Jump to content
Masatenisi.org Forum

Geleneksel Forum Buluşması-2

Toranomon

Recommended Posts

• İleti 203
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Buluşmaya gelecek arkadaşlar hiç merak etmeyin elimizden geldiğince en iyi organizasyonu yapmaya çalışacağız.

Şu anda tarih belli olduğuna göre artık katılacak arkadaşlar lütfen isimlerini ve kalacak yer durumlarını belirtsinler.(özellikle kalacak yerim yok diyen arkadaşlar)

Sizleri sıkıntıya sokmadan ilk önce yerlerinizi ayarlayacağım.Tabi bunu belirtirken Cuma-Cumartesi-Pazar veya Cuma-Cumartesi yada sadece Cumartesi kalmak istiyorum şeklinde belirtmenizde çok önemli.

Cumartesi gecesi için ayrıca baya bi vakit olduğundan güzel bir eğlence için düşünmemiz gerekecek.Pingin bi diline düşersem yandım yoksa :lol: .

ehehe, o zaman ben söyleyeyim şimdiden, ben en az bir hafta kalırım... hilton veya şerton, ikisinden biri olsa olur, farketmez. cumartesi gecesi için de kaleiçinden bir yer fena olmaz şöyle çalgılı, fasıllı masıllı bişey... pazar günü de öyle strese gerek yok, şöyle brunch mrunch falan yaparız rahatça, budakaltı iyiymiş diyolar... ondan sonra da... :isterim::bonus:

Ping the superstar Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Efenim o zaman söyliyim . BENDE KATILIYORUM :D:

Adım Serkan ÖZKAN ( Tufan abi adımı büyük puntalarla yazarsan sevinicem :P: )

Ayrıca yardıma ihtiyacın olursa ki , bence olacak , hemen zıplar geliriz . Bide çok merak ettiğim bi soru , nerde yapmayı düşünüyosun turnuvayı .

Mesela ben imkan olsada bizim okulun salonunda yapsak isterim . Tabi imkan olsa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ehehe, o zaman ben söyleyeyim şimdiden, ben en az bir hafta kalırım... hilton veya şerton, ikisinden biri olsa olur, farketmez. cumartesi gecesi için de kaleiçinden bir yer fena olmaz şöyle çalgılı, fasıllı masıllı bişey... pazar günü de öyle strese gerek yok, şöyle brunch mrunch falan yaparız rahatça, budakaltı iyiymiş diyolar... ondan sonra da... :isterim::bonus:

Ping the superstar Pong

Ping geleneksel buluşmamızı gerçekleştiriyoruz farkındaysan.Rio karnavalı organizasyonu değil :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Efenim o zaman söyliyim . BENDE KATILIYORUM :D:

Adım Serkan ÖZKAN ( Tufan abi adımı büyük puntalarla yazarsan sevinicem :P: )

Ayrıca yardıma ihtiyacın olursa ki , bence olacak , hemen zıplar geliriz . Bide çok merak ettiğim bi soru , nerde yapmayı düşünüyosun turnuvayı .

Mesela ben imkan olsada bizim okulun salonunda yapsak isterim . Tabi imkan olsa.

Ping arkadaşımın isteklerine bakarsak gerçekten yardımınıza ihtiyacım olacak :lol: .

Salon için falan kafamda bazı planlar var.Ancak şu anda çok erken.Birde kaç kişinin kesinkatılım yapacağını belirlemem lazım.Şimdiye kadar 2 kişi bana tam ad ve soy adları,hangi geceler için kalacaklarına dair kişisel mesaj attılar.Diğer katılacak arkadaşlardanda buluşmaya en son 15 gün kala bu bilgileri bana iletmelerini istiyorum.

Zaten ondan sonra gerekirse(sizide sıkmak istemem)yardım isteyeceğim tabiiii. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhabalar Arkadaşlar,

14-15 Mayıs tarihlerinde Ankara'da buluşalım derken bu tarihlerde (13-14-15 Mayıs 2005) Kuruluşlararası Türkiye Şampiyonasının Bolu'da yapılması kararlaştırıldı.

Federasyonun belirlediği takvime göre yapıldığından sanırım tarih konusunda değişiklik yapamayacaklar.

Bu sebeple Ankara'da ikinci forum buluşması tarihi belirlenirken katılmak isteyipte bu liglerde oynayan oyuncuların biran önce haberdar olmasını istedim. Çünkü bu duruma göre bazı arkadaşların programları şaşacaktır.

Herkese sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oh ne güzel, kurumlarda oynayanlardan yırttık o zaman :B: :P:

yahu, işte gene tipik bir planlama harikası... ulusal çapta bir organizasyonun tarihi son iki aya girerken mi belli olur? biz forum buluşmasını bile daha önceden planlamaya başladık ve tarihini belirledik.

ne olacak peki şimdi? forum buluşmasına gelmek isteyip te kurumlar Türkiye Şampiyonası'na katılacak çok kişi var mı acaba? bu iş forum buluşmasını ne derece etkiler, bir tespit etmek lazım...

bu konuda, başvurular kendisine yapıldığından, Tufan daha iyi bir yanıt verebilir sanırım.

