Jump to content
Masatenisi.org Forum

6. Forum Buluşması

Recommended Posts

Arkadaşlar bir önceki konu çok karışık olduğundan yeni konu açma ihtiyacı hissettim.

Arkadaşlar buluşmaya iki hafta kaldı.Artık yavaş yavaş kesin listeyi oluşturmaya başlayalım.Lütfen kesin olarak gelecekler bana özel mesajla isimlerini bildirsinler.

Malatya ilimiz en güzel mevsimini yaşıyor arkadaşlar ve biz Süper bir buluşma ortamı için hazırlıklarımıza devam ediyoruz.

Programımıza ve organizasyon ayrıntılarına kısaca değineyim;

*Cuma akşamından itibaren masalar salonda hazır olacaktır.İsteyen arkadaşlar antrenman ve sohbet edebilecekler.

*Konaklama :

Kredi Yurtlar Kurumuna ait olan Battalgazi Erkek Öğrenci Yurdunda ( Yeni restore edildi ) 70 Kişilik yer ayırdık ; geceliği 5 TL.Yurt,buluşmanın yapılacağı salona çok yakın.

Tişörtler :

*Masatenisi.org logolu tişörtler Cumartesi sabah 10 TL Karşılında katılımcılara kayıt esnasında dağıtılacak.

*Yemekler :

Cumartesi-Pazar sabah kahvaltıları tarafımızdan Atatürk Spor Salonunda verilecek.Ücretsiz

Malatyanın en nezih Restaurantlarından biri olan Lalezar Cumartesi-Pazar öğlen yemeklerini paket şeklinde Atatürk Spor Salonuna getirecek.Ücretsiz

Ayrıca erken gelecek olan arkadaşlar için Perşembeden itibaren uygun fiyatlı yemek verebilecek.

Cumartesi akşamı Tanışma Yemeğimiz yine Lalezar da olacak.Menü şöyle;

-Çorba

-Çiğköfte,Tulum Peyniri (Ara ikram )

-Meşhur Kağıt Kebabı ( Malatya Yöresi-Ana yemek)

-Salata

-Ayran

-Meyve

-Su

-Çay

Normalde 22,5 TL olan bu menüyü sponsorumuz bizim için 9,5 TL ye kadar indirdi.

Not:Forum Buluşmasına kesin olarak katılmak isteyen arkadaşlar,isimlerini bildirirken akşam yemeğine katılmak istiyorlarsa teyit etsinler lütfen.

*Yemekten sonra Malatyanın en canlı yeri olan Kanalboyu ve Kernek Şelale gezisi.

*Cumartesi-Pazar,tüm katılımcılara salonda Kayısı ikramı yapılacak.( Her ilin meşhur bir ürünü ile karşılıklı hediyeleşebiliriz) :D:

*Kayısı ikramı organizasyon komitemiz üyesi Alparslan bey tarafından ayarlandı.

*Yinheturk firması tarafından malzeme satış standı kurulacak.

*Ödüller :

Yinheturk firması tarafından 3 adet Carbon tahta+3 adet Omuz çantası+kupa+madalya+başarı belgesi+hediyelik kayısı vs... devamı var

Detasport ( Stiga ) firması tarafından 3 adet tişört verilecek.

Sponsorlarımız: NASA BİLGİSAYAR,LALEZAR RESTAURANT,ASKER KEMAL'İN YERİ,ÖZEL BİLİM KOLEJİ ,AKSOYLAR İSTİKBAL

Haydi Arkadaşlar,masa tenisini doya doya yaşamak için 18-19 Temmuzda Malatya da buluşalım.

not:İstanbul,Ankara ve İzmir den Malatya ya hergün uçak seferleri mevcuttur.

