Jump to content
Masatenisi.org Forum

Salondayım , Bekliyorum

Recommended Posts

yarın ben de gelecegim haldun alagaşa sizi izlemeye. şimdilik sadece izlemeye çunku raketimi getirmemiştim istanbul a gelirken bi arkadaşa bıraktım. özellikle hakan beyle tanışmayı çok istiyorum ( bilgisayardan da ii anladıgı için kanım ısındı herhalde .) yarın görüşmek dileğiyle ii geceler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • İleti 260
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Merhaba,

Maslak civarında masa tenisi oynadığınız bir yer var mı acaba? Bir arkadaşım ile oynamak istiyoruz ancak yer bulamadık.

Çeliktepede var olduğunu forumdan öğrendim, biraz daha yakın bir mekan var mı diye merak ediyoruz.

Bilen arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

Şimdiden teşekkürler.

Raketi: Henüz Yok

Durumu: Yeni başladık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar selam,

ben ümraniyede çalışıyorum. hafta içi aksam saat 17:30 ile 19:00 arası haldun alagasta masatenisi oynayabilirim. lisede lisanlı masatenisi oyuncusuydum.

hafta içi aksam mesaiden sonra oynamak isteyen arkadaşlar engin1603@gmail.com adresine mail atabilirler. hata mailde cep tel verirlerse iletişimimiz daha rahat olur..

görüşmek üzere..

engin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://maps.google.com/maps?f=d&saddr=...mp;t=k&z=16

K.Çekmece'ye büyükşehir belediyesi çok güzel bir spor kompleksi yaptı. yüzme, .... masa tenisi. zemin fayans düşen topu yakalayana aşkolsun... 4-5 masa var alan geniş... fakat masa tenisi oynayan yok... :)

buraya yakın olan arkadaşlar bana ulaşırlarsa haftaiçi hergün saat 19:30 dan sonra oynayabiliriz...

cemucar@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Guest thunderstruck

İyi akşamlar.. Ümraniye'de oturuyorum.. Ben de Masa tenisi oynamak için Haldun Alagaş'a gitmeyi düşünüyorum... Salı ve perşembe akşamları masa tenisi oynandığı yazılmış acaba aranızda mı oynuyorsunuz yoksa dahil olabileceğimiz bir organizasyon mudur bu?? Belki daha önceden de yazılmıştır ama forumda çok eski olmadığımdan konuyla ilgili inceleme fırsatım olamadı.. Mesajıma dönüş olursa sevinirim... :)

Ayrıca hafta sonları da oynayan arkadaşlar var mı diye de merak ediyorum.. Çok iddialı değilim ama en azından yenerken keyif alacağınız kadar iyi oynadığımı düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tam dediğin gibi aramızda oynuyoruz arada bir turnuvalara falan anlayacan arkadaşlık ortamı oluşturmak amaç ve oluyor zaten çok iyi arkadaşlar edindik bu forumda inşallah senide arkadaş olarak kazanırız

msn.mi eklersen daha detayllı tanışırız ......serzen_1453@hotmail.com ben avrupa yakasında oturuyorum ama her tarafada uyar orda hakan kırık diye bir arkadaş var çok yetenekli kaliteli bir oyuncu

onunlada tanışa bilirsin belkide tanırsın...iyi günler size

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi akşamlar.. Ümraniye'de oturuyorum.. ....

Merhaba, www.tt-rating.com adresinde ne zaman nerede oynayacağımızı belirtiyoruz. Haldun Alagaş'ta kendi aramızda oynuyoruz. Düzgün bir raketin varsa aramıza katılabilirsin.

Görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest thunderstruck
Merhaba, www.tt-rating.com adresinde ne zaman nerede oynayacağımızı belirtiyoruz. Haldun Alagaş'ta kendi aramızda oynuyoruz. Düzgün bir raketin varsa aramıza katılabilirsin.

Görüşmek üzere

Raketimi fast-spin den yeni yaptım açıkçası..

tahta : andro super core all+

lastikler: tackiness d 2.1mm ve tackiness c 1.9 mm

Biraz alıştıktan sonra katılmayı isterim aranıza... www.tt-rating.com adresini de takip etmeye çalışacağım... Görüşmek üzere..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest güner yılmaz

Herkese merhabalar...

Bu siteyi ve kendi aranızdaki organizasyonu duydum ve çok sevindim. Masatenisi cok da talep gören ve herkesce bilinen ve bir oyun değil malesef...

Eger grupta boş yer varsa ben de yarın h.alagaşa gelmek ve sizlerle tanışmak istiyorum..:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
Bende aranıza katılmak istiyorum ama seviyem kötü.Orta seviyede bildiğiniz arkadaşlar varsa oynamak isterim.

Merhaba,

bizde her seviyeden oyuncu var. Fakat sayımız çok arttığından siz kendinize salonda bizden ayrı masa açtırmanız gerekecektir.

Seviyenize göre bizden size partner yollarız.

www.tt-rating.com 'da belirtilen saatlerde Haldun Alagaş'tayız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

bizde her seviyeden oyuncu var. Fakat sayımız çok arttığından siz kendinize salonda bizden ayrı masa açtırmanız gerekecektir.

Seviyenize göre bizden size partner yollarız.

www.tt-rating.com 'da belirtilen saatlerde Haldun Alagaş'tayız.

