Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sapanca Veteran Turnuvası!

Guest NurdaN

Recommended Posts

mrb CRAZY_SPİN ve BUTTERFLY,

30 ytl evt birazcık fazlacık, bana da fazla geliyor, ama sık sık bu tarz turnuvalara katılma fırsatımız olmadığından, ben yemicem içmicem para biriktircem, bayramda da ^^masa tenisime bir yardım da siz ediverin^^ dicem aççam elimi avucumu :)

sözün özü, ücret konusunda benim yapabileceğim hiç birşey yok, ben komitede falan değilim, ben sadece camia'da biraz nazı geçen birisiyim :robot: ^^otel ücretine yemek dahil mi^^ sorunuzun cvbı ise; yemek değil, kahvaltı dahil :( ama ben her zaman kahvaltıdan öğle yemeğimi de, akşam yemeğimi de çıkarırım :) 2 tabak malzeme (pogaça, börek vs..) alır, 1 tabağını yandan çantaya salarım :hehehe: napim bu işler böyle yürüyorsa :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 115
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

CRAZY_SPİN, yok öyle paradan, lastikten ödül! :down:

ödül: şekil bir kupa :thup:

emir büyük yerden... ayrıca katılan herkese bir de hediye veriliyor, örneğin, eylüldeki istanbul turnuvasında, raket çantası vermişlerdi. şimdi ne verirler bilmiyorum, neyse hediye yahu bunun hesabı olmaz :) 30 ytl verdikten, para gittikten sonra, neyse en azından hediye güzel!.. mi dicez :Pp

CRAZY_SPİN, BUTTERFLY tamam notumuzu aldık, siz aynı odada kalırsınız. turnuva 2 gün sürecek, cumartesi ve pazar. cumartesi, ferdiler; pazar, çiftliler.

a bu arada lastik almayı ya da satmayı düşünenler varsa, yazsın buraya. turnuvaya getiren olursa belki deneyip almak isteyen olabilir.

ha bu arada CRAZY_SPİN ve BUTTERFLY onca yazıştık, turnuvaya geliyorsunuz ona göre! siz 30+25+25i, yol masraflarını unutun! şimdiden yalan oldu onlar :D:

biz eskişehirden inşallah arabayla taaaam 4 kişi gelcez :hehehe:

haydi hoşçakalın

dilek, isteklerinizi bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kesinlikle katılıcam ama... Ödül konusuna el atmamız lazım(Kazanabileceğimi zannetmiyorum zaten sadece motivasyon olayı...!!!)(çok kötü bir oyuncuyum halihazırda :) ) Ve de Butterfly ile aynı odada kalmak istiyorum mümkünse.

Eğer sana da uyarsa Bayram Ali :hehehe::isterim::robot:

olur crazy, aynı odada kalırız tabi ya.haa bu arada galiba nurdan bizi yol üzeri olduğumuz için alacak?:) yol masrafını unutun diyo ya:))zaten yol üzeriyiz seni bursadan beni de yalovadan alırlar devam ederiz yola:)) eeeh artık biraz sıkışacaz arabada ama olsun artık o kadar:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

CRAZY_SPİN, yok öyle paradan, lastikten ödül! :down:

ödül: şekil bir kupa :thup:

emir büyük yerden... ayrıca katılan herkese bir de hediye veriliyor, örneğin, eylüldeki istanbul turnuvasında, raket çantası vermişlerdi. şimdi ne verirler bilmiyorum, neyse hediye yahu bunun hesabı olmaz :) 30 ytl verdikten, para gittikten sonra, neyse en azından hediye güzel!.. mi dicez :Pp

CRAZY_SPİN, BUTTERFLY tamam notumuzu aldık, siz aynı odada kalırsınız. turnuva 2 gün sürecek, cumartesi ve pazar. cumartesi, ferdiler; pazar, çiftliler.

a bu arada lastik almayı ya da satmayı düşünenler varsa, yazsın buraya. turnuvaya getiren olursa belki deneyip almak isteyen olabilir.

ha bu arada CRAZY_SPİN ve BUTTERFLY onca yazıştık, turnuvaya geliyorsunuz ona göre! siz 30+25+25i, yol masraflarını unutun! şimdiden yalan oldu onlar :D:

biz eskişehirden inşallah arabayla taaaam 4 kişi gelcez :hehehe:

haydi hoşçakalın

dilek, isteklerinizi bekliyorum :)

yaww nurdan çok düşüncelisin ya, nerden aklına geldi bizi yol masrafından kurtarmak? zaten yol üzeriyiz crazy i bursadan, beni de yalovadan alırsınız bizde yol masrafından kurtuluruz dimi :)) crazy le aynı odada kalırız tabiki. bu arada kahvaltı taktiğin süpper :)) aynen uygulicaz :) ilgin için teşekürler...

