Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sapanca Veteran Turnuvası!

Guest NurdaN

Recommended Posts

mrb

şubat ayında, (henüz tam tarihi belirlenmemiş..) Haydarpaşa Veteran Klübü SAPANCA'da Veteran Turnuvası düzenliyor. turnuva cumartesi pazar günü olup, 2 gün sürecek. herkes kendi yaş kategorisinde yarışacak. kesin olmamakla birlikte, katılım ücreti 35 milyon civarı olarak belirlenecekmiş. katılmak isteyen forum üyelerine, bir şekilde (altından girip üstünden çıkıp) :) ben yardımcı olacağım. (bir hayalinizi gerçekleştiriyorum walla!!)

:bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 115
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hımm. İstanbul daki turnuvaya da katılmıştık tsu yla beraber yine senin organizasyonunla, eğlenceli geçmişti

Tahmin ediyorum ben katılırım zaten okullarda tatil olur şubat ayında . Benim açımdan bi sorun çıkacağını sanmıyorum ama bi sorum olacaktı , kız arkadaşımda çok seviyo masatenisini oda benim gibi hevesli :D: onuda getirebilirmiyim Nurdan , bize bi güzellik yaparsın dimi ;): . Şubat için tatil planımızı masatenisiyle birleştiririz çok güzel olur . Hemde gezeriz Safranbolu yu evet evet geliyoruz :)

İşallah masatenisi.org dan diğer üyelerde gelir de salonu forum kardeşliğiyle inletiriz :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşallah masatenisi.org dan diğer üyelerde gelir de salonu forum kardeşliğiyle inletiriz

Kaiser bakıyorum yeni bir terim geliştirmişsin, Yüzük Kardeşliği gibi Forum Kardeşliği şeklinde...

Safranbolu şirin bir ilçe, masa tenisi dışında sırf görmek ve gezmek için bile ilginç olabilir. İmkanı olanlar değerlendirsin derim.

Ayrıca forumda HalilOrtak nickli arkadaşımız Safranbolu'dan yanlış bilmiyorsam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vay vay KAİSERSOZE'ye bakın hele siz, masa tenisçi hem de hevesli bir kız arkadaşın var ha :thup: tabiki getir kız arkadaşını da, gelin buyrun. bak TOGAY'a, O izmir buluşmasına getirmişti :P: her isteyen gelebilir, kız arkadaşları, erkek arkadaşları da gelsin! ^^sofraya bir tabak daha koyarız^^ ehheheh ;):

e TOGAY sen de gel, gelin :P: ?

organizatörlüğüme gelince; ^^PingPongMan'den iyi olmasın başarılı kızdır NurdaN^^ denir hakkımda.. :))

Sapanca'da, birlikte bir güzel gezer, eyleniriz.. forum kardeşliğine varım! heytt :hehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

e TOGAY sen de gel, gelin  ?
Nurdan davetin için teşekkür ederim ama hem benim, hem de nişanlımın yoğunluğundan dolayı katılmamız pek mümkün gözükmüyor. Ayrıca Antalya'ya bayağı bir uzak Safranbolu.

kaiser hatırlatmak isterim, Togay'ın kız arkadaşı İzmir buluşmasından sonra nişanlı statüsüne terfi etti:fildir: hani ne biliyim, dikkatli ol derim ben

Kaiser, Simurg haklı. Gözünü korkutmak gibi olmasın ama nişan, evlilik felan yoksa aklında bir daha düşün derim. Turnuvadan önce bekardım. :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kaiser hatırlatmak isterim, Togay'ın kız arkadaşı İzmir buluşmasından sonra nişanlı statüsüne terfi etti:fildir: hani ne biliyim, dikkatli ol derim ben :whistle:

Hımm demek öyle :D: . Bizde bişeyler düşünürüz artık napalım başa gelen çekilir dimi :lol:

Ayrıca burdan sevgilimin çenesinin düşük olduğunu söyleyen arkadaşlara ithafen şöyle diyorum , " siz çenesi düşük sevgili görmemişsiniz " . hıh . :D:

yok buna ben bile inanmadım :) tamam biraz geveze ama napalım . Onuda alıp geliyorum o halde safranboluya .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hiç sorun değil Tsu, ilk rastladığımızda iletiriz ve okumaya da başlar. Artık nereye kaçarsın bilemem. :D:

Zaten bu forumlardan bahsetmiştim ona okumuş bugun , ve kim bu diyo bana laf atan , beni hiç korumuyosun onlara karşı serkan diyo .

