Jump to content
Masatenisi.org Forum

7.forum Tişörtleri

turushanovgu

Recommended Posts

• İleti 87
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Turushan hocam bir de tt-rating ID lerin tişörte bastırılma imkanı var mı?

Herkese farklı baskı maaliyetli olur diye düşünüyorum. Sonuçta herkesin ID'si farklı.

Onun yerine ufak bir TT-rating logosu basılırsa hem daha uygun ücret olur hem de en azından kimin üye kimin üye olmadığını görebiliriz rahatça.

Bu boy yeter zannedersem: http://www.tt-rating.com/ttrating/images/logo.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese farklı baskı maaliyetli olur diye düşünüyorum. Sonuçta herkesin ID'si farklı.

Onun yerine ufak bir TT-rating logosu basılırsa hem daha uygun ücret olur hem de en azından kimin üye kimin üye olmadığını görebiliriz rahatça.

Bu boy yeter zannedersem: http://www.tt-rating...images/logo.jpg

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=7215&st=0

Sayın Hakan Bey hatırlarsınız bu konuyu yukarıdaki sayfada tartışmıştık..Siz tt-rating üyesi değilseniz forum üyeside olsanız oynuyamazsınız demiştiniz..

Özel Masatenisi.org Forum turnuvası olduğu için tişörtlerde tt-rating logosunun olmasının hiç bir anlamı yoktur.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın ktm,

zaten olursa 2 farklı olur. TT Logolu ve logosuz.

Benim öyle bir talebim de olmadı.

Sizin başka işiniz yok mu? Olayları tersten anlamak dışında...

Sayın Hakan Kırık

Üye olarak ne yapmamızı istiyorsunuz.. Yazılanı sadece okuyalım ama hiç görüş bildirmeyelim mi..

Talep sizden gelmedi ama küçük bir tt-rating logosu basılırsa yazan sizsiniz.

Bekçilik yapmıyorum, okuduklarımıda pek yanlış anladığımı sanmıyorum. Bu konu forum yöneticilerini ilgilendiriyor, bizler sadece fikirlerimizi beyan ediyoruz.

Benim fikrimde tt-ratig logosunun basılmaması doğrultusunda, beğenilir yada beğenilmez.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın ktm,

lütfen dikkatlice okuyunuz:

------------------------

Kısaca hepsinde logo olmayacak, zaten tüm üyeler kabul etmedikten sonra böyle bir şey de olmaz... İçiniz rahat etsin yani...

Not: Forum yöneticilerimiz 29,30,31 ve 32 nolu mesajları silebilir.

Sayın Hakan Kırık

Dikkatlice okudum ve içim rahat etti... Şaka mı bu yazdıklarınız. Hem tüm üyeler kabul etmedikten sonra böyle bir şey olmaz diyorsunuz hemde yazan bir üyeye tepki veriyorsunuz, baştan söyleyinde yazmıyalım o zaman..

Forum yöneticilerimize silecekleri yazıları göstermenize gerek yok zaten silerler.

Son kere tekrarlıyorum bu turnuva masatenisi.org forum turnuvası, tt-ratin turnuvası değil.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın ktm,

üye derken, TT-rating üyelerini kastettim.

İstesem de istemesem de gayri resmi TT-rating turnuvası olacaktır. İsmini yazdıran 52 kişinin 37'si üye.

Lütfen bundan böyle benden cevap beklemeyiniz. Vaktimi masa tenisi ile alakası olmayan birisiyle bunları tartışarak harcamak istemiyorum.

Neden bu foruma üyesiniz? neden UPS logosunu kullanıyorsunuz? anlamış değilim. TT-rating'e en büyük desteği verenler UPS'deki Nurullah hocamız ve oradaki arkadaşlardır ayrıca.

Neyse, yöneticilerimiz uygun gördükleri mesajları silerlerse tişört konusu konudan sapmadan devam eder.

