Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler

Guest CagdasUste

Recommended Posts

• İleti 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Neyse sen lastiğini bulmuş gibisin ne mutlu sana ben de carbo saound u deniyecem sipariş verdim bugün yarın gelir , backhandıma andro core çok iyi geldi forehand için bir lastik arıyorum , hatta h3 takmayı bile düşünüyorum fakat h3 ü burda bulmak zor , hatta h3 por chinese national team versionı bulmak çok zor?forehand için çok atan , çok öten yumuşak süngerli , h3 veya friendship gibi çok spinli bir lastik niye yapmıyorlar ki imkansız mı bu , yoksa var böyle bir lastikte ben mi bilmiyorum?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakkaten spinleri azmış , hız açığını da tahta sayesinde fazlasıyla karşılıyosunuzdur.ben sizin tahtanın wrb sini sipariş etmiştim geçenlerde yazmıştım burda belki hatırlarsınız , yanında da carbo sound lastik ve carbo glue istedim hala gelmedi gelince lastikler hakkında izlenimlerimi yazarım,

Type Speed Spin Control

Carbo with carbon in the sponge 145 110 85

Carbo Sound with carbon in the sponge 142 110 82

Neos with ACS and Mega Tension 140 110 90

Neos Sound with ACS and Mega Tension 135 110 95

Magna with ACS-system and Seamless Nat. 130 120 90

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
bu arada martın 13'üne çok az kaldı varmı gelişmeler?

bu sene marmara alır diyorlar nediyosunuz?

normal şartlarda marmara alması lazım ama sürprizler olabilir. ist.üni de sürpriz yapabilir, 3 tane süper lig oyuncusu var ist un bu sene, marmarayla kafa kafaya oynarlar gibime geliyo. bu arada üni maçlarının kesin tarihi belli mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dogukan mezun olmamıştı en son gördüğümde bu sene ünilere yine katılacak.haa bu arada gazi üniyi pek tavsiye etmem.okul takımında bile oynayamıyorsun.bundan kötüsü varmı?bileğine güvenen varsa gelsin.ben boyumun ölçüsünü aldım. <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..