Tsu üzgünüm seni biraz hırpalamam gerekiyo :D: . eee sende diline hakim ol canımm dimi :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

organizatörlüğüme gelince; ^^PingPongMan'den iyi olmasın başarılı kızdır NurdaN^^ denir hakkımda.. :))

sağol NurdaN, teveccühün için teşekkürler...

ayrıca, sen de masa tenisi konusunda (hiper)aktifliğini kanıtlamış birisin, bu kesin...

:gulumse:

Hımm demek öyle  . Bizde bişeyler düşünürüz artık napalım başa gelen çekilir dimi 
hayırlısı olsun Kaiser, niyet ciddi galiba ;): Allah mesut etsin...

Zaten bu forumlardan bahsetmiştim ona okumuş bugun

okuyabildiğine göre forum üyesi olmuş demektir, kim ki acaba, tanıştırsana bizi kendisiyle...

Ping the wedding planner Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erdem izleyeceksen sana katılım şartlarını fax'lamama gerek kalmıyor.

Ankara'da kalacak bir yerin yoksa bana maçlardan 2 gün önce bildirde sana misafirhane ayarlamaya çalışayım.Hem şu anda hangi salonda oynanacak bilmiyorum ama hafta içi belli olur.Yazarım.Hatta kardeşinide getir.Madem katılmayacaksın bir şekilde senlede oynarız. :thup:

Bu arada arkadaşlar(özellikle Ping)beni geyiğe düşürmüşsünüz.Artık işim zor gibi görünüyor ama düşündüğünüz gibi değil valla .Allah elinize düşürmesin :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada arkadaşlar(özellikle Ping)beni geyiğe düşürmüşsünüz.Artık işim zor gibi görünüyor ama düşündüğünüz gibi değil valla .Allah elinize düşürmesin :lol:

yok valla gerçekten özellikle seni takip ediyor değilim, :P: ama sen de öyle bir sormuşsun ki, sanki "bilader, alıcı mısın yoksa bakıcı mı, alıcıysan fiyat vereyim, yoksa git işine" der gibi, gel de takılma... ayrıca, olay, tam Temel fıkralık olmuş:

- haçan Temel, bu maçlar hangi salondadır daaa?

- haçan, İdiris, seyredecek misun yoksa oynayacak misun daaa?

Ping the joker Pong

P.S. bu arada Safranbolu başlığı kaynadı arada gene, sorduğum soruya yanıt gelmedi, Kaiser, huuuuuuuuuuuuuuu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ERDEM Ankaradaki veteran turnuvasına gelmeye karar verirsen foruma yaz, Kaisersoze ve Tsubasayla tanışırsın. turnuvanın tarihi benim sınav tarihimle çakıştığı için benim gelme ihtimalim yok.

TUFAN ABİ, Erdem'in kalacak yeri vardır Ankarada, benim anne taraftan kuzenim onun da baba taraftan kuzeni, Erdemle forumdan akraba çıktık! hehehe artık böyle şeyler bile olabiliyor... nüfusumuz hızla artıyor... :lol: kuzenim en son gittiğimde bir daha masa tenisi duymak istemiyordu :oogh: ERDEM de benim gibi bir masa tenisidir tutturup sevgili kuzenimizin yanına gidermiş... :frust: :)))

Tufan Abi gelirse Erdemle de oynayın, yabancı değil :P:

PİNG, Kaisersoze'yi pusuya düşürmüş, evt hadi madem tanıştır bizi, yoksa taş fırın mısın sen :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada hemen düzeltmem gereken birşey var!! :oop: turnuva Safranbolu'da değil, SAPANCAdaymış! biraz karıştırmışım, bölgeler arası!... :oop: kusura bakmayın... (turvunanın tarihi kesinleşince yazacağım)

bak TOGAY, Safranbolu uzak dedin, turnuvayı SAPANCA'YA aldırdım! daha ne yapayım! :P:

:bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mrb Burak, esk anadolu ünide okuyorum.

evt, bu turnuvaya herkes katılabiliyor, yani ben forumdan katılmak isteyenlere bağlantı, salonun yeri vs.. konusunda yardımcı olacağım. salonda maçlar bittikten sonra kendi aramızda da oynarız. ist veteran maçlarında 20:00a, salon kapanana kadar oynamıştık da :shock::hehehe:

nete girmeden önce aramıştım, turnuvanın tarihi henüz netleşmemiş, kesin tarihi öğrendiğimde yazacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..