Jump to content
Masatenisi.org Forum

7.forum Tişörtleri

turushanovgu

Recommended Posts

arkadaşlar tufan yalçın ankarda görüşmeleri tamamladı ve artık tişört baskılarının başlaması gerekiyor, çok kaliteli kumaştan sıfır yaka siyah tişört üzerine baskı yapılacaktır, baskı arkadaşların beğenisi üzerine seçillecek

fiyat : polo yaka 15 lira

fiyat : O yaka 10 lira

hesap no: turushan övgü, ziraat bankası şube kodu: 443 hesap no: 13124705 tel: 05053177027

havaleyi yapan arkadaşlar bana bildirirse kayıt defterine ekleyeceğim, paralar ne kadarerken toplanırsa firmaya ulaştırmada iyi olur,

aşağıdaki örnekleri inceleyerek ad soyad beden adet belirtiniz, beden belirtmeyi özellikle unutmayınız, bence bütçesi uygun olan arkadaşlar birden fazla alsınlar, ne de olsa böyle organizasyonlar yılda 1 oluyor bazı arkadaşlara sormadan yazacağım için kusura bakmasınlar ( for example saadettin salman)

1) tufan yalçın - 2 adet (xl)

2) turushan övgü - 2 adet L beden O yaka ------20 lira

3) saadettin salman - 2 adet (xxL) (hocam size sormadan yazdığım içi kusura bakmayın)

4) murat ayabaktı - 1 adet XL polo (11.05.2010 ödendi) ----- 15 lira

5) Bilal ABUR - 1 adet L polo (17.05.2010 ödendi) -----15 lira

6) hakan kırık - 1 adet L beden O yaka (20.05.2010 ödendi) ----10 lira

7) ilker yüzseven - 1 adet M beden O yaka (20.05.2010 ödendi) ----10 lira

8) erol ateş - 1 adet polo yaka, 1 adet O yaka (20.05.2010 ödendi ) --- 25 lira

9) ongun tunalı - 2 adet 0 yaka (02.06.2010 ödendi) ----20 lira

10) orhan altay - 1 ade O yakat M beden, 1 adet O yaka S beden ( 07.06.2010 ödendi) ----- 20 lira

11) nuh sedat sonsa - 2 adet XL beden polo yaka (08.06.2010 ödendi) ----- 30 lira

12) ömer kuloğlu - 1 adet M beden polo yaka ( 27.06.2010 ödendi) -----15 lira

13) necati kösedağ - 1 adet M beden O yaka ( ödendi) ------10 lira

14) Erdinç Halbutoğulları - 1 adet XL beden polo yaka, 1 adet XL beden O yaka ( ödendi) ------25 lira

15) sedat karabela - 1 adet M beden O yaka ( ödendi ) -----10 lira

toplam-----------------------------23 adet

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 87
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Turushan hocam günaydın, aşağıya çıkardığın o örnek şahısların boydan fotolarını koysan da biz de ona göre alacağımız tişörtlerin bedenini belirlesek, nasıl olur ama biggrin.gif

aşağıdaki örnekleri inceleyerek ad soyad beden adet belirtiniz, beden belirtmeyi özellikle unutmayınız, ...

2) turushan övgü - 2 adet (L)

3) saadettin salman - 2 adet (xxL) (hocam size sormadan yazdığım içi kusura bakmayın)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turushan hocam şu örnek bedenler boyutları nasıl oluyor acaba kalıp farkı oluyor sonucta mesela bana bi tişört M oluyorsa bi tişört XL olabiliyor ona göre bizde beden belirtsek.

Katılıyorum..

Bir de Ziraat bankası havale, eft gibi işlemlerde 10 lira ücret kesiyor bildiğim kadarıyla..Bu yüzden birçok kişi için 15 liralık t shirt daha pahalıya mal olabilir..Acaba Ptt üzerinden de havale yapılma şansı olsa daha iyi olmaz mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bankadan havale yapılırsa yüksek havale ücreti olduğu doğrudur, ben genelde internet üzerinden havale yapıyorsunuz diye biliyorum, postaneden de havale yapılsa yine ücreti var, tabi daha cüzzi olduğu doğrudur, ancak bu şekilde de benim her havalede postaneye gitmem lazım ki bu olanaksız

beden konusuna gelince bu konuda tufan hocaya sormak lazım, geçen sene malatyadaki tişörtlerin L bedeni bile zayıf arkadaşlara zar zor olmuştu, tufan hocadan bilgi almak lazım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hocam günaydın, aşağıya çıkardığın o örnek şahısların boydan fotolarını koysan da biz de ona göre alacağımız tişörtlerin bedenini belirlesek, nasıl olur ama biggrin.gif

murat hocam, saadettin hocanın ve tufan hocanın forumda fotoları olması lazım yoksa da inşallah resim koyarlar ve görme fırsatınız olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılıyorum..

Bir de Ziraat bankası havale, eft gibi işlemlerde 10 lira ücret kesiyor bildiğim kadarıyla..Bu yüzden birçok kişi için 15 liralık t shirt daha pahalıya mal olabilir..Acaba Ptt üzerinden de havale yapılma şansı olsa daha iyi olmaz mı?

İnternet bankaclığı işlerini herkes öğrensin bir zahmet. Bunu rica değil bir zorunluluk olarak görün. Bunu mazereti olamaz. Hayatınızda bir kerelik imzalayacağınız bir form var sonra herşey sizin kontrolünüzde oluyor. Hem kendinize eziyet etmeyin hem de başkasına eziyet ettirmeyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

internetten para yollama için banka hesabının olması gerekiyor sanırım benim banka hesabım falan yok ogrenciyim zaten . ben ne yapacagım ? çağan abinin de dedigi gibi 15 liralık tişört için 10 lira havale masrafı ödemek istemem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

internetten para yollama için banka hesabının olması gerekiyor sanırım benim banka hesabım falan yok ogrenciyim zaten . ben ne yapacagım ? çağan abinin de dedigi gibi 15 liralık tişört için 10 lira havale masrafı ödemek istemem.

