Jump to content
Masatenisi.org Forum

7.forum Tişörtleri

turushanovgu

Recommended Posts

• İleti 87
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

tişört resimleri kısa zaman sonra foruma eklenecek, bu şekilde beden değerlendirmesini daha iyi yapabilirsiniz

yine tufan hoca isteyen arkadaşlar için eşofman takımı yaptırmayı düşünüyor, alt kırmızı üst beyaz olacak, bunun da resmi eklenecek, eşofman düşünen arkadaşlar haber verirse sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar resimleri ekliyorum. Ayrıca eşofman içinde anlaştım. Çok güzel ve milli takım için tasarlandı. Bizede verecekler ve fiyatı baskı dahil 65 tl. Bu arada tişörtler benim hoşuma gitti ve resimleri sizler için sabahın 7 sinde çekip aktardım. Biraz uykulu görünebilirim bu nedenle tişörtlere daha çok odaklanın. Benim hakkımda yorum yapanın vay haline tavsiye etmem. Kötü olur bak. Bu arada siparişler ne kadar çok olursa o kadar iyi. Az miktarda sipariş olursa zaten iptal olacak. Siparişlerinizi en son Temmuzun ilk haftası bitirmiş olmanız gerekiyor. İlginiz için teşekkürler...

NOT: Resimleri parça parça ekliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum Buluşmasında fiyatların ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz arkadaşlar :)

Bende almak ıstıyorum Orhan hocam =] Tabı bana uygun beden bulabılırsem =P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunlarda sıfır yaka. Baskıların ön yüzündeki logoda hata var. baskı ters yapılmış ve çizim yapan kişi raketi top gibi yapmış. Bu düzeltilecek. Arka baskı bence çok başarılı. Arkadaşlar Turushan size gerekli bilgileri zaten verdi. Bir an önce siparişlerinizi vermenizi ve baskıları son haftalara bırakmamanızı önemle rica ediyorum...

post-84-1275888741,58_thumb.jpg

post-84-1275888755,16_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunlarda sıfır yaka. Baskıların ön yüzündeki logoda hata var. baskı ters yapılmış ve çizim yapan kişi raketi top gibi yapmış. Bu düzeltilecek. Arka baskı bence çok başarılı. Arkadaşlar Turushan size gerekli bilgileri zaten verdi. Bir an önce siparişlerinizi vermenizi ve baskıları son haftalara bırakmamanızı önemle rica ediyorum...

Sevgili Tufan Hocam,emeğinize sağlık güzel olmuş..Şu rize nin r si de büyük ® olsa diyorum, hani güzel Türkçemiz açısından..smile.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Tufan Hocam,emeğinize sağlık güzel olmuş..Şu rize nin r si de büyük ® olsa diyorum, hani güzel Türkçemiz açısından..smile.gif

Ersun hocam teşekkür ederim. Gerçekten bende farketmedim çünkü logoyu incelemedim desem yeridir. Zamanda az olunca sadece baskı işini hallettim acele ederek. Baskıcıya bunu ileteceğim ama logo orjinalide küçük harf olduğundan ve aynı font yoksa problem olabilir. Yoksa bi şekilde büyük harf yaptırırım artık...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan abi sen zayıfladın mı, ben mi yanlış görüyorum yoksa bunlar fotoşop mucizesi mi? ohmy.gif

Tamam Bora bak ne güzel konuşmaya başladın benimlelaugh.gif . Aslında zaten şişman değildim ama neyse. Umarım diğerleride seninle aynı fikirdedirler ( resimleri koyarken yaşadığım teknik arızalardan beni kameraya sığmamakla suçlayanlardan ve bunu okurken dahi bu şekilde düşünen herkezden bahsediyorum.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar tişört siparişlerinizi umarım hızlandırırsınız. Eğer Rizede veya sonra alırım diye bekliyorsanız sadece listedekilere verilecek. Benden söylemesi. Ama fiyatları ve tişörtleri beğenmediysenizde belirtin. Başka isteyen arkadaşlarda yaptırabilir. Daha ucuza ve kaliteli tişört başka şehirlerdede olabilir. Ama zaman tükeniyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha ucuza ve kaliteli tişört başka şehirlerdede olabilir.

İkinci el tişört satan biyer olcaktı. Tişörtler sadece bir iki antrenman giyilmiş. Koltukaltı kısmında, giyimi etkilemeyecek ufak tefek ter lekeleri dışında temiz. Yeniden farkı yok. Kargo alıcının, mesuliyet postacının, tuzu kuru gönderenin. Resim isteyen olursa fotoğraf sergisi gezebilir. İlgilenen varsa bilmiyorum artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..