Liste:

1-Orhan ALTAY ( Champ )-Malatya-Akşam Yemeğine katılacak

2-Tufan YALÇIN-Ankara-Geliyor -AKşam Yemeğine katılacak

3-Erkan KIZILTAŞ-Giresun-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

4-Alparslan GÜLER-Malatya-AKşam Yemeğine katılacak

5-Asım ÖZBİLGİ-Malatya-AKşam Yemeğine katılacak

6-Necati KÖSEDAĞ-ararat1973-Giresun-Geliyor

7-Pardus-Ankara-Akşam yemeğine Katılacak

8-Lobianco-Elazığ-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

9-Bora DİLERİ-İstanbul-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

10-turushanovgu-Rize-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

11-Adem BONCUKOĞLU-Giresun-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

12-Serkan ÖZBİLGİ-Malatya-Akşam Yemeğine katılacak

13-Ahmet GÜRBÜZ ( Sardius )-Kilis-Geliyor-AKşam Yemeğine katılacak

14-Volkan BOZDEMİR-Malatya-Akşam Yemeğine katılacak

15-Kadir ŞAHİN-Malatya-Akşam Yemeğine katılacak

16-Ali İhsan-Malatya

17-Muhit-İstanbul-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

18-İbrahim UZUN-Trabzon - Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

19-Saadettin-İstanbul-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

20-Murat KARAGÖZ-Ünye-Geliyor-Akşam yemeğine katılacak

21-Cengiz DİKMETAŞ-Ünye-Geliyor-AKşam Yemeğine katılacak

22-Murat TUNA-Adana-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

23-Cagan-İstanbul-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

24-ongun-İstanbul-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

25-Işık ERDOĞAN ( kanka )-Ankara-Geliyor-Akşam yemeğine katılacak

26-Mertcan ÜREK-Eskişehir-Geliyor-Akşam Yemeğine Katılacak

27-Muhammet DONATBAYAN-( kayipasik) - Adıyaman-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

28-Barış ARSLAN-(Timo17)-Adıyaman-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

30-Mustafa AKGÜN(Akgün23)-Elazığ-Geliyor-Akşam Yemeğine Katılacak

31-Ahmat UYAR-Ankara-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

32-Mehmet UYAR-Kilis-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

33-Şenol-Ordu-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

34-İbrahim KOCABAŞ-Isparta-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

35-Ayhan ÇELİK-Elazığ-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

36-Erdem ÇINAR-Elazığ-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

37-Gürkan KARAHAN-Rize-Geliyor-Akşam Yemeğine Katılacak

38-Mustafa AKYÜZ-Trabzon-Geliyor-Akşam Yemeğine Katılacak

39-Deniz KANAT-Kahramanmaraş-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

40-Ekrem ŞİŞMANOĞLU-Kahramanmaraş-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

41-Şener BAYRAK-Trabzon-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

42-Sina İÇEN-Ankara-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

43-F.Onur-İstanbul-Geliyor-Akşam yemeğine katılacak

44-Tahsin KALAY ( Tahsin1 )-İstanbul-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

45-Umut KURU-Ankara-geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

46-Mehmet Cihan KARAKAŞ-Ağrı-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

47-İbrahim YANIK-Zonguldak-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

48-Ali TÜRKOĞLU-Ünye-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

49-Metin AYNA-Ağrı-Geliyor-Akşam yemeğine katılacak

50-Esat EROĞLU-Isparta-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

51-Sami ASLAN-Isparta-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

52-Fethullah GÖÇER-Isparta-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

53-Vahap GÜLER-Malatya

54-Furkan ALTUNOK-İstanbul-Geliyor-Akşam yemeğine katılacak

55-cangrbz-Ankara-Geliyor-Akşam Yemeğine katılacak

56-Ersun K.GÜLDAL-Bursa-Geliyor-Akşam Yemeğine Katılacak

Not:Forum buluşmasına katılacak arkadaşların Foruma üye olma mecburiyeti vardır.

Buluşmanın ve maçların yapılacağı Salon; Atatürk Spor Salonu

Basında Turnuvamız : Haber 1

Haber 2

Haber 3

AFİŞ:

post-774-1247578996_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 303
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Orhan Üstad bu işin üstesinden gelebilecek candan bir dostumdur.Her türlü teklifini destekliyor ve karadeniz ekibiyle beraber 10 kişi civarında katılmayı düşündüğümüzü eklemek isterim.Şimdiden dostluk ve sportmenlik dolu bir turnuva olması dileğiyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

orhan abi beni uğursuz 13 numaraya koymana bişey demedim ama adımı eran erik olarak lanse etmen ...diyecek bişey bulamıyom :D görende isveçten bildiğin afilli masatenisçisi lan bu der..korkutmayalım milleti..