Sağolun bana orta seviyeli biri bulabilirmisiniz masa açtırırız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Okmeydanı na gelsem orada oynıyacak arkadaş bulabilirmiyim?Biraz sıktım ama napiyim oynıyacak kimse bulamıyorum.

Bu sorunun tek muhattabı Hakan abi değil..o yüzden ben onun yerine cevap vereyim..bu tarz yerlerde ilk zamanlar partner bulmanız zordur..kendinizi kabul ettirmeniz lazım..eğer eliniz belli bir seviyede ise zaten herkes sizinle oynamak için can atacaktır..sürekli aynı oyuncularla oynamak onlarada sıkıcı geleceğinden yeni ve iyi bir oyuncu onlar içinde bir nimet olur..ama eliniz yeterince düzgün değilse,attığınız 10 topun yarısından çoğu dışarı yahut fileye gidiyorsa vs vs kimse sizinle oynamak istemez..sizde istemezsiniz sanırım..çünkü bu oyundan keyif alabilmek için elinizin en azından topu masada belli bir süre,belli bir sertlikte tutacak düzeyde olması lazım..size en fazla keyifi verecek olan yine sizin seviyenizde biri ile oynamaktır..o yüzden ilk gideceğiniz zaman yanınızda bir arkadaşınızı götürürseniz daha iyi olur.. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Okmeydanına bugün gittim benim gibi tek gelen sadece bir arkadaş vardı.Onunla oynadık bu forum da okmeydanına önümüzdeki hafta ve yarın okmeydanında olabilecek ve beni ekmiyecek gelmiyeceği zaman haber verecek arkadaş varmı? :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Okmeydanına bugün gittim benim gibi tek gelen sadece bir arkadaş vardı.Onunla oynadık bu forum da okmeydanına önümüzdeki hafta ve yarın okmeydanında olabilecek ve beni ekmiyecek gelmiyeceği zaman haber verecek arkadaş varmı? :fildir:

Ben varım dedim daha önce ama ses çıkmadı :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Arkadaşlar selamlar,

Ben anadolu yakasında oturuyorum. Kadıköye yakınım. Sanırım Göztepede bir yer varmış oyananabilinecek. Birde kadıköyde boğanın orda var ama pek iyi değil.

Çok iyi değilim bana eşlik edecek arkadaşlar varsa lütfen mesaj atsınlar. Tekrar söyliyim çok iyi değilim ama başlangıç seviyeside değilim.

Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar selamlar,

Ben anadolu yakasında oturuyorum. Kadıköye yakınım. Sanırım Göztepede bir yer varmış oyananabilinecek. Birde kadıköyde boğanın orda var ama pek iyi değil.

Çok iyi değilim bana eşlik edecek arkadaşlar varsa lütfen mesaj atsınlar. Tekrar söyliyim çok iyi değilim ama başlangıç seviyeside değilim.

Görüşmek üzere.

bence partneri burda aramak yerine gidip yerinde bulsanız daha iyi olmaz mı?hani başka bir şehirde oturuyor olsanız anlarım,,oralarda oynayacak yer sıkıntısı söz konusu,böyle herkesin gidipte oynadığı dernek yahut klüp tarzı yerler yok..ama İstanbul'da oynayacak bir sürü yer var..rakedinizi alıp rotanızı bu derneklere çevirirseniz daha iyi olur bence..hemde orada değişik değişik oyuncularla oynama fırsatı bulur,kendinizide ölçmüş olursunuz..zaten forumun bir sürü üyesi de bu tarz yerlerde sürekli olarak oynuyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onuda düşündüm ama gidip orda saatlerce boşuna beklemekte var :S Malum günümüz şartlarında vakit en değerli şey.

Benim düşüncem belki birilerini ayarlayabilirsem onlarla gitmekti. Bunları yazarkende forumun bu tür başlıklarının amacına yönelik olmadığını anladım :))

Daha niye böyle bölümler açılmış kesinlikle bir açıklması vardır. Sanırım masatenisi üzerine ben bir site kuracağım ;) Hepiniz iyi oyunlar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onuda düşündüm ama gidip orda saatlerce boşuna beklemekte var :S Malum günümüz şartlarında vakit en değerli şey.

Benim düşüncem belki birilerini ayarlayabilirsem onlarla gitmekti. Bunları yazarkende forumun bu tür başlıklarının amacına yönelik olmadığını anladım :))

Daha niye böyle bölümler açılmış kesinlikle bir açıklması vardır. Sanırım masatenisi üzerine ben bir site kuracağım ;) Hepiniz iyi oyunlar diliyorum.

durum için doğru konu başlığındasınız :gulumse: benim ki sadece size kestirmeden bir tavsiyeydi..mesela bu pazar haydarpaşa lisesinde turnuva var..

www.ivtta.net adresinden bakabilirsiniz..oraya gelip hem ortamı görmüş olursunuz,hemde değişik oyuncularla oynama fırsatı bulmuş olursunuz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
durum için doğru konu başlığındasınız :gulumse: benim ki sadece size kestirmeden bir tavsiyeydi..mesela bu pazar haydarpaşa lisesinde turnuva var..

www.ivtta.net adresinden bakabilirsiniz..oraya gelip hem ortamı görmüş olursunuz,hemde değişik oyuncularla oynama fırsatı bulmuş olursunuz..

ya çağan bu sefer erdeme yenildim çeyrek finalde ama olsun yabancıya yenilmedim yani konsteyşında ilk maçımı aldım ondan sonra erdeme 3.1 yenilerek

elendim sen niye gelmedin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..