Tufan kardeş, durum nedir, plan program nedir, salon durumu nedir, bu konularda bir durum değerlendirmesi yapabilir miyiz?

sevgiler

Ping

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar tarihte bir aksama olcaksa önceden bildirirseniz sevinirim...tufan bey burak size benim de adımı yazdırmıştı buluşma için...foruma henüz üye olmayan ve olmayı düşünen bir arkadaşım var samsun'da...19 mayıs üniversitesinin oyuncularından...o da gelmeyi düşünüyor...bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...foruma üye olması gerekiyor mu...iyi çalışmalar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...o da gelmeyi düşünüyor...bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...foruma üye olması gerekiyor mu...iyi çalışmalar...

Ben forum bulusmasina gelemiyorum, ama gecen sene gelmis ve bu tip tartismalara katilmis birisi olarak diyebilirim ki: "Evet, arkadasinin foruma uye olmasi gerekiyor". Bu bir forum bulusmasi. O yuzden uye olmayan bir kisinin katilmasi demek, daha sonra elini kolunu sallayarak gelecek baskalarini da bu aktiviteye dahil etme zorunlulugunu beraberinde getirir ki, akabinde bunun onune gecmek mumkun olmaz. Ustelik bu kendinizi gostereceginiz sov amacli bir turnuva degil, bir sosyal etkinlik. Bulusmada masa tenisi oynamak haricinde esas amac tanismak, kaynasmak, fikir alisverisinde bulunmak ve dostluk baglarini gelistirmek. Eger arkadasin (bu sadece arkadasin icin gecerli degil, katilmayi isteyen herkes icin yaziyorum bunlari) sadece bir turnuvada kendini ispat etme amacli gelmek istiyorsa, zaten hic zahmet etmesin, bence siz de bu tip dusuncede olmayin. Ayrica uye olmak cok basit bir islem, Ertan Bey kimseyi sinavla almiyor, son gunlerde bunu daha da cok farkeder oldum zaten. Neyse, uzun sozun kisasi, turnuvaya katilacaklarin uye olmalari daha onceden karara vardigimiz bir nokta idi. Haliyle arkadasinin da, eger bulusmaya gelmek istiyorsa, bu onceden alinmis karara uymasi gerekiyor. Bir de, her yeni uye olanin forum kurallarina goz atmasi, turnuvaya katilmak acisindan bir zorunluluk degil, ama yapilsa bir suru sikayeti daha olusmadan otamatikman ortadan kaldiracak bir islem (ozellikle 1., 5. ve 6. maddeler en cok ihlal edilenler bence)... Bunu da hatirlatma babinda yazmak istedim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arsun bu msjı kime attın allah aşkına yada kime bu kadar kızdın???*? :pirpir:

Ben bir sahsa yonelik olarak atmadim, ama Erdem'in yazdiklarindan ilham aldim diyebilirim. -_- Bence bu bulusmalarda masatenisi amac degil, sadece bir arac olarak hizmet ediyor. Yoksa herkes oynayacak birilerini kendi civarinda bulur. Ben gecen sene, cok sikisik bir zamanimda Istanbul'dan Izmir'e geldim, kalacak yer ayarladim, hic tanidigim yoktu Izmir'de. Herkes bir tanidiginin yaninda veya kendi evinde kaliyordu, ama Kaiser, ben ve Ozgun bir otelde kaldik (eger baska atladigim kisi varsa otelde kalan, kusuruma bakmasin...). O kadar sikisik zamanimda, burda konustugum ve tanismak istedigim insanlar icin gittim ben Izmir'e, yoksa Izmir'de, bir dagin basindaki masalarin kalitesi veya benden daha iyi oyuncularla oynama ihtimali yuzunden degil...

Bence herkesin bu dusuncede olmasi gerekiyor, yoksa bir forum bulusmasinda turnuva birincisi olsaniz bu hayatinizda ne degistirecek ki (Kusura bakma Tufan abi, basarilarini asla kucumsemiyorum :D: , ayrica senin hayatinda degisiklikler de oldu, gazeteye falan ciktin... :P: ). Ama kazanacaginiz dostluklar cok daha onemli bence.