hoşçakal...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Slm lar Nurdan!!Kusuruma bakma antrenmanlar biraz yoğundu bu ara o yüzden cvp geç geldi..Tabii ki katılıyorum(Butterfly'da katılıyo tabiii ki).Aslında o kadar (hiç) maddiyatçı değilimdir ama... lastik sevdası işte .Ne bilim ne oldu bana aanlamıyorum :fildir: Umarım kızdırıp,kötü bir imaj çizmemişimdir :acaba:

Yol masrafı yoksa süper(İşin parasında değilim Heheheh...)

Amaç tabiiki turnuvaya katılmak ve eğlenmek (Hepinizi yenecem.Yok yok paraçalayacağım :P :lol::lol: )

İlgi ve alakan için ÇOOK TEŞEKKÜRLER!!!

BYEEEEE!!! (Turnuvada görüşmek üzere)(Geçerken bizi almayı unutmayın sakın)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hehe tabi ya araba benim ya sizi de alıveririm :lol:

oke arkadaşlar, sizin de ilgi ve alakanıza tşkler.

daha sonra yine konuşuruz, hoşçakalın :bye:

ok, konuşuruz yine ,bak cüneyt le beraber san güveniyoruz ona göre :o: ayrıca iki kişi daha gelebilir turnuvaya onların katılımı kesinleşince haberda ederim seni, bak bizde boş durmuyoruz çalışıyoruz :isterim:

hadi hoşçakal...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hey Allam hadi bakalım, bekliyoruz :gulumse:

tabiki bana güvenin! :thup:

nuuurdaaan sen biziiim herşeyimizsiiiin :))) sana güveniyoruz tabiki ya:) ay sonuna doğru haberdar edecem seni diğerlerinden.

teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam bizde zonguldaktan katılmayı düşünüyoruz. bır aksilik olmazsa 4 veya 6 kişi ekip olarak gelecez. ben ise yaşım küçük olduğumdan :(: katılamıyorum. ama sanırım arkadaşlarıma taktik verebilirim :fildir: bizim maksatımız sadece birazda eğlenmek açısından birazda değişiklik olsun diye düşündük, biliyorsun monotolluk adamı çıpratıyor ;): inşallah gelecek olan kişilerle tanışırızda hoş güzel 2 gün geçirmiş oluruz.. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

tamam BUTTERFLY tamam :lol:

BEETHOVEN, sen de tedarikli gel oynarsın.

bu arada arkadaşlar, ben başlattım sapanca muhabbetini ama :oop: BENİM ELİMDE OLMAYAN NEDENLERDEN DOLAYI, GELEMEME İHTİMALİM DOĞDU! BAYARAMDA BEKLEDİĞİM GİBİ BİR HASILAT YAPAMADIM VE TATİLE GİDİNCE ÖĞRENDİM BABAMIN ÖDEMELERİ VARMIŞ, BENİM DE ONA KÖSTEK OLMAMAM LAZIM...

daha öncesinde ^^giderim^^ dediğim turnuvaların hepsine gittim, bir tek bunda çarrk etme ihtimalim var, artıık o da size çattı :(: kusura bakmayın.

ama panik yapmayın bensiz de başarabilirsiniz :lol:

YİNE DE DAHA BELLİ DEĞİL, İNŞALLAH GELEBİLİRİM DE SÖZÜMDE DE DURMUŞ OLURUM...

yine haberleşiriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

az önce sapacan turnuvasını düzenleyen haydarpaşa veteran derneği'nin salonundan geldim. turnuvayı organize edenlere forumda turnuvaya olan ilgiden bahsettim. özellikle de öğrencilerin katılma niyetlerinden. katılım ücretini öğrenciler için düşürebileceklerini söylediler. konaklama vs. konularında indirim yapamayacaklarını çünkü bu fiyatların onların elinde olmadığını ilettiler.

diğer bir konuda 30 yaş altındakilerin katılım durumu. yanılmıyorsam bu konudan Nurdan daha önce bahsetti. bugün de konuştuk, 30 yaş altında belli bir sayıda katılım olduğu durumda yeni bir grup açma konusunda hiçbir sorun olmadığını söylediler. yani veteran turnuvası olmakla birlikte yaş ile ilgili bir sınırlama olmayacak...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Merhaba,

Ben Fulya. Sapancadaki veteran masa tenisi turnuvasını düzenleyenlerdenim. Turnuvamıza ilginin yüksek olması bizi çok mutlu etti. Biliyorsunuz turnuvada yaş kategorileri var. Ama bu özel bir turnuva olduğu için 30 yaş altındakilerin de yarışabilme olanağı mevcut. 30-39 yaş gurubunda oynayabilirsiniz. veya başka bir öneriniz varsa değerlendiririz. (Sakın 30-39 yaş gurubundakileri veteran gözüyle görüp küçümsemeyin).