Annenden, babandan, bu işlerden anlayan bir abinden yardım isteyebilirsin. Kaç para tutuorsa parayı ona takdim edip eft veya havale işleminin yapılmasını isteyebilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnternet bankaclığı işlerini herkes öğrensin bir zahmet. Bunu rica değil bir zorunluluk olarak görün. Bunu mazereti olamaz. Hayatınızda bir kerelik imzalayacağınız bir form var sonra herşey sizin kontrolünüzde oluyor. Hem kendinize eziyet etmeyin hem de başkasına eziyet ettirmeyin.

İnternet bankacılığını öğrenmek gibi bir zorunluluğum yok..Hayatımı kurtarmıcak..Altı üstü bir t shirt alacağız..Gerekirse 10 lira da fazla veririm para benim için sorun değil fakat herkes için aynı durum geçerli değil..Ama sırf t shirt alacağız diye tüm forum internet bankacığılını öğrenmek zorunda değil..Ben bir öneri sundum,konuşulur tartışılır,uygun olan yol seçilir..Bu yükü sırtlayanlarda, karşılığını alacak olanlar da belli fedakarlıklarda bulunacak elbet..Eziyet,yahut zorunluluk mantığıyla yaklaşmak yanlış..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

İnternet bankacılığını öğrenmek gibi bir zorunluluğum yok..Hayatımı kurtarmıcak..Altı üstü bir t shirt alacağız..Gerekirse 10 lira da fazla veririm para benim için sorun değil fakat herkes için aynı durum geçerli değil..Ama sırf t shirt alacağız diye tüm forum internet bankacığılını öğrenmek zorunda değil..Ben bir öneri sundum,konuşulur tartışılır,uygun olan yol seçilir..Bu yükü sırtlayanlarda, karşılığını alacak olanlar da belli fedakarlıklarda bulunacak elbet..Eziyet,yahut zorunluluk mantığıyla yaklaşmak yanlış..

:wee::wee::wee:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnternet bankacılığını öğrenmek gibi bir zorunluluğum yok.....

Yılda 1-2 kere para yollayacaksan dediğin doğru. Çünkü bir de hesabın yıllık kullanım ücreti oluyor. Bu durumda hesabın olmadan misal olarak 10 TL masraf verip yollamak bile karlı oluyor.

Öğrenci değilsen veya sık sık para alıp verme durumunda isen olmazsa olmaz internet bankacılığı.

Neyse , fazla uzatmak istemiyorum şimdi; benim maaş hesabım olduğu için havale, eft ücretsiz bana. O yüzden bana elden para veren olursa masrafsız onun adına yollarım parayı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbulda olanlar paraları toplayıp bana ulaştırmayı becerirlerse hiçbir havale masrafı ödemeden işlemlerinizi hallederim.thumbsup.gif

Benim resmimi eğer sitede bulamazsınız birde hollywood sayfalarının yeraldığı sitelere veya kırmızı halıda yürüyenlerin içine bakın...

XXL için 180 boy ve 100 kg olmanız yeterli...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2) turushan övgü - 2 adet (L)

Ben XL ve L arasında kararsız kaldım. Malatya buluşmasında aldığım tiğğşörtü dar olduğu için giyemiyorum.

Yine aynı durumla karşılaşmak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

bende kesinlikle istiyorum boy 174 kilo 62 zayıf sayılırım en küçük bedenin bir büyüğü ne benden oluyorsa herhalde S en küçüğü M beden tişört alicam benide listeye eklerseniz sevinirim... para konusunda ALLAHtan bişi olmazsa yarın havale ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hocam bana XL beden ayırabilir listeye ismimi de ekleyebilirsiniz, telefonda konuştuğumuz üzere...

murat hocam, saadettin hocanın ve tufan hocanın forumda fotoları olması lazım yoksa da inşallah resim koyarlar ve görme fırsatınız olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar tişört konusunda son durumu belirteyim;

tişörtler sihay renkte hem polo yaka hem de O yaka şeklinde olacak, dileyen istediğini seçebilecek, polo yaka olanlar 15 lira, O yaka olanlar 10 lira

tufan hoca her ikisinden kendi bedenine göre numune hazırlatıp fotosunu buradan yayınlayacak, ona göre herkes tercihini daha rahat yapabilecek

hesap no ilavesi;

turushan övgü

akbank

şube: 064 (yenişehir-ankara)

hesap no: 108115

05053177027

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar tişört konusunda son durumu belirteyim;

tişörtler sihay renkte hem polo yaka hem de O yaka şeklinde olacak, dileyen istediğini seçebilecek, polo yaka olanlar 15 lira, O yaka olanlar 10 lira

tufan hoca her ikisinden kendi bedenine göre numune hazırlatıp fotosunu buradan yayınlayacak, ona göre herkes tercihini daha rahat yapabilecek

hesap no ilavesi;

turushan övgü

akbank

şube: 064 (yenişehir-ankara)

hesap no: 108115

05053177027

Eğer Tufan Hoca, tişörtlerin bedenini Malatya forum buluşmasında aldığımız tişörtlerin bedeni ile kıyaslayabilirse doğru tahmin ile kendimize uygun tişörtü almak kolaylaşır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..