Jump to content
Masatenisi.org Forum

Salondayım , Bekliyorum

Recommended Posts

Eskişehir'den Mehmet SEÇKİNER arkadaşımız bizi ziyaret etti.

Çok eğlendik, tekrar bekleriz.

Başta Hakan Kırık olmak üzere; Ahmet Çağrı Doğan, İlker Yüzseven, Özcan Bavaş, Yusuf Boz, Suat Uğurlu ve Uğur Kaylan'a ve varsa o anda ortamda bulunup da benim şu an hatırlayamadığım bütün arkadaşlara tek tek teşekkür ederim. Çok eğlendiğim ve unutamayacağım bir gece yaşadım.

En kısa zamanda (en azından hızlı tren projesi biter bitmez Esk.de tekrarlamak dileğiyle). Bu sefer de biz sizleri ağırlamaktan mutluluk duyalım.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • İleti 260
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Biz E-posta, dilekçe vs. ile şartların iyileştirilmesi için çabalarken Spor A.Ş. hamlesini yaptı ve dandik masalara zam yaptı.

Bundan böyle saat ücreti 4 TL.

Hayırlı olsun.

Yakında spor aş ltd şti vs vb'den şöyle bir uyarı bekliyorum;"salonda masaları çok meşgul ediyorsunuz, sizin üst düzey oyununuzu izleyenler yanınızda oynamaya çekinip - kalk kız burda oynanmaz rezil oluruz elaleme - deyip başka yere gidiyorlar. ekmek paramızla oynamayın ve salonu terkedin !" yapar mı yapar spor aş. bu :down:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz E-posta, dilekçe vs. ile şartların iyileştirilmesi için çabalarken Spor A.Ş. hamlesini yaptı ve dandik masalara zam yaptı.

Bundan böyle saat ücreti 4 TL.

Hayırlı olsun.

hani madem zam yapıyorlar bari bi yatırım yapsınlar; masa olsun zemini kaplama olsun, bu düpedüz soygun....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yakında spor aş ltd şti vs vb'den şöyle bir uyarı bekliyorum;"salonda masaları çok meşgul ediyorsunuz, sizin üst düzey oyununuzu izleyenler yanınızda oynamaya çekinip - kalk kız burda oynanmaz rezil oluruz elaleme - deyip başka yere gidiyorlar. ekmek paramızla oynamayın ve salonu terkedin !" yapar mı yapar spor aş. bu :down:

Valla tam tersi olay. Çarşamba akşamı boş masa için 30 dakika bekledik (11 masa)

Sayemizde halk sporumuz masa tenisi oldu Ümraniye'de.

Bundan 2-3 yıl önce haftaiçi akşamları ortalama 3-5 kişi gelirken şimdi 15-30 kişi rahat geliyor.

Spor A.Ş. veya Federasyonun üstün çabaları ile oluşmadı bu yoğun merak... Salon aynı, masalar aynı, fileler aynı, yerdeki tozlar bile aynı nerdeyse...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TTrating'e baktım halldun alagaşla ilgili bilgi yoktu. Bu hafta hangi günler orada olursunuz ?

Bugün, Pazar günü saat 16 civarı orada olacak arkadaşlar var.

Belki ben de giderim.

Çarşamba akşamı bir çoğumuz oradayız.

Cuma akşamı da aynen öyle.

Fakat raketiniz yok ise ve salondakileri kullanırım derseniz açıkca sizinle kimse oynamaz (bizim gruptan).

Ancak tanışma ve bilgi alışverişi için bekleriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim raketim var. O soruyu arkadaşım için sormuştum. Ben oyunu yaklaşık 3 aydır neredeyse hergün oynuyorum.

Sizin grupta benim seviyemde oyuncu var mı ?

3 ay fazla uzun bir süre olmadığı için seviyeniz bize göre düşüktür diye tahmin ediyorum.

Gelin bir akşam veya haftasonu görüşelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugün (10 Mayıs Pazartesi) 13:30 - 14:00 gibi ter atmak isteyen olur mu Haldun Alagaş'ta...

542-640 5121

o saatlerde bizden biri olmaz orada. Hepimiz öğrenci veya çalışanız...

Çarşamba saat 19:00 sonrası bekleriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Bu salonda oynamanın ücreti nedir?

Bir masanın saati 4 TL (2 kişi gelirse saati 2 TL/kişi oluyor).

Fileler kötü (bize göre), kendi fileniz var ise getirmeniz tavsiye edilir

Sabah 10-akşam 10 arası açıktır hergün.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

merhaba.ben ahmet faruk 19 yaşındayım.masa tenisinde yeni sayılırım.bu sporu çok sevdim lakin bunu hem hobi olarak hemde bu alanda kariyer yapmak istiyorum.yani sevdiğim bir işle meşgul olmak istiyorum.ümraniyede oturuyorum.haldun alagaşa bi kaç kez gittim.ama benim istediğim profesyoneol olma yolunda kulüp yada kurslar.ne bileyim mesela sabah 07:30 da başlasın akşam 22:00 bitsin.bu tarz bildiğiniz yerler varsa yardımcı olurmusunuz.şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugun gittim Haldun Alagaş a kimse yok 17:30 dan 19:30 a kadar bekledim birileri gelir diye ama yok:) birde soyunma odası yok orda..İleri seviye oynayan bir arkadaş ile antreman yapmak istiyorum ücret ödemeyecek bana bedava dolayısıyla partnerimde ücret vermeyecek..aşağıdaki telefondan bana ulaşabilirsiniz..

0543 453 61 53

Ali yanık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oynamak isterdim sizinle ama Haldun Alagaş oldukça ters kalıyor.Bir kez gelmiştim ve bir saat boyunca tek bir iyi oyuncuyla bile karşılaşamadım.

Tuzla'daki Kafkale Spor salonu Haldun Alagaş'tan çok daha iyi bir salon.Ama forumdan gelen çok fazla kişi yok galiba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugun gittim Haldun Alagaş a kimse yok 17:30 dan 19:30 a kadar bekledim birileri gelir diye ama yok:) birde soyunma odası yok orda..İleri seviye oynayan bir arkadaş ile antreman yapmak istiyorum ücret ödemeyecek bana bedava dolayısıyla partnerimde ücret vermeyecek..aşağıdaki telefondan bana ulaşabilirsiniz..

0543 453 61 53

Ali yanık

yarın müsaitsen kapışalım.pazar günü boşum.(afs__@hotmail.com)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 39 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..