Jump to content
Masatenisi.org Forum

Salondayım , Bekliyorum

Recommended Posts

Eğer yakın zamanda masatenisi oynama planınız varsa burada bunu ilan edin.

Böylece tanışmak isteyenler de sizi rahatça bulabilir.

Not : Tarihi geçmiş ve önemi artık bulunmayan mesajları silerseniz konu daha okunaklı olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 260
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

19.Temmuz , saat 19 civarı Haldun Alagaş'tayım.

İyi oyuncuları bekliyorum.

Dün akşam, yani Perşembe akşamı Haldun Alagaş'taydım ve Hüseyin ADALAR ile karşılaştım.

Uzun uzun oynadık. Orta-iyi seviye arası partner arayanlara tavsiye ederim.

Bir arkadaş daha vardı, onun ismini öğrenmeye fırsat olmadı, o ise iyi-çok iyi seviyesinde. Maalesef Ankara'ya gidiyormuş yakın zamanda...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Hüseyin Adalar
O diğer arkadaş benim, ismim Ömer :) Aslında o kadar iyi değilim, arkadaşın teveccühü... Hüseyin ve Hakan beylerle oynamak da çok güzeldi...

yok yok, Ömer tevazu gösteriyor, son derece iyi idi. benim yatkin oldugum ve oynamak istedigim tarzin ileri seviyesini (bol spinli ve yakin-orta mesafe) oynayabiliyor.

ilk lastik secimini tackiness-c yapmasindan belli :)

Hakan ile de oynamasi son derece keyifli idi, chop (kesme) vuruslari cok guzel ve sol el ile de oynayinca cok zorlayici. ayrica masaya yakin cok guzel bir spini var. imkani olanlar alagas a muhakkak gelsinler.

oynarken resmen suyumuz cikti, nemlenen topu tisortumuze silecegiz diyoruz, ama tisort sirilsiklam olmus :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Selamlar herkese,

her zaman oynadığım Fatih arkadaş bugün gelemiyor, o yüzden partnerim olmadığından salonda yarım saat bekleyeceğim.

Gelen olursa oynarız, yoksa fazla bekleyemem....

Hüseyin ADALAR ile toplam 4 saat maç yaptık. Menderes bey ve Yusuf bey de bi ara bize katıldı.

Çok iyi bir antreman oldu herkes için.

Pazar günleri kendine güvenen diğer arkadaşları da bekleriz.

Aksilik çıkmaz ise 14:00-17:00 arası oradayız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
bende orda olmaya çalışacağım.

Dursun arkadaş ile dün tanıştık. Kendisine iyi bir raket aldığı zaman iyi bir oyuncu olacağına eminim.

12.Ağustos Pazar , saat 14:00'de , Haldun Alagaş'ta görüşmek üzere.

Kendine güvenen diğer arkadaşları da bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

halduna12agustos07.jpg

12.Ağustos.2007 - Haldun Alagaş Hatırası

Soldan sağa : Fatih A. - Dursun Y. - Ömer K. - Hakan K.

Saat 13:30-18:00 arası bol bol maç yaptık. Zaten üstümdeki tişörtün nasıl ter olduğundan belli oluyor.

Bi dahaki sefere yeni arkadaşları da bekleriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Hüseyin Adalar
halduna12agustos07.jpg

12.Ağustos.2007 - Haldun Alagaş Hatırası

Soldan sağa : Fatih A. - Dursun Y. - Ömer K. - Hakan K.

Saat 13:30-18:00 arası bol bol maç yaptık. Zaten üstümdeki tişörtün nasıl ter olduğundan belli oluyor.

Bi dahaki sefere yeni arkadaşları da bekleriz.

fotografi mactan once cekseymissiniz daha az bitkin cikarmissiniz :D:

isim ciktigindan gelemedim, gelemedigime de bol bol yandim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Arkadaşlar ben yarın oynayalım diyorum ama gündüz saatlari benim için daha uygun. Haldun Alagaş sanırım 17:00'ye kadar dolu imiş. Gündüz saatleri Anadolu yakasında başka bir yerde de oynayabilirim. Haldun Alagaş'a gelme düşüncem yine var ama tatil gününü boş geçirmemek lazım diyorum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu akşam yine güzel maçlar yaptık. 6 kişiydik bu sefer.

Emre arkadaşımız da bize katılarak bize yeni bir rakip dolayısıyla farklı bir oyun stili tanıma fırsatı verdi.

İlerde Emre İ. ve Hüseyin A. 'nın arasındaki maçları izlemek isterim. İkisi de beni aynı derecede zorladılar.

Bu akşamdan kısa bir video için tıklayınız buraya

Çekme bunları , diyen Emre arkadaş........

Bu arada seçilmiş görüntüler değil bunlar, kasette 1 dakikalık boş yer vardı, öylesine doldurdum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Hüseyin Adalar
2.Eylül Pazar, yine güzel maçlar yaptık.

Ömer K. video çekti.

Bir tanesi burada: tıklayınız

Ben ve Dursun Y. ısınma vuruşları yapıyoruz.

Yarın da Fatih ve Hüseyin A. 'nın videosunu eklerim.

