Jump to content
Masatenisi.org Forum

Geleneksel Forum Buluşması-2

Toranomon

Recommended Posts

• İleti 203
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu hafta sonu oynarken kolumu sakatladım. Kolun omuzla birleştiği noktadaki alt kısmında (pazunun tam alt kısmı) bir ağrı var ve kolumu kaldırırken çok ağrıyor. Normal sertleşmiş adale ağrısı değil herhalde bir ezilme/yırtılma vs gibi bir şey oldu. Umarım buluşmaya kadar geçer, yoksa ben gelemeyebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Ertan abi, umarım geçer..

Ben de 3 hafta kadar önce ısınmadan oynarken ters bastım dizim burkuldu.. 2 hafta kadar rahat yürüyemedim ama şimdi iyiyim..

Sakatlanmaların nedeni acaba sadece ısınmadan oynamak mı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Isınmadan oynamak değilde zorlamak olabilir. Kasları ısınmadan zorlamıyorum. Uzun tırtıl ile oynayan her zamanki rakibim ile 2 maç yaptım ve adama kızdığım için aşırı sert vuruşlar yaptım. Bir iki sefer de topu ıskalayıp kolumu boşa savurdum. Sanırım ondan oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kolu vuruşa hazırladığınızda kolda bir enerji oluşur.bu enerjiyi raket vasıtasıyla topa aktarmadığınız zaman kol boşa giderek yırtılmalara hatta çıkmalara kadar gider.vuruşları yaparken dikkatli olmak lazım.hele birde ısınmadan asla sert oynamayın:)

ertan bey sakatlığınız inşallah kısa sürede geçer

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu hafta sonu oynarken kolumu sakatladım. Kolun omuzla birleştiği noktadaki alt kısmında (pazunun tam alt kısmı) bir ağrı var ve kolumu kaldırırken çok ağrıyor. Normal sertleşmiş adale ağrısı değil herhalde bir ezilme/yırtılma vs gibi bir şey oldu. Umarım buluşmaya kadar geçer, yoksa ben gelemeyebilirim.

Gecmis olsun, acil sifalar dilerim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan abi geçmiş olsun. Bir an önce iyileşmeni dilerim.

Abi oynaman şart değil gel yeter ki. Herhalde buluşmaya katılacaklar içinde oyunu en zayıf olan benim, ama yine sizlere tanışmak için geleceğim.

Sevgiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan abi geçmiş olsun.Ancak senin oyunundan ziyade sohbet eğlence ve beraber olmamız açısından aramızda görmek isteriz.Bu nedenle gelmemezlik edeceğine ben ve zannederim bir çok katılacak arkadaşlarında inanmayacağına eminim.

Dimi arkadaşlaaaaarr.....

İyi hoş da herkes oynarken ben bakacak mıyım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi hoş da herkes oynarken ben bakacak mıyım?

Geçmiş olsun. Kas atması olmalı. Eğer tahminim doğruysa, ağrının merkezine lasonil vb. pomat uygulayıp sargı kullanarak en geç bir haftada iyileşirsiniz. Yine de bir doktora görünmenizi tavsiye ederim.

Bu arada, buluşma için salonunu ve misafirhanesini tahsis eden TAİ'ye teşekkürler. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ertan abi sen bir cogumuzu solak yenebilecek kadar iyisin zaten :) hem lasonil ile 3-5gunde o sikayetin gecer bence. yalniz lasonili cok bol surup 6 saatte bir gibi periodlarla tekrar uygulaman lazim o takdirde gercekten cok hizli iyilesirsin. insallah bulusmada bu sitenin de kurucusu olarak aramizda olursun abi...

Benim kimseyi yeneceğim diye iddiam yok. Büyük ihtimalle gelirim. Forehand oynayamazsam sırf backhand oynarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..