Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sapanca Veteran Turnuvası!

Guest NurdaN

Recommended Posts

mrb Fulya Abla hoşgeldin foruma! :gulumse:

buraya yazman süper olmuş katılacak olanlar birebir senden bilgi alabilirler. bu arada 20 ytl çok şık bir indirim olmuş ;):

benim Sapancaya gelmem konusuna gelince, ben bir şekilde geleceğim galiba, baksanıza bir sürü kişi gelmek istiyor, ben de o ortamda olmazsam, ruhumu teslim edim daha iyi :lol: düzcede kalacak yer de buldum ;): kalacak yeri bedavaya getirirsem fazla sıkıntıya girmem :D: tamam tamam ya geliyorum :)

5-6 şubatta görüşmek üzre Fulya Abla, Ferit ve Remzi abiye çok selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 115
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

fulya hn merhaba

sizin ivtta sitenize giremedim. onun için bilgilere ulaşamadım.

mustafa_altunok@mynet.com gönderirseniz sevinirim.

mesala cumartesi sabah gelsek yetişebilirmiyiz , hangi salonda ve nasıl gidiliyor gibi sorularım olacak.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

merhaba murathan,

sapanca ile ilgili bilgileri daha önce bildirmiştim.sanırım bir anlaşmazlık oldu.forumdan dosyayı gönderemiyorum.eğer mail adresini derneğin adresine(ivtta@mynet.com) ulaştırabilirsen,hemen sana gerekli olan bilgileri gönderebilirim.

görüşmek üzere...

fulya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar merhaba,benden sapanca ile ilgili bilgileri tekrar ve düzgün olarak iletmem konusunda istek geldi.o yüzden bir kez daha turnuvayı organize eden biri olarak sizlere ulaşmak istedim:

turnuvanın tarihi 19-20 şubat 2005.turnuva c.tesi (19 şubat) saat 10:00 da başlayacak.dilerseniz bulunduğunuz yerden sabah erken çıkarak da ulaşabilirsiniz.konaklama için sakarya üniversitesinin sosyal tesisleri (apart otel-Sapanca/Kırkpınar)ayarlandı.otelde(oda+kahvaltı) :

1 kişilik oda 40 ytl,2 kişilik oda 50ytl,3 kişilik oda 65 ytl,4 kişilik oda 80 ytl ye konaklamak mümkündür.

c.tesi akşam yemeği için dedeman gölevi ile görüşülerek,uygun bir fiyat alındı.kişi başı 35ytl (canlı müzik ve sınırsız yerli içki).turnuva katılım ücreti 30 ytl.fakat forum üyeleri için 20 ytl dir.

ilk gün yaş kategorilerinde tekler gurup maçları yapılacaktır.ikinci gün ise tekler eleme maçları,çiftler ve karma maçları yapılacaktır.her katılımcıya turnuvaya özel bir hediye verilecektir.ilk 4 e giren yarışmacılara madalya,birincilere kupa verilecektir.turnuvaya katılmak isteyenlerin doğum tarihlerini ivtta@mynet.com adresine veya 0216 3256035 no lu telefona bildirmeleri gerekmektedir.

sayın ertan patır !

turnuvada sizi de aramızda görmek bizi gerçekten mutlu edecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar süper bir turnuva olacak ve masatenisi.org'tan birçok arkadaşımızda katılacak.Ankara buluşmasından önce bir ön tanışma gibi birşeyde olur.Bence uygun zamanı olan herkesin katılmasında yarar var.

Organizasyonun zaten süper olacağından hiç kuşkum yok :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maçlarda süper lig ve 1.lig masalarının da oynandığı yasaka masalar kullanılacak.

Son İstanbul turnuvasında sizin de gördüğünüz gibi benim bu mavi masalara allerjim var. Ancak turnuva biterken alışabiliyorum. O zaman da iş işten geçmiş oluyor. Top zıplatması mı nesi farklıysa zamanlamamı alt üst ediyor. Ama yine de gelmeye çalışacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar merhaba,

sapanca turnuvasına çeşitli şehirlerden katılım var.gerçekten turnuvanın çok güzel olacağına inanıyorum.kesin kayıt yaptıran 80 civarında oyuncu var.katılmak isteyenlerin isimlerini daha fazla geç kalmadan bildirmeleri fikstür yapılması açısından son derece önemli.

sapancada görüşmek üzere,sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam nurdan ,yol olayını ayarladık biz cüneytle, buradan bi kaç kişiyi daha ayarladık onlarla beraber gelicez,nessse bizden kurtuldun ,başını arıtmicaz bizide al diye :) haber verim dedim. sapanca da görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mrb butterfly,

turnuvaya katılacak olan arkadaşlarının isim soy isim ve yaşlarını yazıp bana msjla yollar mısın? fulya ablaya msj atıp kaydınızı yaptırdıysanız eger, buna gerek yok.

güzel haberlerinden beni haberdar ettiğin için sağol. haydi bakalım sapancada görüşmek üzre :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evvvet turnuva gerçekten çok güzeldi, sadece biraz üşüdük ama forumdaki arkadaşlarla tanışma, ortamı ısıtmaya yetti :)) çok çekişmeli maçlar oldu, bu arada bizim kenan hocayla ertan abi çifti harikalar yarattı,gerçekten mükemmeldiler,tekrar tebrikler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..