Saygılarımla

Sayın Hakan Kırık

Bende dahil bütün üyeler tt-rating üyesi olsunlar hiç bir şey ifade etmez bu turnuva 7.Masatenisi.org forum turnuvası, bu turnuvanın yaptırdığı tişörtlerin üzerine ancak sponsor olan firmaların logoları basılabilir. Burda bizler karşılıklı ancak boş muhabbet yaparız..bilginize..

Vaktimi masatenisi ile alakası olmayan birisiyle bunları tartışarak harcamak istemiyorum...?????? diyorsunuz..

Bende pek anlamış değilim bana niye cevap veriyorsunuz.

Neden foruma üyesiniz..?????

Neden UPS logosunu kullanıyorsunuz...?????

Bu saydıklarınıza cevap verme gereğini duymuyorum..

Sadece Nurullah Hocamızı görürseniz lütfen selamımı iletin..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar tişört konusunda son durumu belirteyim;

tişörtler sihay renkte hem polo yaka hem de O yaka şeklinde olacak, dileyen istediğini seçebilecek, polo yaka olanlar 15 lira, O yaka olanlar 10 lira

tufan hoca her ikisinden kendi bedenine göre numune hazırlatıp fotosunu buradan yayınlayacak, ona göre herkes tercihini daha rahat yapabilecek

hesap no ilavesi;

turushan övgü

akbank

şube: 064 (yenişehir-ankara)

hesap no: 108115

05053177027

Sayın turushanovgu

Sayfanızı fazlasıyla hırpaladım sizden ve okuyan arkadaşlardan özür dilerim...

Foruma yaptığınız katkılarınızdan dolayı sizi gerçekten tebrik edip,

Çalışmalarınızda başarılar diliyorum...Maşallah diyelimde nazara gelmeyin..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TT Rating sistemi çok hoş ve yararlı bir oluşum bu açıdan Hakan Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum bir masa tenisi sever olarak. Turnuva tamamen masatenisi.org turnuvası olacaktır çünkü turnuvanın farklı vizyonu ve amaçları var. Masa tenisi bahane , Türkiye'nin çeşitli şehirlerinden insanlarla tanışmak ve ortak bir uğraşı etrafında toplanmak bence bu oluşumun özeti. Oraya sırf rekabet ateşi ve rating açlığı ile gidecek bir kişi olacağını düşünemiyorum. :gulumse: Evet haklısınız azımsanmayacak kadar TT-Rating üyesi orda olacak ve çoğu maç sisteme girilecek yalnız "TT-Rating üyesi misiniz ?" diye sormanın pek zor olacağını düşünmüyorum :gulumse: yine de t-shirtlere münferit modifikasyonlar yapılabilir. Yani basım merkezlerinde sticker üstüne isteyen TT-ID yazdırıp yapıştırır isteyen forum rumuzunu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alper bey,

teşekkürler.

Şunu söylemek istiyorum, benim için hiç farketmez, çoğunluk isterse maçların hiçbirini sisteme girmeyiz.

Hatta hepsini ben gireceğim için iyi de olur, bir sürü maç olacak çünkü.

Fakat düşünürsek puanların alıp verilmesi için iyi bir fırsat (her zaman farklı şehirdekiler karşı karşıya gelemiyor maalesef).

Ben sistemi yapmışım , bundan sonra isteyen kullanır (Eskişehir'li oyuncular gibi http://www.esmasatenisi.gen.tr/ ).

