Jump to content
Masatenisi.org Forum

Geleneksel Forum Buluşması-2

Toranomon

Recommended Posts

• İleti 203
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar ben tarih belirledim.30 NİSAN-01 MAYIS.

Katılacak arkadaşlar bu tarihe göre kendisini ayarlarsa bence hiç bir sorun çıkmaz.Geçen sene olduğu gibi.Tarih belli olur ve bu tarihe göre planlar yapılabilir.

Bu tarihde ayrıca hiç bir masatenisi faaliyetide yok.Minikler Türkiye şamp.haricinde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben tarih belirledim.30 NİSAN-01 MAYIS.

tufan, haklısın bir tarih belli oldugu zaman organize olmak daha kolay olacaktır ama tarihi belirlerken bir iki tarih alternatifi değerlendirelim derim. bir son gün belirleyelim ve o zaman kadar hangi tarih için katılım daha çok ise onda karar verelim derim. tabi o tarihlerdeki diğer masa tenisi etkinliklerini de göz önüne alalım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin bey bu tarihin sizede uyacağını düşünüyorum.Ayın 1'i Pazar'a denk geldiği için sizin için problem olmayacaktır. :thup:

Yani bravo Tufan Usta yani... İlla da aysonu yada başında mı olması gerekiyor! Neden ayın 10'u, 15'i, 20'si değil?

Mesela neden 21-22 Mayıs'ta yapmayız? 19 Mayıs Perşembe günü olduğu için ayın 20'sinde de ben izin alırım. Böylelikle 4 gün Ankara'ya gelebilirim. (Gelmişken her yerini gezeyim diyorum da...)

Belki turnuvayı 2 gün diye düşünüyoruz ama insanların oraya ulaşım ve dönüşlerinde yolda geçen belirli bir zaman kayıplarıda olacak. Hadi ben uçakla gelip gittim diyelim ama farklı yerlerden gelen ve uçakla gelemeyecek olanlarıda durumlarını dikkate almak gerekir. Onlarıda dikkate alarak gün belirleyelim. Ayrıca Anıtkabir falan diyoruz ama iki gün herşeye yetecek mi?

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

30-01 iyi bir tarih bence de.Ancak Kaizersoze 1. olacağım demiş.(Beni daha tanımıyorsun oyüzden böyle söylediğini varsayıyorum arkadaşım) :gulumse: Ben 1. olaağım.Tarih her türlü iii gibi geldi bana da ( Bir daha yinelemek istedim.)

Bence de böylesi daha güzel(Tarihin belli olması)böylece herkez kendini ayarlayabilir.

( Bu arada bizim tahta olayını geciktirdik Syn Ve Pek değerli Tufan Ağabey.Ama Bayramdan hemen sonra kargo olayına girelim.(Ya da yolcu otobüsü de olur)

Bu türkiye şampiyonasına biz de katıabilir miyiz?İlle de kulüp aracılığıyla mı katılınması gerekiyor?Nasıl bişi anlatır mısın Tufan Abi??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan Yalçın: Arkadaşlar ben tarih belirledim.30 NİSAN-01 MAYIS.

Katılacak arkadaşlar bu tarihe göre kendisini ayarlarsa bence hiç bir sorun çıkmaz.Geçen sene olduğu gibi.Tarih belli olur ve bu tarihe göre planlar yapılabilir.

Bu tarihde ayrıca hiç bir masatenisi faaliyetide yok.Minikler Türkiye şamp.haricinde.

Arkadaşlar gördüğünüz gibi, Tufan Yalçın tüm duyarlılığıyla ve vakit yitirmeksizin buluşmanın organizasyonuna el atmış durumda. Önerdiği tarih, benim gibi Ankara'daki forum üyelerinin büyük çoğunluğuna uyar.

