Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sapanca Veteran Turnuvası!

Guest NurdaN

Recommended Posts

tabi ya senin için yer değiştirdik, ya ne sandın! ;):

hehe tamam TOGAY, çalışmalarımı güneye inmek yönünde sürdüreceğim :bonus:

e SİMURG sen neden ben de geliyorum demiyorsun bakalım? çin'e giden sapanca'ya havada karada gelir walla! :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 115
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

wallahi ben bu halimle bile dağıtırım o turnuvayı :bonus: iyileşince olacakları düşünmek bile istemiyorum, zaten sanırım bu turnuvaya katılımımı istemeyen bir grup çevre tezgahladı bu sakatlık işini :whistle: burdan bi kısım medyaya sesleniyorum, bu şekilde şampiyonluğumu engelleyemezsiniz :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

okke Erdem, ank.ya yolun düştüğü zaman haber ver. beni hatırladın, çıkarabildin mi bari :hehehe: yalancı çıkmayalım şimdi durduk yere :(:

ben seni zaten hatırlamıştım...biliyorum kim olduğunu..hatta bir kez karşılaştık sanırım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu arada çankırı'da yapılacak olan gençler maçları kırıkkale'ye alınmıştır...bilginize sunulur...yoğun kış şartları nedeniyle seyretmeye gidemiyorum...ama mart ayından sonraki turnuvalara insallah gideceiğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

mrb

BURAK, turnuvanın tarihi kesinleşti!

:robot: Sapanca Turnuvası, 19-20 şubatta. :robot:

kalacak yer ve katılım ücretlerini ise, netleşince yazacağım.

ERDEM, evt Zehra Ablamla çiftlik caddesinde dolaşırken, seninle de karşılaşmıştık.

ben, Anadolu üni. ingilizce öğretmenliği, 3. sınıfım. senin üni bitti galiba, sen neler yapıyorsun?

bu arada 5-6 şubatta, ankara altındağ spor salonunda, 1.lig maçları var, ben de orda olacağım.

:bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Slm Nurdan!Ben turnuvaya katılmak istiyorum ancak,katıldığım zaman hangi kategoride yarışacağım?(30 + da mı?) Ya da ne bileyim farkeder mi? 24 yaşındayım.Bu arada 1.lik ödülü nedir ? :isterim: Hoş kazanamayacağım ama neyse.Merak işte.!!!Katılmak isteyenlerin bir listesi yapılıp,kimin hangi odada kiminle kalacağı falan da ayarlanacak mı?Şimdilik sorularım bu yönde cevap verirsen sevinirim. :D: :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hahaytttmış! SiMURG'a bak.. :lol: benden önce kaptın demek :D:

bu arada 4 kişilik oda 100 ytl, yani kişi başı 20 ytl demek :fildir: ve inşallah otel biraz daha indirim yapar, e yapsınlar yani :kizgin:

selam nurdan, bu turnuvayı bende soracam,yani 30 yaşın altındakiler de katılabilecekmi?ve katıldığımız taktirde hangi kategoride yarışacağız? katılmamızda bi sakınca olmazsa bu forum üyelerinin tanışması için çok güzel bi fırsat olacak...

saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Sapanca turnuvasına ben de katılmak istiyorum ama gerekli şartlar nelerdir öğrenmek isterim, mesela yaş grubu( 40 ve üstü mü yoksa 30 ve üstü mü ve de kategorize edilecekler mi 40-45 , 45-50 vb.) , mesela lisanslı olma şartı, mesela kalacak yer temini (eğer 2 günse) bu camiada yeniyim merakım bu nedenle şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilahi SİMURG ve ERDEM!... 20 ytl diye ben indirimli fiyatlarını yazdım! tabi tabi! içime doğmuş olmalı ondan yani

mrb MURATHAN, siz 40-49 yaş kategorisinde oynayacaksınız. lisanlı ya da lisanssız herkes katılabiliyor. turnuvaya katılan sporcular, eger isterlerse Sapanca Üniversitesi Sosyal Tesislerinde kalabilecekler. tek kişilik oda 50 ytl, dört kişilik oda kişi başı 25 ytl... başka bir sorunuz varsa lütfen sorun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam BUTTERFLY, tabiki bu forum üyelerinin masa tenisi ortamında tanışabilmesi için süper bir fırsat, ben de onun için hevesleniyorum ya... evt 30 yaşın altındakiler katılabilecek. eger 30 yaş altı 8 kişi falan gelirse, belki 30 yaş altı grubu bile açılabilir! aksi taktirde 30-39 yaş kategorisine dahil edilirsiniz. meraklanma, gel sana grup mu yok :lol:

selam Crazy_Spin, sen katıldığın taktirde, 30-39 yaş kategorisinde yarışacaksın. 1.lik ödülü şekillisinden bir kupa :lol: para falan değil yani. eger forumdan katılımlar kesinleşirse, katılacak olanların tabiki listesini yapacağız ve hangi odada kim kiminle kalacak onu da ayarlayacağız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi ,güzel de o zaman 30 milyon birazcık fazla diil mi?aYani biraz daha az olsa daha iii olmaz mı?Taaaa Kıbrıslardan katılacağım turnuvaya.!!Amacım zaten para kazanmak değil.Para değil de bir çift lastik falan olsa iii olur.her kategoridee 10 kişi olsa bir çift lastik çok değil yani.Beenimkiler sadece fikir ve meraktan ibaret ama benim düşüncelerim bu yönde.Diğer arkadaşların ve hatta seninde aynı fikirde olduğunuz kanısındayım.Bu görüşlerimi turnuva komiteasine iletirsen sevinirim.Ne dersin sence de hoş olmaz mı? :isterim::isterim::robot:

Saygılar!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam nurdan , bu 25 in içerisinde yemek falan varmı?bana da 30 ytl biraz fazla geldi , şimdi şöyle bi hesaplarsak;

iki gece kalıcak olsak 25+25=50 + 30 (katılım) = 80 + yol 140, 150 civarı bişi oluyo. ve kaç gün sürecek turnuva?gerçi elenirsek hemen biter ama :))ilgin için teşekkürler...

saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kesinlikle katılıcam ama... Ödül konusuna el atmamız lazım(Kazanabileceğimi zannetmiyorum zaten sadece motivasyon olayı...!!!)(çok kötü bir oyuncuyum halihazırda :) ) Ve de Butterfly ile aynı odada kalmak istiyorum mümkünse.

Eğer sana da uyarsa Bayram Ali :hehehe::isterim::robot:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..