayet ben Otelde yada başka bir misafirhanede kalmak istiyorum diyen olursa o arkadaşlarıda yönlendiririz.

Ayrıca Uçakların iniş saatlerinden yakınan arakadaşlar;Havaş a ait servisler yolcuyu havaalanından salonun yanına kadar getiriyor.Bilginize...

Merak ettiğiniz hususlarla ilgili benimle irtibata geçmekte çekinmeyin lütfen.

0505 941 58 74-0532 508 82 99

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar tereddüt geçirirseniz minibüs gibi birşey kiralayabilirim. Tabii bunu için kaç kişi olacağımız önemli...

O tarihlerde uçak bileti bulmamız çok zor görünüyor veya fahiş fiyatlara var. Onun dışındaki vasıtalardan birini tercih etmemiz gerekecek haliyle...

saadettin abi minibüs işi iyi olur aslında, istanbuldan gidecek olanlarla birlikte hareket etmek isterim her türlü araç için ben olur diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin abi, ben ve erenarik bu işte varız. bu şartlarda minibüs ayarlamak en mantıklısı. ayarlayabilirsen ne ala.

istanbul dışında batıdaki şehirlerden ses seda yok. özellikle izmir'den bir çok üyemiz var. hatta buluşmayı düzenlemek için talibiz bile demişlerdi. senede 1 kere olan bu buluşmaya katılmak için biraz özveride bulunmak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba orhan bartında tanışmıştıkben tarım bakanlığından ışık

foruma yeni kayıt oldum tam çözemedim daha

malatyada yapılacak turnuvaya bir aksilik çıkmazsa katılmak isterim

listede bayanlar azınlıkta ayrı lig olmayacak galiba karışık oynanacak

ben buraya çok alışamadım hotmail adresimi eklersen daha rahat konuşabiliriz

görünüşde organizasyon güzel olacak

görüşmek üzere ışık

l

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvaya katılmayacak bile olsam hem forumdaki üyelerle tanışmak hem maçları seyretmek hemde gezmek amaçlı olarak Malatyaya gelmeyi planlıyorum. Son anda bir engel çıkmazsa Malatyada görüşmek üzere.

hocam madem yanımızda olacaksın neden katılmıyorsun.zaten karadenizden oldukça fazla katılım olacak.amaç yenmek yenilmek değil. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..