Ama asıl önemli olan, Ankara dışından buluşmaya katılmayı arzulayan arkadaşların düşünceleri. Henüz önerilen tarih hakkında görüş bildirmemiş olan arkadaşlar lütfen biran evvel düşüncelerini ve alternatif tarih önerilerini belirtsinler.

Birbirlerini sadece yazılarından bilen üyelerin, dünya gözüyle tanışmasının ve sanki birbirlerini yıllardır tanıyormuşcasına içtenlikle kaynaşmasının hazzını geçen yılki İzmir buluşmasında tattık.

Gönül istiyor ki, tüm forum üyeleri bu keyfi yaşasın, üyeler arasındaki anlayış ve dayanışma daha da güçlensin. Ancak, belirlemek zorunda olduğumuz buluşma tarihi, maalesef bazı arkadaşlarımıza uymayacak. Bu nedenle, mümkün olduğunca azami sayıya ulaşmaya gayret edelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Arkadaşlar,

Bence birkaç alternatif tarihi Tufan Yalçın ayarlasın ve katılmak isteyenlerin oylamasına sunsun. Böylelikle hem Tufan Bey, bizi ağırlayacağı salonun ve misafirhanenin uygun olan tarihlerini belirleyerek bize yön çizer hemde değişik tarihlerdeki zamanın oylamaya sunulması katılımcı sayısını artırır.

Ben geçen gün rastgele 19 Mayıs sonrası olsun demiştim ama hemen akabinde Tufan Usta ilgili haftasonunda maçlar olduğunu söyledi.

Kısacası Tufan Bey'i bir iki tarih üzerinde oylama yapabilmemiz için tarih belirlemesini istiyoruz.

Umarım hepimiz için çoklu ve neşeli bir katılım olur.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar.İkinci bir alternatif daha sunuyorum.buda 14-15 mayıs.

Üyelerimizin şu ana kadar yazdıklarından çıkardığım mayıs ayı daha uygun gibi.bu yüzden lütfen bu 2 tarihten birini seçelim ve katılacak üyelerimizin görüşlerini alalım.

Sinan abi hadi sende çabuk gel yav. :lol: Tek başıma olacak bi organizasyon değil.Desteğine ihtiyacım var.İrtibata geçilecek çok yerler var.Şubatta bi türlü gelmedi gitti valla <_< .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

konuyla ilgili olarak, buluşma tarihinin biran önce belirlenmesinin sağlanması açısından bir anket açtım. oylarınızı kullanmak için aşağıdaki linkten ankete ulaşabilirsiniz.

sizden ricam, hakikaten bu buluşmaya katılmayı düşünen ve bu tarihlerden birinde gelme olasılığı yüksek olan üyelerimizin oy kullanması. bu sayede daha doğru ve verimli bir sonuç almış oluruz.

teşekkürler.

Ping

Buluşma tarihine ilişkin anket

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bana mayıs ayı uyar. hangi haftasonu olacağı da pek farketmiyor. zaten sanırım şimdiden net bir haftasonu planı yapmak zor olabilir. ben programa uymaya çalışırım.

fakat 2. buluşmada bir eksik var, sizin de dikkatinizi çekmedi mi :shock: ilk buluşmanın bir teması vardı, "re-impact vs. violin". bu geleneği sürdürelim derim. bir motivasyon kaynağı oluyor. benim tema önerilerim şunlar;

- ötenler vs. ötmeyenler

- Hurricane 3 vs. diğerleri

- re-impact vs. acoustic

- all wood tahtalar vs. kompozit tahtalar

- kızlar vs. erkekler

- tema isteyenler vs. tema istemeyenler

Buldum bile atak-defans

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sinan abi hadi sende çabuk gel yav.  Tek başıma olacak bi organizasyon değil.Desteğine ihtiyacım var.İrtibata geçilecek çok yerler var.Şubatta bi türlü gelmedi gitti valla

Sıkın dişinizi az kaldı. :fildir:

Bu arada, buluşma için hangi salonu düşünüyorsun Tufan, Telsizler mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..