Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Dev Buluşma: Re-impact Vs. Violin!

PingPongMan

Recommended Posts

en soğuk kanlı savaş abi'yi unutmamak lazım!

nurdan dediğin doğru insan ilişkileri konusunda pek iyi değilim ama benim dediğim belediye otobüsünde oldu tam ekipman satın almak istediğim sırada tora abi benimle ilgilenmeyerek önüne döndü :huh: dedim şimdi otobüs içinde konuşmak istemiyo.tam inelecek yere geldik hep beraber indik geno demez mi burası değil hemen otobüse geri atladık :asabi: o telaşla fırsatı kaçırmış oldum :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 266
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar yazılacak her şey zaten yazılmış.Benim belirtmek istediğim ise her yaş grubundan arkadaşlarımızın katıldığı bu buluşmadan çok zevk aldığım.Hepsini yakından tanıma fırsatını bulduğum için çok mutluyum :fildir:.

Katılan herkese çok teşekkür ediyor ve bunun bir ilk olmasını diliyorum.Gelecek buluşmamızda daha fazla katılım olacağından hiç şüphem yok(İlk buluşmada bu kadar çok olursa ikincide tam bir patlama olur bence :sasi: ).

Ping ve Toro sizler vesile olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim. Sizlerle beraber olmaktan çok zevk aldım.

Kısacası herkez her açıdan süperdi. :B:

Nurdan senin enlerine katacağım şey:

En iyi yazıcı sendin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakikaten herşey çok güzeldi. Çok düzenli ve iyi bir organizasyondu.Ben işlerim dolayısıyla maç dışı organizasyonlara katılamadım. Ama hepinizi tanımak güzeldi.O konsantrasyona rağmen :sasi: dağıldım. Bide olmasaydı ne olurdu artık bilemem ama çok eğlendim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam Çağdaşcım, sen canını sıkma, bu fırsatı kaçırdın madem artık diğer fırsatları kaçırmamak için daha temkinli davranırsın. belki de Tora otobüste konuşulacak iş değil diye düşünmüştür.. foruma girince sana cvp yazar eminim. bu arada insan ilişkilerini geliştirmeye bak selam ver, muhabbet et.. ilk gün ben sana naber dedim sen iyi demiş kesip atmıştın, ben de sana sorduğun için sağol ben de iyiyim demiştim :lol: ve son gün Arnoyla oynadım senle neden oynamadığımı sormuştun madem yeri geldi bu yüzdendi ok. yine de seni umursuyoruz okke bil yeter :bye:

Tufan Abi harbi uygun en :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,sizlerin yazdıklarını ve yaşadıklarını okuyunca neler kaçırdığımı daha iyi anlıyorum.Her ne kadar iyi bir oyuncu olmasamda sizlerle buluşup en azından tanışmayı çok isterdim.Akşamdan tşörtlerimizi hazırladık,ama inanı öğleden sonra saat 6 da yataktan zorla kalktım.Feleket bir migren yaşadım.Ama gönlüm sizlerle idi.Artık bir dahaki sefere birlikte olmak üzere diyorum ve aranızdaki tatlı sohbeti izlemekle yetiniyorum.Herkese selamlar. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam Çağdaşcım, sen canını sıkma, bu fırsatı kaçırdın madem artık diğer fırsatları kaçırmamak için daha temkinli davranırsın. belki de Tora otobüste konuşulacak iş değil diye düşünmüştür.. foruma girince sana cvp yazar eminim. bu arada insan ilişkilerini geliştirmeye bak selam ver, muhabbet et.. ilk gün ben sana naber dedim sen iyi demiş kesip atmıştın, ben de sana sorduğun için sağol ben de iyiyim demiştim :lol: ve son gün Arnoyla oynadım senle neden oynamadığımı sormuştun madem yeri geldi bu yüzdendi ok. yine de seni umursuyorum okke bil yeter

tamam ;):

peki en vahşi olmamın sebebi de bu mu? :huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar hepinize tekrar Merhaba,

buluşmadan sonraki programımın yoğunluğu nedeniyle ancak bir fırsat bulabiliyorum. o da, dedesi bizim oğlana sünnetten sonra "internet kahvesi" sözü vermiş, bu fırsattan istifade ben de hemen bir gireyim bakayım dedim neler olmuş...

Kaiser, hakkaten bayaa uzun ve ayrıntılı anlatmış, Nurdan da kendisine katkıda bulunmuş... kendilerine teşekkürler... ben şu anda çok fazla yorum yapamayacağım; ancak tatilim bittikten sonra, resimler vs. eşliğinde tekrar hatırlar, konuşur, güler, eğleniriz.

Kendi adıma ilk etapta şunu söyleyebilirim: ben çok keyif aldım. oraya gelebilip buluşmaya katılan herkesle tanışmaktan son derece memnun oldum... organizasyonla ilgili olarak korktuğumuz birkaç husus vardı, onlar da başımıza gelmedi, o yüzden buluşma oldukça rahat geçti diyebilirim.

dediğim gibi fazla vaktim yok, ne yazık ki, şimdilik idare edin ;):

iki hafta kadar sonra tekrar görüşmek üzere...

