Jump to content
Masatenisi.org Forum

Salondayım , Bekliyorum

Recommended Posts

• İleti 260
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Pazar günü FBVTT.ORG'un turnuvasına gideğimiz için C.tesi Haldun'a gitme ihtimalimiz yok gibi.

Ama yine de belli olmaz, tanışmak için belki ben gelebilirim (saat kaçta salonda olacaksınız?).

Bu akşam Haldun'dayız, saat 18:30 sonrası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Bu salonda değilim, beklemiyorum !

Merhabalar,

5 yıl önce başlamış olduğum Haldun Alagaş maceramı burada sonlandırıyorum.

5 yıldır salon adına hiçbir gelişme yaşanmamış olması maalesef bizi buradan uzaklaştırdı en sonunda.

Ümraniyê'nin merkezinde ana cadde üzerinde güzel bir masa tenisi ortamı oluşması için verdiğimiz çaba boşa çıktı.

Bekçisi bile bizden daha iyi masa tenisi uzmanı oldu ve "bu kadar ışık size yeter" diyebilir seviyeye geldi en azından.

Şansımıza kısa süre önce Ümraniye'de faaliyet gösteren bir spor kulübü masa tenisi branşı açtı ve bizi buldu. Bundan böyle bizim çekirdek kadro orada. Spor kulübü bizim için 3 tane ZEROO Platinium 25 mm ITTF onaylı maç masası aldı. Antrenman yaptığımız salon hakkında bilgileri yakın zamanda duyuracağım. Nerdeyse Gerfloor'u andıran zemini (Tatami) ve 25 mm maç masaları, kantin, duş , robot ile antrenman yapmak için ideal bir ortam oluşuyor gibi. Her zaman zeminden şikayet eden biri olarak bu Tatami zeminini çok beğendim. Zamanı geldiğinde yeni yer ile ilgili yeni bir başlık açacağım.

Selamlar, saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada bu konu da en çok okunan ve en çok cevap yazılan konu olmuş. Hem de açık ara önde...

Vay be, Haldun A.'nın bu kadar reklamını yaptık, dünyanın parasını ödedik, adamlar son anda bile bizden 5-10 dakika masa ücretinin hesabını sordular...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..