Jump to content
Masatenisi.org Forum

Salondayım , Bekliyorum

Recommended Posts

• İleti 260
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Haldun Alagasta oynayan arkadaslar merhabalar... Yurtdisindan ekipmansiz olarak 1 haftaligina geldim. H.Alagas'ta oynamaya gitsek, ekipman imkani soz konusu mu? Kastettigim duzgun ekipman. Tesekkurler...

Merhaba,

eğer iyi oyuncu iseniz (önemli olan raketi masaya vs. çarpmadan düzgün oynayabiliyorsanız ki oynuyorsunuzdur imzanızdaki rakete bakarsak) arkadaşlar seve seve raketlerini size verebilirler.

Bileğimdeki sakatlık sebebiyle malesef ben bu hafta devre dışıyım, fakat seviyeniz iyi ise Perşembe akşamı tanışmak ve seyretmek için gelebilirim.

Bu akşam ve Perşembe akşamı salonda arkadaşlar olacak. Saat 18:45 sonrası ortadaki yeşil masalara gidip TT-rating derseniz iletişim kurabilirsiniz.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Öncelikle hepinize merhabal. İstanbulda masa tenisi oynayacak yer bakarken sitenizi buldum. Bende orta seviye diyebileceğiniz bir oyuncuyum. Uzun süredir oynamıyordum. Galiba bu akşam üzeri Haldun Alagaş ta olacaksınız. Ben ve bir arkadaşım da oraya gideceğiz. Tanışırız inşallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle herkese merhabalar. siteyi yeni takip eder oldum ve istanbulda oynanan yerler olduğunu öğrendim. orta seviyede bir oyuncuyum eğer size de uygunsa aranıza katılmak isterim. İsmim Burak. çoğu kişi sanırım Haldun Alagaş ta toplanıyor. oranın tam yerini bilmiyorum eğer birisi tarif ederse çok memnun olurum ben 4. levent de oturuyorum herkese kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle herkese merhabalar. siteyi yeni takip eder oldum ve istanbulda oynanan yerler olduğunu öğrendim. orta seviyede bir oyuncuyum eğer size de uygunsa aranıza katılmak isterim. İsmim Burak. çoğu kişi sanırım Haldun Alagaş ta toplanıyor. oranın tam yerini bilmiyorum eğer birisi tarif ederse çok memnun olurum ben 4. levent de oturuyorum herkese kolay gelsin.

Merhaba,

salon hakkında: http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/Hizmetler/Spor...rKompleksi.aspx

http://www.tbf.org.tr/tbfweb/tbfweb2.nsf/(...FA?OpenDocument

Salon herkese açık (masa ücreti 3TL/saat).

http://www.TT-rating.com 'da mesaj panosunda oynadığımız gün ve saati belirtiyorum. Biz oradayken gelirseniz SBS (Seviye Belirleme Seti) yapabiliriz isterseniz. Gerçi 4.Levent biraz ters eğer kendi arabanız yok ise. Levent'ten: 122C ve 122L Tepeüstü otobüsleri var. Tepeüstü'nden de Kadıköy (Üsküdar) yönünde otobüsle 5-10 dakika.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 2 months later...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

" ongun abimiz haldun alaga? a gitmi? bak?orum... yollar v?z gelio ongun abi ye :D"

Bak bir de laf atıyor. Ben bu yaşımda ( lafın gelişi ) pazar günü sabahın köründe Ümraniye yollarına düşeyim, oradan çıkıp Haydarpaşa'ya koşturayım, Emre beyimiz yatağında fosur fosur uyusun ( tahmin... isabet oranı yüksek olanından...). Üniversite gençliğiyiz diye geçiniyorsunuz bir de. Utan utan.

"İnsan Neyle Yaşar?" konulu bienale katılmadım ama benim cevabım belli. ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

" ongun abimiz haldun alaga? a gitmi? bak?orum... yollar v?z gelio ongun abi ye :D"

Bak bir de laf atıyor. Ben bu yaşımda ( lafın gelişi ) pazar günü sabahın köründe Ümraniye yollarına düşeyim, oradan çıkıp Haydarpaşa'ya koşturayım, Emre beyimiz yatağında fosur fosur uyusun ( tahmin... isabet oranı yüksek olanından...). Üniversite gençliğiyiz diye geçiniyorsunuz bir de. Utan utan.

"İnsan Neyle Yaşar?" konulu bienale katılmadım ama benim cevabım belli. ;)

ahh ongun abi ahh keşke uyuyabilsem okadar çok istiyorum ki uyumayı :fildir: proje peşinden koşturmaktan bu ders telasesine daha ilk haftadan hemde... beni benden alıo... forumda olmasa kaybolup gidecem arada :gulumse: ama allahtan var ve sana laf atabiliorum :P: bu h.sonu haydarpasaya gidecem inş. orada gorüşürüz umarım... geçen hafta orada idim ama o zamanda sen yoktun bakalım yollarımız nezaman kesişecek :)...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ahh ongun abi ahh keşke uyuyabilsem okadar çok istiyorum ki uyumayı :) proje peşinden koşturmaktan bu ders telasesine daha ilk haftadan hemde... beni benden alıo... forumda olmasa kaybolup gidecem arada :) ama allahtan var ve sana laf atabiliorum :P bu h.sonu haydarpasaya gidecem inş. orada gorüşürüz umarım... geçen hafta orada idim ama o zamanda sen yoktun bakalım yollarımız nezaman kesişecek :)...

(Kemal Sunal'in meshur tiplemesi Saban'in sivesiyle) -Vah canim kardesim.. Cok mu yoruldun? Gel seni bi opeyim. :)

Dunya kucuk. Elbet birgun biryerde karsilasacagiz. Artik haftaya mi olur, ertesi hafta mi olur, ertesi haftadan sonraki hafta mi olur, ertesi haftadan sonraki haftanin ertesi mi olur, ertesi haftadan... mi olur bilemem. Tek bildigim, karsilastigimiz an hizli davranip ilk spini ceken kazanir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan abi, ben ve Ahmet beyin oldugu fotoda, arka masada Timo'yla Maze'i goruyorum. Mac yaparken farketmemisim. Onlar sizin oraya mi takiliyorlar yoksa allstars'a hazirlanmak icin mi gelmisler?

Valla haklisin. Evet soldaki Maze'in Yull Bryner versiyonu, sagdaki de Boll'un Turk versiyonu. Veya kilik degistirip dedigin gibi AllStars'a hazirlaniyorlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla haklisin. Evet soldaki Maze'in Yull Bryner versiyonu, sagdaki de Boll'un Turk versiyonu. Veya kilik degistirip dedigin gibi AllStars'a hazirlaniyorlar...

:) ben görmemişim gider imza alırdık, şöyle forhand lastiğinin ortasına koca bi imza :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

son gelişme: Bir arkadaşın ısrarı üzerine saat 15:00-17:00 arası Haldun'da olacağım (bugün C.tesi).

Gelirseniz görüşürüz.

Malesef su an gordum yazdiklarinizi. Haliyle gelemedim. Kismet. Hafta ici bir faaliyet olursa katilmaya calisirim artik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Malesef su an gordum yazdiklarinizi. Haliyle gelemedim. Kismet. Hafta ici bir faaliyet olursa katilmaya calisirim artik.

Hafta içi her zaman Çarşamba ve Cuma akşamları (aksi belirtilmedikçe) saat 19:00-22:00 arası Haldun Alagaş'tayız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..