Ping the on-the-holiday Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar

öncelike Cumartesi günü akş----- ve pazar gündüze gelemediğim için bütün

arkadaşlardan özür diliyorum.ama yinede sizlerle tanışmış olmak bile keyifliydi

çalıştığım firmadaki özel durumum nedeniyle pazar günü gelmeyi çok istememe

rağmen gelememek beni çok üzdü yıllık iznimi bile Eylül ayının ortalarında kulla

nacağım.ama şimdiden seneye yapılacak olan buluşma için iznimi ayarlıyorum.

ben buradan ayrıca seneye inşaallah olur buluşmamızda masa tenisi federasyo

nununda bu tip etkinliklerden haberdar olup destek çıkmalarını şahsen bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam herkese,

hayatimda cok nadir "KESKE" kelimesini karsilasdigim durumlar icin kullandim. bu da onlardan biri sanirim..... Evet, "keske" sizlere katilabilseydim diyorum kedi kendime..... <_< neyse kismet bir sonraki gorusmeye...... hoscakalin..

akemyal ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ps ertan abi gelmeden bunları silmek lazım ehhe

Gördüm Tsu, gördüm, benden hiç bir şey kaçmaz ! (Hababam sınıfındaki masaların üzerinde gezen anti-kopyacı hoca gibi oldu ama neyse).

Ama burası senin açtırdığın sohbet forumu, dolayısıyla istediğinizi yazabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar tekrar meraba,

evden internete girme olanagim olmadigi icin ancak biseyler yazabiliyorum. 10 gundur ilk kez giriyorum internete!

babam su re-impact violin bulsmasindan beri hergün "olm cok gelistirdim oyunumu, bana baya faydali oldu" deyip duruyo. yani biraz basim sismiyo deil :)

enteresan bisekilde sanki birbirimizi gayet iyi taniyormusuz gibi gelisti hersey (ilk görüşmede dahi)

ben gecirdigimiz zamanı şöyle yorumluyorum, hani g.saray uefa kupasını almıştı, herkes çok sevinmişti. ama o zaman cok olaganüstü bi olay gibi gelmemişti biçok insana. simdi bi düşününce bu aslinda tarihe geçmiş bi olay oldu (tarihe altın harflerle yazıldı! :) ), aynen bizim turnuva gibi. yaşarken cok keyifliydi, yeni tanistigimiz arkadaslarla mac yapiyorduk, konusuyorduk vs.. ama gercekten cok ender yasanacak seylerdi (bundan sonra daha sık olacagını düşünüyorum)

hersey cok güzeldi,

herkese selamlar.

viscaria st

sriver fx

sriver L

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm dinçer,öncelikle sana ve ailene beni ağırladığınız için çok teşekkür ediyorum!

yakın bi zamanda izmir'e gelebilirim belki buluşup bişeyler yaparız,belki bir gün maç yapmaya gelirim belki sende babanı getirirsin bende ondan rövanşı alırım :P:

futbol ile ilgilenmediğim için dediğin örnekten pek bi şey anlamadım ama nurdan beğendiyse güzeldir :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Büyük bölümü koşturmacayla geçen dört haftalık yıllık izin macerasının ardından yeniden bilgisayarıma kavuşmanın avuntusuyla herkese merhaba.

İzmir buluşmasıyla ilgili yazılanları bir solukta okuyuverdim. O muhteşem iki güne geri döndüm ve herkesi özlediğimi fark ettim. Tüm katılımcılara ve emeği geçenlere içten teşekkürler. Umarım bu bir başlangıç olur ve yeni etkinliklerde yine biraraya geliriz.

Bu arada, Ertan Bey ve değerli eşi Fulya Hanım ile tanıştığımdan bahsetmeden ve kendileriyle tanışmaktan duyduğum büyük memnuniyeti sizlerle paylaşmadan edemeyeceğim. İstanbulda bana, eşime ve Japon dostlarımıza gösterdikleri sıcak ilgi ve misafirperverliğe çok teşekkür ediyorum. Kendisiyle henüz tanışma fırsatı bulamamış olup da izlenimlerimi merak edenler, Paulo Coelhonun Simyacı adlı eserinin kahramanı gibi merak etmeyi sürdürsünler.

Farkındaysanız, Arsunun da yurttan kopmasıyla forumun gurbetçi sayısı 3.5e yükseldi. Arsun, Ping ve ben 3 ediyoruz. Buçuk olan ise Dada. Umarım bir an önce tam sayıya ulaşırız.

Yeniden hoşbulduk...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tekrar hoşgeldin Tora...

ben de yeni döndüm tatilden... tatilimin en güzel günleri buluşmada sizlerle geçirdiğim o iki gündü... (tamam, Bodrum'daki tekne turları da fena değildi aslında, LOL)

buluşmayla ilgili olarak yine de az yazılmış sayılır... diğer katılımcılar da biraz izlenimlerini ve olumlu-olumsuz eleştirilerini aktarırlarsa, gelecek buluşmalar için önemli ölçüde faydalı olur...

Fotolarrrrrrrrrrrrrr, pek yakındaaaaaaaaa....

Ping the blue cruise enjoyer Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 70 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..