Jump to content
Masatenisi.org Forum

6. Forum Buluşması

Recommended Posts

• İleti 303
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

evet doktorum.kurumlar ligine gitmeden 2 gun once agrılar basladi.kemere gidince dogrulamadim.donunce de yataktan kalkamadim.ambulansla goturduler.fizik tedaviye yattim ama hala dik duramiyorum.en azindan uyku uyuyabiliyorum.hayirlisi.

gecmis olsun dileyen tum arkadaslara tesekkurler.spininiz eksik olmasin.puturlerimle donunce cok ihtiyaciniz olacak :D

Erdinç kardeşim,

Çok büyük geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum. Zaten Kemer'de de kötü görünüyordun. Bu tür durumlarda en iyi yapılması gereken şey sürekli dinlenmektir. Senin fh protezdi, bu duruma göre şimdi bh de proteze yakın olacak. :fildir:

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

20 gundur hastanede yatiyorum.ciksam bile turnuvaya kadar duzelecegimi sanmiyorum.kismet degilmis.seneye insallah...
Erdinç geçmiş olsun... Kemer'de çok olmasada durumunu hafif gösteriyordun ama sonradan bayağı ciddiye bindi anlaşılan. Allah acil şifalar versin...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbuldan bizlerle gelmek isteyen arkadaşlar için 17 kişilik minibüs ayarlıyorum. İsimler net olarak şekillenirse araç sahibiyle tam olarak konuşmam gerektiğinden acil cevaplarınızı bekliyorum...

Çıkış olarak 16.07.2009 Perşembe akşamını (Cuma günü orada olup dinlendikten sonra şehir turu yapılabilir) düşünüyorum. Dönüş olarakta 19.07.2009 Pazar akşamı (Pazartesi sabahı İstanbul'da olunacak şekilde) olabilir.

Gelmeyi düşünen arkadaşların bu programa göre kendilerini ayarlamaları iyi olur kanaatindeyim. Bu arada araç 17 kişilik ancak ben gelmeyi düşünen ilk 15 kişiyi kabul edeceğim sanırım. Çünkü şöför yanındaki en ön koltuklar yatmadığı için o kadar saat boyunca yolculuk yapacak arkadaşlarımızın dik bir vaziyette oturmalarını istemem. Veya 15 kişiyi tamamladıktan sonra ekstradan gelmek için çok ısrarcı olan arkadaşlar olursa o zaman ön koltuklarda değişmeli olarak oturulabilir...

Araç Avrupa Yakasından çıkarak Anadolu yakasına da uğrayacak ve oradan gelmek isteyen arkadaşlar var ise onlarda alınarak yola devam edilecektir.

Şimdi açık bir konu bıraktım mı?

Fiyat tam belli değil bu arada ama 2009 model araçla herşey dahil (her türlü geyik+gece horultuları+ani molalar+gece uyuyanlara yapılan şakalar) 1.500 lira gibi bir fiyata malolacak. Kişi sayısının netliği bu sebeple önemli. Geleceğim diyen arkadaşlar gelmemeleri durumunda diğer bir arkadaşının sırtına masraf yükleyeceğinden daha garanti karar verirlerse sevinirim. Bu sebeple kiralanacak aracın masraflarıda daha önceden toplanacak.

NOT:Tanıdıklarınızsan daha uygun fiyata götürecek olan birileri varsa teklife açığım. Bu şu anda bulabildiğim ve aracı bildiğim için güvendiğim kişilerden biri.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alparslan bey merhabalar.Kayısılar turnuvadan önce mi sonra mı? Ona göre tetbirli olalım.HOŞÇAKAL...

Ekrem bey kaysıları turnuvadan önce vermemiz biraz sakıncalı olabilir,cünkü kaysının söyle bi özelligi var..bir kaysı yiyip bi yudum su icen milletvekili oluyo,ikinciyi yiyip su icen baka oluyo ,üçüncü kayısıyı yiyip suyu icen basbakan oluyo ..bunların tarihte örnekleri mevcut.dördüncü kaysıyı yiyip suyu icen de müshil ilacı almıs gibi oluyo:) o yüzden kaysılar turnuvadan sonra....ama özel bi ilginiz varsa istedeginiz her dakika kaysı ikramı yaparız size ve herkese...bizim kaysımız ikram edildikce bereketleniyo cünkü;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet söz İstanbul tayfasından son durumu almak için bendenizde :P: Saadettin abinin işlerinin yoğunluğu sebebiyle Malatya'ya gideceklerin listesi ile ben ilgilenmeye başladım ve bugün,İstanbul'dan forum buluşmasına gideceğini söyleyen tüm üyelere mesaj attım..geri dönenler oldu olmayanlar oldu,zaten bir kısmına formalite icabı atmıştım durumları hemen hemen belliydi..elimde bulunan listeye göre 9 kişi kesin olarak geleceğini onayladı..

