Jump to content
Masatenisi.org Forum

7.forum Tişörtleri

turushanovgu

Recommended Posts

• İleti 87
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

arkadaşlar tabi ki her şey arz talep meselesi, madem kimse tişört konusunda hevesli değil sadece kayıt yaptıranların sayısı kadar tişört bastırılır olur biter, sonra kimse bana veya tufan hocaya bişey demesin bize niye yaptırılmadı diye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese duyurulur;

arkadaşlar tişörtler için bugün son gün , akşam tufan hocaya havaleyi gönderiyorum, sadece listede ismi olanlar için baskı yapılacak, daha sonra haberimiz yoktu diye söylenmeyin çünkü bu konu haftalardır aktfite

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...çünkü bu konu haftalardır aktfite

Evet aktifte ama bu kadar az sayı olmaması gerekiyor. Alt tarafı 10 TL, madem o kadar yol gidiliyor; giyinilmese bile hatıra (hatır) için alınır.

Bence birçok kişinin haberi bile yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hakan hocam konuyu açalı tam 2 ay olmuş, arkadaşlar girip okumazsa elbet haberleri olmaz, o yüzden zaman zaman konuyu güncellemeye çalışıyorum, neyse bizde sadece isteyenler yaptıracaz, turnuvaya 10günden az zaman kaldı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Töbe töbe reklam gibi olmasın ama Şekerbank internet bankacılığı üzerinden yapılan havale eft ..vb tüm bankacılık işlemlerinde herhangi bir ücret almıyor.

Eğer şekerde hesabı olanlar varsa internet bankacılığını mutlaka açtırsınlar. Ben şu an garanti kullanıyorum. Namussuzlar bir havaleye 4 tl kesiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..