Jump to content
Masatenisi.org Forum

Geleneksel Forum Buluşması-2

Toranomon

Recommended Posts

Telsizler şu anda olmaz gibi görünüyor.Çünkü bir çok spor faaliyetleri bu salonda yapıldığı için(basketbol,voleybol,karate,judo....)genelde dolu.Başka bir salon ayarlayacağız.Ancak tarih önemli.Bi sonuç alalım şu tarih bakımından.Sonra konuşmamız gerekecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 203
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar,

başka başlıklar altında konu olmuş, onun için değinmek istiyorum:

anket sonuçlarına etki edecek yönlendirme yapmaktan kaçınalım lütfen, LOL.

herkes hür iradesiyle, hiçbir baskı altında kalmadan, buluşmaya gelebileceği tarih için oy versin...

benim için sadece 14-15 Mayıs tarihlerinde katılma ihtimalinin olması olayı etkilemesin :lol::fildir::bonus:

Ping the laissez faire laissez passer Pong

P.S. hatırlatma kabilinden, buluşma tarihinin belirlenmesine yönelik ankete şu link üzerinden ulaşabilirsiniz:

buluşma tarihine ilişkin anket

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaw millet 1 mayıs işçi bayramı grev falan olur,yollar falan kapatılır.bizim gezi işimizi engellemez mi?

üstüne bastın Çağdaş, aynı şeyi ben de düşündüm gerçekten... sahiden de 1 Mayıs günü Ankara'da bütün yollar kapalı falan olur, bir yerden bir yere gidilmez valla... bu durumu gözardı etmemek lazım...

Ping the not meeting on 1 May Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selam.

Benim için uygun olan tarih 21-22 mayıs .(çünkü 17 mayıs da tehris oluyorum)

İlk buluşmaya gelemedim.Buna mutlaka gelmek istiyorum..

Acaba bir hafta soraya atamazmısınız Tufan bey..

Çok isterdik ancak artık 2 tarih belirlendi.Hem senin belirttiğin tarihte önemli bir turnuva var.(Yukarda yazmıştım.)

Bence 1 hafta rapor ayarla ve sende katıl.Ancak imkansız diyorsan geldikten sonra Ankarada buluşur senle ayrıca oynarım. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haziranın başı veya ağustos sonu olursa iyi olur

merhaba ismailyk89.İlk önce diğer yazıları okumadığını, okuduysan bunu kayda almayıp yeni bir tarih belirterek (üstelikte Ankarada ikamet ettiğini yazılarından takip ettiğim için) yurtdışından ve diğer illerimizden gelecek arkadaşların bu tarihlerden birine göre işlerini ayarlamaya çalışacak olacaklarını düşünürsek belirttiğn tarihleri senin Ankaradan katılmak isteyen biri olarak kusura bakma ama gereksiz buluyorum. <_<

Verilen 2 tarih arasından biri sana uymuyor ise lütfen Ping arkadaşımın yaptığı anketede oy vermemeni rica ediyorum.Eğer vermiş isen bana kişisel mesaj atarsan ben verdiğin tarihe göre değerlendirmeye alırım.Çünkü bu 2 tarihten birini belirlememiz çok önemli ve sadece katılacak arkadaşlar için açılmış bir anket.

Ancak bu tarihlerden birinde katılamayacağın kesin olursa bunuda bana belirt.Ankaradan arkadaşlarla daha sonra tekrar toplanıp senin istediğin bir tarihte hep beraber oynayabiliriz. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Merhaba arkadaşlar,

Gerçi ankarada değilim ama, Turnuva ile ilgili yapılacak hazırlıklarda yapabileceğim birşey olursa gücüm yettiğince yardımcı olmak isterim, aklınızda bulunsun. Bütün organizasyonu birkaç kişiye yıkmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben mayısta askerim ama 14-15inde olursa gelmek istiyorum bu buluşmaya. diğer tarihte muhtemelen silah altında olurum. Gerçi altı aydır düzenli çalışamıyorum ama tarih belli olursa hazırlanırım artık. Ne zaman belli olacak bilen varmı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben mayısta askerim ama 14-15inde olursa gelmek istiyorum bu buluşmaya. diğer tarihte muhtemelen silah altında olurum. Gerçi altı aydır düzenli çalışamıyorum ama tarih belli olursa hazırlanırım artık. Ne zaman belli olacak bilen varmı.

şu anda 14-15 mayıs tarihleri önde gidiyor; yarın yani 28.02.2005 oy kullanmak için son gün, geceyarısı anket kapatılacak...

ankete şu linkten ulaşabilirsiniz:

ikinci forum buluşması hangi tarihlerde olsun anketi

Ping

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet anket sonuçlanmış bulunuyor:

14-15 Mayıs tarihleri, toplam 40 oyun kullanıldığı ankette 23 oy (% 57,50) alarak oylamayı kazandı. Ankara'da yapılacak 2. buluşmanın tarihleri:

14-15 Mayıs 2005

hayırlı olsun :gulumse:

katılmak isteyenler, kendilerini bu tarihlere göre ayarlasınlar.

Ankara'daki organizatör arkadaşlar artık bu tarihlere göre tüm hazırlıklarını yapabilirler.

kendilerine yeterince süre de kalacağı için sonradan "Ping kusura bakma, sana layık salon, masa, bando, mızıka, balık restoranı, kendin pişir kendin ye lokanta vs. bulamadık" falan da diyemezler :lol::isterim::bonus:

Ping the otherwise not coming to Angora Pong :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

14-15 Mayıs tarihine ilk ismi ben yazdırayım o zaman. Tarih bana uygun olduğu için başımıza olmadık birşey gelmezse Ankara'da olacağım. Tüm sevdiklerimle görüşmek üzere hepimize keyifli bir Turnuva dilerim...

Sayın Tufan Usta,

Sana bu sefer çok iş düşeceğini biliyorum. Bu sebeple senin yanına yardımcı olarak Japonya'dan Tora isimli komplike bir robot getirttik. Böyle organizasyonların tamamından anlıyor ama vakit ayırabilir mi bilemiyorum. Onunda yeni geldiği için büyük bir yoğunluğu var sanırım ama iki adet bonusta yanında var. Bu yekpare arkadaşların isimleri Kaiser ve Tsu... Sanıyorum bu dişlilerin -eğer yapabilirlerse- yardımlarıyla senin açından organizeyi yapmak daha kolay olacak...

Şaka bir yana Ankara'daki tüm arkadaşlara Tufan Yalçın'a yardımcı olmaları için sesleniyorum. Kendisi nezaketen istemese de sanırım her türlü yardıma ihtiyacı olacaktır. (Bknz:Ping'in söylediği ve uyarı babında hatırlattığı aktiviteler)

Sevgilerimle,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buluşmaya gelecek arkadaşlar hiç merak etmeyin elimizden geldiğince en iyi organizasyonu yapmaya çalışacağız.

Şu anda tarih belli olduğuna göre artık katılacak arkadaşlar lütfen isimlerini ve kalacak yer durumlarını belirtsinler.(özellikle kalacak yerim yok diyen arkadaşlar)

Sizleri sıkıntıya sokmadan ilk önce yerlerinizi ayarlayacağım.Tabi bunu belirtirken Cuma-Cumartesi-Pazar veya Cuma-Cumartesi yada sadece Cumartesi kalmak istiyorum şeklinde belirtmenizde çok önemli.

Cumartesi gecesi için ayrıca baya bi vakit olduğundan güzel bir eğlence için düşünmemiz gerekecek.Pingin bi diline düşersem yandım yoksa :lol: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..