Saadettin abi, Çağan(bendeniz :P: ) , Bora , Eren Arık , F.Onur Müderrisoğlu , Ömer Kuloğlu, Mustafa Akyüz , Mustafa Altunok ve Furkan Altunok..

İstanbul'dan katılacaklar listesinde görünen muhit adlı üyeyede mesaj yolladım lakin kendisi olumlu yahut olumsuz bir cevap vermedi..sanırım başka bir yolu tercih edecek kendisi..onun dışında Ongun abi gelemeyeceğini bildirdi..Tahsin1 (Tahsin abi) uçakla gideceğini söylemişti ,ondan ötürü bizimle gelemeyecek sanırım..birde Emre Adıgüzel bana cumartesi günü birkaç arkadaşıyla birlikte geleceğini söylemişti,kesin kararı bugün yarın alırım ondan da..eğer onlarda gelirse 12 kişi falan olacağız..bu durumda kişi başına düşen gidiş dönüş yol masrafı 125 tl olacak..uçakla gitmeye kalksak tek yön bilet parasına eşdeğer,hatta ona bile yetmez :lol: ..kısacası bunlar son çağrılar..hala geç kalmış sayılmazsınız..bizden söylemesi ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul'dan katılacaklar listesinde görünen muhit adlı üyeyede mesaj yolladım lakin kendisi olumlu yahut olumsuz bir cevap vermedi..sanırım başka bir yolu tercih edecek kendisi..
Çağancım yardımların için sağol çünkü benim aysonu maliyet işlemleriyle biraz boğuşmam gerek. Arada boşluk olmasın diye sana devrettim...

Bu arata Muhit (yani Muhittin) bizimle gelemeyeceğini bildirdi. Belki son dakika golü atabilir çünkü ilk mesajnın yazdığında konuşmuştuk bu konuyu. Tekrar okuduğunda net cevap verecektir sanırım...

Bu arada Anadolu Yakasından gelen yok mu? Yol üstünden onlarıda rahatlıkla alabiliriz sanırım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...

Bu arada Anadolu Yakasından gelen yok mu? Yol üstünden onlarıda rahatlıkla alabiliriz sanırım...

Saadettin abi,

ben gelebilirim , fakat iş durumu sebebiyle kesin değil. O yüzden ismimi yazın diyemiyorum.

Kesinleştiği zaman bilgi vereceğim.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin abi,

ben gelebilirim , fakat iş durumu sebebiyle kesin değil. O yüzden ismimi yazın diyemiyorum.

Kesinleştiği zaman bilgi vereceğim.

Selamlar

Bilgi için teşekkürler Hakancım... Umarım gelirsin ve sizi gidiş ve geliş yol boyunca masa tenisi muhabbetinden bunaltırım...

Bu arada muhit isimli üyemiz bizimle gelemiyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya arkadaşlar İstanbul tayfasınıda şehir gezmesine Malatya'ya götüreyim diyorum ama şu anda minibüsteki Malatya yolcusu sayısı 7 gibi görünüyor. Amma da tembel ve uyuşuk çıktınız!

Minibüsüne kadar ayarlıyorum ama elinize çantanızı alıp bizimle yolculuk etmek zor galiba. :asabi:

Bu arada Ongun'a teşekkür ederim. Israrıma dayanamayıp ayarlarsam bende geleceğim dedi... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir darbede benden arkadaşlar..Çook çok istememe rağmen amcamın kızının düğünü nedeniyle(zaten yeni okudum yolculuk ücreti 200 lirayı geçecek sanırım,öğrencilik staj davasına) bende katılamayacağım malesef.. Umarım benim yerime 5-6 kişi gelir istanbuldan bu minibus kalkar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sıkıyönetim ilan ediyorum!