Daha önce söylendiği gibi forum üyelerine özel, katılım ücretinde bir indirim yapacağız. Fakat maalesef konaklama ve cumartesi akşam yemeği için bir şey yapmamız mümkün değil.

Sizleri aramızda görmekten ve sizlerle tanışmaktan büyük bir keyif alacağız.

Katılacak arkadaşların en kısa zamanda başvurmaları iyi olur.

Tekrar görüşmek üzere, sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvamıza ilginin yüksek olması bizi çok mutlu etti.

tabii, NurdaN bütün dünyaya duyurdu bu turnuvayı, bence ilgililer NurdaN'a katılması konusunda destek olmalılar, onur konuğu falan olarak (son yazdıkları da dikkate alınarak) :gulumse:

Daha önce söylendiği gibi forum üyelerine özel, katılım ücretinde bir indirim yapacağız.

bu çok güzel bir jest işte :thup::alkis:

arkadaşlar, forum tişörtlerinizi giyip doğru turnuvaya, marş marş (tişörtü olmayanlar olanlardan ödünç alsın :))

Ping the encourager Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MERHABA BEETHOVEN,

TABİKİ TURNUVA SONUNDA DERECE ALANLARA ÖDÜLLERİMİZ OLACAK.EN ANLAMLI ÖDÜL OLAN KUPA VE MADALYA.BİRÇOK TURNUVAYA KATILIYORUM.SONUNDA KAZANDIĞIM O KUPA VE MADALYANIN BENİM İÇİN OLAN ANLAMINI TAHMİN EDEBİLİR MİSİNİZ BİLEMİYORUM.

SANIRIM TURNUVAYA KATILAN OYUNCULARA DA UFAK BİR HEDİYEMİZ OLACAK.

GÖRÜŞMEK ÜZERE,SEVGİLER...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

umarım gelebilirsin nurdan , bak biz bu gün bi açılış yaptık crazy_spin ile , eee turnuvaya kadar daha oynarız daha:)) aaa sahi maç yaptık crazy ile maçı kameraya kaydetti, nette vericek bazı sayıları, sizde görürsünüz,bakalım verebilecekmi ama :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba fulya hanım, bilmezmiyiz 30-39 arası hiçde küçümsenecek gibi değil tabi, hatta bizzat biliyorum sizin derneğe geldiğimde görmüştüm :)) bu indirim olayı çok iyyiii uamrım forum üyelerine olur bu indirim? sorması ayıp ne kadar olucak bizlereeeee :isterim: ? bu arada ben yalovadan arklara falan duyurdum 3-4 kişi daha katılabilir.sizi haberdar edeceğiz...

saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba butterfly,ilgin için teşekkürler.sanırım forum üyeleri için turnuva katılım ücreti 20 ytl.bu arada nurdan a sesleniyorum.mutlaka seni de bekliyorum.zaten onunla ankara daki 1.lig maçlarında görüşeceğim(5-6 şubat).haberleşmeküzere,sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fulya abla forum üyelerine böyle bi indirimin olduğuna çok sevindim . Zaten olmasıda gerekiyodu çünki tahminimce 20 kişi gelicek forumdan . Ama ben gelebilicekmiyim bilmiyorum . Aynı nurdan gibi benimde bir mali krize girmem söz konusu olabilir :lol: . Neyse yinede sınırları zorlıcaz artık :B:

( bu arada ben serkan , kırşehir 'den hatırlarsın :gulumse: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

serkan merhaba,seni gördüğüme sevindim.umarım iyisindir.forum üyelerini çok seviyoruz. bu yüzden elimizden geleni yapmak istedik.keşke daha fazlasını yapabilseydik.lütfen şartlarını biraz zorla (gerçi bundan eminim) ve sapanca da beraber olalım.ankara da görüşmek üzere,sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan merhaba,şu aralar Sapanca ile fazlaca ilgiliyim.O yüzden mesajlarım hep bu organizasyonla ilgili oldu.Biraz da forumda yeniyim biliyorsun(tecrübesiz üyeyim ya).Tabi ki başka konularda da bilgilerimi ve yorumlarımı masa tenisi severlerle paylaşmak isterim.Ankara da ve Sapanca da görüşmek üzere,sevgiler...(Ferit Ağabeyin de çok çok selamı var).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..