Forum kurallarini okumak konusuna gelince: Ozellikle son zamanlarda :spam: turu mesajlar cok artti, insanlar yaptiklari tek kelimelik yorumlari tekrar tekrar yapar oldular, veya bir kelime ekleyip yeniden mesaj atiyorlar. Forumun sayfasina girince, bu mesajlarin icerigini bilmiyorsunuz, ama hep yeni mesaj olarak gozukuyorlar, haliyle eger iyiniyetle bu konulari takip etmeye ve fikir alisverisinde bulunmaya calisiyorsaniz, aslinda sayfayi actiginizda hicbir yenilik olmadigini ve bu gereksiz mesajlarla sizin zamaninizdan calindigini goruyorsunuz. Bu da, baska forum uyelerinin ne dusundugunu bilemem, ama benim biraz sinirime dokunuyor acikcasi. Insanin resmen o konuyu takip etme sevki kiriliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eyvallah arsun..uzun uzun açıkladığın için saol...bu kadar dikkat çekip bu kadar mesaj atılacağını bilseydim daha önce gönderirdim bu mesajı...kısmet o güneymiş..neyse bu arada forum buluşmasının tarihinde bir değişiklik yapılacak mı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben forum bulusmasina gelemiyorum, ama gecen sene gelmis ve bu tip tartismalara katilmis birisi olarak diyebilirim ki: "Evet, arkadasinin foruma uye olmasi gerekiyor". Bu bir forum bulusmasi. O yuzden uye olmayan bir kisinin katilmasi demek, daha sonra elini kolunu sallayarak gelecek baskalarini da bu aktiviteye dahil etme zorunlulugunu beraberinde getirir ki, akabinde bunun onune gecmek mumkun olmaz. Ustelik bu kendinizi gostereceginiz sov amacli bir turnuva degil, bir sosyal etkinlik. Bulusmada masa tenisi oynamak haricinde esas amac tanismak, kaynasmak, fikir alisverisinde bulunmak ve dostluk baglarini gelistirmek. Eger arkadasin (bu sadece arkadasin icin gecerli degil, katilmayi isteyen herkes icin yaziyorum bunlari) sadece bir turnuvada kendini ispat etme amacli gelmek istiyorsa, zaten hic zahmet etmesin, bence siz de bu tip dusuncede olmayin. Ayrica uye olmak cok basit bir islem, Ertan Bey kimseyi sinavla almiyor, son gunlerde bunu daha da cok farkeder oldum zaten. Neyse, uzun sozun kisasi, turnuvaya katilacaklarin uye olmalari daha onceden karara vardigimiz bir nokta idi. Haliyle arkadasinin da, eger bulusmaya gelmek istiyorsa, bu onceden alinmis karara uymasi gerekiyor. Bir de, her yeni uye olanin forum kurallarina goz atmasi, turnuvaya katilmak acisindan bir zorunluluk degil, ama yapilsa bir suru sikayeti daha olusmadan otamatikman ortadan kaldiracak bir islem (ozellikle 1., 5. ve 6. maddeler en cok ihlal edilenler bence)... Bunu da hatirlatma babinda yazmak istedim...

Ben forum buluşması konusundaki fikirlerine aynen katılıyorum. Turnuva konusunda da kazanmanın o kadar önemli olmadığı, önemli olanın tanışmak olduğu fikrine de yürekten katılıyorum. Bunun aksini düşünenler varsa bu toplantıların neden yapıldığı konusunda hiç bir fikirlerinin olmadığını veya yeteri kadar olgun olmadıklarını düşünüyorum.

Gereksiz mesajlar konusuna gelince senin gibi bir çok üyemizi ve beni de rahatsız ediyor. Bunlar forumun saygınlığını ve geleceğini negatif olarak etkileyecek türde davranışlar. Demokrasi adına şimdiye kadar bu tür üyelere çok sert tavır almayıp sadece uyarmakla yetinmiştik. Ama fazla demokrasi maalesef bazı üyelerimize, özellikle de bazı genç üyelerimize iyi gelmiyor. Bunun sonucu olarak son zamanlarda bazı üyeler 3 günlük cezalar almaya başladılar. Tekrarı halinde de forum üyelikleri iptal edilecek. Bu tür yazılar yazarak mesaj sayısını artırmaya çalışan üyelerimize en kısa sürede ya bu tür davranışlardan vazgeçmelerini, ya da kendilerine bol mesaj gönderebilecekleri başka bir forum bulmalarını tavsiye ediyorum.

Forumu elbirliğiyle en kısa sürede eski alıştığımız haline getirmeliyiz. Bunun için de herkes üzerine düşen görevi yapıp foruma sahip çıkmalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ADSL problemi yaşadığım için biraz geç girdim foruma.Kusura bakmayın.Saadettin bana kişisel mesajlada bu konuyu göndermiş.Ağzım açık kaldı :sasi: .Çünkü bende kurumlarda oynuyorum.Bu tarihte gidip gitmeyeceğimizi spor klubü başkanımızla görüşmem lazım.

Benim önerim forum buluşmasına katılacak olup kurumlar maçına gitme durumu olacak arkadaşların gidip gitmeyeceğini belirlemeleri.

Çünkü her kurum şehirdışındaki maçlara takım göndermiyor.Ödenek falan hikayeleri... :lol:

Ayrıca şu ana kadar 5-6 kişi bana geleceğine dair mesaj gönderdi.Katılım şu anda oldukça düşük.Biraz daha vakit geçsin.Organizasyonu katılıma göre yapacağız zaten :thup:

Kesin gelecekler bana mesajlarını atsınlar arkadaşlar.

NOT:Buluşmamıza katılım için forum üyesi olmak kesinlikle şart.Sonuçta adı üstünde masatenisi.org turnuvası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..