Saadettin abinin ayarladığı "İstanbul'dan çıktık yola 10 dakkada Malatya" minibüsü hakkında,

"yatar", "imkansız", "maalesef", "olmaz", "yürümez", "gitmez", "200 lirayı geçer" ve benzeri tüm olumsuz ifadelerin kullanımını ikinci bir emre kadar yasaklıyorum. Önümüzde daha iki hafta var. Bu minibüs dolacak ve kalkacak. Başka yolu yok. Bu aralar çulsuz olmama rağmen, kemerimde sıkacak delik kalmamasına rağmen Saadettin abi gücenmesin, Orhan bey alınmasın, Tufan abi kızmasın, Ertan abi dövmesin diyerekten buluşmaya katılıyorum. Geçen sene Ankara'da yapılan buluşmaya Saadettin abiyle beraber gittim. Ne kadar hoşsohbet biri olduğuna inanamazsınız. Yolun nasıl geçtiğini anlamadık. Forum buluşması da kaçırılmaması gereken çok keyifli bir organizasyon. İstanbul ve çevre illerdeki sayın forumdaşlar, sonradan dizinizi dövmemeniz için katılımınızı rica ediyoruz. İnanıyorum ki İstanbul'dan minibüs değil otobüs kaldırırız biz.

Lütfen isminizi Çağan arkadaşıma en kısa zamanda özel mesajla bildiriniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

trabzon - malatya hattı 606km, oto ile yaklaşık 8-10 saat sürer, biz ibrahim hocanın aracıyla gidiyoruz, diğer arkadaşlara turay turizmle görüşün derim, internet fiyatı 50 tl, öğrenci indirimiyle 40'a falan yaparlar, otobüsle gidecek arkadaşlar gidiş-dönüş alırsa dönüşte de sıkıntı yaşamazlar, ha bu arada uçak fiyatları ankara aktarmalı gidiş için 150 tl + vergi, boşyere uçakla falan uğraşmayın :lol::lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bravo Ongun abi. Senden böyle bir hamle bekliyordum. Uçak ve otobüs fiyatları ya coşmuş durumda ya da yer yok. Tek çaremiz minibüs olarak gözüküyor. Bu yüzden gereken sayıyı yakalamamız lazım. Bunun için de biraz özverili olmamız.

Ayrıca geçen seneki buluşmaya gelen bir çok arkadaşın bu sene katılmamasına çok şaşırdım. Özellikle "geçen seneki" diyorum çünkü herkes çok mutluydu ve çok eğlenmişti. Ben mi yanlış değerlendirdim yoksa :huh:

Haydi İstanbul !!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bravo Ongun abi. Senden böyle bir hamle bekliyordum. Uçak ve otobüs fiyatları ya coşmuş durumda ya da yer yok. Tek çaremiz minibüs olarak gözüküyor. Bu yüzden gereken sayıyı yakalamamız lazım. Bunun için de biraz özverili olmamız.

Ayrıca geçen seneki buluşmaya gelen bir çok arkadaşın bu sene katılmamasına çok şaşırdım. Özellikle "geçen seneki" diyorum çünkü herkes çok mutluydu ve çok eğlenmişti. Ben mi yanlış değerlendirdim yoksa :huh:

Haydi İstanbul !!!

Aslında salonun ortasına paraşütle inmeyi düşünüyordum ama biraz münakaşadan sonra havayollarının paraşütlü yolculara indirim yapmadıklarını iyice anladım. Sonra trenle gitmeyi düşündüm, "kara tren gecikir belki hiç gelmez" dedim vazgeçtim. Otobüse niyetlendim, ucuz kelle koltuk turizmlere bilet sordum, "Gidiş-dönüş bilet satmıyoruz, gidişimiz var dönüşümüz yok" dediler, vasiyet istediler. Otostop yapsam dedim, tayt giysem, kamyonlara el etsem. Bir hesapladım Malatya'ya en az 3 kilo fasülye yemeden gidilmiyor. Kendimi tutamadım mı salonu acilen tahliye etmek lazım. Ters binip rahat edebileceğim, yolu bilen, kafa dengi, uysal bir eşek de bulamadım. Yoksa Saadettin abiyle yolculuk eder miyim hiç. Katılmaktan karnıma ağrılar giriyor...

Tüh bak aklıma gelmedi. Vapurla da gidebilirim Malatya'ya. Dur bi de onu öğreneyim.

-Afedersiniz...İstanbul'dan Malatya'ya bir vapur 20 saatte giderse, iki vapur kaç saatte gider acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Süpersiniz arkadaşlar...

İstanbul'dan gelenler tamamda İzmit'ten gelmek isteyen olursa'da araçla geçerken alabiliriz. Nasıl olsa ben o bölgede masa tenisi oynuyorum ama kimler foruma üye kimler gelmek istiyor birşey demediler. Niyeti oupta araçsız kaldım diyenlere kapımız açık. Hemde otomatik kapı :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..