Gereken düzeltme yapılmıştır.Hata için Kusura bakma ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ibrahim hoca..... rize, malatya derken yavaş yavaş uzak doğuya doğru yolculuk başladı galiba, sonraki durağın neresi :lol::lol:

hocam çok alemsin beni güldürdün Allah ta seni güldürsün inşallah...ben bu işe baş koydum...Allah ömür verdiği sürece oynamaya devam edeceğim...artık Ömer'i de yenmeye başladım ki beni tutabilene aşk olsun :D: ...hedef büyüttüm sırada ki isim kim olur bilmiyorum ama şuna eminim ki artık hiç kimse için kolay lokma olmayacağım...inşallah seni de yeneceğim zaman gelecek... :isterim: herşey bir tarafa insanın kendine hedef belirlemesi çok önemli benim artık hedeflerim var...benim gelişmemde emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim...bekle beni Timo BALL ben geliyorum... :robot:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam çok alemsin beni güldürdün Allah ta seni güldürsün inşallah...ben bu işe baş koydum...Allah ömür verdiği sürece oynamaya devam edeceğim...artık Ömer'i de yenmeye başladım ki beni tutabilene aşk olsun :D: ...hedef büyüttüm sırada ki isim kim olur bilmiyorum ama şuna eminim ki artık hiç kimse için kolay lokma olmayacağım...inşallah seni de yeneceğim zaman gelecek... :isterim: herşey bir tarafa insanın kendine hedef belirlemesi çok önemli benim artık hedeflerim var...benim gelişmemde emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim...bekle beni Timo BALL ben geliyorum... :robot:

Nazar değmesin hocam aynen devam, yeterki isteyin peşinden başarı zaten gelir.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Sponsor görüşmelerimizden olumlu sonuçlar aldık.Buluşmaya katılan tüm sporcuların Cumartesi ve Pazar öğlen yemeği verilecek.İlk 3 dereceye giren takımlara kupa,madalya,şilt ve sürpriz hediyeler,ferdilerde ilk 3 dereceye giren sporculara kupa,madalya ve sürpriz hediyeler verilecektir.Konaklama yerinin ücretsiz olması için çalışmalarımız devam ediyor.Ayrıca hedefspor ( yinheturk ) firması ferdi turnuvada ilk 3 dereceye giren sporculara Carbon tahta hediye edecektir.Daha iyi bir organizasyon için çalışmalarımız devam ediyor.Katılmak isteyen arkadaşlar lütfen isimlerinizi bildirirken bulunduğunuz şehride yazmayı unutmayın.

Not:Maçlar Atatürk Spor Salonunda 6 masada yapılacaktır.

irtibat telefon numaralarımız:0505 941 58 74-0532 508 82 99

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forum buluşmasına katılmayı en çok isteyenlerden biriyim..sanırım katılacağımda..(kararımı daha sonra bildireceğim:) fakat ulaşımı nasıl halledeceğim konusunda biraz düşünceliyim..otobüsle gelmek eziyet gibi(sanırım 14 saat)..uçak fiyatlarına bakıyorum ateş pahası..bakalım araştırmalarım sürüyor olmadı arabayla giden birinin bagajına atlıcam :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forum buluşmasına katılmayı en çok isteyenlerden biriyim..sanırım katılacağımda..(kararımı daha sonra bildireceğim:) fakat ulaşımı nasıl halledeceğim konusunda biraz düşünceliyim..otobüsle gelmek eziyet gibi(sanırım 14 saat)..uçak fiyatlarına bakıyorum ateş pahası..bakalım araştırmalarım sürüyor olmadı arabayla giden birinin bagajına atlıcam :P:

İsterseniz Ankaraya geçip ordan uçakla gelebilirsiniz.Anadolu jet Ankara-Malatya 57 TL Otobüsten daha ucuz :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lütfen Orhan Bey, bizi fazla şımartmayınız.

Ahçıbaşının bilgisi olsun; ben maydonoz yemiyorum, yeşil biber yemiyorum, sera domatesi yemiyorum, beyaz ekmek katiyyen yemiyorum, siyah zeytin yemiyorum, çay içmiyorum sadece kapıçino, ondan sonraa....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..