Jump to content
Masatenisi.org Forum

6. Forum Buluşması

Recommended Posts

• İleti 303
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Orhan Hocam Merhabalar

Öncelikle böyle bir organizasyonu yaptığınız için sizi tebrik eder, kolaylıklar diler ve en güzel şekilde gerçekleştireceğinizden emin olduğumu bildiririm. o tarihlerde Hatay'da yıllık izinde olacağım abimi (Mehmet UYAR Kilis İl temsilcisi) tanıyorsun onu ikna edersem kesin bir şey söyleyenmiyorum ama belki bizlerde beraber gelebiliriz. Kesinleştiğinde haber veririm. Tekrar kolaylıklar dilerim

Ahmet UYAR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orhan Hocam Merhabalar

Öncelikle böyle bir organizasyonu yaptığınız için sizi tebrik eder, kolaylıklar diler ve en güzel şekilde gerçekleştireceğinizden emin olduğumu bildiririm. o tarihlerde Hatay'da yıllık izinde olacağım abimi (Mehmet UYAR Kilis İl temsilcisi) tanıyorsun onu ikna edersem kesin bir şey söyleyenmiyorum ama belki bizlerde beraber gelebiliriz. Kesinleştiğinde haber veririm. Tekrar kolaylıklar dilerim

Ahmet UYAR

AHmet Bey merhaba,

Malumunuz Hatay buraya yakın.Mehmet abiyi de al gel.Sizide aramızda görmek isteriz.Kesin kararınızı verdiğinizde haber verirseniz sevinirim.Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunu biraz açabilir miyiz? Ne zaman itibariyle üye olmaları gerekiyor? Buluşmanın ilanından önce mi, yoksa buluşma yapılmadan hemen önce üye olsalar da olur mu?

Ben şöyle anladım..(en azından öyle anlamak istiyorum)..bu foruma birşey katmamış,bu forumda herhangi bir paylaşımda bulunmamış birinin bu buluşmaya gelmesini pek mantıklı bulmuyorum..düşünün adamın 1-2 mesajı var,foruma ayda yılda bir giriş yapıyor ve sonra buluşmada karşımıza çıkıyor ''ben falanca nickli üyeyim'' diye..sokakta gördüğüm herhangi biri ile tanışmaktan farksız olur benim için..ama forumda sürekli gördüğüm,sanal alemde de olsa birşeyler paylaştığıma inandığım insanları tanımak bana daha fazla haz verecektir..ben böyle düşünüyorum..sonuçta bu turistik bir gezi değil,forum buluşması ve foruma birşeyler katan insanlar katılmalı..buluşmaya katılmak için üye olup katılsa ne olacak katılmasa ne olacak..forum yöneticilerinin yahut organizasyonu düzenleyenlerin misafirleri olur ona zaten lafımız yok..benim şahsi fikrim bu bilmem yanlış mı düşünüyorum :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar tabiki bu bir Forum buluşması.Amaçlarımızdan biride Foruma üye olan masatenisi severlerin sayısını arttırmak.Kişinin ne zaman üye olduğu önemli değil.Zaten katılan arkadaşlarımız forum buluşmasından sonra Forumu sürekli ziyaret edeceklerdir.Buluşmaya gelecek arkadaşların foruma üye olması şimdilik yeterli.Amaç üye kazanmak olsun :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ancak bu sefer turnuvamıza değer verip katılacak hiç bayan arkadaş göremiyorum. :huh:

Yoksa Malatya civarında oynayan bayan arkadaşlarımız yok mu?

Eğer yoksa beni bayan kategorisine yazın tüm ödülleri tek başıma toplayayım... :P:

elazığın 1 ligde bayan takımı var, orhan bey davet ederlerse gelebilirler, kısa mesafe ne de olsa....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

elazığın 1 ligde bayan takımı var, orhan bey davet ederlerse gelebilirler, kısa mesafe ne de olsa....
Ama bizim istediğimiz forum üyelerimizden oyuncuların olması... Yoksa o bölgeye birkaç telefon görüşmesi yaptırsak oyuncu çok olur ama dediğim gibi aradığımız oyuncular aile içinden çıkmalı... neredesiniz kızlar???
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orhan dostum harika bir organizasyon yapacaksın bundan eminim.Katılımda tabiki güzel olacak merak etme.

Arkadaşlar Türkiyenin en büyük ve bu şekilde organizasyonu başka hiçbir sitede olmayan forumumuza yakışır bir katılım bekliyorum.Ben Ankaradan uçakla geliyorum ve 59 TL.Otobüsle hiçbir farkı yok.Acele ederseniz uygun fiyattan yer ayırabilirsiniz.

Önemli olan forum üyelerinin birbirlerini tanımaları.Kişilikleri ve oyunları hakkında bilgi sahibi olmaları.Biz 5 senedir üyelerimizi tanıdık bu ortamlarda.Tanıdığımız üyelere karşı yazılarımızda daha çok saygı ve sevgi duyduk.Çünkü yorumlarken kime ne yazacağımızı bilir olduk.

Bu nedenle bu forumu gerçekten ciddiye alıyorsanız ve ben buradayım artık arkadaşlar diyorsanız mutlaka bu buluşmaya katılmalısınız.Hepinize bu buluşmada yapacağınız maddi ve manevi fedekarlıklar için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuva gününü iple çekiyorum bir çok değerli insanla tanışacağım inşallah çok güzel dostluklar kuracağım...masa tenisi bir sevdadır bırakabilirsin ama asla unutamazsın...bir ömür bu uğurda mücadele etmek dileğiyle...herkese selam ve saygılar...İbrahim UZUN...Trabzon...Sınıf Öğretmeni...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

katılacağını beklediğim, forumun aktif üyelerinin bir çoğundan henüz ses gelmedi. senede 1 kere ve büyük emeklerle düzenlenen bu organizasyonu kaçırmamak lazım diye düşünüyorum. daha tanışacaz, karpuz kesicez, güneşi seyredecez, tt-rating maçı yapıcaz, tahta lastik konuşacaz.. işimiz çok :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gökhan bey Ben bulancak tan Erkan .belki daha önce tanıştık ama tam olarak bilemiyorum.Forum turnuvasına giderken mutlaka haberleşelim.ünyeliler de var biz de varız beraber bir araba yaparız duruma göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Özel Malatya Kayısıları da benden,güzel bi Masatenisi ve kayısı ziyafeti için herkesi Malatya'ya bekliyoruz :) Malatya'ya gelecek arkadaslara simdiden tesekkürler...Not: Pazartesi akşamı finali yapılacak olan Korolar çarpışıyor programında da Malatya'ya desteklerinizi bekliyoruz;)[/b]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erkan bey namınızı çok duydum.adem bey'le tanıştık.hatta bir aralar hafta sonlarında beraber giresun'da çalışalım diyorduk ama olmadı.inşallah en kısa zamanda gerçekleştiririz.bu arada araba konusunda da ben de aynı şeyleri düşünüyorum.cengiz hoca , murat bey ... beraber gidebiliriz.irtibatı koparmayalım.:)hatta karadenizden en az 10 kişi katılırız diye düşünüyoruz.inşallah bir aksilik olmaz.görüşürüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..