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar kusura bakmayın weep.gif bu rating konusunu ben açtım ve istemeden aranızda tartışmaya neden oldum. Oysa ki ttrating sitesinden ve böyle bir puanlama sisteminden bile yeni haberim olmuştu. Bulunduğum yerde kendi oyunumu değerlendirebileceğim, farklı oyun tarzları karşısında seviyemi ölçebileceğim sporcu arkadaşlarımın olmaması nedeniyle de puanlamaya dahil olabilirsem hiç değilse bilgi sahibi olurum diye düşünmüştüm. Çünkü ne kadar çok sporcuyla karşılaşırsam o kadar kendimi bilebilirdim. Öyle uzaktan şöyle spin çekerim, böyle küt atarım demekle olmadığını iyi biliyordum çünkü. Konuyu açmamın tek sebebi buydu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oraya sırf rekabet ateşi ve rating açlığı ile gidecek bir kişi olacağını düşünemiyorum. :gulumse:

Alper bey,

ben şahsen karşımda benden iyi oyuncu bulmuşsam eğer, bu kişinin son damlasına kadar ciddi oynamasını tercih ederim. İster Haldun Alagaş olsun, ister Antalya'da 5 yıldızlı bir otel...

İşin ucunda rating olunca mecburen o şekilde oynayacaktır bu kişi.

Ne kadar İstanbul'da olsam da ve haftasonu turnuvalarında iyi oyuncularla oynasam da yine de yetmiyor. Ancak onlardan öğrenebiliyoruz oynamayı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alper bey,

ben şahsen karşımda benden iyi oyuncu bulmuşsam eğer, bu kişinin son damlasına kadar ciddi oynamasını tercih ederim. İster Haldun Alagaş olsun, ister Antalya'da 5 yıldızlı bir otel...

Ne kadar İstanbul'da olsam da ve haftasonu turnuvalarında iyi oyuncularla oynasam da yine de yetmiyor. Ancak onlardan öğrenebiliyoruz oynamayı...

Hakan Bey tabi ki herkes karşısında ciddi bir rakip ister. Eger yaptığımız maçlardan birşeyler öğreneceksek rakibimizin de bizim de ciddi oynamamız gerek aynı zamanda rakibin ciddiyeti de bir saygı göstergesidir. Eğer rakip kendi kendine bana saygı gösterip iyi mücadele etmeyecekse hiç oynamayalım daha iyi. Benim kişisel görüşüm bu yönde , kimseyi ciddi oynasın diye zorlamaya gerek yok :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alper bey,

Sayın Hakan Kırık

Dikkat ediyorumda üyelerin yazdıkları fikirlere hep kendi doğrularınız ile bakıyorsunuz.. Bırakın üyeler kendi fikirlerini aktarsınlar, saygı görmek istiyorsanız fikirlere azda olsa saygı gösterin. Sizin tt-ratinginize kimsenin yangözle baktığı yok, üye olmak istiyen zaten tt-ratinginize üye oluyor. Bu forum turnuvası (buluşması) üyelerin sadece bu sporun neresindeyim iyi oyuncumuyum, nasıl oynuyorum diye düşünenlerde var, üyelerin bir birleriyle tanışması sohbet etmeside var. Size bir türlü anlatamadığımız bu turnuvaya üyeler birbirleriyle sadece yarışmak için katılmıyor.

Gelelim bana yazdıklarınıza..

Sizden büyük veya küçük insanların okuyacağı açık bir alanda yazıyorsunuz..Ama yazdıklarınız siliyorsunuz (yada yöneticilerimizden sildiriyorsunuz)..Neden yazıyorsunuz ozaman..

Bana yazdığınız (sonradan sildiğiniz) altaki yazıyı bir daha okurmusunuz.

snapback.pngKullanıcı: Hakan KIRIK, Tarih / Saat: 17 Mayıs 2010 - 15:26

Sayın ktm,

üye derken, TT-rating üyelerini kastettim.

İstesem de istemesem de gayri resmi TT-rating turnuvası olacaktır. İsmini yazdıran 52 kişinin 37'si üye.

Lütfen bundan böyle benden cevap beklemeyiniz. Vaktimi masa tenisi ile alakası olmayan birisiyle bunları tartışarak harcamak istemiyorum.