4.Eylül, Salı Haldun Alagaş'tayız tekrar... Saat 19:00-21:00

guzel maclardi, yeni arkadaslarla tanismis da oldum. bir de herkese yenilmesem daha iyi olacakti :P:

bugun icin maalesef gelemiyorum, zira sag kolumu duzgun hareket ettiremiyorum, keza belden asagisi da zor tutuyor :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

guzel maclardi, yeni arkadaslarla tanismis da oldum. bir de herkese yenilmesem daha iyi olacakti :P:

bugun icin maalesef gelemiyorum, zira sag kolumu duzgun hareket ettiremiyorum, keza belden asagisi da zor tutuyor :gulumse:

hüseyin bey bu kadar çabuk pes etmeyin :) antreman eksikliğidir heralde. Tekniğiniz iyi bu arada eminim biraz daha oynarsak hepimizi yenersiniz neyse ki ben gidiyorum beni yenemiceksiniz bi süre daha:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Hüseyin Adalar
hüseyin bey bu kadar çabuk pes etmeyin :) antreman eksikliğidir heralde. Tekniğiniz iyi bu arada eminim biraz daha oynarsak hepimizi yenersiniz neyse ki ben gidiyorum beni yenemiceksiniz bi süre daha:)

böylece elimden kurtulmus oluyorsun ;):

senin de cok guzel bir teknigin, cok tatli backhandin ve iyi calisan ayaklarin var. ilk firsatta kendine pro raket yapmaya bak.

neos sound seversin gibime geliyor.

simdiden iyi yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Haydarpaşa Lisesinin masa tenisi salonunda forumdan Melikşah D. (PASOLENK) ile 2 saat oynadık.

Kendisi genç yaşına rağmen çok iyi oynuyor bence. Bana göre ideal antreman partneri.

Ayrıca benim gibi "pütürlü rakip" tecrübesi hemen hemen hiç olmayan birisi için oldukça zorlayıcı oldu maçlarımız.

Bir dahaki sefere video kameramı da yanımda götürüp kısa enstanteneler gösterebileceğim sizlere.

Salon tecrübem de az olduğundan sadece Haldun Alagaş ile kıyaslayabileceğim:

masalar ve zemin H.A'ya göre çok daha iyi.

Tavan eğik olduğundan ışıklandırma kısmen alçak oluyor.

Ücret kişi başına 10 YTL biliyordum, fakat 7.5 YTL alındı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haydarpaşa Lisesinin masa tenisi salonunda forumdan PASOLENK arkadaş ile 2 saat oynadık.

Kendisi genç yaşına rağmen çok iyi oynuyor bence. Bana göre ideal antreman partneri.

Ayrıca benim gibi "pütürlü rakip" tecrübesi hemen hemen hiç olmayan birisi için oldukça zorlayıcı oldu maçlarımız.

Bir dahaki sefere video kameramı da yanımda götürüp kısa enstanteneler gösterebileceğim sizlere.

Salon tecrübem de az olduğundan sadece Haldun Alagaş ile kıyaslayabileceğim:

masalar ve zemin H.A'ya göre çok daha iyi.

Tavan eğik olduğundan ışıklandırma kısmen alçak oluyor.

Ücret kişi başına 10 YTL biliyordum, fakat 7.5 YTL alındı.

Hakan Abi her yere gidiyosun :D sende benim gibi tenis aşığısın belli :D ben mecidiyeköyde oturuyorum, buralarda tek bildiğim yer profilo. senin bildiğin başka bi yer var mı buralarda acaba? bi de bu haldun alagaş mı ne spor salonu bana uzak mı kalıyor ya? örnek mahallesine gitmedim ben, mecidiyeköyden 1 saat falan sürer mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Abi her yere gidiyosun :D sende benim gibi tenis aşığısın belli :D ben mecidiyeköyde oturuyorum, buralarda tek bildiğim yer profilo. senin bildiğin başka bi yer var mı buralarda acaba? bi de bu haldun alagaş mı ne spor salonu bana uzak mı kalıyor ya? örnek mahallesine gitmedim ben, mecidiyeköyden 1 saat falan sürer mi?

Merhaba,

Her yere gitmedim aslında. Her zaman haldun Alagaş'tayım. Bir bu hafta sonu Haydarpaşa Lisesindeydim.

Sana yakın Okmeydanı'nda salon var. Şimdi hatırlayamadım ne salonu, forumda bulursun.

Haldun Alagaş'a ulaşım kolay aslında, Mecidiyeköyden tek otobüs 522 (direk önünde indiriyor sayılır )

Tek kusuru kalabalık olması, bu yüzden M.köyden 129 ( Altunizade ), sonra da oradan 9,9D,13,13A,13B,14,320 gibi Ümraniye otobüslerine binmek daha rahat olur. Hele Pazar günleri 522 çekilmez...

Topkapı'dan bile gelen var Haldun Alagaşa...

Sen gel bir kere bizim buraya, eğer bana göre iyiysen, başka zaman ben de sana yakın yere gelirim. Veya Altunizade sana daha da yakın mesela, Pasolenk ile anlaşıp Haydarpaşa Lisesinde oynarız. Ama dediğim gibi iyi oynayabilmen şart..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hakan merhaba,

geçen hafta haydarpaşa ya gitmişsin orayı sanırım beğenmişsin.

bu hafta cumartesi okmeydanın daki salon un açılışı yapılacak ve tabiiki turnuva da düzenlenecektir.

istanbulun en iyi salonu masaları ve ortamıyla. rahat bulunacak bir yerde cemal kamacı spor kompleksi bitişiği anadolu ticaret lisesi spor salonu. ve senden iyi oynayan çok oyuncu bulursun.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..