Neden bu foruma üyesiniz? neden UPS logosunu kullanıyorsunuz? anlamış değilim. TT-rating'e en büyük desteği verenler UPS'deki Nurullah hocamız ve oradaki arkadaşlardır ayrıca.

Neyse, yöneticilerimiz uygun gördükleri mesajları silerlerse tişört konusu konudan sapmadan devam eder.

Saygılarımla

Bana yazdıklarınızın Özeti

---- Vaktimi masa tenisi ile alakası olmayan birisiyle bunları tartışarak harcamak istemiyorum...

---- Neden bu foruma üyesiniz...

---- neden UPS logosunu kullanıyorsunuz.? anlamış değilim..

Bu sorularınızın devamı şöylede gelebilirdi

---- Kaç yaşındasınız..?

---- Evlimisiniz..?

---- Ne iş yapasınız..?

---- Daha ağır sorularda sorabilirdim ok yaydan çıktı bir kerede diyebilirdiniz..?

Evet Hakan Bey bu sorularınızın bu sporla hiç bir alakası yok sadece sizin doğrularınıza ters düşen yazılar için büyük bir kin ve hırsla yazmış olduğunuz ve tamamen insanların kişilik (özeline) haklarına yaptığınız şuursuzca bir saldırıdır.

Kendi doğrularınızı bir kenara bırakıp insanların özeline bulaşmadan karşı fikirlerede azıcıkda olsa saygı gösterin..

Benim yazılarımı okursanız tarzımı bilirsiniz her zaman bu kadar yumuşak yazmayabilirim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben XL ve L arasında kararsız kaldım. Malatya buluşmasında aldığım tiğğşörtü dar olduğu için giyemiyorum.

Yine aynı durumla karşılaşmak istemiyorum.

Malatya'daki tişörtler de yine Tufan bey mi ilgilenmişti ve aynı yere mi yaptırılmıştı?

Ben de aynen senin gibi XL ve L arasında kaldım, ama sonra;

zaten 10 TL çok uygun, giyemesem de hatıra olarak dolapta saklarım. O yüzden daha az yer kaplasın diye L siparişi verdim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Malatya'daki tişörtler de yine Tufan bey mi ilgilenmişti ve aynı yere mi yaptırılmıştı?

zaten 10 TL çok uygun, giyemesem de hatıra olarak dolapta saklarım. O yüzden daha az yer kaplasın diye L siparişi verdim.

Hayır Hakan Malatyadaki tişörtleri ben yaptırmıştım.Tabi imkanlar dahilinde...10 TL idi.Ancak yaptırdığımız tişörtlerin yarısı halen elimde :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben resimler ve son durum için Tufan hoca'yı bekliyorum. Birkaç tişört alacağım için bedeni tutturmam gerek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayır Hakan Malatyadaki tişörtleri ben yaptırmıştım.Tabi imkanlar dahilinde...10 TL idi.Ancak yaptırdığımız tişörtlerin yarısı halen elimde :)

Orhan bey, Rize'ye getirirseniz ben de en azından 1 tane alırım.

Buluşmada yoktum, ama masa tenisi temalı tişört her zaman kullanılır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar tişörtte son noktaya gelindi, baskısız örnek tişörtleri tufan hoca gördü ve denedi, tufan hocanın kalıbını çoğu kişi bilir, görmeyenler için boy: 1.83 kilo:93 hafif göbekli whistling.gif

kendisi XL giydi ve olduğunu söyledi, sizlerde beden ölçülerine göre mukayese yapıp biraz önce kararınızı bildirip havaleleri yaparsanız ankaradakiler de mağdur olmayacaktır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orhan hocam, o tişörtleri Rize buluşmasına getirirsin inşallah. Hem hatıra değeri var hem 10 liraya masatenisi oynarken giyecek bir tişört olarak değeri var:). Rizede de satın alan olacaktır.

Tamam arkadaşlar getiririm kalan tişörtleri.Ayrıca Butterfly ve Lining tişörtlerden de getireceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..